>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A propos Fornaroliego to znowu będzie pominięty przez trenera. Trochę to chore, bo nawet w gorszej formie i tak stanowił zagrożenie dla każdej defensywy. Ewidentnie z trenerem się przestał się rozumieć ... Przynajmniej dla mnie to tak wygląda.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Wellington, Kurto poważnie wyglądające kontuzja po zderzeniu z Keoghem. co za pech i na dodatek groźnie to wygląda. Musiał opuścić boisko ????
Edit
Kopanina ze wskazaniem na Nix co widać po wyniku. Glory zaspane a to przecież Distance Derby.
Edit2
Na dodatek w bramce Nix chłopak co ma na koncie 6 występów w A-league. Nie trzeba być po AWF żeby to wykorzystać... A Glory nic... A z resztą, dla mnie ma być over ???? Może być 3-0 dla Nix...
Edit3
Nix w 10 teraz to już raczej po overze. No ale Glory to będą frajerzy jak chociaż jednej nie wcisna.
Edit4
Hehe, Castro i 1-1 ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po czerwonej dla Nix to już było oblężenie bramki gospodarzy. Co pomarnowali szans to głowa mała. Ale to Nixi byli lepsi do tego momentu. I jeszcze bez Kurto, choć młody zmiennik nie zawiódł. Druga sprawa, że przez 75 min. nie miał czego bronić bo Glory nic nie grało. FT 1-1, zabrakło 1 bramki ⛔ aby ten overowy weekend zakończył się dla mnie 6/6. A tak tylko 5/6 ???? Ostatni mecz to ew. na live, na razie no bet. Dziękuję za uwagę i GL!
Live Wellington, Kurto poważnie wyglądające kontuzja po zderzeniu z Keoghem. co za pech i na dodatek groźnie to wygląda. Musiał opuścić boisko ????
Edit
Kopanina ze wskazaniem na Nix co widać po wyniku. Glory zaspane a to przecież Distance Derby.
Edit2
Na dodatek w bramce Nix chłopak co ma na koncie 6 występów w A-league. Nie trzeba być po AWF żeby to wykorzystać... A Glory nic... A z resztą, dla mnie ma być over ???? Może być 3-0 dla Nix...
Edit3
Nix w 10 teraz to już raczej po overze. No ale Glory to będą frajerzy jak chociaż jednej nie wcisna.
Edit4
Hehe, Castro i 1-1 ????
Nie zdążyłem zagrać, brawo Majekx!
Bramki kolejki nr 5 poniżej:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-five-hyundai-a-league-201819-season
Ja tam &quot;widzę&quot; za tydzień same overy, no może poza meczem Jetsow, chyba, że do składu City powróci Fornaroli. Ciężka kolejka do typowania. Mam wrażenie, że co rok jest trudniej... ????
Ponarzekal człowiek i ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne, symbolicznie ⛔ under 2,5 po @ 1,85 pobrałem dla lepszego oglądania.
Aha przy 1-0...
W doliczonym ht Brattan na 2-0, ale bomba była. Natomiast under do zapomnienia raczej ????
76 min. i po underze ???? no ale symbolicznie więc spx. Natomiast niemoc Jetsów jest w tym sezonie porażająca niestety. Zemścił się brak wzmocnień i teraz to wychodzi... Do zobaczenia.
PS ft 3-0 w Melbourne o jedną za dużo, w Wellington o jedną za mało. Ale i tak jest ok.
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Też myślałem o underze. Kurs 1,65 - 0,3j - pobieram. ⛔
43&#39; 1:0.
City czycha na kontrę, ale szans ma niewiele. Jets atakuje,atakuje, ale barkuje ostatniego podania, bardziej gra na aferę.
Edit/ no to mamy 2:0 HT. City wyczekało, trochę szczęśliwy, ale jakże ładny gol w samej końcówce pierwszej połowy.
76&#39; 3:0... kupon do piachu. Jests bez pomysu, za to City całkowicie kontrolują mecz.
Stan ogólny konta: 0j
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Na zakończenie kolejki pora na mój ranking formy:
plus = +1, neutralny = 0,5, minus = -1 (ostatnia kolejka liczona podwójnie).
plus: Adelaide - kolejne ważna wygrana, kolejny dobry mecz. Victory - pewna wygrana z WSW, panowanie na boisku podczas pełnych 90 min... udokumentowane wygraną 4:0. Phoenix - byli blisko zdobycia 3 pkt. z Glory, niby od meczu u siebie można wymagać więcej, ale należy pamiętać, że już od 20 minuty na boisku był niedoświadczony bramkarz, a od 75&#39; grali w osłabieniu. City - pewna wygrana z Jets, mądra gra i wypunktowanie przeciwnika kontrami i strzałami z za pola karnego.
neutralny: Brisbane - byli blisko objęcia prowadzenia, nie wiadomo jak by wtedy potoczył się mecz, druga połowa wyrównana z Adelaidą. CCM - wyrównany mecz z SFC, byli blisko niespodzianki i nawet zdobycia kompletu punktów. Sydney FC - Mimo wygranej na wyjeździe, słabe spotkanie.
minus: WSW - nie istnieli w meczy z V. Perth - punkt wywalczyli, ale grali bez pomysłu i bez zaangażowania. Jets - grali piłką, przeważali, ale nie widać tego wyniku, odsłonili tyły i zostali trzy razy skarceni.
Po 3 kolejce:
City: 5
Victory: 4,5
Roar: 3,5
Sydney: 3
Adelaide: 3
CCM: 0,5
Jets: 0
Perth: 0
Phoenix: -1
WSW: -1,5

Następna kolejka?
na pewno wygrana SFC (@1,35 - 2j)
ov2,5 Victory - Adelaide (@1,7 - 0,5j)
ov2,5+bts Perth - City (@1,95 - 0,5j)
Ale na opisy i argumentację jeszcze przyjdzie czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dla fanów A - league, wszystkie brameczki minionej kolejki:
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-six-hyundai-a-league-201819-season
Kolejka 7 - wstępnie
07.12. 09:50 WS Wanderers - Central Coast Mariners - zacięty mecz się szykuje, myślę, że tu wszystko może się zdarzyć. Własne boisko to handi w stronę Wędrowców, którzy jednak u siebie w tym sezonie nie wygrali więc to ostatni moment. Na razie &quot;no bet&quot;. Rozbitkowie to dno, ale mają przebłyski. 1-ka po @ 1,60 dla mnie nie do gry.
08.12. 07:35 Sydney FC - Wellington Phoenix - on the paper, to nie ma o czym gadać. Kurs to też pokazuje więc handi 0:1 po @ 1,95 ⛔ w stronę Blues Sky za miedziaka pobrałem. Zwykła jedynka w taśmie. Typerska porażka roku...
08.12. 09:50 Melbourne Victory - Adelaide United - powinno iskrzyć, dla mnie mecz na live, gole prawdopodobne, no chyba, że szachy ???? Oby nie...
08.12. 12:00 Perth Glory - Melbourne City - no bet, Glory na wyjeździe w Wellington słabo (ale to nie nowina), City nadspodziewanie dobrze bez Fornaroliego sobie poradziło. Jednak wyjazdy, to też nie ich żywioł. Może x?
09.12. 07:00 Newcastle Jets - Brisbane Roar - hehe, nic tu nie napiszę... :bomb:
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dzień dobry.
07.12. 09:50 WS Wanderers - Central Coast Mariners , x2
2.20 to kurs warty zakładu za niedużą stawkę, np 1/5
Bazuje na statystykach, więc może jeszcze zmienię zdanie (lub stawkę) po Waszych wpisach...aleeee.... H2H zachęca, a i poziom dotychczasowych przeciwników dzięki którym Marynarze są na końcu, a Wędrowcy tylko trochę wyżej. Strzelili po 6 goli jedni i drudzy, ale roznica poziomów przeciwników nie pozwala mi postawić na Wędrowców 3/5 lub 3.5/5 przy mizernym kursie. Wolę 1/5 na x2.
Pozdrowienia
m.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ins/outs 7 kolejki:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-7-1
Wracają m. in. McCormack, De Jong, De Silva, natomiast nie zobaczymy m. in. Kurto, O&#39;Hallorana, Fornaroliego.
Jutro nie obejrzę spotkania Wędrowców (trochę chciałem na live się przyczaić) więc zostaje pierwotne &quot;no bet&quot;...
Tutaj skrót Wędrowców:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-western-sydney-wanderers-v-central-coast-mariners-1
PS W meczu Roar sędzią będzie Ams więc podwójny no bet ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
07.12. 09:50 WS Wanderers - Central Coast Mariners , x2
2.20 to kurs warty zakładu za niedużą stawkę, np 1/5
początkowo przyjąłem linie jak qowalsky6 . Ale po przeczytaniu typu od mario72k coś mnie tchnęło i zerknąłem uważniej. Oba zespoły mają dobrą szansę na przełamanie. WSW po meczach z Jets i Victory ma coś do udowodnienia. CCM po meczach z Perth i SFC może powiedzieć &#39;do 3 razy sztuka&#39;. Za WSW przemawia dodatkowo fakt, że grają u siebie, ale brać ich po kursie ~1,6? - słabo, jak dla mnie za duże ryzyko, za niski kurs. Dlatego oferta X2 po @2,2 ⛔ naprawdę kusi. I ja go również pobieram - minimalnie - po stawce 0,3j. Co przeważyło szalę - no mój ranking formy. To marynarze prezentowali się ostatnio lepiej i mimo porażek, byli blisko sprawienia niespodzianki. Plus mały bonusik - A-Liga lubi czasami, żeby zagrać przeciwko faworytowi - zwłaszcza, że WSW to, w tym momencie taki faworyt trochę na glinianych nogach.
Pozdrawiam i do jutra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dzisiaj kartki za drobne:
WSW-CCM ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,76 - 0,12j ✅ 5
dodam jeszcze, że w dublu mam ten mecz za nieco większą stawkę:
WSW-CCM ov 2.0 @ 1,27 2:0
Al-Duhail-Qatar ov 2.5 @ 1,44 1:1
AKO: 1,83 - 0,58j ⛔
 
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Pierwsza połowa nudna. Ataki schematyczne, powoli konstruowane, bez przekonania... ale to ataki głównie WSW. Przewaga Wanderers, ale bez szaleństw. CCM miało okazje głównie po kiksach przeciwnika. 1:0 po bramce z za pola karnego po rożnym. W sumie zasłużone prowadzenie gospodarzy.
Druga połowa... z jedną, kosmetyczną zmianą - gol padł wcześniej. Obraz identyczny jak w pierwszej.
Na świeżo do rankingu formy:
plus - WSW - prowadzili grę, ataki były groźniejsze, zasłużenie wygrali 2:0 - mecz raczej z tych bez historii
minus: CCM - nie istnieli, jedyne szanse po błędach obrony WSW, w końcówce przy stanie 2:0 obrona, wspólnie z bramkarzem rozgrywała sobie spokojnie piłkę.
WSW: 1,5
CCM: -2
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Zbyt optymistycznie podszedłem do CCM i zostałem ukarany. Tym razem bez kombinowania:

Sydney FC - Phoenix
- 1 - @1,35 - 2j ⛔
do tego trochę może zaskakujące.. ale jak to mówił dziadek wychodząc wieczorem naciąć sieczki dla świń - &#39;kto nie ryzykuje, ten nie pija szampana&#39;.
1+bts - @2,61 - 0,2j ⛔
Krishna strzeli gola - @3,6 - 0,2j ✅
Typ podstawowy? - wiadomo - różnica klas. Ale myślę (czyt. mam nadzieję) Nixi powalczą, a jeżeli nie Nixi to Krisha. A dlaczego? Ano dlatego, że po kilku latach grania w Nixach otrzymał obywatelstwo nowozelandzkie. A jak najlepiej to uczcić jak nie strzelając gola zespołowi z Sydney.

Victory - Adelaide
- ov2,5 - @1,7 - 0,7j ⛔
Oba zespoły mocno overowe - Victory to najlepszy ataki ligi. Adelaide? - 2 mecze wyjazdowe - 6 strzelonych goli. Więc celuję tutaj w gole - i mam nadzieję, że szachy zostaną w szatni ;). Lekko tylko zwiększam stawkę kosztem meczu poniżej.
Perth - City - ov2,5+bts - @1,95 - 0,3j ⛔
Tutaj podbieram kilka kredytów i zmniejszam stawkę ze względu że City ciągle bez największego asa. Niby ostatni mecz pokazał, że to nie robi różnicy, ale teraz jest wyjazd, plus prawo serii (najpierw bezbarwny mecz w Brisbane, potem pokaz siły z Jets, to teraz wypada....), no i jeszcze trochę się boję o typ. Ale to Australia i mam nadzieję, że:
a. Perth będzie chciało polazać, że to co się wydarzyło w Nowej Zelandii to wypadek przy pracy
b. City uwierzy, że i bez Fornaroliego potrafi strzelać gole.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom