>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Polecam ogarnąć sobie 3 byle jakie konta bankowe i jak masz 15 tyś do wypłaty to rozbijasz sobie to na 3 konta po 5 batonow i nawet nikt nie zwróci uwagi na to...
W dzisiejszych czasach kont jest mnóstwo do wyboru i w większości Mozesz sobie założyć w całości przez neta w 10 minut.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Mam mieszane uczucia co do tego Ecopayz. Weryfikacja bardzo szybka, wysłałem kwity w nd wieczorem, a w poniedziałek rano o 8.00 już miałem status silver, więc miłe zaskoczenie. Jednak ta opłata 43 złote i czas wysyłki na konto... Hmm nie jestem przyzwyczajony do czegoś takiego, może dlatego dla mnie to minus lekki. Jak sobie przypomnę czasy grania np. w bet365 z kontem skrill, kasa w minute na skrilu, a potem na koncie w pół dnia za 8 złotych to mi się łezka kręci.
Ale do brzegu... Status &quot;zamówione&quot; to już blisko wypłaty?? :cwl:
 
lord-of-the-pyramid 26

lord-of-the-pyramid

Użytkownik
Mam mieszane uczucia co do tego Ecopayz. Weryfikacja bardzo szybka, wysłałem kwity w nd wieczorem, a w poniedziałek rano o 8.00 już miałem status silver, więc miłe zaskoczenie. Jednak ta opłata 43 złote i czas wysyłki na konto... Hmm nie jestem przyzwyczajony do czegoś takiego, może dlatego dla mnie to minus lekki. Jak sobie przypomnę czasy grania np. w bet365 z kontem skrill, kasa w minute na skrilu, a potem na koncie w pół dnia za 8 złotych to mi się łezka kręci.
Ale do brzegu... Status &quot;zamówione&quot; to już blisko wypłaty?? :cwl:
Heh to prawda... Teraz regulacje przepisy itp. Zobaczcie co się dzieje, karty sim - rejestracja, AML, KYC, kiedyś to było nie do pomyślenia. Anonimowość i wolność w internecie poszła sie je... Za chwile będzie tak jak w chinach zrób krok za daleko a wciśniemy cie do ciupy. Nie mówię, że teraz ale spójrzcie jak to szybko wszystko się zmienia. Co do wysyłki na konto to pamiętajcie, że US do 5 lat może sobie działać, a kij wie co tam się w przepisach wydarzy. JPK vat juz jest, trzeba wszystkie transakcje co miesiąc wysyłać, przyjdzie pora na etatowców. Jak ktoś ma działalność to niech mu to do głowy nie przyjdzie - wypłacać na konto
 
D 0

dex224

Użytkownik
Siema potrzebuje porady w sprawie Ecopayz
Czy to jest w 100% legalne w sensie że np. Przelałem 100 zł z konta bankowego na Ecopayzi następnie na unibet i teraz chciałbym wypłacić z unibet na Ecopayz 3 tysiące i później część na konto bankowe. Czy to jest legalne i czy zainteresuje się tym jakaś skarbówka albo coś podobnego.
A druga sprawa czy przy wypłatach tygodniowych ponad 1000 zł i później przelewem na konto bankowe też może się ktoś zainteresować?
 
lord-of-the-pyramid 26

lord-of-the-pyramid

Użytkownik
Siema potrzebuje porady w sprawie Ecopayz
Czy to jest w 100% legalne w sensie że np. Przelałem 100 zł z konta bankowego na Ecopayzi następnie na unibet i teraz chciałbym wypłacić z unibet na Ecopayz 3 tysiące i później część na konto bankowe. Czy to jest legalne i czy zainteresuje się tym jakaś skarbówka albo coś podobnego.
A druga sprawa czy przy wypłatach tygodniowych ponad 1000 zł i później przelewem na konto bankowe też może się ktoś zainteresować?
Wszystko masz napisane w tym temacie
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ktos pisal ze ma 15 tys do wyplaty. Ja ostatnio sporo wyplacalem i porozbijalem sobie przelewy z eco na kilka. Kilka przelewow po 5k na rozne konta bankowe. Konta nie musza byc Twoje. Mozna to zrobic na konto ojca, matki, brat, kolegi itd. Najwazniejszy jest numer konta. W przelewie oczywiscie wyslanym na np konto kolegi beda widniec Twoje dane ale przelew i tak dojdzie. Taka opcja jest bezpieczniejsza niz wysylac calosc na swoje konto. Mimo, ze pieniadze nie pochodza od buka to pamietajcie, ze w przypadku braku logicznego wytlumaczenia skad pochodza pieniadze w przypadku wykrycia mozecie byc obciazeni kwota 75% karnego podatku od zatajonych przychodow.
Szybkie pytanie. Konto eco w zlotkowach mam i chcialbym zamowic karte w euro. Czy przy platnosciach zblizeniowych w sklepach ta karta jest jakas oplata czy tylko bede tracil na przewalutowaniu? Na 1000zl ile mniej wiecej sie traci?
 
maarcin14 651,9K

maarcin14

Użytkownik
jak płaci się kartą Ecopayz to sprzedawca widzi że karta jest w euro i musi zaakceptować jakiś kurs ? czy płąci się tak samo jak kartami w plnach ? nigdy nie płaciłem kartą Ecopayz choć już długi czas z niej korzystam ale wyłącznie do wypłat w bankomatach
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Wybierasz czy płacisz w pln czy ma Ci przewalutować. Zawsze wybieramy bez automatycznego przewalutowania. Choć czasem tam gdzie sprzedawca sam wkłada kartę to robią po swojemu i nie pytają.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Chce zweryfikować swoje konto do Silvera i tu rodzi się moje pytanie.
Należy wysłać dowód adresu, no i mamy 3 opcje :
Rachunek za media ( studiuję i wynajmuje mieszkanie ) więc ta opcja odpada.
Oświadczenie z banku ? Wyciąg konta bankowego ? Czy mogę zasłonić swoje transakcje ?
Dowód zameldowania ? Nie posiadam takiego czegoś ????
Da radę to obejść ?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Chce zweryfikować swoje konto do Silvera i tu rodzi się moje pytanie.
Należy wysłać dowód adresu, no i mamy 3 opcje :
Rachunek za media ( studiuję i wynajmuje mieszkanie ) więc ta opcja odpada.
Oświadczenie z banku ? Wyciąg konta bankowego ? Czy mogę zasłonić swoje transakcje ?
Dowód zameldowania ? Nie posiadam takiego czegoś ????
Da radę to obejść ?
Wyciąg z zasłoniętymi transakcjami powinien przejść.
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Witam,
Czy ktos mial podobną sytuację ?
Niestety przez moją nieuwagę rejestrowałem się z włączonym vpn-em
Po kilku minutach dostałem taką wiadomość
&quot;Funkcje Twojego konta ecoAccount zostały tymczasowo ograniczone, ponieważ wygląda na to, że dostęp do niego jest uzyskiwany z innego kraju niż ten, który jest zarejestrowany na twoim koncie ecoAccount. Będziemy wdzięczni, jeżeli przekażesz nam wyjaśnienie tej sytuacji. Z przykrością informujemy, że nie będzie możliwe korzystanie z twojego konta ecoAccount w celu wpłat i transferu środków, do momentu kiedy otrzymamy satysfakcjonujące wyjaśnienia,
Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z nami.&quot;
Jak najlepiej im to krótko wyjaśnić żeby odblokowali konto?
 
K 0

kulsky

Użytkownik
Mam konto Ecopayz. Zamówiłem kartę do konta. Czy wypłacanie gotówki z bankomatu w przypadku Ecopayz ma sens? Widzę, że jest to zawsze 2% plus 2,99% za przewalutowanie + wiadomo kurs bankowy. Czy jest jakaś alternatywa wypłat? Niestety przelewy na konto nie wchodzą w grę.
 
Do góry Bottom