>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10 Kolejka PlusLigi (07.12-10.12.2018)

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
[UWAGA - mecz zaległy]
ONICO Warszawa - GKS Katowice
04.12.2018 godz. 20:30

dzisiaj odbędzie się zaległe spotkanie z 5-tej kolejki Plus Ligi. GKS Katowice zagra w stolicy z tamtejszym ONICO. Według bukmacherów murowanym faworytem są gospodarze, jednak nie ryzykowałbym obstawiania na nich po tak słabym kursie, wiedząc że GKS w tym sezonie jest bardzo nieprzewidywalną drużyną.
Wyhaczyłem za to inny typ. W poprzedniej kolejce GKS przerwał złą passe wygrywając z naszpikowaną gwiazdami Stocznią. Wówczas nie mówiło się jeszcze tak bardzo o upadku szczecińskiej drużyny. Owszem, słyszeliśmy o problemach finansowych i nie wypłacaniu pensji zawodnikom, lecz i tak byli oni faworytami bez dwóch zdań. Pragnę zwrócić uwagę na atakującego GKS&#39;u - Karola Butryna, który zdobył trzeci raz w tym sezonie MVP meczu, zdobywając 20 punktów. Liczę, że nie zobaczymy tutaj tylko trzy setowego pojedynku i Karol trochę zapunktuje. Linia dość wysoka ale moim zdaniem warto zaryzykować, bo jeśli ten zawodnik utrzyma dobrą formę to jest w stanie zdobyć minimum 19 pkt.
Typ: Karol Butryn powyżej 18.5 punktów @1.86 ETOTO
⛔⛔
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Gdansk@2,15 Fortuna
Dla.mnie troche dziwne kursy. Spotykaja sie ekipy z tym.samym potencjałem i jakby nie.porownywac składow.to.wychodzi mi.to.na.rowno albo.i nawet.z.lekkim wskazaniem na Trefl jesli.chodzi.zwlaszcza o.siłe.ognia(moze.przyjecie lekko na ). Kursy powinny byc.tutaj 50na 50 wiec dodatkowo aspekt gry u siebie nakazuje grac na.Gdansk.
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Trefl Gdańsk - Onico Warszawa
Typ: Win Trefl, kurs: 2,18 efortuna
Trefl 3-0 lub 3-1, kurs 3.25 efortuna
Myślę, że zespół z Gdańska jest nadal jeszcze niedoceniany w tym sezonie, a pamiętajmy, że jest to przecież brązowy medalista z poprzedniego sezonu, zdobywca PP. Owszem, odszedł Mika i Schulz, ale jak widać po ich grze w Resovii w tym sezonie, wcale nie musieli być aż tak ważnymi ogniwami w poprzednim sezonie w zespole Gdańska jakby się to wydawało. Na pewno Mateusz grał lepiej w Treflu niż teraz w Resovii (gdzie na razie prezentuje się tragicznie jak na zawodnika tego pokroju), ale nie można powiedzieć, że po opuszczeniu przez niego oraz Schulza zespołu z Trójmiasta, zespół stracił głównych bombardierów. Mamy ogranego w Skrze na sypie Janusza, mającego nieograniczone możliwości w ataku Muzaja i dwóch nowych solidnych przyjmujących z Serbii i Niemiec, Do tego dochodzi bardzo dobra gra u siebie Gdańska. Trener, który to poukłada i myślę, że Trefl zaraz zacznie się piąć w górę w ligowej tabeli.
Warszawa natomiast wydaje mi się słabszym zespołem niż w zeszłym sezonie. Głównie na przyjęciu. Ciekawy środkowy Vigrass, ale to mało i myślę, że może się powtórzyć historia z poprzedniego sezonu, gdzie skończyli sezon grając o miejsca 7-8.
Reasumując: w jutrzejszym meczy widzę gospodarzy jako faworytów. Nie wiem skąd faworyzowanie przez buków zespołu ze stolicy. Ja to widzę inaczej. pozdrawiam
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Trefl Gdańsk - Onico Warszawa

Obie drużyny aktualnie moim zdaniem na bardzo podobnym poziomie. Też nie rozumiem faworyzowania tutaj gości z Warszawy, ale moim zdaniem zobaczymy tutaj zacięte spotkanie, a przy zbliżonym potencjale ekip, myślę, że 4 zacięte sety to minimum
over 180.5
1.56

Skra Bełchatów - Czarni Radom

Radom gra świetnie w tym sezonie, bardzo dobrze wpasował się Żygałow do drużyny. Skra ma spore przestoje w swojej grze, ostatnio podoba mi się bardzo gra Ebadipura, ale ta gra w tym sezonie jest jakoś bez wyrazu. Będę na meczu i liczę na zwycięstwo gospodarzy, ale myślę, że nie w 3 setach.
over 3.5
1.50

Olsztyn - Lubin

Tutaj krótko, 5 grudnia Olsztyn grał w pucharach w Grecji, gdzie musieli ugrać 2 sety do dalszego awansu - cel zrealizowany, a po 4 dniach mecz w lidze. Idealna szansa dla Cuprum na odbicie się od dna.
value bets:
Lubin +2.5
1.45
+1.5
2.50
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Bartosz Kurek oficjalnie w zespole Onico Warszawa
No to się narobiło. Ale dobrze, że zostaje w Polsce i może będzie większe zainteresowanie meczami w Warszawie ????
Oficjalnie jeszcze z Treflem nie zagra.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Czekaj, czekaj...Wczoraj malowal bombki w Gdansku zeby zaraz zagrac w Warszawie?
Trefl
2.20
 
D 12

denison

Użytkownik
Cały tydzień trenował z treflem wiec i bombki malował a dziś ma przed meczem 40 minut rozdawać autografy a później (ciekawe komu będzie kibicował) co do meczu to ja bym bardziej szedł w onico niż trefl, Kuzaj całego meczu na równym poziomie jeszcze nie zagrzał a to on w ataku trzyma trefl.. Swoja droga ciekawi mnie gdzie zagra grejman skoro kurek zostaje w Polsce ????
Cały tydzień trenował z treflem wiec i bombki malował a dziś ma przed meczem 40 minut rozdawać autografy a później (ciekawe komu będzie kibicował) co do meczu to ja bym bardziej szedł w onico niż trefl, muzaj całego meczu na równym poziomie jeszcze nie zagrzał a to on w ataku trzyma trefl.. Swoja droga ciekawi mnie gdzie zagra grejman skoro kurek zostaje w Polsce ????
 
P 102

para00

Użytkownik
2.29 na Resovie z ,,jednym,, rozgrywajacym.
to napewno na minus ale w moim zdaniem duzo im daly te kms.Pewnosc siebie i ciagly rytm meczowy z najlepszymi.Jastrzebski to solidny zespol u siebie ale samo przygotowywanie sie do meczu a gra z najlepszymi w tym samym czasie to jest jednak jak dla mnie plus na gosci.Oprocz rozgrywajacego jest w czym przebierac na ławce Resovi.Ide mocno w ładny kurs na przeciw spadkom
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Moze mi ktos powiedzie czemu lekkie wzrosty na Resovie?
Bo ludzie kochają konarskich i spółkę xd dla mnie personalnie Resovia jest zespołem lepszym i kurs jest warty gry. No chyba że Konarski nagle z przebijaki stanie się prawdziwym atakujacym ale jakoś w to wątpię xddd
// A Ty widzę kochasz Schulza i spółkę ... Tylko nie wiem w czym Schulz jest niby lepszy od Konarskiego xDD ... taka mała ironia - Ostatni taki wpis jest u Ciebie, już Ci nie raz każdy powtarza jeżeli masz jakieś argumenty to je podaj a jeśli nie no to wpis będzie usuwany.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Bo ludzie kochają konarskich i spółkę xd dla mnie personalnie Resovia jest zespołem lepszym i kurs jest warty gry. No chyba że Konarski nagle z przebijaki stanie się prawdziwym atakujacym ale jakoś w to wątpię xddd
Nudny jestes z tymi konarskimi. Poki Mika bedzie ukrytym podwojnym agentem po drugiej stronie siatki, to Ressovia nie ma prawa tego wygrac.
KMS moze i by &quot;zadzialaly&quot; u Podkarpacian gdyby cos z nich przywiezli. Ten ostatnibmecz z Fakielem przegrany w koncowkach morali nie podniosl, a co mial do zobaczenia to i zobaczyl trener najblizszego rywala, spokojnie montujacy strategie dla swoich osmieszonych ostatnio podopiecznych. Wiesz kto robil Resovii robote na KMS? Rossard i Smith, a w lidze moze zagrac tylko jeden poki nie znajda polskiego rozgrywajacego :p przepisy
Z dwoch rannych zwierzakow wybieram JSW
1.6
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Wszyscy tylko o jednym. Uwazam, ze nie ma co sie pchac w to spotkanie. Wedlug mnie lepiej wyglada pogranie w strone Zawiercia. Seta powinni ugrac w Kedzierzynie, a jesli nie to fajnie wyglada +19,5 po kursie 1,75 w Totolotku. Zawsze po przerwach w lidze, zespoly takie jak Zaksa,Skra, ostro trenuja. Robia forme na dalsza czesc sezonu, dochadza wieksze obciazenia na silowni i hali. Zawiercie to nie kasztany i nawet poza swoim terenem powalcza. Sklad dobrze zbilansowany, solidni przyjmujacy,libero i Masny na rozegraniu. Doszedl do zespolu nowy zawodnik na pozycji atakujacego jednak chyba jeszcze dzisiaj nie zagra.
Reasumujac: Zaksa - Zawiecie (+19,5) 2 1,75 Totolotek 3:1 ✅✅98:87
Mozna grac rowniez nizsze linie. ✅
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na etoto
Mika vs Możdżonek typ 1 @ 1.45
Dla mnie pewniaczek! Możdzonek średnio 5-6 pkt na mecz a Mika dwa-trzy razy więcej.
Też to zagrałem rano jak było jeszcze 1.55. ale potem coś mnie tknęło i sprawdziłem statystki. I w ostatnich 3 kolejkach to Mozdzonek więcej punktował. Zobaczymy ale już wiem, że łatwo nie będzie a na pewno niepotrzebnie zaryzykowałem po takim kursie.
Wszyscy tylko o jednym. Uwazam, ze nie ma co sie pchac w to spotkanie. Wedlug mnie lepiej wyglada pogranie w strone Zawiercia. Seta powinni ugrac w Kedzierzynie, a jesli nie to fajnie wyglada +19,5 po kursie 1,75 w Totolotku. Zawsze po przerwach w lidze, zespoly takie jak Zaksa,Skra, ostro trenuja. Robia forme na dalsza czesc sezonu, dochadza wieksze obciazenia na silowni i hali. Zawiercie to nie kasztany i nawet poza swoim terenem powalcza. Sklad dobrze zbilansowany, solidni przyjmujacy,libero i Masny na rozegraniu. Doszedl do zespolu nowy zawodnik na pozycji atakujacego jednak chyba jeszcze dzisiaj nie zagra.
Reasumujac: Zaksa - Zawiecie (+19,5) 2 1,75 Totolotek
Mozna grac rowniez nizsze linie.
Zgadzam się z tym. Tymbadziej że trener ZAKSY lubi wpuszczac rezerwowych. W konsekwencji Będzin urwał im 22 punkty w trzecim secie. Na seta dla Zawiercia się nie odważne ale dodatni handicap punktowy wygląda dość ciekawie.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Coś jest nie halo z Resovią konkretnie jeśli w 3 secie prowadzą 10 5 i dostała serię 7 pkt z rzędu i przegrywaja jeszcze tyloma.
Mika nie umiejacy 3 razy z rzędu zaserwować na druga stronę flotwm gdzie raz serwisem piłka trafia nawet stojącego pod siatką Rossarda.
Współczuję kibicom Resovii bo to przykre co się z nimi dzieje.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ressovia trafila najgorzej jak mogla. Na potentata i to po zawstydzajacej porazce. Noe rozumoem dlaczego Mika tak wyglada i gra nadal. Waska lawka? Ptaszki cwierkaja, ze Ressovia szuka sposobu na wcisniecie Smitha do 6. Powinno byc tylko lepiej, ale tutaj nie mogli zwyciezyc.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Coś jest nie halo z Resovią konkretnie jeśli w 3 secie prowadzą 10 5 i dostała serię 7 pkt z rzędu i przegrywaja jeszcze tyloma.
Mika nie umiejacy 3 razy z rzędu zaserwować na druga stronę flotwm gdzie raz serwisem piłka trafia nawet stojącego pod siatką Rossarda.
Współczuję kibicom Resovii bo to przykre co się z nimi dzieje.
Mika dzisiaj ewidentnie był do zmiany. Była taka akcja w czwartym secie jak trzy raz pod rząd atakował aż w końcu trafił w trenera Jastrzębskiego Węgla ???? ale to nie jeden zawodnik im przegrał mecz, to cały zespół wygląda bardzo słabo pod względem bardziej mentalnym bo przecież umiejętności są
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jakby kogoś interesowalo, to LVBet dodaje dzisiaj +14% do wygranych na polską siatkówkę (promocja kalendarz adwentowy).
Spróbuję z tego skorzystać i pograć taki zakład
Skra Bełchatów - Czarni Radom
Typ: Skra wygra
MKS Będzin - GKS Katowice
Typ: GKS Katowice wygra
AKO: 2.17 LVBet
✅✅

Skra po wyjazdowej porażce w Zawierciu musi się zrehabilitować u siebie. Zawiercie w tym sezonie gra bardzo dobrze , widzieliśmy jak wczoraj postawili się Zaksie i o mały włos nie doprowadzili do 5-tego seta. Dzisiaj wykorzystam fakt, że Skra gra u siebie i wygląda lepiej pod względem personalnym.
Co do drugiego meczu to faworytami wydają się być przyjezdni. Aczkolwiek oba zespoły są po wyjazdowych porażkach. Natomiast gieksa po dobrym początku w Warszawie przegrała 3:1. Bardzo liczyłem na Karola Butryna, który po dwóch setach miał ponad 10 punktów, jednak w dwoch kolejnych zagrał dość słabo. Dzisiaj jednak słabszy rywal i będzie to okazja do poprowadzenia swojej drużyny do zwycięstwa. Tymbadziej, że Będzin w Radomiu praktycznie nie istniał i bardzo szybko przegrali 3:0
Uwaga!! Zaznaczam, że dopiero od niedawna zacząłem się bardziej interesować siatkówką i polecam niska stawkę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom