>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
I 0

interfer0n

Użytkownik
A ja podziekuje! Super się czyta takie analizy , nie tylko na podstawie statystyk ale z szerszej perspektywy. Jak złoto dla takiego swiezaka w rosyjskim hokeju jak ja : )
 
B 10

boss10

Użytkownik
Dwa dni przerwy musiały być dla samego dobrego poczucia .To co grał Magnitogorsk to masakra. Jokerit,Omsk się nie popisały. Kazań i Jarosław dały zarobić ,ale nic nie podawałem bo ostatnio się zdenerwowałem na moją kochaną KHL.
Co na dzisiaj pany gram to jeden mecz : CSKA -OMSK -1 OT 1.32 fortuna (gram to w dublu z koszem)
Krótko i na temat seria wygranych stołecznych piękna,bardzo dobra gra ,u siebie solidna defensywa .Nie wydaje mi się żeby niestabilny Omsk dzisiaj mógł wygrać i to jeszcze na wyjezdzie .Ostanie mecze jastrzębi no własnie wygrana z Avto które samo ten mecz przegrało ze sobą ,porażka z Magnitką ,wygrana z UFĄ,której gra jest daleka od ideału i porażka z Traktroem ,który zaczyna łapać rytm. Każdy ma swoje zdanie ,każde szanuje ale win CKSA widzę dzisiaj (wiadomo seria wygranych musi się kiedyś skończyć ale nie dzisiaj ).
Co do pozostałych meczów to typy na sucho szukałbym niespodzianki w Petersburgu (X2 na Kazań lub jakieś dodatnie handicap oraz taka sama sytuacja w Astanie X2 na Traktor lub handicap ).
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
A ja w stronę vitjaza
Vitjaz&amp; -5,5 bramki
kurs: 3,85✅
fortuna
Mdłe te drużyny, na pewno tego meczu nie odpalę. To raz. Underowe bezpośrednie pojedynki na korzyść drużyny spod moskwy. To dwa. Obie drużyny w miernej dyspozycji ale poziom wilków to kret na żuławach. Fajny kurs, zagrałem do szalika.
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Avto 1/+4,5⛔
2,02
fortuna
Kovar w bramce i wszystko wróciło na właściwe tory. Dużo absencji się szykuje po stronie gospodarzy ale z drugiej strony tygrysy na wyjeździe grają taki piasek, że nie chce mi się wierzyć w niespodzianki. Wynik 5:1 mi się widzi.
Riga - ufa
under 4,5⛔
1,8
fortuna
Mecze ufy bardzo skromne w bramki, mecz ze slovanem jest dla mnie lekką anomalią. W drużynie z Łotwy jakieś podrygi widać więc tak łatwo się nie dadzą sprzedać. Może być zacięty, defensywny mecz.
powodzenia
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Czerepowiec - Kunlun RS
Czerepowiec OT @2,01 fortuna✅✅✅
Na początek trochę poza tematem. Gdybym wcześniej, a nie wczoraj obejrzał powtórkę meczu Sewierstali z Kazaniem to na 120% nie zagrał bym wczoraj niczego w kierunku Kazania w meczu z SKA. Tak więc pamiętajcie - oglądajcie co najmniej skróty - bo to pozwala na najlepszą ocenę sytuacji i formy zespołu. Do rzeczy. Spróbuję pograć na gospodarzy. W ostatnim meczu z Kazaniem mimo przegranej 4:2 Czerepowiec wyglądał całkiem nieźle. Gdyby nie zmarnowane okazje (słupek Trubachyova i nie trafienie w krążek przez Vovchenko strzelając do praktycznie pustej bramki) mecz mógł się skończyć zupełnie innym wynikiem. Nie ma co się oszukiwać - gospodarze to zespół z problemami - finansowymi, kadrowymi i z zarządem - jeden z najgorszych zespołów w lidze, ale zawodnicy (tak myślę) chcą się jednak pokazać z jak najlepszej strony - czy to skautom innych klubów - czy z innych powodów i na lodowisku dają z siebie wszystko. Zresztą z Niżnekamskiem ostatnio też powalczyli z dobrym skutkiem. Ekipę z Chin również oglądałem kiedy grali z Dynamem Moskwa. Kunlun gra całkiem niezły hokej - szybki z niebezpiecznymi kontrami. Trzeba przyznać, że mają też dużo szczęścia (a to się krążek fortunnie od kija odbije, a to szczęśliwe podanie, które doprowadza do sytuacji sam na sam). Sporo grają &quot;na aferę&quot;. Nie twierdzę, że mogą polegać tylko na szczęściu, bo grajków mają solidnych. Po ostatnim spotkaniu w Moskwie można mieć zastrzeżenia tylko do bramkarza, który według mnie zachowywał się w bramce co najmniej dziwnie (o ile częste wypuszczanie się daleko przed nią można nazwać grą w bramce). Spotkanie jest ciężkie do wytypowania - na początku chciałem zagrać w stronę Chińczyków, ale po obejrzeniu powtórek zmieniłem zdanie. Mecz może zakończyć się różnie, ale daje duże szanse ekipie gospodarzy. Dwa ostatnie mecze o stawkę w Czerepowcu zakończyły się porażką Kunluna w regulaminowym czasie, a dzisiaj mamy trzecią delegację gości. Jeśli Sewierstal wykorzysta błędy gości i wykaże się lepszą skutecznością to wygra to spotkanie. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do wczorajszego dnia, który rzadko obfituje w tak wysokie kursy przy naprawdę zbliżonym poziomie druzyn i wiadomo ze takiego czegos trzeba spróbować, żeby poźniej sobie nie pluć w brode bo moglem spróbować ale nie zagrałe a by weszło.
Mecz w Astatnie mógł się równie dobrze zakonczyc odwrotnie, bo gospodarze grając taka sama liczba zawodników nie byli w stanie sforsować obrony i pokonać Demczenki, udało się 2 razy w PP, ale jak wiemy i to trzeba umiec wykorzystać, chwała zwycięzcom , szacun dla pokonanym
Po meczu Kazana z SKA każdy spodziewał się wiele więcej , szczególnie po mistrzu, który wypadł naprawdę blado , żeby nie uzyc innych słów. Kolega @rasijskji ma absolutna racje, że trzeba oglądać, czytac, analizować. Tylko ten Kazań ma na ławce trenerskie od wielu lat ma Zinetule, i nie od sezonu , dwóch czy trzech wiadomo jedną rzecz, nie sposób ocenic ich formy przez pryzmat takiej druzyny jak np. Cherepowiec, kazan to swoisty ewenement w tej lidze, bo tak rozkminiałem czy jest drugi taki zespół, ale nie znalazłem, oni w zyciu się nie będą wysilać i pokazywać siły na takiej ekipie, wyjątek jak wszystko wpada i wychodzi, a majac jeszcze w perspektywie mecz z SKA w zasadzie przeszli obok meczu z Cherepami, ważne były dwa punkty, taka jest filozofia gry tego trenera i każdy zawodnik tam grający czy nowy który przyjdzie wie o tym, Zinetula robi wszystko na najwazniejsza czesc sezonu czyli PO, ale z szumnych zapowiedzi i przeciekow z szatni mieli być gotow na rewanz na SKA i co i dupa, wszystkich którzy grali ten kierunek, nawet z handi plus 2,5 wpuscili w maliny. Z trojki Omsk, Kazan, Traktor ja ich akcje oceniałem najwyżej , a zagrali jakby w ich koszulki była ubrana ich farma z VHL, zagrali gorzej niz Torpedo wczesniej,
Jeszcze Omsk, bo ten udało mi się obejrzeć od drugiej tercji i musze powiedzieć ze to był najlepszym mecz Jastrzebi jaki w tym sezonie widziałem, byłi bardzo blisko zabrania całej puli wojskowym, w niczym im nie ustępowali, Deschardais, Franson, Emelin, młodzi grali super mecz, Pokka w obronie tez pracował, CSKA wyjęło z kapelusz młodego genialnego Tolczynskiego( ile oni maja tam tych talentów). Mecz był ciekawy , szybki, ataki groźne z obu stron, szacun dla Hartleya bo widać ze wyciągną wnioski z tych meczy które przegral w sposób bezbarwny, cieniem na całości połozył się durny falu Deschardena na Robinsonie, miejmy nadzieje ze Mattowi nic nie będzie i wroci na lod szybko a Nesterov powiniem mociej obic morde kanadyjczykowi żeby się oduczył głupich fauli a Hartley ma w tym przypadku nad czym pracować bo nie jest to pierwszy glupi faul w momencie gdy zespol go potrzebuje a on zespol oslabia. Już w NHL miał głupie wescia w rywali ale widać mu to nie minęło.
Dziś proponuje jeden mecz bez zbędnych wywodow, zgadzam się z typem kolegi na Avto i żeby nie dublować typu to może cos takiego
Avto minus 1,5 kurs 1,67 fortuna
EDIT: Chłopaki, coś mi tu śmierdzi z tym wynikiem????
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Czerepowiec - Kunlun RS
Czerepowiec OT @2,01 fortuna
Na początek trochę poza tematem. Gdybym wcześniej, a nie wczoraj obejrzał powtórkę meczu Sewierstali z Kazaniem to na 120% nie zagrał bym wczoraj niczego w kierunku Kazania w meczu z SKA. Tak więc pamiętajcie - oglądajcie co najmniej skróty - bo to pozwala na najlepszą ocenę sytuacji i formy zespołu. Do rzeczy. Spróbuję pograć na gospodarzy. W ostatnim meczu z Kazaniem mimo przegranej 4:2 Czerepowiec wyglądał całkiem nieźle. Gdyby nie zmarnowane okazje (słupek Trubachyova i nie trafienie w krążek przez Vovchenko strzelając do praktycznie pustej bramki) mecz mógł się skończyć zupełnie innym wynikiem. Nie ma co się oszukiwać - gospodarze to zespół z problemami - finansowymi, kadrowymi i z zarządem - jeden z najgorszych zespołów w lidze, ale zawodnicy (tak myślę) chcą się jednak pokazać z jak najlepszej strony - czy to skautom innych klubów - czy z innych powodów i na lodowisku dają z siebie wszystko. Zresztą z Niżnekamskiem ostatnio też powalczyli z dobrym skutkiem. Ekipę z Chin również oglądałem kiedy grali z Dynamem Moskwa. Kunlun gra całkiem niezły hokej - szybki z niebezpiecznymi kontrami. Trzeba przyznać, że mają też dużo szczęścia (a to się krążek fortunnie od kija odbije, a to szczęśliwe podanie, które doprowadza do sytuacji sam na sam). Sporo grają &quot;na aferę&quot;. Nie twierdzę, że mogą polegać tylko na szczęściu, bo grajków mają solidnych. Po ostatnim spotkaniu w Moskwie można mieć zastrzeżenia tylko do bramkarza, który według mnie zachowywał się w bramce co najmniej dziwnie (o ile częste wypuszczanie się daleko przed nią można nazwać grą w bramce). Spotkanie jest ciężkie do wytypowania - na początku chciałem zagrać w stronę Chińczyków, ale po obejrzeniu powtórek zmieniłem zdanie. Mecz może zakończyć się różnie, ale daje duże szanse ekipie gospodarzy. Dwa ostatnie mecze o stawkę w Czerepowcu zakończyły się porażką Kunluna w regulaminowym czasie, a dzisiaj mamy trzecią delegację gości. Jeśli Sewierstal wykorzysta błędy gości i wykaże się lepszą skutecznością to wygra to spotkanie. Powodzenia!
Przeanalizowałem to spotkanie i dla mnie no bet, może na upartego coś w stronę Kunluna jednak.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przeanalizowałem to spotkanie i dla mnie no bet, może na upartego coś w stronę Kunluna jednak.
Dlatego zaznaczyłem że to ciężki mecz do typowania i nikogo nie nakłaniam do gry. Poprostu napisałem swoje przemyślenia na jego temat ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze spoglądam do Jarosławia i patrzac na to co oba kluby wyrabiają w ostatnim czasie skłonny jestem iść w strone gospodarzy i dołożyłbym z x. kurs 1,44⛔⛔ do tripla, dubla tez mozna pograć.
Mało dzis czasu na pisanie( chociaz jeden post juz przydługi ni sie wylał).
Ryga do poogladania i sam jestem ciekawy czy Ryga sie przełamie czy Ufa bedzie jak sinusoida
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Admirał Władywostok - Barys Astana
O godz 8.00 czasu polskiego we Fietisow Arenie miejscowy Admirał podejmuje gosci Kazachstanu. Historia tych pojedynków niekorzystna dla gosci, ale w tym sezonie Barys to czarny koń rozgrywek, niestety przez kontuzje czołowych graczy ostatni miesiac gra w kratke, ale od dwoch , trzech spotkan ( powroty kontuzjowanych graczy, czekam jeszcze na Pettersona), gra juz wyglada bardzo dobrze i kanadyjczycy Astany sa w stanie narzucic swoj styl rywalowi, ja osobiscie czekałem na powrót Courmiera bo to gracz nietuzinkowy robiacy roznice i juz jest , rozegrał mecz z Czelabinskiem. Obrona wzmocniona olbrzymem z Linkoping Svedbergiem , atak potrafi wykorzystac najmniejsze bledy rywala. Gospodarze bardzo groźni u siebie i czesto wygrywali z zespołami wyzej notowanymi, ale w tym sezonie nieststy skład słaby i brak w nim odpowiedniej jakosci. Mysle ze na mocnych gosci bedzie za mało a Barys poprawi statystyki meczy we Władywostoku
Astana 60&#39; kurs 1,72 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
HC Sochi - Avangard Omsk
Sochi u siebie z pewnością groźne , umieja sie postawić najlepszym ze skutkiem różnie bywa, w ostatnim meczu wyrównana walka z Rygą rozstrzygnieta na korzysc w rzutach karnych, dzis Pantery goszczą Jastrzębie z Omska, ktore z CSKA rozegrały o ile nie najlepszy mecz to jeden z najlepszych w tym sezonie i byli naprawde blisko zabrania całej puli wojskowym. W składzie maja wszystko, bardzo dobrych zawodników z przeszłością w NHL zdolna młodzież i madrego trenera na ławce. Jedyne co im nie wychodzi to PP. a przecież mają kim straszyc na rozegraniu z niebieskiej potrafi przymierzyć Franson, Emelin, Pokka no ale nie wychodzi. Całość zespolu prezentuje sie solidnie a Hartley wyciąga wnioski z porazek, dziś licze na rownie mocne spotkanie jak ostatnie ale zakonczone zwycięstwem.
Omsk 60&#39; kurs 2.1 fortuna
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Mark, propsy za Twoje typy odnoście KHL. Sam osobiście opieram swoje kupony na innych dyscyplinach ale co nie dorzucę do ako czegoś proponowanego przez Ciebie to na plus. Trzymajcie tak dalej (rasijskij, suomi), bo na prawdę warto pchać ten wózek dalej. Mocno szanuje, pozdro! ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mark, propsy za Twoje typy odnoście KHL. Sam osobiście opieram swoje kupony na innych dyscyplinach ale co nie dorzucę do ako czegoś proponowanego przez Ciebie to na plus. Trzymajcie tak dalej (rasijskij, suomi), bo na prawdę warto pchać ten wózek dalej. Mocno szanuje, pozdro! ????
Dzięki ???? wiadomo ze to sport i nie zawsze tez wchodzi. Czasem trzeba zagrać ryzykownie bo sa mecze obok których nie można przejść obojetnie. Tutaj jest kilku chłopaków z pasja do tego sportu m.innymi wymienieni przez Ciebie i piszemy jak widzimy wiele spotkań.
Pozdrowionka
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Witam, pisze z tel więc z góry sorki za literówki. Dziś na prawdę fajne mecze pod typowanie (ciekawe co zaskoczy hue hue)
Magnitka: spartak
Obie +2✅
1.86
Fortuna
H2H overowe, liczę na podtrzymanie passy
. Do tego dobra strzelecka forma spartaka więc te 2 bramki powinni wcisnąć na luzie, o gospodarzy jestem spokojny.
Torpedo: niznekamsk
1 ot ✅
1,5
Fortuna
Torpedy dawno nie wygrało u siebie, nadarza się świetna okazja. Asekuracyjnie ale myślę że do jakiejś taśmy jak najbardziej.
Vitjaz: dynamo
Dynamo i +4,5 ⛔
3
Fortuna
Vitjaz u siebie zdobywa punkty ale przyjeżdża na prawdę mocna w ostatnich tygodniach ekipa. Może dojść moim zdaniem do małej wymiany ciosów ale to ekipa z Moskwy powinna wyjść zwycięsko.
Do tego jeszcze sochi : Omsk X2⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niżny Nowogród - Niżniekamsk
Torpedo &#39;60 @2,00 Fortuna ✅✅✅
Nie będę opisywał spotkania Avangardu bo mark1973 mnie uprzedził. Dodam drugi typ, który mnie interesuje, bo kurs na gospodarzy jest bardzo dobry. Nowogród przełamał ostatnio w Mińsku serię porażek wygrywając 6:3. Już na początku spotkania stracili dwie bramki - jedną w osłabieniu 5 na 3, a drugą chwile później 5 na 4. Po niedługim czasie kolejną w osłabieniu, ale mimo wielu kar poradzili sobie z odrobieniem strat i ostatecznie wygrali ten mecz. Nie wiem czy kryzys Torpedowców już minął, ale w ostatnim meczu ich gra wyglądała bardzo dobrze jak na moje oko. Dobra gra w przewadze, tempo, konstruowanie akcji - jedyny minus to zbyt duża liczba kar. Z drugiej strony mamy Niżniekamsk, który znajduje się w niezłym dołku. Ekipa walcząca o Play Offy wygrała tylko raz w ostatnich sześciu spotkaniach. Coś jest nie tak. W meczu z Podolskiem - podobnie jak Torpedo z Mińskiem - dużo kar. Wilki oddają dużo celnych strzałów, ale samo oddawanie strzałów nie przynosi zamierzonych rezultatów. Jeśli Nazarov nie wymyśli szybko co trzeba poprawić w swojej drużynie to Play Offy mogą zacząć się oddalać, a szkoda było by nie obejrzeć w PO takiej ekipy jak Wilki. Podolsk nie należy do czołówki ligi chociaż u siebie potrafią powalczyć - dzisiaj rywal jest o klasę lepszy - i kadrowo i taktycznie. Myślę, że dzisiaj dwa punkty zostaną w Nowogrodzie. Zagram to w dublu z Omskiem &#39;60, bo kursy na oba spotkania dają niezłe AKO. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 313

igtel

Użytkownik
Dzięki ???? wiadomo ze to sport i nie zawsze tez wchodzi. Czasem trzeba zagrać ryzykownie bo sa mecze obok których nie można przejść obojetnie. Tutaj jest kilku chłopaków z pasja do tego sportu m.innymi wymienieni przez Ciebie i piszemy jak widzimy wiele spotkań.
Pozdrowionka
Potwierdzam, robicie dobrą robotę !!!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj bez zbędnego kombinowania gram zwycięstwa wszystkich trzech faworytów, bo jakoś w żadnym meczu nie widzi mi się niespodzianka. Avto powinno poradzić u siebie z Kunlunem który gra już czwarte wyjazdowe spotkanie, a ostatnio nie mogli sobie poradzić z Czerepowcem. Gra na wyjazdach nie jest mocną stroną Chińczyków, a Avto musi punktować bo niedługo może stracić fotel lidera na rzecz Kazania. Ufa mimo wygranych dwóch meczy z rzędu nie powinna sprawić niespodzianki ogrywają CSKA na ich terenie. Myślę, że seria Wojskowych zostanie przedłużona. Jokerit bezsilny ze Spartakiem, ostatnio ograł 0:3 Lokomotiv. Finowie są co najmniej dwie klasy lepsi od Kunluna i Czerepowiec nie poradzi sobie z ugraniem choćby punktu.
Jekaterynburg &#39;60 @1,44✅✅✅
CSKA &#39;60 @1,44✅✅✅
Jokerit &#39;60 @1,48✅✅✅
AKO @3,07 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
alpha 758

alpha

Użytkownik
CSKA - UFA
Kto przerwie fenomenalną serię CSKA? To pytanie zadaje sobie nie jeden fan hokeja. Armijcy są niepokonani od 17 spotkań, a od połowy września przegrali tylko raz. Gdyby nie ta wpadka z Kunlun to dziś mieliby 30 spotkań bez przegranej. Jeśli dodać do tego, że Armijcy w 36 dotychczasowych spotkaniach stracili zaledwie 40 bramek to musi budzić to ogromny szacunek i respekt.
Co do Ufy to wyskoczyli z dołka. Po 4 porażkach z rzędu pokonali Slovan i Rygę strzelając 9 bramek. Przed nimi bardzo trudne zadanie, ale jakiejś niespodzianki nie wykluczam. Może akurat dziś Sorokin będzie miał słabszy dzień. Według mnie nie opłaca się grać CSKA po kursach oscylujących w granicach 1.40, bo jednak Ufa to nie Admirał, Czerepowiec czy Mińsk, z całym szacunkiem do tych ekip.
Przeglądając ofertę z tego spotkania zwróciłem uwagę na fajne kursy na over gości. Na o 1.5 mamy kursy w granicach 2.30 i choć 2 bramki CSKA u siebie traci rzadko to ja tutaj widzę value. Szczególnie, że Ufa w ostatnich 2 spotkaniach pokazała skuteczną grę w ofensywie. Do gry wrócił Burdasov także może dziś się zrehabilituje za to, że po raz kolejny w tym sezonie osłabił swój zespół.
Ufa over 1.5 @2.33 ⛔
Ufa over 2.5 @ 5.30
Burdasov +0.5 @2.11 ⛔
FORTUNA
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tez w pierwszej chwili pomyslałem jak kolega rasijskij , ale czy by to było dzis takie proste? Moze tak bedzie , sa duze szanse. Ja sie zastanawiam czy CSKA nie skonczy dzis serii wygranych, oni mi jakos gorzej wygladali w meczu z Omskiem, na który sie obie ekipy mobilizowały. Ufa nie ywgrała tam od kilku sezonów, ale dzis maja faceta w bramce który moze ukrasc mecz, Metsola bo o nim mowa dzis bedzie bardzo zmotywowany, osobiscie spodziewam sie meczu w stulu UFA-Omsk, gdzie bramka Saławata była bombardowana , co do wyniku to moze sie to skonczyc dogrywką
Mecz Avto za chwile, ale chyba go obejrze niz zagram bo po ostatnim wyskoku zastanawiam sie nad forma Kovara, czy aby jest na dobrym poiomie juzm ale tutaj atak moze załatwic sprawe i po prostu strzelic jedna wiecej.
Z tej trójki bede grał Jokerit bo mysle ze Cherepom dzis zabraknie argumentów na finów
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
A ja tam gram tak jak wyżej napisałem. CSKA gra ostatni mecz przed przerwą a przed Ufą jeszcze Jokerit. CSKA może (choć nie wiem czy tak bedzie) zagrać na maksa, żeby w dobrych humorach odpoczywać przez najbliższy tydzień. Avto się trochę obawiam, bo jutro czeka ich Spartak, ale mam nadzieję na wykorzystanie błędów &quot;Chinćzyków&quot; których sporo im się zdarza popełniać. Ostatni Jokerit to według mnie &quot;największy pewniak&quot; dzisiejszego popołudnia i nie ma co dłuzej się nad tym rozwodzić ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom