>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Mam malutkie pytanie - mianowicie podałem sprzeczny typ, za który powinienem dostać minus jeden punkt. Łącznie za całą kolejkę uzbierałem 17 &quot;plusików&quot; i zgodnie z regulaminem, który mówi właśnie o odjęciu jednego oczka - wyszłoby mi 16, gdzie w rezultacie mam podliczone na 14. Bez żadnych pretensji chciałbym się dowiedzieć, czy wszystko jest zgodnie z regulaminem, czy też wkradła się mała pomyłka przy liczeniu. Z góry dziękuję za odpowiedź.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/16-kolejka-30-11-03-12-typera-ekstraklasy.154440/#post-6758374
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mam malutkie pytanie - mianowicie podałem sprzeczny typ, za który powinienem dostać minus jeden punkt. Łącznie za całą kolejkę uzbierałem 17 &quot;plusików&quot; i zgodnie z regulaminem, który mówi właśnie o odjęciu jednego oczka - wyszłoby mi 16, gdzie w rezultacie mam podliczone na 14. Bez żadnych pretensji chciałbym się dowiedzieć, czy wszystko jest zgodnie z regulaminem, czy też wkradła się mała pomyłka przy liczeniu. Z góry dziękuję za odpowiedź.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/16-kolejka-30-11-03-12-typera-ekstraklasy.154440/#post-6758374
Za sprzeczny typ są odejmowane 2 pkt, w regulaminie pojawił się błąd, pewnie przy jakiejś edycji, już poprawiłem. Od zawsze były odejmowane 2 pkt, dlatego poprawiłem, żeby było uczciwie i zgodnie ze stanem faktycznym. Więc jak uzbierałeś 17 pkt to do tabeli &quot;idzie&quot; 15, ten brakujący punkcik już dopisałem, moje przeoczenie, w rozliczeniu już go ująłem, a w tabeli pojawi się przy kolejnej aktualizacji, dzięki za wyłapanie błędu. Pozdrawiam.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Witam,
Dopiero teraz wykryłwm sprzeczność w moim typie na 1 stronie obecnej kolejki. W meczu Legia-Piast 1-0 i pierwszy gol Piast.
Wynik się zgadza tylko 1 gol powinna być Legia. Nie wiem czy nie za późno ale zgłaszam .
Dzięki pozdrawiam

Niestety, ale takie błędy można zgłaszać do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu w kolejce //Waldi1979
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kolejna edycja Typera Ekstraklasy z fortuna dobiegła końca, klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco
1. sajmon654
2. matelke222
3. gliwiczanin
4. waldi1979
5. husarz22
walka trwała do ostatniej kolejki, gratuluję zwycięzcom oraz dziękuję wszystkim za wspólną zabawę.

Pełną klasyfikację można zobaczyć TUTAJ a nagrody jakie były w tej edycji TUTAJ

Jeszcze raz dziękuję za wspólne ponad 5 miesięcy zabawy, gratuluję wszystkim, którym udało się wygrać we wszystkich 19 kolejkach oraz z tego miejsca pragnę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych z najbliższymi oraz szczęśliwego Nowego 2019 Roku, oby był lepszy niż ten, który właśnie dobiega końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom