>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No to jak dla Ciebie granie na awans PSG po 1.20 bez Neymara i Mbappe jest w dalszym ciagu oplacalne i bys to mimo wszystko zagral to ja Ci gratuluje a zarazem wspolczuje :cwl:
Ranczo czy nie wyczułeś ironii... ???? A może jesteś po jakiś browarkach... ? ???? Napisałem, że za dom, samochód i żonę, której nie mam... ???? To miało być na poważnie... ? Żeby nie było - jak ktoś nie zrozumiał - to było oczywiście ironicznie... Przecież pisałem dalej, że trzeba czekać do końca żeby właśnie wiedzieć co będzie się działo...
Żeby nie było żadnych wątpliwości - bez Neymara i Mbape nie grałbym PSG po 1,20... ????
A co do United to mam wrażenie, że po SAFie to tylko gorzej... Przed chwilą wyczytałem, że może Zidane będzie...
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ranczo czy nie wyczułeś ironii... ???? A może jesteś po jakiś browarkach... ? ???? Napisałem, że za dom, samochód i żonę, której nie mam... ???? To miało być na poważnie... ? Żeby nie było - jak ktoś nie zrozumiał - to było oczywiście ironicznie... Przecież pisałem dalej, że trzeba czekać do końca żeby właśnie wiedzieć co będzie się działo...
Żeby nie było żadnych wątpliwości - bez Neymara i Mbape nie grałbym PSG po 1,20... ????
A co do United to mam wrażenie, że po SAFie to tylko gorzej... Przed chwilą wyczytałem, że może Zidane będzie...
Bez roznicy w sumie czy z Neymarem i Mbappe czy bez nich po 1.20 w LM sie takiego czegos nie gra bo to bez sensu. Inwektywy o browarach przemilcze. Jak jest ktos chetny grac awans PSG to gwarantuje, ze ten smieszny kurs 1.20 do dnia pierwszego meczu urosnie do poziomu minimum 1.35 nawet jesli zaden z kluczowych zawodnikow nie bedzie miec kontuzji. Dlaczego? Dlatego, ze jest on zdecydowanie za niski w porownaniu do szans jego powodzenia. Wzrost kursu na PSG i spadki na Manchester murowany.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bez roznicy w sumie czy z Neymarem i Mbappe czy bez nich po 1.20 w LM sie takiego czegos nie gra bo to bez sensu. Inwektywy o browarach przemilcze. Jak jest ktos chetny grac awans PSG to gwarantuje, ze ten smieszny kurs 1.20 do dnia pierwszego meczu urosnie do poziomu minimum 1.35 nawet jesli zaden z kluczowych zawodnikow nie bedzie miec kontuzji. Dlaczego? Dlatego, ze jest on zdecydowanie za niski w porownaniu do szans jego powodzenia. Wzrost kursu na PSG i spadki na Manchester murowany.
Sorry za browarki jeśli Cię uraziłem... co do kursu to jednak wydaje mi się, że zostanie bez zmian lub zmaleje, zobaczymy kto miał rację...
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Jednak Panowie faktycznie co niektorzy maja racje.Pchajac sie w awans Barcy i City po lacznym kursie 1.25 to moze poczekam na rewanzowe mecze i cos slabiej pogram na kartki ....To byloby Januszowe posuniecie i jeszcze wtopic 4 kola hehehehehe.Roma juz sezon temu pokazala ze mozna....
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Juve trafilo najgorzej jak moglo i z Atletico to bedzie jak spotkanie dwoch spidermanow z mema. Dla mnie kompletny no bet.
Barcelona lyknie ten Lyon bez problemu. Francuzom zbyt czesto zdarzaja sie wahania i slabsze mecze i tutaj Barca z agresywnie ustawionym srodkiem z Vidalem, busquetsem i pewnie mlodym Melo. Raczej na luzaku. City wyrachowane wystarczajaco by zamiesc Schalke pod dywan, ale w trakcie meczow moge na powyzszych zarobic lepiej niz mrozac kase na niepewny byt. Typowanie teraz jest bez sensu
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jednak Panowie faktycznie co niektorzy maja racje.Pchajac sie w awans Barcy i City po lacznym kursie 1.25 to moze poczekam na rewanzowe mecze i cos slabiej pogram na kartki ....To byloby Januszowe posuniecie i jeszcze wtopic 4 kola hehehehehe.Roma juz sezon temu pokazala ze mozna....
Wiesz co ja co roku słyszę jak ktoś pisze coś w stylu: haha potopić 4 koła na Francję, na Barcę, na Real, a potem słyszę ciche haha tych co NIE POTOPILI 4 koła, a ZAROBILI bo zagrali bardzo pewne zdarzenia... Pamiętam jaki był śmiech na długoterminówki przed MŚ i mimo paru niespodzianek jak Niemcy, praktycznie wszystko inne weszło i parę osób o których tak pisano jak ty teraz nieźle zarobiło... Gram od kilku lat w ten sposób i &quot;januszowe&quot; typy też dają mi zarobić, bardziej niż co tygodniowe męczarnie ligowe po 100zł na stawkę na mecz... A co do kartek to jeszcze ci nie przeszła ochota po rzekomym &quot;wykartkowaniu&quot; w przedostatniej kolejce LM ? To właśnie misterne planowanie kartek, w mniejszym zakresie rożnych to jest dla buków kraina łowienia frajerów...
A co do Romy to co sezon zdarza się taka JEDNA niespodzianka i dlatego trzeba mieć intuicję, instynkt i wiedzę aby właśnie nie wdepnąć na taką minę co nie oznacza, że takie granie jest w ogóle bez sensu bo nawet te niby w założeniu &quot;łatwe typy&quot; jak się ryzykuje grubo to trzeba się ostro przygotować...
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wiesz co ja co roku słyszę jak ktoś pisze coś w stylu: haha potopić 4 koła na Francję, na Barcę, na Real, a potem słyszę ciche haha tych co NIE POTOPILI 4 koła, a ZAROBILI bo zagrali bardzo pewne zdarzenia... Pamiętam jaki był śmiech na długoterminówki przed MŚ i mimo paru niespodzianek jak Niemcy, praktycznie wszystko inne weszło i parę osób o których tak pisano jak ty teraz nieźle zarobiło... Gram od kilku lat w ten sposób i &quot;januszowe&quot; typy też dają mi zarobić, bardziej niż co tygodniowe męczarnie ligowe po 100zł na stawkę na mecz... A co do kartek to jeszcze ci nie przeszła ochota po rzekomym &quot;wykartkowaniu&quot; w przedostatniej kolejce LM ? To właśnie misterne planowanie kartek, w mniejszym zakresie rożnych to jest dla buków kraina łowienia frajerów...
A co do Romy to co sezon zdarza się taka JEDNA niespodzianka i dlatego trzeba mieć intuicję, instynkt i wiedzę aby właśnie nie wdepnąć na taką minę co nie oznacza, że takie granie jest w ogóle bez sensu bo nawet te niby w założeniu &quot;łatwe typy&quot; jak się ryzykuje grubo to trzeba się ostro przygotować...
Pierwszy raz od wielu wielu lat w LM sie nie wykartkowali i juz kazdy kto kombinuje w 5 kolejce grac na kartki jest frajerem. Oczywiscie jako, ze jeden jedyny raz teraz to nie siadlo mozna juz mowic o tym w kategorii &quot;rzekome kartkowanie&quot; bo oczywiscie jest to teoria spiskowa i takie rzeczy sie nie dzieja. :cwl: Zachecam zebys sobie przejrzal temat 5 kolejki LE bo na samym koncu jest moje podsumowanie odnosnie tego jak pieknie sie tam pokartkowali. To nie sa mity. To sa fakty i to sie dzieje. Wole sobie pograc dubla/trebla z kursami over 3,4,5 na teorie spiskowa w 5 kolejce gdzie do zgarniecia jest ladny hajs niz ladowac tysiace w marne 1.20 na awans PSG z United w ramach LM.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pierwszy raz od wielu wielu lat w LM sie nie wykartkowali i juz kazdy kto kombinuje w 5 kolejce grac na kartki jest frajerem. Oczywiscie jako, ze jeden jedyny raz teraz to nie siadlo mozna juz mowic o tym w kategorii &quot;rzekome kartkowanie&quot; bo oczywiscie jest to teoria spiskowa i takie rzeczy sie nie dzieja. :cwl: Zachecam zebys sobie przejrzal temat 5 kolejki LE bo na samym koncu jest moje podsumowanie odnosnie tego jak pieknie sie tam pokartkowali. To nie sa mity. To sa fakty i to sie dzieje. Wole sobie pograc dubla/trebla z kursami over 3,4,5 na teorie spiskowa w 5 kolejce gdzie do zgarniecia jest ladny hajs niz ladowac tysiace w marne 1.20 na awans PSG z United w ramach LM.
Co samej idei kartkowania to nie mam specjalnie jakiś zarzutów bo sam to grałem w poprzednich sezonach (dobrze, że nie w tym ???? ) więc jak już grać kartki to właśnie wykartkowanie, nawet mimo tego teraz w LM bo być może za rok znowu wróci do normy, szczególnie jak teraz ważni zawodnicy nie będą mogli zagrać w ważnych meczach fazy pucharowej (ci co mogli się wykartkować), natomiast mnie chodziło, że samo granie kartek mnie przynajmniej nigdy długofalowo nie wychodziło... Może jestem na to za słaby, nie wiem, ale często było tak, że meczach gdzie potencjalnie powinno być dużo spięć i było ! , sędzia po prostu nie dawał bo miał taki humor, a w innych dawał za byle co i nawet statystyki sędziego nic nie dawały w analizach...Na kartkach zawsze traciłem, nigdy nie zyskiwałem, oczywiście w sensie yieldu 5 letniego, a nie że od czasu do czasu coś wpadało... Niech się odezwie ktoś kto gra kartki i ma dodatni, długoletni yield z kartek, a będzie miał w moich oczach duży szacun...
Mam taką teorię, że sędzia jak każdy inny to też człowiek i ma rodzinę i swoje potrzeby, a właściwie nie ma żadnej weryfikacji bo ta weryfikacja FIFA to fikcja... więc jak są niezłe kursy na under to nawet jak powinien dawać to nie daje i na odwrót... Dodajmy też, że sędziowie nie są milionerami jak gracze czołowych klubów, które gram... Dlatego dla mnie kartki są nieprzewidywalne i nie opłacalne... Takie jest moje zdanie...

Edit ranczo: Ja praktycznie z pilki gram tylko kartki i rozne dlatego zglaszam sie :]
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak jest ktos chetny grac awans PSG to gwarantuje, ze ten smieszny kurs 1.20 do dnia pierwszego meczu urosnie do poziomu minimum 1.35 nawet jesli zaden z kluczowych zawodnikow nie bedzie miec kontuzji. Dlaczego? Dlatego, ze jest on zdecydowanie za niski w porownaniu do szans jego powodzenia. Wzrost kursu na PSG i spadki na Manchester murowany.
A ja uważam, że będzie odwrotnie. Obecnie z tego co widzę, to w Fortunie na awans PSG jest 1,30 i moim zdaniem przed pierwszym meczem ten kurs spadnie i to solidnie. Ludzie w większości lubią stawiać na faworytów, zwłaszcza u naziemnych. Jak ja mam jakiś typ na LM w kierunku underdoga, to czekam do ostatniego dnia, bo kursy wtedy są po prostu lepsze, tak ludzie ostro ładują na faworytów. Dodaj do tego gigantyczny w tym sezonie hejt na MU(wszędzie jest mnóstwo opinii jakie to MU jest słabe, że szybciutko odpadną, niektórzy nawet widzą ich w strefie spadkowej Premier League), to będzie taka masówka na PSG, że kurs na ich awans spadnie do ok. 1,15, a na ich zwycięstwo w pierwszym meczu pewnie do ok. 1,8, tak to widzę.
Moja zasada: chcesz grać u naziemnych faworytów, to graj na nich jak najszybciej. Grasz w kierunku underdoga, to czekaj do ostatniego dnia.
Moim zdaniem jedyną parą, gdzie gdzie kurs na underdoga pójdzie w dół jest para Ajax z Realem. Wiele osób czuje tu niespodziankę, więc będzie sporo typów w kierunku Ajaxu.
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A ja uważam, że będzie odwrotnie. Obecnie z tego co widzę, to w Fortunie na awans PSG jest 1,30 i moim zdaniem przed pierwszym meczem ten kurs spadnie i to solidnie. Ludzie w większości lubią stawiać na faworytów, zwłaszcza u naziemnych. Jak ja mam jakiś typ na LM w kierunku underdoga, to czekam do ostatniego dnia, bo kursy wtedy są po prostu lepsze, tak ludzie ostro ładują na faworytów. Dodaj do tego gigantyczny w tym sezonie hejt na MU(wszędzie jest mnóstwo opinii jakie to MU jest słabe, że szybciutko odpadną, niektórzy nawet widzą ich w strefie spadkowej Premier League), to będzie taka masówka na PSG, że kurs na ich awans spadnie do ok. 1,15, a na ich zwycięstwo w pierwszym meczu pewnie do ok. 1,8, tak to widzę.
Moja zasada: chcesz grać u naziemnych faworytów, to graj na nich jak najszybciej. Grasz w kierunku underdoga, to czekaj do ostatniego dnia.
Moim zdaniem jedyną parą, gdzie gdzie kurs na underdoga pójdzie w dół jest para Ajax z Realem. Wiele osób czuje tu niespodziankę, więc będzie sporo typów w kierunku Ajaxu.
Jaki jest sens ladowania sie u naziemnego w kurs 1.30 gdzie po odjeciu podatku kurs bedzie wynosic 1.14? ???? Naprawde nie widzicie roznicy miedzy biciem ogorow w Ligue 1 a meczem w LM i to z United? Taki kurs to niech sobie buki wystawiaja w meczu PSG ale z Wisla Krakow. Granie takiego czegos po takim marnym kursie to jak proszenie sie o klopoty.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja tego nie stawiam tylko pisze, że kurs spadnie. Większe szanse na awans ma PSG i uważam, że awansują, ale nawet obecny kurs na awans nie jest dla mnie atrakcyjny do gry. Sam poszukam czegoś w pierwszym meczu w kierunku Manchesteru United, bo United muszą u siebie zaryzykować jak chcą awansować, bo w Paryżu czarno widzę ich szanse. Tak jak wspomniałem z typem w kierunku United poczekam do meczu, aż ludzie zaczną masowo stawiać na PSG i wtedy wszelkie typy na MU będzie można zagrać po lepszych kursach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja jestem tego samego zdania co 5xharoldx5, że kurs na awans PSG zmaleje przed meczem, ale... w ciągu 2 miesięcy może się wiele wydarzyć o czym pisaliśmy wyżej jak np. kontuzje kluczowych graczy czy wzmocnienia w zimowym okienku transferowym, więc prawidłowo należało by napisać, że kurs na PSG zmaleje przed meczem jeśli będzie zachowane obecne status quo. Czy jest w takim razie sens grania już teraz PSG ? Moim zdaniem ani przed samym meczem, ani teraz. Ja osobiście poczekam na zakończenie transferów i wtedy bliżej się przyjrzę LM. Pewno ten awans PSG zagram, ale trzeba będzie sporo posprawdzać...
 
N 182

nafal

Użytkownik
Ciekawa sprawa związana z ForBet.
Możecie połączyć na kuponie zdarzenia awansuje/nie awansuje. Objaśniam o co chodzi:
PSG - Man United
PSG awansuje @1,32/ nie awansuje @ 3,25
Man United awansuje @ 3,25/ nie awansuje @1,32
Można dodać do kuponu obydwa zdarzenia jeśli ktoś np gra na awans PSG czyli:
PSG awansuje @1,32 x Man United nie awansuje @ 1,32
AKO wynosi 1,742.
Można łączyć to też z innymi parami np. Barcelona awansuje + Lyon nie awansuje, Man City awansuje + Schalke nie awansuje itp itd.
Nie sprawdzałem czy można ten zakład zawrzeć bo nie mam żadnych pieniędzy na koncie. Aczkolwiek dziwna sytuacja bo powinno wywalać błąd jako system zakładów wspierających się a tego nie robi.
Piszę to bardziej jako ciekawostka bo nie sądzę aby to wgl przeszło choć jak ktoś ma ochotę nawet za symboliczną złotówkę przekonać się to niech da ewentualnie znać co i jak ???? Bo gdyby się okazało że to przejdzie to nagle np. taki awans PSG bądź odpadnięcie Manchesteru (jak kto woli interpretować :p ) nie wynosi już bagatela @ 1,32 a właśnie @1,742 !
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To i ja dodam swoje &quot;2 grosze&quot; ...
Manchester United - Paris SG
1,30 na awans PSG? Żart roku - mimo wszystko oczywiście są faworytem ale za żadne pieniądze nie zagrał bym na ich awans po tak marnym kursie jak by grali z Schalke...
Na ten moment myślę, że typ na 1x na pierwszy mecz wydaje się ok, kurs w granicach 1,8 do grania.
AS Roma - FC Porto
No bet. Dla mnie nie ma faworyta w tej parze. Może lekko Włosi ale póki co nie są w swojej formie więc nie zdziwił bym się gdyby Porto wywiozło remis z Włoch a wtedy mogą awansować u siebie.
Raczej nie zagram nic.
Tottenham - Borussia Dortmund
Ojjj bardzo ciekawa para, na początku myślałem stawiać na Niemców - kapitalny sezon ale z drugiej strony czy to wystarczy na Tottki... Na pewno opłaca się pograć na bramki bo ich nie powinno zabraknąć z obu stron.
Jednak uważam, że Tottenham awansuje po kursie prawie 1,90
Na pewno zagram na gospodarzy w pierwszym meczu po kursie 2,1 i na gospodarzy i obie strzelą po kursie 3,6
Ajax Amsterdam - Real Madryt
Ajax zaprezentował się świetnie w meczach z Bayernem no ale jednak faza pucharowa to już inny gatunek..
1,23 na awans Realu można pobrać do jakiegoś dubelka.
Oczywiście u siebie Ajax może powalczyć dlatego BTTS stawiać można po kursie 1,5 do tego postawię zwycięstwo gości i obie strzelą po kursie 3,15
Liverpool FC - Bayern Monachium
1,80 na awans The Reeds wydaje mi się dobrą opcją.. Są faworytem w tej parze moim zdaniem. Oczywiście potrzebne zwycięstwo w pierwszym meczu u siebie po kursie 2,00 można stawiać śmiało moim zdaniem.
Atletico Madryt - Juventus
Jednak Juventus w tej parze moim zdaniem także przejdzie dale więc kurs 1,51 do pobrania.
Grają bardzo dobrą piłkę a Atletico jak nie Oni póki co...Wzmocnili się a grają gorzej niż w poprzednim sezonie..
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie jak uważacie czy kurs na PSG dobiję do przynajmniej 1.45? United pokazało,że potrafi jednak grać w piłkę. Aktualnie na Fortunie 1.33, Unibet 1.30. To jeszcze miesiąc. Może na Anglików działa efekt nowej miotły i już niedługo wrócą na swoje tory?
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
@otekos. Kurs na awans PSG pewnie będzie z czasem co raz wyższy ale zostało jeszcze dużo czasu - miesiąc. W tym czasie może się bardzo wiele zdarzyć. Rzeczywiście widać, że Solskjær ogarnął dość szybko drużynę po tym co &quot;zostawił&quot; po sobie Mou. Wszystko to wygląda nieźle ale uważam, że pierwszym prawdziwym sprawdzianem dla &quot;czerwonych diabłów&quot; pod wodzą OleGSa będzie ligowy mecz z Tottenhamem (13.01). Po tym meczu pewnie w kursach się coś faktycznie &quot;ruszy&quot;.
@zibi16 BTTS Ajax vs. Real M. za 1.50 brzmi dobrze. Poczekam jednak czy może kurs trochę nie wzrośnie. Jak już pisałem wcześniej liczę w tym spotkaniu na małą niespodziankę więc za niewielką kwotę dałem remis/BTTS po kursie 4.0. Wiadomo niby jest jeszcze miesiąc i trochę się wahałem ale oglądając dzisiejszy mecz &quot;królewskich&quot; w Villarealem to coś mnie przekonało, że i Ajax u siebie też może sprawić właśnie taką remisową &quot;niespodziankę&quot;. Tak czy inaczej poza MU vs. PSG i Tottkami i Borussią to moim zdaniem będzie trzecie najciekawsze spotkanie w tej fazie LM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom