>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019

Status
Zamknięty.
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Energa MKS Kalisz - Profi Bielsko-Biała
Typ: Bielsko win, kurs: 1,80 Totalbet
Po dziesięciu latach do Kalisza wraca najwyższa klasa rozgrywka siatkówki kobiet. Jako, że jest to drużyna z rejonu bliskiego mojemu zamieszkaniu, miałem okazję osobiście jeszcze w tym ostatnim sezonie kaliskich Winiar uczestniczyć osobiście w meczach kaliskiej drużyny w ostatnim sezonie w LSK. Od tego czasu wiele w kobiecej siatkówce w Kaliszu się zmieniło, wiele szczebli rozgrywkowych zespół zaliczył. Po tych kilku latach pojawiły się w końcu pieniądze i możliwości (wycofanie się Proximy Kraków) i już od jutra kibice z nad Prosny znów będą mogli dopingować swoim siatkarką w walce z najlepszymi zespołami w naszym kraju. Jeszcze parę dni temu kurs na zwycięstwo Bielska był 1.35. Nastąpiła jednak korekta wystawionych przez buków kursu i na ten moment mamy 1.70-1.80. W moim odczuciu wystawiony niższy kurs był bardziej odpowiedni. Co prawda po zespole z Kalisza nie wiemy czego się spodziewać. Przedsezonowe sparingi oraz baraż z drużyną z Legionowa pokazały, że na podjęcie rękawicy z drużynami z LSK zespołowi Energii trochę mocy jeszcze brakuje. W ostatniej chwili władze zespołu próbują wzmocnić zespół, sprowadzono szwedzką atakującą Lazić, wcześniej przyjmującą Kecman. Nie wiadomo jednak jaki poziom prezentują te zawodniczki i czy zdążą się wkomponować do zespołu przed pierwszym meczem.
Zespół z Bielska zachował trzon składu z poprzedniego sezonu, i w starciu z beniaminkiem powinny sobie poradzić.
Może zespół z Kalisza będzie czarny koniem..ale najpierw muszą one poczuć smak LSK. Jutro jednak czuję, że będą na tyle spięte debiutem, że team z Bielska to wykorzysta i zacznie sezon od zwycięstwa.
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Budowlani Łódź - Developres Rzeszów
Typ: win Rzeszów, kurs: 3,80 Etoto
Rzeszów 2 sety, kurs: 2,05 STS
Moim zdaniem Budowlane osłabiły się w stosunku do zeszłego sezonu. Owszem, na razie bronią się wynikami, ale chyba czas na pierwszą porażkę ???? . W zeszłym sezonie skład był równiejszy, atak rozkładał się na więcej zawodniczek. Ze składu z poprzedniego sezonu zostały...2 zawodniczki. Z mojej strony duży szacunek zatem do trenera Krzyształowicza, że zdążył już zgrać zespół i na razie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W zeszłym sezonie gra opierała się na większej ilości zawodniczek: Grajber, Grobelna, Kąkolewska, teraz większy ciężar będzie przerzucony na jedną zawodniczkę - Brakocević. Moim jednak zdaniem Budowlane jest to słabszy projekt niż w poprzednim sezonie.
Z drugiej strony mający coraz większe aspiracje zespół z Rzeszowa, gdzie odwrotnie niż w Łodzi, zachowano trzon zespołu. Wzmocniono na dodatek m.in powracającą z Turcji Mają Tokarską, atakującą z Chemika - Zaroślińską czy mniej mi znaną bułgarką i czeszką, ale mam nadzieję, że to też będzie wartość dodatnia zespołu ????
W poprzednim zespole zespoły te spotykały się kilkukrotnie i nie można powiedzieć, że któryś z nich miał przewagę w tych meczach - wygrywali na zmianę i atut własnego boiska też wcale nie był kluczowy w tych pojedynkach.
Kurs 3,80 na zwycięstwo Rzeszowa stanowi dla mnie znaczne value, które trzeba koniecznie wykorzystać.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ENEA PTPS Piła 3:0
Bialsko +1,5 seta
1,61
Bielsko-Biała 2,26
Tutaj uważam, że buki nieco się pomyliły... Stawianie w roli faworyta zespół z Piły grająca na wyjeździe z Bielskiem, moim zdaniem to pomyłka.
Bielsko-Biała przegrały swój mecz inauguracyjny 2:3 na wyjeździe z MKS Kalisz natomiast Piła u siebie przegrała 1:3 z Budowlani Łódź.
W zespole gospodyń zostały m.in. atakująca K. Konieczna, E. Mucha i J. Nowicka i na tych zawodniczkach na pewno spoczywa sporo. Doszła P. Maj-Edwardt a ze znaczących zawodniczek odeszły A. Jagieło i M. Pleśniorowicz. Jeśli chodzi o zespół z Piły to doszły m.in. K. Kaczorowska i M. Azizowa.
Osobiście nie uważam zespół z Piły za faworytki dlatego idę w stronę gospodyń a kurs ponad 2 jeszcze bardziej mnie zachęca.
Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:2
powyżej 179,5
1,84
W pełni zgadzam się z kolegą wyżej, który doskonale opisał ten mecz. Obie drużyny należą do ścisłej czołówki a tu takie kursy. Śmiało do grania jest kurs ponad 3 na zespół gości ja natomiast idę w over meczowy, mecz nie powinien zakończyć się w 3 setach i taki over 180 powinien dość spokojnie siąść.
Obie ekipy dość łatwo wygrały swoje mecze.​
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Chemik Police - Developres Rzeszów
Typ: Chemik Police @1.4✅ 1xbeet
Chemik Police podejmuje w swojej twierdzy &quot;galacticos&quot; tego sezonu, zespół który wydał najwięcej na transfery... (taka Stocznia w meskiej siatkówce), dzisiejsze gospodynie postawiły w tym sezonie na mieszankę doświadczenia z młodością i to sie sprawdza - po raz kolejny zostaje MVP młoda Stysiak która w ataku robi co chce...
&quot;Chemik wygląda bardziej zespołowo niż dzisiejsi goście&quot;​
To największy argument mojego typu, oglądałem chemik w 2 ostatnich spotkaniach i widać tam mimo dużych zmian kadrowych sporo zgranie, z meczu na mecz coraz lepiej sobie radzą, natomiast Developres to jest zbiór indywidualnosci ktore robią serie pkt i zaraz serie strat z duuużo słabszymi zawodniczkami, szczególnie słabo wygląda rozgrywająca z Blagojevic która w meczu z Pałacem Bydgoszcz musiała kilkukrotnie oddawać pilke bo nie szła na czas z dograniem (bardzo słabo to wygląda).
Kurs może nie powala ale to Chemik jest w tym momencie drużyną, grają u siebie i mecz powinny wygrać.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pałac Bydgoszcz - Bielsko-Biała 3:0
Bielsko Biała 1,72
Bielsko Biała -1,5 seta 2,47
Przed nami mecz 6 kolejki Polskiej ligi siatkówki kobiet. Ja już pograłem wczoraj ten mecz ponieważ kurs na gości był ponad 2, dziś spore spadki i już są faworytkami co od samego początku wydawało mi się, że faworytkami być powinny.
Bielsko Biała po pierwszej porażce 2:3 z Kaliszem, następne 3 mecze to już zwycięstwa za 3 punkty natomiast gospodynie z Bydgoszczy po 3 porażkach z rzędu przyszły 2 zwycięstwa 3:2 z Piłą i 3:0 z Kalisz.
Jeżeli miałbym oceniać kadrę obu ekip to zdecydowanie wyżej cenię zespół z Bielska - oceniam je na jakieś 5 miejsce.
Stawiam dość odważnie, że Bielsko po raz 4 raz z rzędu zdobędzie 3 punkty ale powinny sobie poradzić z drużyną z Bydgoszczy.​
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
kto nie oglądał dziś meczu w łodzi niech żałuje bo to co się tam działo to tego się nie da opisać. poziom meczu jak na rozgrywkach międzyszkolnych :facepalm: serie punktowe jak w podstawówce. raz bydgoszczanki robią serie 8 punktów, by po chwili oddać 9 punktów z rzędu :cwl: a ostatnia piłka meczu to już kabaret konkretny. kto widział ten wie o co chodzi. żal patrzeć na to co się zrobiło w kobiecą ligą w tym sezonie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bielsko Biała - Chemik Police 0:3
powyżej 181,5 2,80
Dam jeszcze szansę drużynie z Bielska Białej, ostatnio mnie bardzo zawiodły gdzie przegrały 0:3 z Bydgoszcz ale mam nadzieję, że dzisiejszym meczem odkupią swoje winy a przeciwnik nie byle kto bo Mistrz Polski Chemik Police, które póki co wygrywają mecz za meczem - 6 zwycięstw z rzędu. Oczywiście w tym meczu także faworytem są goście ale czuję, że Bielsko Biała powalczy z mistrzem i wygra minimum 1 seta a to mnie mocno przybliży do overa meczowego chociaż jak widać bardzo ryzykuję po wysokim kursie.
Bielsko Biała u siebie ostatnie 5 meczy to 5 zwycięstw i oby ta seria nie została przerwana porażką 0:3.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Budowlani Łódź - ŁKS Łódź 1:3
ŁKS Łódź
2,08

Przed nami derby Łodzi w kobiecej siatkówce. Faworytem są gospodynie niby słusznie ale... w dalszym ciągu brakuje w zespole atakującej J. Brakocević, która jest najlepszą siatkarką w drużnie - fakt faktem w ostatnim meczu z Chemik Police dość niespodziewanie wygrały 3:2 bez Serbskiej atakującej. Myślę jednak, że dziś bez tej zawodniczki polegną już...
Jeżeli chodzi o drugą drużynę z Łodzi to kadrowo wyglądają bardziej okazale i tam gra nie spoczywa na 1 czy 2 zawodniczkach... Jest Bidias, Bociek, Efimienko-Młotkowska, Wójcik czy Nichol.
Obie drużyny mają bilans 7 zwycięstw i 1 porażka.
Moim zdaniem ten mecz jest 50 na 50 a bez Serbskiej atakującej nawet 40 na 60 dlatego wchodzę w wyższy kurs i gram na gości.​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dodam jeszcze od siebie, że tak na prawdę jest to Hala ŁKSu, gdzie dzisiaj na trybunach będzie 80% kibiców w bialo-czerwono-bialych barwach, więc kolejny handicap w stronę ŁKSu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bielsko Biała - Legionowo 3:1
Bielsko +86,5 1,75
Pograne mam na Bielsko po kursie ponad 3 teraz już mocno w dół poleciały kursy...
Bielsko gra poniżej oczekiwań, mają skład w miarę mocny z Zaroślińską na czele ale ostatnie wyniki to same porażki - muszą w końcu ogarnąć.
Legionowo pozytywnie póki co, wyniki pokazują, że grać potrafią. Dziś wydaje mi się, że obejrzymy spotkanie z minimum 4 setami dlatego wchodzę w taki over drużyny gospodyń.
Develpres Rzeszów - Wrocław 3:0
poniżej 134,5
1,62
Tutaj widzę szybkie 3:0 dla gospodyń. Ostatnio rozbiły Bielsko Biała różnicą koło 30 małych punktów.
Widać, że drużyna na fali... Zastanawiałem się nad mocniejszą linią ale jednak zdecydowałem pograć taką - muszą wybrać minimum 16 małymi punktami no oczywiście jeśli nie będzie wyniku na przewagi np 24:26 ale nie spodziewam się aż tak mocnego postawienia się gości.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Pograne mam na Bielsko po kursie ponad 3 teraz już mocno w dół poleciały kursy...
Bielsko gra poniżej oczekiwań, mają skład w miarę mocny z Zaroślińską na czele ale ostatnie wyniki to same porażki - muszą w końcu ogarnąć.​
Z Zaroślińską na czele? Może kolega rozwinąć tą myśl?? ????
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Chemik Police - ŁKS
ŁKS - 2.38 efortuna ⛔⛔
To co dzisiaj Panie z Łodzi zagrały to poziom Radomia chyba, nie obrażając nikogo , ale widać co trzydniowe granie i podróże się odbiły na dyspozycji..


Na dzisiaj proponuję zwycięstwo ŁKS-ianek które moim zdaniem są w zdecydowanie lepszej dyspozycji co pokazały po przegranym meczu nawet w LM gdzie tylko po za pierwszym setem walczyły jak równe z włoską drużyną. Wyróżniającą się zawodniczką jest Brazylijka Bidias którą robi różnicę , przeciwnie wręcz dzieje się w Chemiku z drużyny niespodziewanie dwa dni temu odeszła atakująca Stysiak która ciągnęła jakoś tą grę Policzanek niby przyszła Sanja Popovic parę dni temu ale musi minąć jeszcze trochę czasu póki złapie chemię z rozgrywająca i reszta dziewczyn. Wiadomo jest to doświadczona zawodniczka i nie zdziwi mnie możliwy jej dzień konia ale spodziewam się niestety jeszcze braku zrozumienia z rozgrywająca i w tym upatruje zwycięstwo dziewczyn z Łodzi. Wracając do Chemika to już pokazał bezradność w meczu z Budowlanymi i braku pomysłu na grę , a w ŁKSie wręcz przeciwnie świetnie rozgrywa Marta Wójcik plus do tego solidna zagrywka jej jak i pozostałych dziewczyn a Policzanki pokazały już że są w przyjęciu do ruszenia.
Dla odważnych ŁKS że wygra w handi - 1,5 ( 3,70 ) efortuna. Powodzenia
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska , Orlen Liga Kobiet
Godzina: 14:45
Spotkanie: Volley Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom
Typ: Radomka Radom
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rozpoczynamy rundę rewanżową fazy zasadniczej.Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się minimalnym zwycięstwem radomianek, które do sukcesu potrzebowały aż pięciu setów.
Warto przypomnieć, że E.Leclerc Radomka Radom to beniaminek Ligi Siatkówki Kobiet. W LSK drużyna pojawiła się w miejsce Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna. Jak do tej pory radomski zespół radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Na swoim koncie ma 10 punktów, które udało się zdobyć wygrywając trzy spotkania.
Po przeciwnej stronie siatki staną gospodynie niedzielnego spotkania, siatkarki Volley Wrocław które dotychczas zanotowały dwa zwycięstwa.Zarówno jedna, jak i druga drużyna nie stroni w tym sezonie od tie-breaków. E.Leclerc Radomka rozegrała ich trzy, z czego tylko jeden wygrała, natomiast wrocławianki zagrały cztery pięciosetowe boje, z których również wyszły zwycięsko tylko raz.
W jednej i drugiej drużynie najlepiej punktującą zawodniczką jest atakująca. W zespole z Radomia to Majka Szczepańska-Pogoda, natomiast w ekipie z Wrocławia Aleksandra Rasińska, dla której jest to pierwszy sezon w roli pierwszej atakującej.
Bez wątpienia Wrocław to trudny teren i będzie to bardzo trudny mecz dla siatkarek z Radomia ale według mnie są w stanie wygrać.
Typ ryzykowny ale nie niemożliwy
Powodzenia!!!
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Rzeszów czy Łódź dzisiaj? Ktoś coś doradzi z ekspertów? ????
Jeśli mialbym cokolwiek ruszać w tym meczu to zdecydowanie szedłbym w stronę Rzeszowa.
Budowlane nadal mnie nie przekonują, będzie to fajne spotkanie jednak nie zobaczymy tutaj tajbreka ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Budowlani Łódź - Bielsko Biała
powyżej 143,5 1,70
Bielsko Biała +2,5 seta 1,70
Bielsko Biała +1,5 seta 4,1
Zespół gości nie prezentuje jeszcze siatkówki takiej na jaką je stać... Mają w miarę dobry skład i na pewno są w stanie walczyć z top4 niestety póki co przegrywają z tym top4 już 4krotnie - 0:3 z Rzeszowem, 0:3 z Chemikiem, 0:3 z ŁKS Łódź i 1:3 z Budowlani. Ryzykuję jeszcze raz i stawiam na przynajmniej 1 seta w wykonaniu gości i pokrycie tego niskiego overa.
Budowlani grały 3 dni temu ciężkie spotkanie wygrane na wyjeździe 3:2 z Rzeszowem a Bielsko Biała podbudowane dwoma kolejnymi zwycięstwami 3:1 nad Legionowo i Kaliszem.
Zaryzykuję również na 2 sety gości.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom