>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
W obu meczach na dziś dalem Bts za ok. 1.5
Bardzo mozliwe rozwiazanie.
Polecam w AKO = 2.34 @ Fortuna⛔
pozdrawiam serdecznie!
Edit: Jakas paranoja dzis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
drif 4,6K

drif

Użytkownik
W Sydney zobaczymy już Silve,

Jak ja patrze na tego goscia to juz wiem, ze nic dobrego Sydney nie ugra. Co prawda widzialem go tylko w czterech meczach ale jak widze ze wchodzi z lawki .Chwala Corica, ze tylko z lawki. Te jego zagrania i te kuleczka to normalnie goodness sake!!!
Jaki blowout wczoraj! Jedyne co dobrego to wyszedl by mi over bramkowy. Jednak i tak bylaby wtopa jak wczesniej sugerowalem we wczesniejszym poscie z gra na tulaczy. Z racji tego, iz wczoraj odpuscilem granie dzis robie happy hours z kursikami.
Melbourne Victory no to wiadomo must win! ;) I chyba Tylko to zagram dzis w tym meczu. qowalsky6 napisal ze Victory jakos punktuje. Tak to prawda. Prawda tez, ze jakos trzeba to robic i wydaje mi sie, ze oni robia to w niektorych meczach troche ociezale. Ale moze to jest wlasnie doswidczenie dojrzalego zespolu. Jesli wogole tak mozna nazwac jakikolwiek zespol z A-League. Mysle rowniez, ze sa swiadomi potyczki na szczycie glownych rywali do wygrania ligi i nie zmarnuja szansy by wykorzystac moment potkniecia sie jednego z nich. Tak wiec
Adelaide United v Melbourne Victory - Victory win @ 2.8 Betfair 1/10 ⛔ Total -1j

Co drugiego meczu to juz go przerabialem kilka tygodni temu. Tym razem nie dam kredytu zaufania dla chlopakow z pustyni. Sydney jak pisze majekx moze nie wyglada dobrze i ich forma w chwili obecnej gorsza od Perth ale to wlasnie Sydney punktuje wszystkich na wyjazdach i to narazie ekipy z gorej czesci tabeli.
Ktos kilka dni temu wspomnial, w Australii w walki nie wiezy. Co jak co ale dla mnie to Australia jest najwiekszym walem jaki moze byc. Nie wspomne juz o tych fanstastycznych lamakach jakie co jakis czas z &quot;dupy&quot; (przepraszam za slownictwo) nagle pojawiaja sie w meczach w ktorych nikt nawet nie sni pomyslec ze tak moze byc.
Albo te ostatnie z 2-0 na 2-4 wynik jeszcze bym zrozumial bo dopoki pilka w grze to wiadomo... Ale zeby gonic goscia i czekc na to by go wytargac za lachy w szesnastce to szczyt... Troche to przypominalo mecz Napoli-Milan o mistrzostwo za czasow Maradonny. I niemoc obroncow Napoli kiedy napastnicy Milanu atakowali. No dobra, zeby nie bylo ze sie wyzalam bo akurat na tamtym meczu byl plusik. Ale to taki watek z &quot;dupy&quot; (przepraszam za slownictwo) do tematu nie na temat. Hehe
Analizy nie bedzie bo ten mecz jak mowie to typowy happy hour wiec zaczynamy.

Perth Glory v Sydney FC - Sydney FC win @ 2.7 Betfair 2/10 ⛔
Correct Score 3-3 @ 70 Betfair 0.3/10 ⛔
Correct Score 2-2 @ 15.5 Betfair 0.5/10 ⛔
Over 4.5 goals @ 7 Betfair 0.5/10 ⛔
Over 5.5 goals @ 17 Betfair 0.3/10 ⛔
First Half Under 0.5 goals @ 3 Betfair 1/10 ⛔
First Half Over 2.5 goals @ 8 Betfair 0.5/10 ✅
Any Other Away Win @ 24 Betfair 0.5/10 ⛔
Over 5.5 cards @ 2.1 1/10 Bet365 ⛔
Adam Le Fondre score 2 o more @ 6 Bet365 0.5/10 ⛔
Adam Le Fondre score 3 o more @ 21 Bet365 0.3/10 ⛔ Total -3.9j

A-League Total +2.33j

Powiem tak. Perth odrobilo lekcje z przed kilku tygodni. :yes:
Ogolnie to waldi1979 pogral te typy na win obu ekip wczesniej. Wiec spoko jedziemy na jednym wozku ????
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
drif 4,6K

drif

Użytkownik
„A bron Cie boze hehe. ;) VICTORY!!! Bron Honoru A-League i calej Australii :punch:„
Przepraszam nie umiem cytować jak Wy, wiec bede to robił w „starym stylu” ????
Easy to tak na luzaka ;)
Jakiego honoru? Chyba nie w azjatyckiej lidze mistrzow? ????
Jak to jakiego Europejskiego!!! Hehe. Co to za blamaz gdy jakies &quot;rybakowo&quot;, &quot;poganiacze bydla&quot; albo co gorsze jeszcze &quot;pastuchowo&quot; mieliby zdobyc Majstra. Hehe To juz niech Emigracyjna kolebka zgarnia oklaski ???? No ale kazdy prawo ma ????
Azjatow pojechali raz, porzadnie i konkretnie pod Kokoda ;) Wiecj im chwaly nad Azjatami Panie nie trzeba :victory: Tu chodzi o chwale w Great Southern Land :highhive:
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Perth Glory - FC Sydney
powyżej 2.5 gola @1.88✅
FC Sydney powyżej 1.5 gola @2.33⛔
uni

Zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie. Zakładając, że Melbourne przegra swój mecz, a Perth wygra dziś z Sydney, to ucieknie na 6 punktów.
Oba zespoły wyglądają świetnie w ostatnich meczach. FC Sydney niepokonane od czterech spotkań. A patrząc na h2h, to Perth nie potrafi znaleźć sposobu na pokonanie Sydney od 2016 roku. Od tamtej pory mierzyli się 9 razy w lidze i za każdym razem FC Sydney wygrywało. Padała masa bramek, a Sydney potrafiło strzelić kilka goli, gdzie wygrywali swoje mecze po 3, 4 czy nawet 6 do 0.
Dziś liczę na kontynuację passy FC Sydney i masę bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Moim jutrzejszym faworytem w spotkaniu Adelaide-MV są goście. Zgarnę pełną pulę przy wyniku np 2:1 dla MV, ale zarobię też przy 3:2 dla gospodarzy. Generalnie grunt żeby padały bramki i najlepiej 1 więcej dla gości. Stawiam na to średnią stawkę - 1,2j i gram w trzech singlach:
1. MV ov 1.5 @ 2,17 - 0,32j ⛔ 2:0
2. MV DNB @ @ 1,90 - 0,4j ⛔ 2:0
3. bts @ 1,52 - 0,48j 2:0 ⛔ 2:0

edit:
2:0, a w pierwszym odruchu miałem to wszystko pograć w kierunku gospodarzy, ale jednak tabela formy mnie przekonała do MV. Praktycznie 2 już by siedziały. Nie bez kozery tak skoczyły kursy na gości.
W drugim dzisiejszym spotkaniu gram to samo, tyle że za dużo mniejszą kasę:
1. Perth ov 1.5 @ 2,35 - 0,04j ✅ 3:1
2. Perth 1 @ 2,50 - 0,04j ✅ 3:1
3. bts @ 1,64 - 0,07j ✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
No cóż... bardziej martwi mnie brak Keogha w wyjściowej jedenastce niż brak goli w poprzednim spotkaniu;)
Tak czy inaczej over 2,5 Perth-Sydney, a w drugim dorzucam do tego 3,5 gola Japonia Turkmenistan.
Plus jak pisałem wczoraj over 3,5 i 4,5 za drobne w Perth.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Ja pobrałem over 3,5, patrząc na formę Perth myśle ze spokojnie zaaplikuja dwie bramki, chociaż martwi brak Keogha w wyjściowej jedenastce, cieszy mnie jednak obecność starego wyjadacza Santalaba, myśle ze coś może dzisiaj trafić. W tym meczu potrzeba będzie czerwonej kartki aby zrobiło się widowisko. Stawiam 2-2
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
ale akcja Perth, co rozklepali graczy Sydney to majstersztyk! pierwsza piła pięknie grana
//
Sydney poki co jak dzieci we mgle
//
i mamy 2-0, to jest jego dzień!
 
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
pescarabajo - zaznaczasz cytowany tekst, pojawia się &#39;dymek&#39; cytuj/odpowiedz, bierzesz cytuj i na dole jak wpisujesz tekst jak robisz nowy post masz przycisk &#39;insert quotas&#39;... i to wszystko.
Ps No nie umiem „cytować”
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Victory nie będzie Hondy, U Redsów nieobecny Lia, Isaias dostał obywatelstwo i jest już Aussie. Oby uczcił to jutro i pomógł gospodarzom stawić czoła Victory, które jak dla mnie punktuje super, ale z gry to już tak extra nie wygląda. Gdyby Redsi umieli tylko wykorzystywać swoje szanse...
W Perth powinien być zacięty mecz. W Sydney zobaczymy już Silve, Glory w możliwie optymalnym. Jak chcą gospodarze przełamać dotychczasową hegemonię Blues Sky, to powinni ???? jutro dać odpór. Kluczowe jest słowo &quot;powinni&quot;. I wychodzi dubel: Reds dnb @1,80 z Glory 1x @ 1,47 = @ 2,65 za miedziaka. Z racji tego, że dziś nie miałem szczęścia w Sydney (szalony dosyć mecz), a ostatnio nie jest lekko ustrzelić 1,x,2 to nie polecam ???? Na razie...
No i fajnie, dubelek na ✅, dzięki za plusy, czasami i stary Qowal ma swój dzień ;) i coś tam jeszcze kmini ... Pzdr dla miłośników najlepszej ligi ????
A tutaj macie skrót Redsów:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-adelaide-united-v-melbourne-victory-0
i Glory:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-perth-glory-v-sydney-fc-1
Enjoy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I już kolejka nr 13
Na sucho, trzeba jeszcze przejrzeć składy.
11.01. 09:50 Melbourne City - Brisbane Roar - sportowo wychodzi 1 choć Roar są nieobliczalni,
edit ft 1-0 zagrane live i ✅
12.01. 07:35 Wellington Phoenix - Central Coast Mariners - sportowo 1, byle utrzymali formę i Kurto był w bramce, edit Wałek z 0-2 na 3-2 więc szczęśliwy ✅
12.01. 09:50 Melbourne Victory - Newcastle Jets - na razie no bet, MV i Jets są u mnie &quot;pod lupą&quot;, edit popisałem jeszce potem o dnb i wyszarpali V te 3 punkty, kierunek ✅
13.01. 08:00 Sydney FC - Adelaide United - mecz na live, przedmeczowo nic nie &quot;widzę&quot;,edit skończyło się 2-1, gospodarze zrewanżowali się za puchar FFA, poszedłem w dnb i kierunek ✅
13.01. 10:00 Perth Glory - WS Wanderers - jak się wygrywa z Blues Sky, to i z Wędrowcami wypada sobie poradzić, a i bramki powinny paść w tym meczu. edit wygrali 4-3, ale Ams przekręcił Wędrowców, kierunek na ✅, na live symbolicznie dałem na x i tam ⛔
Teraz Wy ????
PS Ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-13
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
Ranking formy:
plus = +1, neutralny = 0,5, minus = -1 (ostatnia kolejka liczona podwójnie).
12 kolejka:
Jets - Roar 2:2
WSW - Phoenix 2:3
Adelaide - Victory 2:0
Perth - Sydney FC 3:1
plus:
Roar - punkt na wyjeździe z Newcastle, po raz kolejny udowodnili, że grają do końca
Phoenix - kolejna wyjazdowa wygrana, kolejne 3 pkty na koncie... Nixi są na fali, wierzą w siebie i są na autostradzie do PO.
Adelaide - Ilso i spółka zrewanżowała się Victory za mecz z 8 grudnia, pokazali, iż nadal liczą się w walce o PO.
Glory - mecz już wygrany w pierwszej połowie, potem grali to co lubią, czyli obrona i czekanie na kontry, ważne 3 punkty i tym samym aż 6 pkt przewali nag grupą pościgową.
Neutral:
Jets - grali u siebie i nie wygrali - dlatego tylko neutral, wyrównany, ciekawy mecz z Roar - i dlatego aż neutral
WSW - powalczyli z Nixami, mieli szanse na wygraną, remis.. skończyło się na 0. Neutral bo jak by nie było to ofensywa zagrała na plus, ale defensywa na minus.
minus.
Victory - zabrakło goli, ofensywa na 0 (minus), defensywa na -2 (minus)... czyli minus
Sydney FC - w pierwszej połowie obrona została całkowicie rozmontowana, czego dowodem jest strata 3 bramek w pierwszych 45 min, w drugiej zagrali trochę lepiej, ale i przeciwnik lekko się cofnął, jeszcze nie blamaż, ale wynik bardzo słaby.
City: 5,5
Phoenix: 5
Jets: 4,5
Perth: 4,5
Sydney: 3,5
Adelaide: 2
WSW: 2
Victory: 1
Roar: -2
CCM: -5
stan konta = -4,54j

Co gram w następnej kolejce? Już wspomnieni Nixi - @1,61 - 2,5j ✅
Victory - Jets - gol Toivonena - @2,35 - 1j ⛔, V ov 1,5 gola - @1,7 - 1j ✅
City - Roar - un 3,5 - @1,4 - 1j ✅
SFC - Adelaide - bts - @1,65 - 1j
Pozostał mecz Glory - WSW - niby 1 to słuszny kierunek, ale kurs raczej niski dlatego zastanawiam się nad kierunkiem na bts i/lub ov.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
majekx qowalsky6 czy jesteście zainteresowani poprowadzeniem typera w dziale? Fundusze na pewno będą, tylko czy macie czas i chęci na coś takiego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
majekx 700,4K

majekx

Znawca A-League
majekx qowalsky6 czy jesteście zainteresowani poprowadzeniem typera w dziale? Fundusze na pewno będą, tylko czy macie czas i chęci na coś takiego?
Oczywicie, jeżeli tylko ma to trochę rozbujać temat.;)
Zresztą szczegóły możemy dogadać na prv
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom