>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

BDO - Mistrzostwa Świata

lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Po ciężkich do typowania MS PDC moze znajdziemy cos w BDO ? Zapraszam
Na sobotę mysle ze dobra opcja jest Lisa Ahston i McGeeney. Lisa wiadomo, obok Dobromyslowey fawortka calego turnieju. McGeeney dla mnie obok Durranta tez jest faworytem do ogolnego triumfu. O przecwnikach za duzo nie powiem ale napewno da o klase niżej od moich faworytów. Taki dubelek po kursie 1.80 na dobry poczatek. Pozdrawiam
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Durrant to też niby zapowiadał że będzie grał w q school do PDC więc nie może dojść do półfinału bo w tym momencie będzie ważny kontrakt z bdo na przyszły rok, takie mają zasady
 
G 27

gasiorek

Użytkownik
Durrant to też niby zapowiadał że będzie grał w q school do PDC więc nie może dojść do półfinału bo w tym momencie będzie ważny kontrakt z bdo na przyszły rok, takie mają zasady
z tego co słyszałem to nowe władze BDO w tamtym roku zniosły to że top4 nie może iść do qschool
 
Z 0

zygmundt1993

Użytkownik
A nasz rodak Krzysztof Kciuk w kolejnej rundzie! Niespodziewane zwyciestwo z faworyzowanym Parlettim i nastepny mecz ze Scottem Mitchellem. Dobra robota :yes::yes::yes:
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Znacie jakaś stronę ze statystykami typu livedartsdata (pdc) ? Podstawowe info średnie, checkouty.
Odnośnie MŚ BDO? To livescore nie ma, przynajmniej ja nie znalazłem. Po meczach są publikowane tylko raporty ze statami z meczów, ale w specyficznej formie i trzeba się przez nie przebijać. Średnie podane na 3 lotki, a skuteczności na dublach to nie znalazłem żeby była, więc by trzeba było ręcznie, albo nie znam się tych użytych skrótach.
http://www.bdodarts.com/index.php/component/content/article/2-uncategorised/111-results-and-schedule?Itemid=121
 
H 0

heyson

Użytkownik
Odnośnie MŚ BDO? To livescore nie ma, przynajmniej ja nie znalazłem. Po meczach są publikowane tylko raporty ze statami z meczów, ale w specyficznej formie i trzeba się przez nie przebijać. Średnie podane na 3 lotki, a skuteczności na dublach to nie znalazłem żeby była, więc by trzeba było ręcznie, albo nie znam się tych użytych skrótach.
http://www.bdodarts.com/index.php/component/content/article/2-uncategorised/111-results-and-schedule?Itemid=121
Wielkie dzięki o to chodziło ????
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Suzuki, Mikuru vs O&#39;Brien, Maria
Match Result: O&#39;Brien, Maria To Win @ 1.92 ⛔ 2-0 O&#39;Brien duuużo gorzej niż ostatnio, wczoraj średnia 86, dzisiaj 66, Japonka niewiele więcej ale wystarczyło.

O’Brien to czarny koń turnieju kobiet, ale trudno się dziwić. Angielka o fizjonomii zmęczonej sklepowej z PRL wyraźnie trafiła z formą na MŚ i zdecydowanie wyróżnia się ze stawki. Zwłaszcza jeśli chodzi o siłę punktowania w legu, chyba tylko Dobromysłowa może się z nią mierzyć a i to nie bardzo. W turnieju nie straciła jeszcze seta, a rywalki miała chyba najrudniejsze. W pierwszym meczu ograła Hedman, średnia 71, bez szału ale ratowała ją wysoka skuteczność dubli. Za to w drugim mecz z Sherrock dała popis, zresztą obie zagrały bardzo dobry mecz. O’Brien średnia 86,7 i 40% duble, a co ważniejsze aż 25 podejść za 100+ punktów, w pierwszym mecz 19, więc to to nie jest przypadek. Po prostu Angielka mocno punktuje, lotki rzadko uciekają w 5tki i jedynki a wiemy że w kobiecym darcie to robi ogromną róźnicę, zwłaszcza jak nie ma problemów z dublami, bo zawsze będzie pierwsza przy dublach, nawet w legach rywalek. Myślę, że z taką grą to przy dobrym losowaniu 2 runda w męskim turnieju też byłaby spokojnie do ogarnięcia. Japonka debiutuje na MŚ, ale już widać że to będzie nowa siła w kobiecym darcie, ale też jest bardzo nieregularna. Pierwsza runda to świetna wygrana z obrończynią tytułu Ashton (która grała dużo słabiej niż umie), a w drugim mizeria z Prins (zwłaszcza w 1 secie) gdzie obie kilka razy utknęły na D1 i pudłowały tam po 8-10 lotek z rzędu, średnia 61 i katastrofalna skuteczność na dublach. Mecz może być ciekawy i stać na wysokim poziomie. Moją faworytką O’Brien, która ma tu życiową formę, punktuje świetnie, kończy bardzo przyzwoicie i jeśli się nie spali to może nawet wygrać cały turniej.
Mitchell, Scott vs Williams, Jim
Match Result: Williams, Jim To Win @ 2.01 ✅ 3-5
Na wieczór dobrze wygląda Williams. Mitchell to były mistrz, ale z Kciukiem nie wyglądał zbyt dobrze, po prostu Polak nie zagrażał mu w żaden sposób i dostosował się do rywala. Przeciętna średnia 86, tylko jeden maks, szału nie było. Z kolei Williams po kiepskim początku turnieju gdy musiał odwracać wynik pierwszego meczu z 1-2, od tego notuje serię 6 wygranych setów z rzędu, w których stracił tylko 3 legi. W obu meczach średnia 92, w sumie 9 maksów i dobra skuteczność na dublach. Ma się wrażenie że Williams złapał już swoją formę, a jednocześnie ma w zapasie wyższy bieg do wrzucenia. Dla mnie on wygląda na faworyta tego meczu.
Kursy z Marathonu
Kyle McKinstry - Glen Durrant
Match Handicap: Kyle McKinstry (+3.5) Sets @ 1.77 ✅ 2-5
Betsafe
Przesadzone kursy na 2 sety McKinstryego. Jak na takiego faworyta turnieju Durrant ma zaskakujące momenty słabości. Wczoraj miał kilka lotek na 4-0, spudłował i potem przestał grać. Zamiast wygranej do zera po pół godzinie zrobiło się 3-3 i naprawdę niewiele brakowało do sensacji. Sytuację ogarnął w decydującym secie, ale też raczej bez błysku. McKinstry gra nierówno, wczoraj wygrał cudem, rywal miał nawet meczowe lotki, ale nie wykorzystał sytuacji i już później w decydującym secie to w nim siedziało. punktuje ostro, potrafi utrzymać średnio 95+ na przestrzeni 2-3 setów i to powinno wystarczyć do ugrania 2-3 setów, bo z dublami Irlanczyk problemu nie ma. A jak Durrant się znowu zapowietrzy to będzie o to tym łatwiej. Ale nawet w normalnej sytuacji pogrom 5-0 czy 5-1 mało prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Darts BDO World Championship. 2019. Women
Winstanley, Lorraine vs Suzuki, Mikuru
Most 180s: Equal Number @ 3.50 ⛔ 1-2
Finał do 3 wygranych setów, więc sporo grania przed paniami, ale umówmy się, odnośnie maksów to w tym zestawieniu finały liczba maksów powinna oscylować w granicach 0-1 maksów dla każdej. Winstanley w tym tygodniu nie wbiła ani jednej 180tki, Japonka wbiła jedną, obie rozegrały 3 mecze. Więc w takich małych ilościach warto zaryzykować remis maksów, bo w grę wchodzą właściwie tylko dwa wyniki: 0-0 albo 1-1, i po dobrym kursie takie ryzyko to żadne ryzyko, za to możliwa dobra nagroda.
Lorraine Winstanley - Mikuru Suzuki
TOTAL LEGS: OVER 16.5 @ 1.83 ⛔ 11 Japonka grała na męskim poziomie, średnia 90, duble 7/11, żadna kobieta by z nią wygrała, i wielu mężczyzn też.. Winastanley miała duble 2/2 i nie miała żadnego podejścia do niej..
TOTAL SETS: OVER 3.5 @ 1.37 ⛔ 0-3
TOTAL SETS: OVER 4.5 @ 2.85 ⛔
1xbet
Tak coś czuję że obie panie będą się ciąć na pełnym dystansie. Japonka lepiej punktuje w legu, za to Angielka lepsza skuteczność na dublach. To prognozuje zacięty mecz over legów i setów jak najbardziej do gry.
======
Waites, Scott vs Unterbuchner, Michael
To Win Match With Handicap By Sets: Waites, Scott (+1.5) @ 1.533 ✅ 6-1
Co do panów to wydaje się że jednak Waites. Doświadczenie na tej scenie ogromne, jednak łatwiej sobie radził z rywalami i miał ich jednak ciut lepszych (Veenstra, Whitehead), lepiej punktuje no i ma ten dryg to robienia wysokich zamków kiedy tego potrzebuje. Niemiec w ostatnim meczu thriller, wygrany właściwie cudem, bo rywal miał chyba nawet lotki meczowe. w decydującym secie w dodatkowych legach, a wcześniej musiał wychodzić z 1-3 w setach.
Williams, Jim vs Durrant, Glen
Number Of Sets: Over 8.5 @ 1.82 ✅ 3-6
Number Of Sets: Over 9.5 @ 2.89 ⛔
W meczu Durranta widzi mi się over setowy, obrońca tytułu jest do ugryzienia, zwłaszcza jak się potrafi wysoko punktować w legu i solidnie kończyć. A Williams wczoraj pokazał że potrafi i jedno i drugie, 13 maksów, średnia 93, skuteczność dubli 50%, i to przeciwko staremu wydze Mitchellowi. Taka gra może wystarczyć na przynajmniej wyrównany mecz z mistrzem, a może i coś więcej.
Kursy z Marathonu
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Darts BDO World Championship. 2019. Women
Winstanley, Lorraine vs Suzuki, Mikuru
Najwyższy c/o under 120.5 @ 1.71 ⛔ betsson
W koncu doczekałem się zakładów statystycznych u pań. I od razu fajna linia na c/o.
Przez cały kobiecy turniej, w 132 rozegranych legach wszystkim paniom udało się zanotować łącznie... 2 c/o większe niż 120 pkt. Jednego zrobiła właśnie Lorraine (124), drugiego Prins (156).

Winstanley under 0.5 maxów @ 2.75 ⛔ betsson
Prześledziłem wyniki Lorraine z ostatnich trzech Mistrzostw Świata. Wliczając do tego tegoroczny turniej, zdobywała ona zero maxów w 7 z 9 rozegranych w Lakeside meczów, a patrząc tylko na ten i ubiegłoroczny turniej, to mamy 5/5.
Typ na zero ryzykowny, bo ten jeden może jej wpaść &quot;przez przypadek&quot;, ale value jest moim zdaniem w tym bardzo duże.

Na maxa Lorraine na live juz był kurs 5.50 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
P 254

pablo95

Użytkownik
Darts BDO World Championship. 2019. Women
Winstanley, Lorraine vs Suzuki, Mikuru
Najwyższy c/o under 120.5 @ 1.71 betsson
W koncu doczekałem się zakładów statystycznych u pań. I od razu fajna linia na c/o.
Przez cały kobiecy turniej, w 132 rozegranych legach wszystkim paniom udało się zanotować łącznie... 2 c/o większe niż 120 pkt. Jednego zrobiła właśnie Lorraine (124), drugiego Prins (156).

Winstanley under 0.5 maxów @ 2.75 betsson
Prześledziłem wyniki Lorraine z ostatnich trzech Mistrzostw Świata. Wliczając do tego tegoroczny turniej, zdobywała ona zero maxów w 7 z 9 rozegranych w Lakeside meczów, a patrząc tylko na ten i ubiegłoroczny turniej, to mamy 5/5.
Typ na zero ryzykowny, bo ten jeden może jej wpaść &quot;przez przypadek&quot;, ale value jest moim zdaniem w tym bardzo duże.
To już Suzuki w 2legu Ci zepsuła typ. 148 zamknęła
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A potem zrobiła 2 maksy z rzędu i 6 perfekcyjnych lotek w drodze do 9 dartowego lega. To lepiej niż którykolwiek facet w tym turnieju... Średnia 93, duble chyba 6/8. Dzisiaj chyba większość facetów by nie miało podejścia do niej, zobaczymy jak po przerwie zagra, bo taka przerwa potrafi zmienić obraz meczu ???? Ale jeśli nie zmieni to finał szybko się zakończy.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
A potem zrobiła 2 maksy z rzędu i 6 perfekcyjnych lotek w drodze do 9 dartowego lega. To lepiej niż którykolwiek facet w tym turnieju... Średnia 93, duble chyba 6/8. Dzisiaj chyba większość facetów by nie miało podejścia do niej, zobaczymy jak po przerwie zagra, bo taka przerwa potrafi zmienić obraz meczu ???? Ale jeśli nie zmieni to finał szybko się zakończy.
I skończyła na 2 maksach czy więcej dorzucił?
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
I skończyła na 2 maksach czy więcej dorzucił?
Na dwóch maksach skończyła, ale Winstanley dorzuciła jednego w przedostatnim legu i under 2.5 w meczu tez poszedł.. Japonka zagrała na męskim poziomie, myślę że dzisiaj połowa męskiego turnieju tych MŚ by nie miała do niej podejścia.
 
Do góry Bottom