>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
City-Roar⛔ tragedia.
bts
Tak jak Koledzy pisaliscie pare razy.Pomimo slabych wynikow ekipy z Briabane ,zazwyczaj cos strzela. Kazdy sezon jest inny i nie ma co brac H2H pod uwage. Nie bede oryginalny. Nie ma co tez eksperymentowac jak chce sie zarobic to trzeba isc tam gdzie daja.
Easy bet czyli klasyka :
Both teams to score
Stake:
Average 1.7 @ different Bookmakers
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
11.01. 09:50 Melbourne City - Brisbane Roar - sportowo wychodzi 1 choć Roar są nieobliczalni,
City nieźle punktuje, 6 pkt. z WSW i Jets fajnie wygląda, ale czy to były mecze gdzie dominowali jutrzejsi gospodarze? Nie bardzo. O wynik można było się martwić do końca dwóch ostatnich spotkań z ich udziałem. To czemu &quot;wyszła&quot; mi &quot;na sucho&quot; 1-ka? Bo Roar odwala takie numery, że głowa mała (patrz ostatni mecz z 2-0 na 2-4!) A i tak pod nowym trenerem (paradoksalnie ???? ) grają lepiej. Czy jutro może to być mecz - pułapka? Oczywiście, w końcu Roar potrafią zaskoczyć i są ekipą loteryjną - jestem &quot;od nich&quot; specjalistą w tej dziedzinie ???? . Na korzyść gospodarzy świadczy skuteczność i &quot;tabela formy&quot; oraz swoje śmieci. Jednak Roar wygrało do tej pory tylko jeden mecz. Zgadnijcie z kim? Tak, tak właśnie z City. Do tego Taggart ma super bilans strzelecki właśnie z City. No i nigdy goście nie mieli tak fatalnej passy jak w tym sezonie jeśli chodzi o mecze bez zwycięstwa. Kursy na City troszkę rosną, ja skorzystam z opcji live i dla bezpieczeństwa, gdy obraz gry będzie wskazywał na Melbourne (w końcu mają okazję do rewanżu), a kurs skoczy na 1,8/1,9 to się za drobne skuszę. Jeśli chodzi o kadry to: Rostyn GRIFFITHS, Dario VIDOSIC, ci Panowie wracają do kadry City. U Roar wypadł Bowles za czerwo w poprzedniej kolejce. Tradycyjnie GL!
Edit.
I się skusilem na live po @ 1,9 i ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Myśle, ze jesli nic się nie stanie to kolejne overy wejdą jak w masło. Taggart w formie (poza karnymi, cos mu nie ida ostatnio), strzelil ponad polowe bramek Roar, nawet gdyby się okazało ze forma strzelecka gospodarzy jest słaba to goście potrafią pomoc i strzelić samobója. Na ostatnich 5 ich spotkan dwa wbili sobie sami.
Uważam ze over 2,5 (1,6zl) na luzie, do tego za mniej 3,5 (2,5zl) i 4,5 (4zl).
Fortuna.
Dla chętnych polecam również rogi. Ale nie powiem nic o liniach bo nie ma na fortunie.
Jesli utrzymają obie ekipy formę z poprzednich spotkan to 10 powinni nabić.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
MC-Roar - nie mam czasu na dłuższe pisanie, więc 4 single na sucho:
1. MC 1 @ 1,60 - 0,4j ✅
2. MC ov 1.5 @ 1,55 - 0,4j ⛔
3. bts @ 1,57 - 0,4j ⛔
4. ov 3.0 @ 2,07 - 0,2j ⛔

Wielkie rozczarowanie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam. Ja dziś zagram dubla
MC 1 + over rzutów różnych 9
Ako 2,47 .
Powodzenia .
Dobre i to .✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne, ht x @ 2,0 za drobne ✅.
City nawet strzelili w 1 pol. ale spalony... Ogólnie dominacja gospodarzy jeśli chodzi o okazje. Powiedziałem a powiem b. Teraz za drobne 1 po @ 1,9 ✅ i zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Śmiało można uderzyć w karteczki, do przerwy zero, ale już spokojnie były dwa cięcia na żółtko. Sędzia w pierwszej połowie widocznie nie chciał dawać, ale w drugiej już hamulce puszczą. Rzadko się zdarzy bo do przerwy w Australii nie było kartek, TRZEBA korzystać, bo linia strasznie spadła.
powyżej 2,5 kartki kurs 1,5 (luźno wejdzie)
powyżej 3,5 kartki kurs 2,2
Totolotek, ale kartki ma więcej buków, iforbet czy lvbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
12 dokładnie , ale co z golami , dwa były ze spalonych , jestem pełen obaw o skuteczność w drugiej połowie.
Jedną City powinno wcisnąć ???? I hope ???? Sytuacji było...
Edit
O i 1-0 dla City ????
Edit2
I tak zostało...
 
Do góry Bottom