>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata mężczyzn - Niemcy/Dania (10.01-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
rafix161 0

rafix161

Użytkownik
Czy jest jakaś dobra stronka ze statystykami z tego turnieju ? Chodzi mi o skuteczność rzutów i interwencji. N oficjalnej stronie straszna bieda
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata (runda wstępna)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Argentyna - Węgry
Typ: handicap 2 (-4.5)
Kurs: 1,53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Początek zmagań szczypiornistów na Mistrzostwach Świata. Mecz rozgrywany w Kopenhadze. Węgrzy obok Szwedów są najpoważniejszymi faworytami do wygrana tej grupy. Na początek zagrają z Argentyną, z która mierzyli się w przeszłości 3 razy i zawsze były to przekonywujące zwycięstwa:

Owszem obecna reprezentacja Argentyny to dużo mocniejsza ekipa niż te z przeszłości i z pewnością postawią trudniejsze warunki ale Argentyna ma swoje problemy. Przede wszystkim zabraknie na tych mistrzostwach ich super gwiazdy rozgrywającego Diego Simonet, który na swej pozycji należy do światowej czołówki i to w dużej mierze dzięki niemu Montpellier sięgnęło w tamtym sezonie po zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Bez niego w składzie Montpellier też już nie gra tak jak w tamtym sezonie i mocno rozczarowuje. Bez tego gracza Argentyna traci bardzo wiele i jest to typ takiego zawodnika, którego ta reprezentacja nie jest w stanie zastąpić nikim innym. Oprócz niego na mistrzostwa nie udali się również z powodu kontuzji Pizarro, Cueto i Vainsteina. Węgry według mnie mają dużo mocniejszy skład i myślę, że wygrają to spotkanie różnicą 7-8 goli pokrywając tego handicapa. Dla mnie największa gwiazdą kadry Argentyny jest ich trener Hiszpan Manolo Cadenas, który jest w stanie dobrze taktycznie poukładać ten zespół ale bez Simonet z Węgrami tutaj raczej bez większych szans i liczę, że europejska reprezentacja tutaj wygra dość łatwo. Więcej o problemach Argentyny można poczytać tutaj:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/794828/ms-2019-ogromny-problem-argentynczykow-diego-simonet-obejrzy-turniej-w-domu
⛔ 25-25
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
ktos moze wie gdzie znajde oficjalne sklady? najbardziej potrzebuje serbii rosji kataru tunezji chorwacji i austrii z góry dzieki ????
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
A ja ide dziś w tasiemca i brak dużych niespodzianek....
Japonia - Macedonia @1.19
Bracie Lazarov zrobią tutaj porządek... Japonia to nie ta połka zeby bić sie z takim zespołem jak rowny z równym... Jedynie trener kozak.
Arabia Saudyjska - Austria / Arabia Saudyjska ponizej 29.5 @1.08
Arabia Saudyjska to trzeci świat piłki ręcznej i nie widze tutaj zespołu zeby ostatnimi czasem stracili choćby 25 pkt (chyba ze Japonia 26) czy jakiś kraj którego nazwy nie umiem wymówić lub nie wiem gdzie wgl sie znajduje na kuli ziemskiej.
Argentyna - Węgry @1.16
Tutaj chwile myślałem ale jak zobaczyłem ze w drużynie Argentyny odpada Diego Simoneta i 2 czy 3 podstawowych graczy. co prawda Węgry mają oszczedzać Laszlo Nagya ale jeśli wynik będzie na styku na pewno pomoże.
Brazylia - Francja @1.05
Brazylia czasem potrafi sie postawić ale bez przesady... ???? Co jak co ale Francja tutaj ma mega przewage.
Egipt - Szwecja @1.11
Wicemistrzowie Europy, z takim wzmocnieniami jak Kimem Anderssonem i Kimem Ekdahlem Du Rietzem bez problemu ograją Egipcjan.
Bahrajn - Hiszpania / Bahrajn ponizej 29.5 @1.04
Sytuacja podobna jak w meczu Arabi Sudyjskiej z Austrią... Tylko tutaj Hiszpania broni jeszcze lepiej.
Tunezja - Norwegia @1.10
Dwa inne światy... Co prawda u Norwegów nie zagra prawdopodobnie Bjarte Myrhola, Christiana O&#39;Sullivana i Kristiana Bjornsena ale z drugiej strony wypada czołowy gracz Tunezji - kontuzja Amina Bannoura. Tutaj nawet drugi garnitur Norwegów pokonałby Tunezje.
Akumulator wychodzi kurs 2.00 ⛔który sam osobiście gram za 10k u ruskich.
ktos moze wie gdzie znajde oficjalne sklady? najbardziej potrzebuje serbii rosji kataru tunezji chorwacji i austrii z góry dzieki ????
https://competition.ihf.info/competitions/mens-world-championships/308/2019-ihf-mens-world-championship/147/groups-rankings
Wybierasz dany zespół i na dole masz w PDF &quot;Team roster&quot; ????
 
K 0

kubikubik

Użytkownik
A ja ide dziś w tasiemca i brak dużych niespodzianek....
Japonia - Macedonia @1.19
Bracie Lazarov zrobią tutaj porządek... Japonia to nie ta połka zeby bić sie z takim zespołem jak rowny z równym... Jedynie trener kozak.
Arabia Saudyjska - Austria / Arabia Saudyjska ponizej 29.5 @1.08
Arabia Saudyjska to trzeci świat piłki ręcznej i nie widze tutaj zespołu zeby ostatnimi czasem stracili choćby 25 pkt (chyba ze Japonia 26) czy jakiś kraj którego nazwy nie umiem wymówić lub nie wiem gdzie wgl sie znajduje na kuli ziemskiej.
Argentyna - Węgry @1.16
Tutaj chwile myślałem ale jak zobaczyłem ze w drużynie Argentyny odpada Diego Simoneta i 2 czy 3 podstawowych graczy. co prawda Węgry mają oszczedzać Laszlo Nagya ale jeśli wynik będzie na styku na pewno pomoże.
Brazylia - Francja @1.05
Brazylia czasem potrafi sie postawić ale bez przesady... ???? Co jak co ale Francja tutaj ma mega przewage.
Egipt - Szwecja @1.11
Wicemistrzowie Europy, z takim wzmocnieniami jak Kimem Anderssonem i Kimem Ekdahlem Du Rietzem bez problemu ograją Egipcjan.
Bahrajn - Hiszpania / Bahrajn ponizej 29.5 @1.04
Sytuacja podobna jak w meczu Arabi Sudyjskiej z Austrią... Tylko tutaj Hiszpania broni jeszcze lepiej.
Tunezja - Norwegia @1.10
Dwa inne światy... Co prawda u Norwegów nie zagra prawdopodobnie Bjarte Myrhola, Christiana O&#39;Sullivana i Kristiana Bjornsena ale z drugiej strony wypada czołowy gracz Tunezji - kontuzja Amina Bannoura. Tutaj nawet drugi garnitur Norwegów pokonałby Tunezje.
Akumulator wychodzi kurs 2.00 który sam osobiście gram za 10k u ruskich.
https://competition.ihf.info/competitions/mens-world-championships/308/2019-ihf-mens-world-championship/147/groups-rankings
Wybierasz dany zespół i na dole masz w PDF &quot;Team roster&quot; ????
Ja bym osobiście uważał na Japończyków..
Bardzo dobry turniej w Polsce... Wcale nie wyglądali jakoś słabo.
Czesi co prawda w okrojonyn składzie zagrali, Polacy no to już nigdy nie będzie taka drużyna jak za czasów Wenty...
A Mecedonczycy... Ich czas już minął a bracia Lazarov to za mało brak ławki i drugiego pokolenia tak jak u Nas...
Sam idę w Handi - 4,5 Ale w stronę Japonii.
Typu oczywiście nie neguje, ale nie sądzę żeby to by
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
W.Jallouz Tunezja over 2.5 @1.75
A.Palmarsson over 3.5 @1.65 Oba STS.
Jallouz od 1.5 roku gra taka tragedię, że nie warto go ruszać.. był jednym z liderów Barcelony a potem? stracił duzo kg z masy mięśniowej co przyszło z tym, że przestał grać na świetnym poziomie..teraz jest na wypożyczeniu w Fusche..gdzie gra tragicznie.. on w tym sezonie nie rzucił nawet 10 bramek a juz polowa sezonu za nimi... więc nie popieram tego typu...
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ja dodam parę słów od siebie na dziś jeśli zdaze to postaram sie wszystkie typy dać..
Macedonia vs Japonia Kiril Lazarov over 6.5 @1.65✅ po 1połowie juz ma 7 z czego 4 bodajze karne
Na początku nie wiedziałem czy grać czy nie bo linia duża a lata najlepsze ma za sobą..lecz nadal od niego dużo zalezy w tej repretentacji.. a jego rywalem jest 18letni nieznany zawodnik... Japonia może gra bardzo dobrze ale w defensywie nie są aż tak dobzi, tym bardziej, że Macedonia lubi pograć z kołem gdzie jest Stoilov a takze Peszewski.. a wiadomo granie do koła wiąże się z duża ilością karnych a kto wykonuje? Lazarov.. na skrzydle jest Manaskov, który też pewnie bedzie faulowany.. Także karne juz pokryją część tego typu..
Serbia vs Rosja Nemanja Zelenović over 3.5 @1.8 ⛔
Serbowie zmienili większość swojego składu i to nie jest taka znakomita ekipa jak kiedyś.. dziś grają z nieprzewidywalna Rosją..w ostatnim czasie to właśnie nemanja imponuje swoja formą.. na początku nie byłem przekonany do tego typu bo on potrafi kompletnie zawieźć ale ktos musi ten wózek ciągnąc a kto jak nie on? w Bundeslidze radzi sobie ostatnio bardzo dobrze.. jego zastępcą jest mało znany Milos Obrovic.. przeszkoda moze byc gra do koła... bo na tym mogą opierać swoją grę Serbowie ale pare petard Zelenović powinien odpalic..
Austria vs Arabia Robert Weber over 5.5 @1.7⛔
Następny mecz Austria podejmuje słabych Saudayjczyków czy jak tam sie na nich mówi.. Czuję tutaj pogrom i duuuużo kontr, co za tym idzie duża ilośc bramek skrzydłowych.. a taki Weber na luzie średnio rzuca 4 bramki w bundeslidze gdzie sa znacznie lepsi gracze i bramkarze a w Arabii? Moim zdaniem na luzie typ wejdzie..
A I KTO ZAGRAŁ TO MOZE WYSLE MI SCREENA BO NIE WIEM CZY NA NASTEPNE DNI PISAC ANALIZY.. choć dzisiaj tez nei wiadomo jak to wypali bo 1 mecze to tez czesto nie wiadoma
ale kto ma rzucac jak nie Jallouz ?? mimo wszystko 3 bramki to nei duzo
i co ja mam ci odpisać? nie wiem przykładowo kolonia, która poszła do Rumunii grać? Moze wejdzie ten typ ale ja na pewno nie gram Jallozua na plus
 
macieksokol 125

macieksokol

Użytkownik
Kilka słów o meczu Angoli z Katarem, myślę, że przydadzą się w dalszej fazie turnieju. Poziom meczu słabiutki, faworyci dostosowali się poziomem do zespołu z Afryki, mimo beznadziejnego występu, powinni zgarnąć pełną pulę, bo prowadzili na 20 sek. przed końcem, a mimo to... przegrali. Angola prezentuje się niesamowicie pod względem fizyczności i motoryki, ale z taktyką i organizacją gry są na bakier. Do 40 minuty ich gra jeszcze nieźle wyglądała, ale później popełnili dużo błędów i powinni przegrać. Na plus Teca i Hebo, co widać w statystykach - nieźle bramkarz, który pojawił się w drugiej połowie i zanotował kilka dobrych interwencji. Za bardzo nie ma co się na nich skupiać, bo za wielkiej roli nie odegrają. Słabo bronili przeciwko zbiegającym skrzydłowym i kołowemu. Dziś mieli dużo szczęścia ????
Katar za to nie przypominał w niczym zespołu, który znamy. Baaardzo słabo w ataku i niewiele lepiej w obronie. Saric dał kilka świetnych obron w końcówce, dobrze zaprezentował się kołowy Youssef - słabo kubańsko-francuskie rozegranie, które zostało stłamszone fizycznie przez Angolę. Katar, gdy zobaczył słabość Angoli w obronie koła, posłał tam dużo podań, ale z lepszymi drużynami nie będzie już tak łatwo o bramki, a z taką dyspozycją jak dziś, przede wszystkim Capote, ich awans nie rysuje się w jasnych barwach. Patrząc na ten mecz można powiedzieć, że Rivera przeszarżował nie biorąc chociażby Markovica, ale ta drużyna ma potencjał na lepszą grę. Chociaż moim zdaniem nie na tym turnieju.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Katar osłabiony brakiem sędziów pokazuje swoje prawdziwe oblicze - to moje krótkie i szczere podsumowanie tego meczu ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wczoraj Uwe nie zawiódł na inaugurację turnieju, dzisiaj typuję tak:
Austria - Arabia Saudyjska
Robert Weber over 5,5 @ 1,72 Unibet

Podstawowy skrzydłowy i obok Bilyka największa gwiazda tego zespołu. Arabowie grają bardzo szybko, dużo rzucają z nieprzygotowanych pozycji, do tego grają chaotycznie, popełniają wiele błędów a to będzie skutkować sporą liczbą kontr Austriaków,a to jest własnie gra Webera. Jeśli tylko dostanie odpowiednie minuty do gry to o tę linię jestem spokojny. Jedyna wątpliwość jest w tym, że gdy Austriacy wypracują kilka goli przewagi już w pierwszej połowie to takich zawodników jak Bilyk, Bozovic czy własnie Weber trener Gierlinger będzie oszczędzać na te trudniejsze mecze.
Węgry - Argentyna
Iman Jamali over 2,5 @ 2,00 Unibet

Dziwna linia moim zdaniem. Pewnie na podstawie statystyk klubowych z tego sezonu. Jamali gra stosunkowo niewielkie minuty w naszpikowanym gwiazdami Veszpremie. Tak po prostu jest tak dużo klasowych zawodników na metr kwadratowy że te minuty muszą się jakoś rozkładać, ale kiedy tylko dostaje szansę dłuższej gry nie zawodzi, tak jak przeciwko Montpellier w CL gdzie rzucił 4 gole a nie grał jakoś długo. Moim zdaniem okaleczonym brakiem Diego Simoneta czy Pizarro Argentynie powinien na spokojnie rzucić przynajmniej 3 gole.
Islandia ha +3,5 do przerwy @ 1,52
Serbia ha +3,5 @ 1,46

W obu przypadkach zbyt mocno faworyzowana jedna z drużyn. Islandczycy nie przyjechali tutaj żeby zbierać jakieś wielkie baty, bo to zespół powiedzmy tuz za czołówką światową. Być może Chorwaci sa tutaj faworytem, ale na pewno nie są tutaj odpowiednie kursy w okolicach 4,5 na ich zwycięstwo. Moim zdaniem będzie to bardzo twardy, underowy mecz i przede wszystkim na styku. To samo w drugim mecz. Bć może Serbowie bez największych gwiazd z Momirem Iliciem na czele, ale nadal to bardzo mocna drużyna, która spokojnie może pokusić się o zwycięstwo w tym meczu.
Serbia - Rosja
Nemanja Zelenovic over 2,5 gola @ 1,90 Unibet

Kompletnie niezrozumiała linia jak dla mnie. Zelenovic w tej chwili wyrasta na lidera tego zespołu i to on ma ciągnąć grę Serbów na tych Mistrzostwach. Pogra sporo, dodatkowo ma bardzo słabego zmiennika (o czym również pisał kolega wyżej), więc powinien zakręcić się w okolicach 4-5 goli.
Brazylia - Hiszpania
Dika Mem over 3,5 gola @ 1,90 Unibet

Linia niezbyt wysoka. Młody talent z Barcelony wyrósł zaskakująco szybko (ma 20 lat) na jednego z najlepszych prawych rozgrywających na świecie. Konkurencja w skłądzie spora, bo i Richardson, Remili i Porte i Dipanda (jeden z nich usiądzie na trybunach), ale Didier Dinard lubi stawiać na młodych, zdolnych, więc pewnie dostanie sporo minut i tę linię spełni na spokojnie
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/o-wiela-weta.153382/page-4#post-6780031
Kilka ciekawych zakładów długoterminowych. ;)
s90/podaj jakieś argumenty czemu takie typy. Sam jestem ciekaw jakie argumenty na Chorwatów w finale czy Dujshebaev jako najlepszego strzelca.
Przepraszam, że wcześniej nie napisałem kilka zdań na ten temat.
Chorwacja ma stałą ekipę - praktycznie bez większych zmian, także zgranie i doświadczenie poszło o troszeczkę do góry. W Euro zajęli piąte miejsce, gdzie pokonali tam m.in mocnych Norwegów czy zaskakującą Białoruś. Jednak jestem tego zdania, że na historię się nie patrzy, a aktualny wyznacznik formy. Dosłownie chwilę temu zakończyli pierwszy mecz grupowy, gdzie wygrali 31:27. Klasycznie rzucili sporą ilość bramek, a liderzy zespołu nie zawiedli. Najbardziej robi wrażenie na mnie ich kadra. Przed rokiem Duvnjak nie pograł w Mistrzostwach - a dzisiaj już dzielił i rzucił 4 bramki. Do tego skrzydła w postaci Strleka i Horvata. Najlepszy według mnie Cindrić, który chyba nawet lepiej gra w kadre, aniżeli w Vive. Strzelba z drugiej linii Stepancic - dziś już 8 bramek. Strlek to jeden z najlepszych egzekutorów z siódmego metra. Oczywiście w innych zespołach także można znaleźć taką plejadę gwiazd, jednak Chorwacja dawno nic nie zdobyła. Mówi się, że Mistrzostwa Świata też są łatwiejsze, a po wygraniu z Islandią już mają pierwszy większy krok do awansu do rundy drugiej. Zobaczymy co pokażą w meczu z Hiszpanami i Macedończykami. Taki kurs kusi jednak, aby pograć.
Norwegia to jeszcze młody zespół, a takie robią największe niespodzianki i zamieszania. Sagosen błyszczy w PSG i przez ten rok znowu zrobił postępy. Myślę, że jako lider poprowadzi ekipę do finału, choć w moich oczach mają mniejsze szanse jak Chorwacja. Ekipa ze Skandynawii gra błyskawicznie, chyba najszybciej i najwięcej biegają do kontry, gdzie większość drużyn próbuje w tym stylu grać. W Euro się nie powiodło, gdzie zadecydowały mecze bezpośrednie i bilans.
Jeśli chodzi o poszczególnych zawodników - stawiałem na tych, którzy słyną z zdobywania wielkiej ilości goli, a także na liderów drużyny. Uwe w Lidze Mistrzów zawsze w czołówce strzelców - jest egzekutorem karnych, gdzie to daje bardzo wielką przewagę. Można podać przykład niedawno zakończonych Mistrzostw Kobiet - Krpez-Slezak - Serbka, która była mega skuteczna z linii 7 metra zdobyła koronę. Niemcy grają u siebie, myślę, że mogą ugrać coś więcej, szczególnie, że każdy gra w swojej rodzimej lidze, czyli teoretycznie najlepszej na świecie. Paradoksalnie Uwe występuje jako jedyny we Francji, choć jest jednym z głównych do zdobycia korony.
W Danii dwóch głównych zawodników - Lauge Schmidt i Mikkel Hansen. Raczej oni to pociągną i myślę, że któryś z nich będzie królem swojej ekipy. Hansena mogą wziąć na plastra, czy wyjść wyżej w obronie po jego stronie i raczej będzie tylko asystował, niż strzelał. Alex Dujshebaev - w Vive jest jednym z liderów, jeśli nie najważniejszym zawodnikiem. W Hiszpanii mamy kilku innych równie groźnych, gdzie będzie się traciła główna na jednego zawodnika - Alexa. Gra on szybką piłkę, biega do kontry i często sam tworzy sobie okazje do zdobywania goli. W Mistrzostwach Świata raczej skrzydłowi mają dużo większe szanse na zdobywanie więcej goli, gdyż z zespołami spoza Europy przy kontrach w pierwsze tempo &quot;nabiją&quot; sobie punktów. Hiszpania jednak ma w grupie Islandię, Chorwację i Macedonię - Europejskie drużyny, które nie pozwolą sobie na wiele strat. Do tego Hiszpania raczej preferuje grę w ataku pozycyjnym, gdzie kolejne szanse będzie otrzymywał Alex. Uważam też, że będzie grał w każdym meczu przez większy okres czasu.
Co do Japonii w nagrodzie fair-play - jest to drużyna, która w każdym meczu i sporcie fauluje malutko, a nawet wcale. Z tego co mi się kojarzy - bardzo często zdobywała takie nagrody.
Rosja
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Ciężko powiedzieć czy Brazylia była tak dobra na tle Francji, czy Francja zagrała słaby mecz.
Osobiście zaryzykuję stwierdzenie, że Francuzom bez Karabaticia będzie ciężko dojść nawet do półfinału.
Nie wiem jak to wyglądało statystycznie a nie mam ochoty sprawdzać ale w pierwszej połowie Francja w bramce wywiesiła ręcznik. Niemcy ogarną sobie grę Brazylii, która jest pod jednego zawodnika i wielkiej krzywdy im nie zrobią.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Jallouz od 1.5 roku gra taka tragedię, że nie warto go ruszać.. był jednym z liderów Barcelony a potem? stracił duzo kg z masy mięśniowej co przyszło z tym, że przestał grać na świetnym poziomie..teraz jest na wypożyczeniu w Fusche..gdzie gra tragicznie.. on w tym sezonie nie rzucił nawet 10 bramek a juz polowa sezonu za nimi... więc nie popieram tego typu...
Nie mogę znaleźć informacji na temat ile czasu Jallouz grał, ale wydaje mi się, że około 25 minut w meczu z Norwegami.
Szkoda, że typ nie wszedł o jedną bramkę. Ustosunkowując się do tego co napisałeś, to orientuje się w sytuacji Jallouz&#39;a mimo wszystko wydawało mi się, że trener będzie na niego stawiał, a on sam te 3 rzuci &quot;lekko&quot; Jego zmiennik wcale nie grał dobrego spotkania rzucił tyle samo bramek, a przebywał dłużej na boisku i momentami nie wiedział co robić w sytuacjach rzutowych. Mowa o Sanai&#39;m. Szkoda. Tunezyjczyków będę omijał już teraz szerokim łukiem. Chyba, że będzie ciekawa linia na Jaballah&#39;a lub Boughanmi&#39;ego.
 
emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Po wczorajszym oglądaniu Francuzów i cząstkowym zerkaniu na Serbów uważam, że warto zastanowić się nad dodatnim handi na Serbów. +7 fajnie wygląda jako linia wstępna.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Po wczorajszym oglądaniu Francuzów i cząstkowym zerkaniu na Serbów uważam, że warto zastanowić się nad dodatnim handi na Serbów. +7 fajnie wygląda jako linia wstępna.
Nawet nie fajnnie wygląda,tylko to jest niezła promocja. Francuzi zazwyczaj tak grają w fazie grupowej, aby tylko przejść przez to jak najmniejszym nakładem sił. Jak ktoś oglądał wczorajszy mecz z Brazylią to pewnie odczuwał wrażenie że Francuzi mimo wyniku powiedzmy na styku, cały czas kontrolowali ten mecz i mieli wszystko pod kontrolą. Dzisiaj pewnie będzie podobnie z Serbami, wygrają 2-3 golami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom