>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Spurs - Thunder
Typ: 2
Kurs: 1,90
Godz: 3:30
Bukmacher: Totolotek
Najlepsza obrona ligi dała się ostatnio rozstrzelać Wizards oraz Timberwolves, lecz Thunder to nadal prawdziwa klasa po bronionej stronie parkietu. W nocy wyjazd do San Antonio, gdzie gospodarze będą zmęczeni w back to backu. Z Grizzlies niespodziewanie przegrali, a atak Spurs w tym meczu umierał, więc przeciwko jeszcze lepiej broniącym Thunder może być niezwykle trudno. Zwłaszcza, że gracze Oklahomy nie będą odczuwali takiego zmęczenia i mimo braku Noela, który otrzymał potężny łokieć od Wigginsa powinni zdominować ten mecz swoją obroną. Do tego coraz lepiej grający Westbrook, mający MVP poziom sezon George i 3 kolejna porażka nie powinna im się przytafić.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
San Antonio vs OKC
Typ: Under 224,5 pkt ⛔
Kurs: 2 (Unibet)

No dobra próbujemy w ten sposób. San Antonio gra dzień po dniu gdzie strasznie pudłowali w Memphis, wiadomo Miśki musiały w końcu coś ugrać, bo ostatnio im nie idzie i postawili bardzo trudne warunki gościom. Pierwsza połowa zadecydowała o porażce, gdzie zdobyli tylko 31 pkt. Oklahoma ostatnie 2 mecze to 2 porażki u siebie i to dosyć wstydliwe, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę tracone punkty i grę w obronie. Washington im rzucił 116 pkt a osłabiona Minnesota 119. Do tej pory jedna z lepszych obron, teraz pojawiły się pewne problemy. Defensive rating dalej najlepszy w całej lidze, na poziomie 102,2. San Antonio grając dzień po dniu w tym sezonie ma bilans 1/6 więc widać że jest to pewien problem. U siebie na pewno powalczą, ale z taką siłowo grającą drużyną mogą być problemy. Ja stawiam na under bo linijka wydaje mi się dosyć wysoka. Oklahoma rzadko kiedy daje sobie rzucić aż tyle punktów co w ostatnich 2 meczach i myślę że teraz będą żądni rewanżu za te porażki u siebie i postarają się zagrać dużo lepiej przede wszystkim w destrukcji. Jeżeli chodzi o h2h to statystycznie w takich meczach zdecydowanie pada mało punktów. Właściwie to ostatnio taka linijka została pokryta w 2014 roku. Trochę te statystyki zakłamują bo to trochę inne drużyny i inaczej teraz wygląda gra ofensywna, no ale zmęczone San Antonio również będzie chciało powstrzymać gości i utrudnić im zadanie. Obie ekipy raczej mało trójek rzucają, gra może być szarpana i stawiam na niższy wynik.
 
K 8

kamdom

Użytkownik
San Antonio vs Oklahoma
Typ: Goscie i poniżej 225,5
Kurs: 3,35 sts
Panowie z góry trochę już powiedzieli o tym meczu.... Co mogę dodać? Obie drużyny przegrały ostatnie mecze, Spursi zagrali totalny piach jeśli chodzi o atak, a defensywa Oklahomy w ostatnich dwóch meczach wołała o pomstę do nieba. Spodziewam się, że obie drużyny będą starały się grać uwaznie w obronie, spotkanie powinno być wyrównane ale na końcu to gracze z Oklahomy powinni podnieść ręce w geście triumfu. George i Westbrook powinni podołać ????
 
K 8

kamdom

Użytkownik
Miami vs Boston
Typ: goście i poniżej 212,5
Kurs: 3,1 Sts
Według mnie Boston jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ma kto rzucać a i w obronie spisuja się przyzwoicie. Wątpię czy Miami rzuci ponad 100... Miami, aż oczy Mnie bolą jak patrze na niektóre ich mecze, ta drużyna wcale mnie do siebie nie przekonuje... zapomniałem dodać że Dragic nie gra wiec i mniej punktów dla Heat
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
To jest NBA. Spurs prezentowali do.meczu z Memphis super.forme,.rzucali.bardzo duzo i musial przyjsc taki mecz dla zresetowania sie i to ceglenie musiało przyjsc zwlaszcza z.taka druzyna jak Miśki. Ja.sie nie zdziwie.jak.dzisiaj padnie spokojnie ze 225-230pkt i na przekor daje
Over 222,5@1,71 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grelunio 32

grelunio

Użytkownik
Jokic over 23,5pkt @1.92unibet
potężny serb który jest zdecydowanie w formie, w ostatnich 5meczach najlepiej punktujacy zawodnik gospodarzy tylko raz nie pokrył lini(29 24 39 26 19)
W ostatnim spotkaniu tych ekip Jokic wyleciał za faule w połowie 3kwarty, rzucając 19oczek w 21min
+Bałkański temperament + chęć rewanżu
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Jokic over 23,5pkt @1.92unibet
potężny serb który jest zdecydowanie w formie, w ostatnich 5meczach najlepiej punktujacy zawodnik gospodarzy tylko raz nie pokrył lini(29 24 39 26 19)
W ostatnim spotkaniu tych ekip Jokic wyleciał za faule w połowie 3kwarty, rzucając 19oczek w 21min
+Bałkański temperament + chęć rewanżu
Fajny pomysł na typ. Ja również gram na niego dzisiejszej nocy, tylko że under 11,5 zbiórki. Ten pick ilości punktów w ostatnich meczach ma związek z lekką modyfikacją taktyki. Jokic gra wyżej, ma mniej zadań defensive, w obronie nie musi tak często przepychać się pod tablicą , co oczywiście przekłada się na więcej punktów, a mniej zbiórek.
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
A.Drummond ov 15.5 @1.83 forBET ⛔12 pkt :facepalm:
Okazalo sie, że Griffin jednak dzisiaj odpoczywa, Drummond pogra dłużej, kursy juz lecą, trzeba działać szybko.
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Kilka osób już ten typ podawała (co oznacza że to dobry typ), wiec nie będę się rozpisywać jakoś mocno.
Under 225,0 pkt w meczu Spurs - Thunder. Dwie doskonałe defensywy + brak Gaya w Spurs i Altridge spadki b2b, wielka odpowiedzialność na DeRozanie. Pewnie będą przeciągać akcje, zwalniać tempo i zagrają twardo w defensywie. Dla lubiących statystyki (ja kompletnie nimi się nie kieruję) wystarczy spojrzeć na h2h, zdecydowana większość underowo , co tylko potwierdza solidność obu defensyw. Trochę masówka na under tutaj, ale myślę że warto.
Under 225,0 pkt @ 1,98 Unibet

Denver jak na razie demoluje wszystkich na własnym parkiecie (bilans 16:3) i nie zanosi się na zmianę dzisiaj. Po za tym kolejna niesamowita statystyka - Nuggets wygrali ostatnie 10 meczy we własnej hali. Clippers w miarę w formie, ale dzisiaj zabraknie dobrego obrońcy dla Jokici, który powinien dzisiaj poszaleć w ofensywie. Możliwy również powrót Harrisa a to był by niewątpliwie kolejny problem na LA
Denver ha -6.0 @ 2,02 Unibet
Nikola Jokic over 23,5 @ 1,76 Unibet
Nikola Jokic under 11,5 zbiórki @ 1,95 Unibet
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
A.Drummond ov 15.5 @1.83 forBET
Okazalo sie, że Griffin jednak dzisiaj odpoczywa, Drummond pogra dłużej, kursy juz lecą, trzeba działać szybko.
Powodzenia ;)
Trochę nijak ma się grę overa centra przez brak playmakera. Brak rozgrywającego nie sprawi że center będzie grać dłuzej. Może lepiej Reggie Jackson
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Fajny pomysł na typ. Ja również gram na niego dzisiejszej nocy, tylko że under 11,5 zbiórki. Ten pick ilości punktów w ostatnich meczach ma związek z lekką modyfikacją taktyki. Jokic gra wyżej, ma mniej zadań defensive, w obronie nie musi tak często przepychać się pod tablicą , co oczywiście przekłada się na więcej punktów, a mniej zbiórek.
No chyba się jednak nie przekłada. Jokić zbiera ostatnio 11, 13, 12, 13, 14. Każda z tych liczb jest powyżej jego średniej z sezonu (10).
Trochę nijak ma się grę overa centra przez brak playmakera. Brak rozgrywającego nie sprawi że center będzie grać dłuzej. Może lepiej Reggie Jackson
Czyli wg Ciebie Griffin to rozgrywający?
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
B.Hield over 19.5 pkt @ 1.82 unibet 18⛔ idzie sie pochlastac, kolejny typ co idzie gladko i cała 4q na ławce

Hield wcześniej regularnie ponad 20 pkt, ale ostatnio dwa mecze trochę słabsze i dużo mniej rzucał. Dziś okazja dobrze zapunktować. Detroit gra straszną kaszane w tym sezonie, w dodatku dzis bez Griffina. Sacramento spokojnie powyżej 110 pkt zrobi. Cauley Stain z Drummondem będzie miał ciężko o punkty, Fox z Jacksonem łatwiej, ale pod kosz już wieżdżać tak prosto nie będzie. Andre ma długie łapy , dostanie dwie czapy i zacznie się szukanie obwodowych. Czuję , że Hield będzie dużo piłek dostawał, podobnie jak Bogdanovic. Hield wcześniej regularnie ponad 20 pkt, ale ostatnio dwa mecze słabsze i dużo mniej rzucał. Dziś okazja dobrze zapunktować.
Miami- Boston (-3pkt) - Boston @ 2.00 unibet ⛔ wciry, jakby ktoś grajków podmienił
Co z tego ,że Celtowie grali wczoraj jak szybko zrobiło się po meczu i starterzy zagrali poniżej 25 minut. Raczej to był lekki rozruch niż spory wysiłek. Nie ufam Miami za grosz. Są strasznie nierówni i póki nie ma Dragicia w formie , cięzko to idzie w ataku. Boston po powrocie Irvinga wygląda jeszcze lepiej. Piłka chodzi , grają mądrze i skutecznie i wymuszają dużo strat u przeciwników. Miami też często się gubi, powinno być sporo łatwych punktów dla Celtów.
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Trochę nijak ma się grę overa centra przez brak playmakera. Brak rozgrywającego nie sprawi że center będzie grać dłuzej. Może lepiej Reggie Jackson
Jakiś związek musi mieć skoro u ruska już linia zmieniona na ov 18.5 po tym samym kursie.
W sumie ov 14.5 Jacksona też pogralem Mysle ze wejdą oba. Zobaczymy jak będzie
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
oglądałem parę ostatnich meczy Celticu i pykali se bardzo dobrze, tylko że grali u siebie, tutaj kursy w sumie mnie kuszą żeby pograć w ich stronę, ale zastosuję swoją zasadę jaką się często kieruję w NBA, że jak mnie za bardzo jakiś kurs kusi to gram w drugą stronę, także próbuje Miami @2.16 na Unibecie
post bardziej luźny, także proszę też go brać luźno
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 4,5 Asysty @ 1,83 Skybet
Reggie Jackson(Detroit)

W dzisiejszym meczu nie wystapi Griffin(DET) jak juz wiemy ,Griffin jest niesamowicie ważny dla Tłoków, o czym świadczy jego 7-punktowy mechanizm różnicowy na boisku w tym sezonie, Detroit maja 8,7 punktu wiecej na 100 posiadan z nim oraz wzrost srednio o +10 punktow po przez asysty.
Reggie Jackson jest w doskonalym mniejscu aby sie stac beneficjentem asyst gdzie srednia na ostatnie dzieisec meczy wynosi 4,4 a na wyjezdzie 4,7. Dzisiejszy progres moze byc owiele wiekszy niz jego srednia , Sacramento ma drugie tempo w lidze jak i jedna z najgorszych obrone w lidze pozwalajacych na 116 pkt na mecz zajmujac 28 miejsce w lidze.
Linia ustawiona 4,5 w skybecie wciaz wisi , gdzie indziej linie poszybowaly o jedna asyste wyzej ze spadkami na over , taka linia jest duzymy prawdopodobienstwem na przelamanie gdzie wiekszosc akcji moze wlasnie isc poprzez Jacksona.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Czyli wg Ciebie Griffin to rozgrywający?[/quote]
Silny skrzydłowy oczywiście, mała pomyłka, ale nie zmienia to faktu że nie ma wpływu brak skrzydłowego na ilość minut środkowego, być może jakiś pośredni ma, np. Drummond może lepiej czuć się grając z Kennardem (choć nie wydaje mi się), ale bezpośredniego wpływu nie ma.
 
kante 0

kante

Użytkownik
Panowie, zastanawia mnie i kusi dziś gra w kierunku Wizards i Lakers. Warto, nie warto? Ktoś coś, znający dobrze temat? ????
Według mnie warto pograć w kierunku Wizards, Giannis raczej nie zagra, Bledsoe quest i Czarodzieje u siebie dają radę.
W Lakersów czysto nie wierzę, ale jakieś dodatnie handi ma duże szanse powodzenia.
Ogólnie dzisiaj trudne mecze do typowania i jeśli już chcesz to grać to polecam nie szaleć ze stawką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom