>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen |Dania Metal Ligaen 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Liczyłem na coś innego dzisiaj jednak :/ a czemu zastanawiałeś się nad Turku? Co za nimi Ci przemawiało?
Ostatnie ich wygrane na trudnych terenach , podmęczony lider z duza przewaga na resztą i skład tez maja dobry , wiec liczyłem ze nie przegraja w 60 min
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Mały rachunek sumienia na wzór tego co zapoczątkował kolega Rasiskij w dziale KHL.W ten sam deseń w powyższych ligach.
6/11= 55%
bilans= +43 zł✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ilves-Tappara ( 3-2) po karnych
Derby Tamperre wiec będzie sie działo. Rysie ostatnio pokazują dobry hokej ich mocniejsi rywale trochę slabiej. Kolejka po odejściu od stołów Wigilijnych moze byc różna wiec trzeba uwazac. Ja ide w kierunku ekipy Ilves ze nie pozwolą sie ograć w RT
ILVES z x kurs 1.77 fortuna✅✅✅
Jeszcze widze przełamanie HPK ⛔⛔⛔ porazka po karnych i win Pelikanów.✅✅✅ (4-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Sport: Lukko oba teamy +2
1,61✅
Jukurit: HPK goście +1,5
1,12✅
Pelicans: Helsinki Pelicans o 1,5
1,25✅
Ilves: Tappara o 3,5
1,35✅
ako: 3,05✅✅✅
W pierwszym spotkaniu faworytem według buka jest Sport, ja osobiście kursy wystawił bym odwrotnie ale... ja nie o tym :p Jeśli Sport i Lukko będą tym czym był przed świętami, czyli maszynkami do zdobywania bramek. U gospodarzy średnio 3,47 bramki u siebie, natomiast lisy na wyjeździe 2,41 bramki na mecz. Jednak ekipa gości wiatr w żagle złapała ostatnimi czasy i ładnie nadrabia ten wynik.
Tak jak wspomniał kolega Mark1973, HPK powinno zdobyć punkty albo chociaż przegrać po walce.
Pelicany u siebie mocne, a ekipa ze stolycy to nie jest jakiś hegemon w tyłach.
W derbach liczę na mecz walki, a mecz walki to dużo kar, a dużo kar to czasami dużo bramek. Te 4 powinny wpaść ;)
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
SHL gram rzadko ale jeden mecz zwrocil moja uwage.
Djurgarden-Vaxio
Gospodarze męczą sie od kilku kolejek, i wg mnie sa delikatnie pod formą, mistrz goni skutecznie czołówkę. Wygrane glownie u siebie ale dzis widzę szanse na wygraną na wyjeździe. Jakość skladu po stronie mistrza.
Vaxio win ml kurs 2.01
Z innych meczy froluda win, malme z x.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ilves Tamperre - Sports Vaasa
Goscie ładna seria punktowak ktora pomogla dzwignac sie w tabeli , bardzo przyzwoicie sie prezentuja na wyjazdach z ostatnich piecu tylko jednen przegrany w RT, dzis rywalem Rysie, które głównie u siebie zdobywaja punkty, dzis nie wykluczam ich zwyciestwa ale spodziewam sie wyrownanego pojedynku
Vaasa plus 1,5 kurs 1,6
Jukurit-Tappara
Tappara ostatnio bardzo pogubiona i nie moze złapac rytmu, gospodarze seria trzech zwyciestw pod rzad i dzis mysle ze tez moze byc mecz koło remisu bo nie spodziewam sie dominacji z jednej lub drugiej strony
Jukurit z x kurs 1,62
ako 2,59 fortuna
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Lukko- JYP
Dziwne kursy wystawione na to spotkanie w moim odczuciu przez buki. Gospodarze patrząc na aktualną formę są zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu. W ostatnich 10 meczach odnieśli 9 zwycięstw( 1 po dogrywce) i są najlepszą drużyną w lidze. Goście zarówno w całym sezonie jak i w ostatnich meczach wypadają kiepsko i znajdują się w dole tabeli. Wyjazdy też raczej nie są ich mocną stroną.
Buki przy wystawianiu kursów mogły sugerować się że w ostatniej kolejce to Lukko przegrałoz silnym Turku a JYP wygrali ale rywalem był najsłabszy w lidze zespół Assat. Wszystko musi wrócić do normy dzisiaj nie ma innej opcji.
Lukko- JYP 1 kurs 2.35. Win 1.84
Niestety 2 z rzędu porażka 2-3 ⛔
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Lukko- JYP
Dziwne kursy wystawione na to spotkanie w moim odczuciu przez buki. Gospodarze patrząc na aktualną formę są zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu. W ostatnich 10 meczach odnieśli 9 zwycięstw( 1 po dogrywce) i są najlepszą drużyną w lidze. Goście zarówno w całym sezonie jak i w ostatnich meczach wypadają kiepsko i znajdują się w dole tabeli. Wyjazdy też raczej nie są ich mocną stroną.
Buki przy wystawianiu kursów mogły sugerować się że w ostatniej kolejce to Lukko przegrałoz silnym Turku a JYP wygrali ale rywalem był najsłabszy w lidze zespół Assat. Wszystko musi wrócić do normy dzisiaj nie ma innej opcji.
Lukko- JYP 1 kurs 2.35. Win 1.84
Pewnie dlatego ze kazda długa seria lubi sie konczyc i czesto zaczyna serie porazek i pytanie czy mecz z Turku to przejaw słabszej juz formy i bedzie zjazd w dół czy chwilowa niedyspozycja i bedziew win. JYP wbrew pozorom nie ma takiego slabego skladu jak wskazuje tabele i pewnie to kolejny argument na kursy.
Zobaczymy jak to bedzie , ja osobiscie do jednego z kuponow daje to z x
Pozdrawiam ????
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Finlandia - Liiga
Godz: 17:30
Spotkanie: Lukko - JYP
Typ: Lukko
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej hokejowej Liiga w Äijänsuo Arena zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Lukko Rauma a w gości przyjedzie drużyna JYP Jyväskylä.
Lukko w tym sezonie ligowym w swoich 36 meczach zdobyło 58 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast JYP plasuje się na przedostatniej 14 pozycji w fińskiej Liiga ze zdobytymi 42 oczkami w swoich 35 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 8 zwycięstw, wygrana po dogrywce lub karnych, 2 porażki po dogrywkach lub karnych i 6 przegranych z bilansem bramkowym 53-46 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 3 zwycięstwa po dogrywkach lub karnych, 3 przegrane po dogrywkach lub karnych oraz 9 porażek i bilans bramek 36-45.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo w regulaminowym czasie spotkania gospodarzy gdyż kurs na to jest wprost wymarzony i powinien być sporo niższy patrząc na obecna dyspozycję obu zespołów jak i ich zawodników ale dla mnie to dobrze że bukmacher taki kurs wystawił bo więcej zarobię na tym typie.
⛔2:3
 
S 956

stroz890

Użytkownik
✅Mało tu piszę na forum mimo iż od paru lat zaglądam często i sporo czytam. Takie moje wpisy, analizy jak ostatni mnie do tego na pewno nie zachęcają. Może jednak w tym roku będę trochę bardziej się aktywny na forum. Nie ma co się jednak poddawać i trzeba lecieć dalej... wszak niespodzianki w sporcie się zdarzają często a sensacja to była w sumie żadna. Liga trwa dalej środek sezonu.
Ja idę ponownie w stronę drużyny Lukko po 2 minimalnych porażkach u siebie 2-3 może wyjazd okaże się dla nich lepszym miejscem do zwycięstwa. Więcej o nich nie będę pisał bo niewiele się zmieniło w statystykach od wpisu trochę wyżej. Rywal to kolejny zespół z końca tabeli KooKoo patrząc na ostatnie 10 meczy to najgorsza ekipa w lidze, mimo ostatniego triumfu z Ilves po dogrywce.
Kookoo- Lukko 2 z dogrywką 1.79
Lukko +2,5 gola 1.7

nie głupie też wydaje się zagranie 2/+ 4,5g 3.05
kursy z Fortuna
wszystko na plusik ładnie, gładko 1-6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Vaasa Sports-Ilves Tamperre
Vaasa od miesiąca mocna forma, bardzo gorący zespół mówiąc potocznie. Rysie słabsze na wyjazdach. Mimo ze grali 2 stycznia w Tamperre gdzie gora byli goście dzis tez mysle ze gora beda gracze Sports.
Vaasa 60&#39; kurs 2.02
Tappara-Kalpa
Kalpa nakręcona po wygraniu pucharu Splengera i pokonaniu dobrych przeciwnikow. Tappara jakos mnie na ten moment nie przekonuje. Ide w niespodziankę.
Kalpa 60&#39; kurs 3.55
Kalpa z x kurs 1.98
 
S 956

stroz890

Użytkownik
2 liga Szwecka Dubelek: Oskarshamn- MoDo lider tabeli podejmuje typowego średnika. Patrząc na ostatnie 10 gier gospodarze bilans (7-3 wszystko bez dogrywek) goście (4-1-1-4). Obie ekipy ostatnie swoje mecze porażki Oskarshamn z dobrze grającym ostatnio zespołem Vastreviks a MoDo również z zespołem z czołówki. Niemniej jednak wydaje się że to gospodarze będą faworytem do wygrania u siebie i zechcą wrócić na zwycięską ścieżkę.
AIK Sztokholm- Karlskrona gospodarze mimo dobrej pozycji w tabeli nie są ostatnio w najlepszej dyspozycji mają pewny kryzys natomiast goście to solidny średniak. Drużyna gości ma dość wysoki bilans bramkowy jak na tą ligę średnia 5.6 na mecz AiK też nie najgorszy do tego pewnie będą chcieli przerwać kryzys więc liczę na gole w tym spotkaniu z obu stron.
Oskarshamn- MoDo 1 zwycięstwo z dogrywką 1.6 ✅

AIK Sztokholm- Karlskrona pow. 4,5 gola w reg. czasie 1,57⛔
AKO Fortuna 2.51 ⛔ zabrakło gola
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Z braku czasu ale tutaj taki dubel zaprompnuje po przemysleniu tematu
Helsinki ostatnio na fali wznoszacej dobra gra i wyniki tez za tym ida HPK niewygodne ale na wyjazdach to inna druzyna niz w domu w oststnim czasie
HIFK win kurs 1,55⛔⛔⛔
JYP ostatnio goni pierwsza dziesiatke, sklad wg mnie na cos wiecej niz miejsce gdzie sa, poprzednie mecze pod znakiem optymizmi i jakosc po ich stranie, mimo ze rywal niewygodny dla kazdego bo badzo nieprzewidywany to ide w stronie gospodarzy
JYP win ml kurs 1,4✅✅✅
ako 2,17 fortuna⛔⛔⛔
W meczu na szczycie widze win Toporów z Tamperre bo na ten moment wg mnie wygladaja lepiej i tutaj
Tappara win ml kurs 2,06 fortuna✅✅✅
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak myślałem jak ugryźć dziś Liiga.
I tak mi chodzą po glowie niespodzianki ale po kolei
W Lahti pelikany podejmuja TPS . gospodarze na fali , ofensywa hula az milo ale ostatnie wygrane z dołem tabeli. A goście seria 4 przygranych ale juz ostatni mecz z symptomami poprawy i co wazne liga finska miala kilka dni przerwy a to dobrze nie wpływa na gre, i wlasnie w tym , dobrym skladzie i poprawie w grze upatruje szansy dla gości bo serie trzeba przerwać.
Dalej Saipa, grala wyrównany mecz z hpk a u siebie zawsze im sie dobrxe gralo z Toporami bo goscie wspaniała seria ale tez dawno grali a Saipa w rytmie meczowym i serie Tappary moga skończyć.
Helsinki dobry mecz wczoraj z Lukko dzis nie sa bez szans bo JYP tez mial przerwe. Skład na poziomie kursy na JYP ida w gore ale nic to.
Typy:
Turku ml kurs 2.56
Z x kurs 1.94
Saipa ml kurs 1.98
Z x kurs 1.59
Helsinki ml kurs 2.68
Z x kurs 1.98
Wsje czerwone⛔⛔⛔
Niepotrzebne szukanie niespodzianek , a pisalem z kolegą suomi ze bedziemy grac jyp, tappare, pelikan a diabel podkusil
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Jak już wiadomo to specem hokejowym to nie jestem,ale wypatrzyłem sobie taki łakomy kąsek i chciałem się z wami nim podzielić.
Malmoe-Djurgarden
Typy- over 5.5 kurs-2.5
remis- kurs-3.9
Mam dylemat który z podanych typów zagrać,oba wydają się ok.
Ale do rzeczy,historia ich ostatnich 5 meczy to wynik był zawsze taki sam czyli 3-3.
Więc ufając w prawo serii,myślę że i dzisiaj padnie remis i padnie sporo bramek.
Typ typowo pod staty,ale uważam że historia lubi się powtarzać.
Mimo że słabo się znam na hokeju to polecam te typy.
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Nie znam się na fińskim hokeju, ale znalazłem ciekawy mecz dziś. Otóż Sport vs Pelcians. Na Pelicans kurs 2,30. Drużyna gości ostatnie 5 spotkań to 5 zwycięstw, dla porównania goście zdobyli w tym okresie tylko 3 punkty. Wypowie się ktoś mający pojęcie o lidze fińskiej?
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie znam się na fińskim hokeju, ale znalazłem ciekawy mecz dziś. Otóż Sport vs Pelcians. Na Pelicans kurs 2,30. Drużyna gości ostatnie 5 spotkań to 5 zwycięstw, dla porównania goście zdobyli w tym okresie tylko 3 punkty. Wypowie się ktoś mający pojęcie o lidze fińskiej?
Sports Vaasa to rewelacja okresu świateczno-noworocznego , wtedy mieli swoje momentum i faktycznie lali z malymi wyjatkami wszystkich z liderem włacznie. Pelikany równiejszy skład w tym roku i jakosciowo tez dobrze to wyglada, zreszta miejsce w tabeli to nie przypadek, kazda seria sie kiedys konczy ale wg dzis pelikany to wygraja nie wiem tylko czy w RT, kurs na ml tez ciekawy 1,8✅✅✅
Jezeli chce ktos zaryzykować to ja widze taka opcje
Pelikans i under 6,5 kurs 3,25 ⛔⛔⛔ Ale posrzelali, szkoda
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom