>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Co do meczu Stalownikow zupełnie bym się nie bał dziś grać na Zlín. W obliczu tylu kontuzji już w niedzielę byłem pewien porażki z Mladá. Może Zlín to nie ten sam potencjał ofensywny ale zawsze groźny. Fakt że ciężko uwierzyć że Trzyniec polegnie u siebie trzeci raz z rzędu zwłaszcza po serii 12 zwycięstw poprzedzających te porażki Niemniej przed ową seria 12 wygranych była porażka domowa ze ..... Zlínem. Przypadek? Historia zatoczy koło? Zlín to przecież ekipa fatum dla Stalownikow. A tak z bardziej racjonalnych argumentów to właśnie kontuzje. W niedzielę Ocelaři mieli pół obrony. Z każdej z trzech par obrońców brakowało jednego, Galvins, Roth i Krajicek a zwłaszcza ci dwaj ostatni są nieslychanym wsparciem dla ataku, wystarczy spojrzeć na punkty kanadyjskie. Było widać brak zagrania że zmiennikami, nieporozumienie i po prostu zmiennicy z Frydka to nie ten rozmiar kapelusza. Nie wiem jak dziś czy wróci Roth z Galvinsem ale kim ich zastąpić skoro Frýdek też dzisiaj gra kolejkę. Jak się podzielą zawodnikami? Vrána nowy, Werek w sumie też jak nowy gracz bo po dwóch kontuzja u z rzędu, brakuje Adamskiego który robi sporo wiatru z przodu. Będzie ciężko na pewno. Mam nadzieję że zagra w bramce Danecek, trzeba gościa ogrywac w razie czego. Hamrerlik ma swoje lata. Posadzilbym po prostu Hrubca dzisiaj. W tydzień dostał 14 bramek! Musi odpocząć i oczyścić głowę. Dlatego myślę że warto coś poprobowac na Zlin
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Trzyniec-Zlin
Typ-02
Kurs-2.5
Co do tego meczu zostało napisane juz wystarczająca dużo,ja zagram odważniej bo biorąc wszystkie te info+historie ich spotkan uważam że Zlin tego meczu nie przegra.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
W sumie to jakoś nie leży ta kolejka pod typowanie. Tabela dość ciasna w czołówce.
Dwa mecze wydają się underove w Mladej i Olomoucu.
W Pilznie mecz na szczycie i może jakiś remis z podwójną szansą?
Zlin z Litvinovem zupełnie nie wiem jak ugryżć, bo Zlin u siebie mocny, waleczny i Kasik w bramce. Z kolei Litvinov ze sporym potencjałem,ale falujący w poziomie gry. Ostatnio słaba passa. Mecz za 6pkt patrząc na tabele. Może też jakiś remis, jednak ze wskazaniem na Zlin
Liberec niby powinien zjeść Pardubice na kolacje. Kursy lecą... Pardubice u siebie potrafią się postawić, choć patrząc na potencjał graczy obu ekip i dyscyplinę taktyczną to jest przepaść. Dynamo jedynie może postawić twarde warunki i walką spróbować urwać punkty. Zagrać dla kibiców. Tak jak zrobili to z Kogutami...Choć tutaj @1.60 ✅ patrząc na staty obu ekip i dwubiegunową pozycje w tabeli obu ekip, to kurs wydaje sie promo
No i mecz w Olomoucu, gdzie Trincowi zawsze gra się ciężko. Myślę,że zapowiada się ciasny mecz.
No i mecz, który już zagrałem
Mlada Boleslav - KV @ 1.60 ✅✅✅
Mlada na fali po 3 konkretnych zwycięstwach (Litvinov, Trinec,HK ) Bramkarze w super dyspozycji,obrona solidna, jadą wszystkie ataki, nie brakuje indywidualności i znowu wydaje się,że coś tam zaskoczyło (choć miałem juz takie wrażenie w tym sezonie). Teraz jednak końcówka sezonu regularnego i ekipy z ambicjami już mocno walczą o punkty. Oczywiście na tyle na ile starcza potencjału i przeciwnik pozwala. A w tej kolejce przeciwnik bardzo przeciętny, pogodzony już raczej z wizją play out. Fakt,że ostatnio wygrali z Olmomoucem ( po umówmy się słabym meczu z obu stron) fakt,że ograli już Mladą 2x w tym sezonie, to są ekipą zdecydowanie słabszą i z innymi aspiracjami w lidze,co wyaznie pokazuje tabela. W prawdzie do bramki wrócił Novotny,ale to tylko może zdecydować o wymiarze porażki KV.
Z graczy Mladej trzeba wyróżnić Zohorne, który wkomponował się świetnie do ekipy, no i najlepszych dograwaczy i zawodników power play Klepisa i Vondrke, a w ekipie KV najlepszego asystenta Rachunka, na którego buki zazwyczaj wystawiają bardzo wysoki kurs
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mi tez cięzko wybrać kilka meczy z dzisiejszej oferty, ale jakiegoś dubla mysle ze uda sie złozyc
Prochu nie wymysle i jednym z meczy bedzie zwyciestwo Mlady, bo jak patrzymy w skład to potencjał napewno jest , gra od kilku meczy wyglada bardzo dobrze, jak zaznaczył kolega rybarz , są na fali i takie sa fakty. Beniaminek duzo groźniejszy u siebie a do tego swoje 10 minut mieli. Jakosc zdecydowanie po stronie ekipy gospodarzy.
Mlada RT kurs 1,6 (3-2)✅✅✅
Z wyborem drugiego meczu miałem problem ale postawiłaem na przełamanie na wyjazdach ekipy HK, która ostatnie wyjazdy przegrała w Mladzie i Pilznie, a wiec z druzynami bedacymi w gazie. Ostatni ich pojedynem ze Spartą to kompetnie nie udany poczatek meczu, gdzie dostali na dzien dobry 3 bramki. Póxniej gonili i mimo dominacji nie udało sie doprowadzic do remisu. Potencjal jest napewno w tej ekipie, bo Smolenak, Koukal, Cingiel, Lessi, Cibulskis, Bicewskis, Zamorsky, Rakos, Nedomlel, z niejednego pieca chleb jedli i grac potrafia. Ostatnio brakuje tego czegos wiec licze dzis na zwyciestwo, kłopotów pozasportowych gosci nie biora za bardzo pod uwagę, fakt maja ciezko i to czasem mobilizuje, ale sportowo HK mocniejsze a mysle ze powoli wracaja do swojej najlepszej gry.
HK ml kurs 1,38 (1-3)✅✅✅
ako 2,21 fortuna✅✅✅
Jestem ciekawy meczu w Pradze bo Vitki maja patent na ekipe ze stolicy a w tym sezonie to nawet punktu nie dały sobie urwac, Sparta moze bez przytupu ale skutecznie potrafiła ostatnio grac, wiec zobaczymy dobry mecz i moze w koncu jeden mecz bedzie dla Stołecznych✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Na jutro liczę,że Ocelari ✅ i Litvinov ✅ wygrają swoje spotkania,pewnie też Liberec✅,ale tutaj kursy słabiutkie.
Ja skupie się na meczu w O2 Arena
Sparta Praha - Skoda Pilzno (bez remisu) @ 2.03 :cool:/ (4-4) zwrot / do wyróżnienia Rousek, bo tak po prawdzie to ten chłopak dzisiaj ugrał punkt dla Sparty
U naszych południowych sasiadów kurs na to zdarzenie poleciał już do @1.90. Ogólnie to dziwią mnie kursy wystawione przez buki. Dlaczego Sparta jest faworytem? Bo gra u siebie? To żadna przewaga. Przypominam,że Sparta ma u siebie tragiczny bilans i fakt, że ostatnio ograli Vitki dla mnie niewiele zmienia. Sparta u siebie nie ma pomysłu, kreatywności,jest pod presją wyniku i łatwo się gubi. Pozycja w tabeli i bilans jednoznacznie przemawia za Skodówką . Są drugą ekipą najlepiej grającą wyjazdy. Są na fali. Ograli łatwo mistrza z Brna, Litvinov, KV, HK..fakt przegrali z Libercem, ale tam wynik ważył się do ostatnich minut,a mecz był bardzo wyrównany. Do tego Pilzno dysponuje szerokim i zgranym składem. Poza najlepszym duetem ligi Kovar, Gulas ( dostali powołania do reprezentacji) są Eberle, Straka...a formacje obronną wzmocnił ostatnio M. Moravcik. Dla mnie kurs na Pilzno bardzo kuszący
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro 5 meczy w czeskiej Extralidze, dwa z nich interesuja mnie szczególnie, moze dlatego ze nie są łatwe;)
Sparta-Pilzno (4-5) po karnych
Stołeczni przełamali w koncu niemoc przeciwo Vitkom i wygrali 3-0, jednak dwa ostatnie gole do pustej. Ale wygrana zasłuzona, skład Sparty mocny, oczekiwania duze , zreszta jak co roku, . W bramec z Vitkami pierwsze SO zanotował pozyskany ze Zlina Sedlacek. Jednak w tym seznie ich znakiem firmowym jest słabsza gra na własnej Tafli. Goscie z Pilzna po zerowym dorobku w Libercu pokonali mistrza w przekonujacy sposób przy pełnej dominacji, skład Skody wg mnie mocniejszy od Prażan, szczególnie w ataku wiele opcji i gracze z wysokiej półki
Jutro gram Pilzno, bo mysle ze wyciagneli wnioski z porazki w Libercu
Pilzno ml kurs 2,01 fortuna✅✅✅
KV-Ocelari (1-3)
Ocelari po laniu w Olomuncu, gdzie w ich bramce wystapił nowy bramkarz( z 1 czeskiej) mysle ze beda zdeterminowani by pokazac sie z dobrej strony, nie wiem czy wróci juz Krajicek, sa jesdnak, Roth, Gernat, Galvins, w ataku coraz lepiej powinien sobie radzic Vrana(do tej pory asysta) , w pozostałych formacjach sporo jakosci , beniaminek nie prezentuje sie kadrowo tak dobrze, u siebie napewno napsuja krwi ale mysle ze po porazace w Olomuncu tym razem wyjda z tego pojedynku zwyciesko. W bramce licze ze pojawi sie Hrubec
Ocelari RT kurs 1,85✅✅✅
Z pozostałych meczy wg mnie za ciosem pojda HK i wygraja (3-4) po karnych, a juz prowadzili 3-0⛔⛔⛔
PS do Brna wraca Marek Ciliak ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ciesze się,że się zgadzamy / co do Pilzna. Tutaj myślę,że dobry kierunek ;)
Sparta-Pilzno
Stołeczni przełamali w koncu niemoc przeciwo Vitkom i wygrali 3-0, jednak dwa ostatnie gole do pustej. Ale wygrana zasłuzona, skład Sparty mocny, oczekiwania duze , zreszta jak co roku, . W bramec z Vitkami pierwsze SO zanotował pozyskany ze Zlina Sedlacek. Jednak w tym seznie ich znakiem firmowym jest słabsza gra na własnej Tafli. Goscie z Pilzna po zerowym dorobku w Libercu pokonali mistrza w przekonujacy sposób przy pełnej dominacji, skład Skody wg mnie mocniejszy od Prażan, szczególnie w ataku wiele opcji i gracze z wysokiej półki
Jutro gram Pilzno, bo mysle ze wyciagneli wnioski z porazki w Libercu
Pilzno ml kurs 2,01 fortuna
Ocelari po laniu w Olomuncu, gdzie w ich bramce wystapił nowy bramkarz( z 1 czeskiej)
Co do Kantora to nie jest ogóras bo już sporo meczy w lidze zagrał ( HK, Vitki, Verva),ale Ocelari muszą dalej szukać, bo to w mojej ocenie nie jest rozwiązanie
A co do meczu, to liczę mocno na Trinec, bo oni na KV umią ,tak samo jak Pilzno na Sparte. Jednak oglądająć ostatnio mecz KV z MB to muszę stwierdzić,że KV potrafi narzucić swój styl i grają dość fajnie. Mam nadzieje,że Trinec postawi Twarde warunki. U siebie ostatnio nie mieli łatwo z Energią...hmmm?
Z pozostałych meczy wg mnie za ciosem pojda HK i wygraja
Pamiętajmy,że to derby i ostatnio górą był Zlin. Ja nie ruszam, no może poza R. Pavlik kb+, bo to chlopak co robi spore zamieszanie
Pozdro ????
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Witam aż musiałem rzucić okiem na piątkowa kolejkę bo w zasadzie nic z niej nie wiem z uwagi na urodziny. Zdążyłem tylko zobaczyć osmieszajaca aczkolwiek widowiskowa bramkę Jergla przeciwko Trzyncowi. Czapki z głów. Dzisiaj patrząc na formę Pilzna ogólnie i formę Sparty u siebie nie widać innej opcji niż wygrana Skodovki. Mountfield i Liberec nie powinny rozczarować. Natomiast taka moja refleksja, pewnie okaże się chybiona ale włączył mi się jakiś taki czeski pragmatyzm. Po pierwsze mój ten Trzyniec w którego obronie ostatnio dzieje się niezły kabaret. Ofensywę trójki też modyfikowane, rotowane. Daje się wyczuć lekki brak zgrania. Růžička w formie jak za dawnych lat, to cieszy. Niemniej reszta dosyć w kratkę. Dodam do tego fakt że w tym sezonie Ocelaři ani razu nie pokonali KV wyraźnie i znacząco tak jak powinni biorąc pod uwagę klasę potencjał historie ich spotkań itp. U siebie Trzyniec tylko 2:1 i 4:3po dogrywce gdzie mieli w zasadzie wygrany mecz ale właśnie spoczeli na laurach a KV wzięło się do roboty. Spotkałem się ostatnio ze stwierdzeniem że są 3 rzeczy pewne w życiu śmierć podatki i wygrana Ocelaři z KV aczkolwiek dzisiaj byłbym ostrożny.
Tak samo nie lekcewazylbym Pardubic Trzy ostatnie mecze to porażki ale wszystkie jedna bramka, nawet z Libercem w piątek 0:1. Widac poprawę znaczną w obronie. Jeśli coś wpadnie z przodu to kto wie. Już w tym sezonie wygrali w Litvínovice a Nafciarze swoje problemy też mają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Tak samo nie lekcewazylbym Pardubic Trzy ostatnie mecze to porażki ale wszystkie jedna bramka, nawet z Libercem w piątek 0:1. Widac poprawę znaczną w obronie. Jeśli coś wpadnie z przodu to kto wie. Już w tym sezonie wygrali w Litvínovice a Nafciarze swoje problemy też mają.
Jednak dla nich strzelenie więcej niż 2 bramki w meczu, to nie lada wyczyn. W tym sezonie uczynili to 10x (na 41 meczy), solidarnie po połowie dom/wyjazd. Dlatego też u mnie poszło do sklejki Pardubice liczba goli -2.5, ale kurs marny, więc nie ma się czym chwalić.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Sparta - Pilzno (3-4)
Juz to przerabialiśmy niedawno. Skoda w niedawnym meczu tych drużyn wyszła na prowadzenie 1-4 i dała sobie strzelic trzy bramki w PK. Liderzy Pilzna ( Gulas i Kovar) pograli ładnie w Turnieju w Szwecji ale juz w sobotę zameldowali sie w klubie. Dodam ze strzelec dwóch goli dla Sparty w poprzednim meczu Lukas Rousek tez był na tym turnieju i grał wczoraj . Jednak Skoda dysponuje dluga ławką i wg mnie wiekszą jakoscia zawodnikow i znow sobie poradzi w tym meczu a cos mi sie wydaje ze tym razem beda bardziej uwazni w PK a liderzy zrobia swoje.
Mysle ze mecz zamknie sie w RT✅✅✅ ale tutaj proponuje typ jak poniżej:
Pilzno ml kurs 1,8 fortuna✅✅✅
Co za mecz, uff, wszystko w nim było. Ale podanie Indraka do Nedorosta i go; tego drugirgo palce lizac, mecz moze troche ostry le sedziowie do pewnego momentu pozwalali
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Wracamy po przerwie reprezentacyjnej. To zawsze trudna kolejka do typowania. Jesteśmy już jednak na takim etapie sezonu,że ztrzeba patrzeć na tabelę. Do końca regularnego sezonu zostało 10 kolejek. Są zespoły, które poprostu teraz będą miały większą motywację.
Zlin win - KV @ 1.42 ✅ (5-3)
Jedną z takich ekip jest Zlin, któremu ostatnio się nie darzy. Patrząc na tabelę, to Zlin musi już poważnie zawalczyć o play offy. To dobra ekipa, zgrana, zrównoważona. Może bez gwiazd i wiodących postaci, ale potrafią u siebie najechać na rywala i go przestrzelać. Do tego w bramce jest Kasik. Ja jakoś wierzę w tego bramkarza w Zlinie i uważam,że to spory atut Zlina w nadchodzących spotkaniach. No a KV ambitna ekipa, jednak już raczej pogodzona z pozycją w tabeli. Na wyjazdach tylko 5 wygranych w 18 meczach a i te zwycięstwa to już dawno jak byli na fali w tym sezonie.
Pardubice - Sparta win @ 1.39 ???? dla sparty (4-1)
Kolejną ekipą, która musi walczyć o każdy punkt jest Sparta. Jak zwykle aspiracje spore a wyniki przeciętne. Lepiej grają wyjazdy niż spotkania u siebie. Dobrze pokazali się z Pilznem. Ekipa grająca mocno w obronie,solidny Machovsky. Ekipa sprytnie grająca z kontry, szybkie wyjścia ataku...No a Pardubice mizeria. Wprawdzie ostatnio polepszyli obronę i grają u siebie, ale są już skazani na play out i pewnie nie będzie to porywające spotkanie,ale ostatecznie wygra Sparta. Do wyróżnienia Jarousek gol✅ i Rousek
Pilzno win - Vitkovice @ 1.43 ✅ (4-2)
Przyznam,że trochę powątpiewałem w Pilzno przed wczorajszym meczem ze Spartą. Obawiałem się formy Kovara i Gulasa po obciązeniach w repre, ale obawy były nie uzasadnione. Pilzno znowu pokazało siłe ofensywy, waleczność, dobry styl i szerokość kadry. Przestrzelili Sparte 40-29, a 3 tercja to był pokaz hokejowych możliwości. Świetny bramkarz Frodl. Pilzno ma cztery zwycięstwa z rzędu u siebie, a Vitki 4 porażki na wyjezdzie.Jutro z tego co wyczytałem obchody 90 lecia klubu, pewnie będzie vyprodano.Z graczy Pilzna świetnie wyglądają młodzi Pour i Kodytek. Z graczy Vitków trzeba zwrócić uwagę na Zdrahala gol ✅, bo w repre wyglądał dobrze i może wejdzie tempem w ELH i coś zapunktuje. Choć nie spodziewam się wielu bramek ze strony Vitkovic
Tyle na teraz. Może jeszcze coś dopiszę ;) , bo jeszcze spoglądam w stronę Komety i Trinca,ale tutaj już poważniejsze rozkminy. Piszcie jak wy to widzicie.
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak wspomniał kolega rybarz typowanie po dłuższej przerwie wiąże sie z wiekszym ryzykiem więc niech kazdy przemyśli stawki za ile zagrać. Ja spróbuje coś takiego
Pardubice-Sparta(4-1)
Udało mi sie obejrzeć ostatni mecz Sparty z Pilznem i szczerze to jestem pozytywnie zaskoczony postawa Sparty. Toczyli wyrównany bój z bardzo mocną Skodą, zabrakło zimnej krwi i napewno wiekszego odczytania tego co graja liderzy Pilzna. W Sparcie podobał mi sie Jarousek, który świetnie odnajdywał sie w tej bitwie i mógł zostac bohaterem meczu. Sparta groźniejsza w delegacji i musi walczyc by nie wypaść poza dziesatke. Rywal do tego idealny bo grajace póki co słabizne Pardubice. Nie wiem czy ogarną to w RT ale ja widze win Prażan
Sparta ml kurs 1,39⛔⛔⛔
Mlada-Kometa (1-1)
Mecz ciezkiego kalibru bo obie ekipy na granicy szóstki. Mlada ładna seria wygranych, na rozkładzie HK, Trzyniec, Verva, imponuja Zejdl, Vondrka, Klepis, dobrze wprowadził sie do druzyny młody Zohorna. Ostatni ich mecz z KV juz nie był taki mocny w ich wykonaniu i duzo nie zabrakło by stracili przynajmniej punkt. Po drugiej stronie mistrz, który musi gonic czołowke. W ostatnim mecczu ze Skoda dali sie zdominowac ale trzeba przyznać ze wtedy nie było siły na Pilzno. Skład mistrza z ogromnym potencjłaem, Plekanec, Zatovic, Holik, Orsava, Nemec, Michałek, Hruska, to uznane marki i wiedza co robic jak przychodzi bardzo powazne granie. Mimo tgo ze Mlada nieprzewidywalna, trener Horava widac poukładał klocki mnie ciągnie w kierunku obroncy tytułu, bo mam wrazenie ze to jest ten czas gdzie mistrz juz zacznie grac swoje i mysle ze wygraja ale tytaj typ
Kometa z x kurs 1,57✅✅✅
Jako trzeci mecz wybieram mecz Skody bo po tym co widziałem to nie wydaje mi sie aby dali sie jutro ograć Vitkom. Potencjął ogromny W pierwszej lini z Gulasem i Kovarem świetnie prezentuje sie młody Pour( prócz dobrego strzału , cios tez ma;)), moze nie w RT ale sadze ze przynajmniej 2 pkt zostaną w Pilznie
Pilzno ml kurs 1,43✅✅✅
ako 3,12 fortuna⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie siedzę tak w temacie czeskiego hokeja, więc chętnie podpatrzę typy od Kolegów i co jakiś czas coś tam zagram. Dziś myślałem o dublu Pilzno i Sparta, tak jak już wyżej podaliście. Spróbuje również te spotkania singlami w handi -1,5 Sparta ⛔@2,21 i Plizno ✅@2.31 oraz Pilzno/+4,5 ✅@2,58 i Sparta/+4,5 ⛔@2,44.
Zainteresowało mnie jeszcze spotkanie Chomutov - Litvinów, kurs na gości @2,3, a co by nie powiedzieć nadal muszą walczyć o PO, bo prawdopodobnie Zlin będzie naciskał mocno, dziś gra u siebie z dużym prawdopodobieństwem, że zwycięży więc Verva nie powinna pozwalać sobie na porażkę. Natomiast gospodarze seria porażek, pewna grupa spadkowa w dalszej części sezonu. Może coś Koledzy śledzący Extraligę na temat tego spotkania więcej wiedzą, czemu kursy na gości ruszyły w górę, jakieś absencje czy wzmocnienia u gospodarzy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Niestety żadne info od Kolegów będących bliżej tematu sie nie pojawiło więc nie wiem jak ugryźć to spotkanie. Żeby potem nie żałować spróbuję kierunek Vervy w RT za ⛔@2,3 i -1,5 za ⛔@3,4.
Grane na podstawie sytuacji w tabeli. Liczę na to, że goście będą chcieli utrzymać swoją pozycję, a nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z ekipami, które są na dnie tabeli, by potem nie brakło tych punktów do awansu. Tak więc motywacja powinna być i liczę na to, że nie będzie tutaj dogrywki, a goście rozstrzygną spotkanie na swoją korzyść.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Mlada Boleslav / x - Sparta Praha @ 1.50⛔
Sparta dzisiaj zagrała beznadziejnie. I od tego chyba muszę zacząć. Tam nie ma trzonu ekipy i atmosfery walki za drużynę. Szarpia Pech z Formanem,Jarusek coś tam pociśnie, trochę zamieszania robi Rousek z Klimą, Blain. I to tyle! Bardzo słabo to wyglądało dzisiaj na tle ostatnich Pardubic, którzy u siebie poprostu zagrali solidnie. No i co w związku z tym. A no to,że Sparte już w piatek czeka mecz z Mladą, która z kolei zagrała dzisiaj bardzo dobry mecz z Kometą. Fajna atmosfera na trybunach, dobre tempo,zaangażowanie,przestrzelili Mistrza, aktywny Vondrka, głebia składu...hmmm kursy lecą / Zohorna / Vondrka / Rousek
Kometa Brno - Pardubice @ 1.32⛔
Myślę,że Kometa u siebie spokojnie rozpracuje Pardubice. Tracili ostatnio punkty i czas wygrać. No a z kim jak nie z ostatnim zespołem ligi. Brno na słabe ekipy u siebie umie. óżnica jakości i klasy ;-) Kometa ma potencjał taki, o którym Dynamo może se pomarzyć. No i w meczu u siebie, gdzie w tabeli nie jest spokojnie...Powinni spokojnie ogarnąć / Mueller / Zatovic / Holik
Taka wrzutka na teraz po dzisiejszej kolejce
Pozdrawiam ????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Bardzo, ale to bardzo cieniuje Trzyniec w Nowym Roku. Jakoś nie mogę przywyknąć do obrazu drużyny, jaki teraz prezentują, zwłaszcza w obronie. I paradoksalnie jutro jestem w stanie zagrać na nich gołą 1, a to dlatego, że zwycięstwo przeplatają porażką (Mountfield zresztą też).
Jednak w jutrzejszej kolejce dla mnie typem nr 1 jest
Liberec - Zlin
Zlin liczba goli +2.5 ✅
@2.65
Przymierzałem się już do tego typu (przeciwko Libercowi) wczoraj, ale jeszcze poczekałem.
Liberec drugi raz w tym sezonie notuje serię 6 meczy ze stratą bramek w meczu poniżej 2.5. Pora szukać odchyłki. Kurs niezły, a patrząc na H2H, to można iść w jakiś gruby over (6.5 albo i więcej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Bardzo, ale to bardzo cieniuje Trzyniec w Nowym Roku. Jakoś nie mogę przywyknąć do obrazu drużyny, jaki teraz prezentują, zwłaszcza w obronie. I paradoksalnie jutro jestem w stanie zagrać na nich gołą 1, a to dlatego, że zwycięstwo przeplatają porażką (Mountfield zresztą też).
Co do Ocelari to mam ostanio sporo zaległości. Fakt wyniki słabe i czas na przełamanie. Tutaj musiał by się wypowiedzieć ocelovyfanda . Ja na razie nie ruszam meczów Ocelari. Na pewno wybieram się do Werk Areny w niedziele na mecz z Kometą, także zdam relacje ;):beer: / suomi czekaj wieści z fanshopu
Zlin liczba goli +2.5 @2.65
Przymierzałem się już do tego typu (przeciwko Libercowi) wczoraj, ale jeszcze poczekałem.
Liberec drugi raz w tym sezonie notuje serię 6 meczy ze stratą bramek w meczu poniżej 2.5. Pora szukać odchyłki. Kurs niezły, a patrząc na H2H, to można iść w jakiś gruby over (6.5 albo i więcej).
Co do meczu w Libercu, to instynktownie też na początku pomyślałem o przełamaniu i że będzie grubo bramek. Jednak po zastanowieniu to mam wąty i raczej nie ruszam. Dlaczego? A no dlatego,że mamy w bramkach Willa i Kasika. Liberec raczej zagra twardo w środku pola. Myślę,że nie rzucą się na przeciwnika. Napastnicy potrzebują trochę oddechu i może to być wbrew pozorą dość twardy mecz i defensywny, lub może inaczej &lt;&lt;mecz niewykorzystanych szans&gt;&gt; Owszem Żlin ma waleczny skład i motywację, ale na tle potencjału i stylu gry Liberca nie wypada to zbyt imponująco...Czy będący w formie Will i obrona Liberca da sobie strzelić 3 gole? Czy bedzie to mecz na przestrzelanie przeciwnika? hmmm, kurs odpowiedni do ryzyka
Zapraszam do dyskusji
Pozdrawiam ????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Na pewno wybieram się do Werk Areny w niedziele na mecz z Kometą, także zdam relacje ;):beer:
Ja chciałem, ale Ticketportal nie wrzucił biletów do sprzedaży, więc zostaje TV ????
Pewno karneciarze nie pozwalniali miejsc i nawet nie było co dać.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ja chciałem, ale Ticketportal nie wrzucił biletów do sprzedaży, więc zostaje TV ????
Pewno karneciarze nie pozwalniali miejsc i nawet nie było co dać.
Vstupenky se na recepci WERK ARENY prodávají fyzicky vždy v den domácího utkání. A to dvě hodiny před úvodním vhazováním a po celou dobu zápasu ;)
Nie przypominam sobie (no może poza play off ) załamanych fanów przed bramami Werk Areny, bo nie mogli wejść do środka :wasntme:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom