>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/16 Finału Ligi Europy 2018/2019

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb
Club Brugge - FC Salzburg
Rapid Wiedeń - Inter Mediolan
Slavia Praga - KRC Genk
FC Krasnodar - Bayer 04 Leverkusen
FC Zuerich - SSC Napoli
Malmoe FF - Chelsea Londyn
Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt
Celtic Glasgow - Valencia CF
Stade Rennais FC - Real Betis
Olympiacos Pireus - Dynamo Kijów
Lazio Rzym - Sevilla
FC Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg
Sporting Lizbona - Villarreal CF
BATE Borysów - Arsenal Londyn
Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona
W tym temacie prowadzimy luźne rozmowy związane z 1/16 finału Ligi Europy.
Nie piszemy tutaj żadnych analiz.
Rozmawiamy na spokojnie i z kulturą.​
 
D 0

darwin91

Użytkownik
Tutaj to można się tylko zastanawiać nad jednym - kto wygra ? CHELSEA ( kurs 5 ) lub ARSENAL ( kurs 6 ) .. Myślę że któraś z tych drużyn wygra .. Innych opcji nie widzę ...
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
podoba mi się to co zrobił Zenit w zimowym okienku po sprzedaży Paredesa wzmocniona została obrona Rakitski środek pola Barrios i atak Azmoun. patrząc jak gra w obecnym sezonie Fenerbahce przychylam się w kierunku gości już w pierwszym spotkaniu mimo iż będzie to ich pierwszy mecz o stawkę w tym roku.
Zenit DNB @2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
S 0

simon1892

Użytkownik
Tutaj mnie szalenie ciekawi podejście Villarrealu , sytuacja w tabeli bardzo ciężka, powinni odpuścić LE , ale wiadomo, mimo wszystko kurs na awans Sportingu 2.2
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Zdecydowanie. Wygląda na super okazje. Sporting za to może się skupić na LE. W lidze już nic im się nie wydarzy... 4 miejsce.
 
N 0

nole-champs

Użytkownik
Panowie co sądzicie o parze Lazio Sevilla . Wg mnie to gracze z Andaluzji awansują dalej. Dodałbym do tego Benfice i Betis
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Na dzisiaj to widze Buki daja niezle promo.
Na bts w Stambule 2.10 to Duzo.
Zwlaszcza ze Fener to dno i sito w obronie w tym sezonie.Ja rozumiem ,ze Ruscy odpuscili koncowke roku i nie maja ligi ale przy tak slabej dyapozycji Turków to praktycznie kazdy wali Turkom gola, a co dopiero Zenit.To jest 1 mecz wiec zobaczymy.
 
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Panowie co sądzicie o parze Lazio Sevilla . Wg mnie to gracze z Andaluzji awansują dalej. Dodałbym do tego Benfice i Betis
Jestem tego samego zdania.
Kurs 2,2 na awans Sevilli to moim zdaniem spore value.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Ja dziś skromnie wchodzę z dwoma tripelkami
Eintracht, Leverkusen, Napoli @9.08 Niemiecko-włoski kupon. Leverkusen i Frankfurt przekonują mnie pod tym względem że ich ligi już wystartowali, to będzie ich przewaga, polepszam kursik i dorzucam włoskie Napoli

No i druga opcja
Zurych - Napoli +2/5 i wygrana Napoli , Celtic - Valencia +2,5, Galatasaray - Benfica +2.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom