>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka La Liga [8.02 - 11.02.2019r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real Valladolid :-: Villarreal
obie strzelą gola @ 1.83
Unibet

Z każdą mijająca kolejką ekipa gości jest coraz to bliżej upadku w tym sezonie. Zespół stara się jak może, strzela, walczy lecz i szczęścia brakuje. Czy Real Valladolid będzie kolejnym zespołem, który zatopi Żółtą Łódź Podwodną?. Obie drużyny są daleko od swojej idealnej formy i raczej niema co tu kalkulować bowiem jedni jak i drudzy muszą uciekać od strefy spadkowej. W bardziej komfortowej sytuacji są gospodarze, którzy zdołali już uciec nad czerwoną strefę. Villarreal z meczu na mecz pogrąża się w kryzysie. Wydawało się, że w ostatniej kolejce w końcu odniosą długo wyczekiwane zwycięstwo i wygrają 2:1 z Espanyolem, lecz wtedy pojawił się Rosales i jego zabójczy strzał, który wydarł trzy punkty Villarreal. Spotkanie to jest dla jednych i drugich spotkaniem o być w LaLiga na następny sezon. Villarreal musi atakować i szukać swoich szans, a mecz z Espanyolem choć nie był idealny to udało im się strzelić dwa gole. Valladolid niespodziewanie przegrał wysoko z Huesca 4:0 i teraz jak najszybciej musi zapomnieć o tak wysokiej porażce. Okazja jest dobra, bowiem trzeba dobić słaby Villarreal, czyli mecz na przełamanie. Co do absencje, to gospodarze zagrają bez zawieszonego Fernando Calero oraz kontuzjowanego Luismiego, do gry wraca Michel. W ekipie gości Po zawieszeniu wraca natomiast Victor Ruiz, a nie zagra leczący kontuzję Bruno Soriano. Liczę na otwarte spotkanie z obydwóch stron i przynajmniej po jednym golu dla każdej z ekip...
Valladolid: Masip - Nacho, Fernandez, Olivas, Moyano, Villa, Alcaraz, Míchel, Hervías, Guardiola, Plano
Villarreal: Asenjo - Ruiz, González, Mori, Pedraza, Iborra, Cáseres, Fornals, Miguelón, Ekambi, Moreno
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Valladolid - Villarreal
Remis lub Villarreal @1.42
Villarreal @2.52 Fortuna


Coś niedobrego dzieje się w ekipie gości, każdy to widzi. Ekipa żółtej łodzi podwodnej to cień tej sprzed sezonu, obecnie Villarreal zajmuję przedostatnie miejsce, nie może wygrać meczu od 9 kolejek. Chłopaki starają się, ale nic nie wychodzi. Ostatnio nie zdobyli trzech punktów u siebie z własnej winy, mieli mecz pod kontrolą, prowadzili 2:0, przez większość czasu grali naprawdę dobrą piłkę, ale osiedli na laurach remisując 2:2. To musi być naprawdę frustrujące i myślę że dziś ta sportowa złość poniesie żółtą łódź podwodną do przełamania tej niechlubnej serii. Grajków mają na dobrym poziomie, Cazorli, Ekambiemu, Moreno i reszcie nie brakuje techniki, a być może motywacji i większej dyscypliny gry, przede wszystkim grania do końca. Valladolid to nie jest jakaś potęga, Huesca wygrała z nimi 4:0, dodatkowo jest to jak dotąd najgorsza ofensywa w lidze (najmniej strzelonych bramek) i szczerze nie przekonują mnie swoją grą, według mnie to jest idealny przeciwnik na przełamanie. Jak nie teraz to kiedy? Muszę im przyznać że u siebie potrafią zaskoczyć, ale jednak uważam że dziś Villarreal nie przegra stąd mój główny typ to X2, a za mniejszą stawkę próbuję grać czysto żółtą łódź podwodną na przełamanie.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Ja dziś tradycyjnie w kartki, mianowicie
Obie over 2 kartek @ 2.60 WH
(ew. @2.37 bet365 i czerwo jako 2)

Villarreal w strefie bezpośredniego spadku, Valladolid ledwo 2pkt nad czerwona strefa, nie ma kalkulacji już....
Statystycznie obie drużyny otrzymują średnio ~2kartki mecz takie raczej średniaki hiszpańskie, ale dziś sędziuje Hernández Hernández - ten chyba najbardziej sypie kartkami gdzie popadnie, ze średnią ponad 7/mecz. Na ostatnie 10meczy 6 razy pokazał ponad 2 kartki każdej drużynie, reszta zeledwie brakowało 1 kartke w te czy druga stronę.
Jako że dziś mecz o tzw 6 pkt liczę na dużą intensywność obu drużyn. Linia na o/u ustawiona na 6,5 i tylko derby Madrytu są wg Buków bardziej nastawione na kartki w całej kolejce także próbujemy .
Pogralem jeszcze:
obie przynajmniej 1kartka w każdej połowie @ 2.55 WH jakby co.
Zobaczymy
1/10 oba
Pzdr
3+2...braklo 1kartki gosci w 2.polowie....;/
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Szukam buka który wystawił zakład na kartkę dla Modrica, póki co znalazłem tylko na ETOTO @2.5. Ktoś coś widział? ::zoltakartka:
edit ranczo0123: Betrally, rusek, Betfair
 
R 125

roger12

Użytkownik
U Królewskich jest przynajmniej 4x zawodników którzy mają po 4x kartki Ramos,Nacho,Modric,Lucas. Kursy na powyższych zawodników oscylują się od 1,8@ do 2,5@. Nie żebym mówił że ci panowie się nie będą chcieli wyczyścić jednakże nie warte gry ostatnimi czasy takie to oczywiste nie jest baa nawet mam wrażenie że już mało kto tą zasade stosuje (mamy przykład w LM). Kolejna sprawa że, kolejny mecz Real ma z Gironą a kolejny z Levante i dopiero potem Barcelona także jak już będą chcieli się czyścić to na pewno nie wszyscy w tym 1 meczu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Atletico Madryt :-: Real Madryt
obie strzelą gola @ 1.79
powyżej 7.5 kartek @ 2.05
czerwona kartka @ 2.60
Unibet


Derby Madrytu mogą być dzisiaj naprawdę gorące. Sezon wchodzi w decydującą fazę, a obie ekipy dalej muszą gonić Barcelonę, która jest liderem rozgrywek. Porażka jednej z ekip na pewno oddali ją od rywalizacji z Barceloną, dlatego dziś wszyscy muszą dać z siebie 200%. Pierwszym typem są gole. Real pokazał w ostatnich mecz, że jest w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej, a ich morale mocno urosły. Atletico ma natomiast problemy ze zdobywaniem goli, a kontuzje w linii ofensywnej niestety nie pomagają klubowi. Na ratunek przyszedł Morata, ale chyba trochę czasu minie zanim dostosuje się do drużyny. Mecz jest wysokiej rangi, dlatego nie spodziewam się szachów. Obie ekipy mają coś do udowodnienia dlatego oby spotkanie nie zawiodło...
Kolejnymi typami są kartki. W ostatnich spotkaniach za wiele ich nie padało, ale sędzia dzisiejszego pojedynku jest dobrym argumentem żeby spróbować pograć tak wysoką linię i czerwoną kartkę. Pan Javier Estrada Fernandez ma naprawdę dobre statystyki jeśli chodzi o kartki. W ostatnich dziewięciu spotkaniach ligowych pokazał 54 żółte kartki i trzy czerwone co daje nam bardzo dobrą średnią. Spotkanie albo będzie nudne jak flaki z olejem, albo zobaczymy prawdziwe Derby. Ja liczę na to drugie, stąd też moje propozycje...

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Atleti-Real ⛔
ibis kolega jak zawsze szeroko o temacie,
sam dokładam tutaj over rożnych wchodze z linia 8,5 1.45 z forbet do dubelka można dorzucić.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
U Królewskich jest przynajmniej 4x zawodników którzy mają po 4x kartki Ramos,Nacho,Modric,Lucas. Kursy na powyższych zawodników oscylują się od 1,8@ do 2,5@. Nie żebym mówił że ci panowie się nie będą chcieli wyczyścić jednakże nie warte gry ostatnimi czasy takie to oczywiste nie jest baa nawet mam wrażenie że już mało kto tą zasade stosuje (mamy przykład w LM). Kolejna sprawa że, kolejny mecz Real ma z Gironą a kolejny z Levante i dopiero potem Barcelona także jak już będą chcieli się czyścić to na pewno nie wszyscy w tym 1 meczu.
Lucas ma 2 zolte kartki bo te za ktore sie dostaje czerwo sie nie licza. Mamy zatem Ramosa, Nacho i Modricia zagrozonymi pauzami. Na live pod koniec meczu bede patrzyl kto tam jak sie stara dostac kartke. W sumie przy tym wariacie jakim jest Javier Estrada Fernandez zarobic zoltko nie powinno byc wiekszym problemem.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Dani Carvajal otrzyma kartke
Kurs: 1.85 ⛔
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Proponuje kartke Carvajala na ten mecz. Gosc sie wyczyscil w meczu z Espanyolem i moze spokojnie byc soba czyli sporo dyskutowac z arbiterem i machac na niego raczkami z niezadowoleniem. Do tego Carva gra z boku wiec czesto bedzie musial kasowac szybkie ataki na skrzydle Atletico. Dodatkowo wiadomo, ze jest to obronca ktory lubi zapuszczac sie w akcja ofensywnych przez co moze go pozniej brakowac w bloku defensywy. Sedziuje najlepszy z mozliwych arbitrow w La Lidze do kartek czyli Javier Estrada Fernandez. Gosc nie bierze jencow i lekka reka pokazuje kartki. Mysle, ze moze nie udzwignac ciezaru gatunkowego tego spotkania.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Getafe - Celta Vigo
Typ-over 2.5 +++
Kurs- 2.2
Witam,idę dzisiaj w overek w tym meczu,bo spotykają się najgorsza drużyna w lidze jeśli chodzi o over 2.5 w meczach u siebie,bilans 3-7 a w br.13-6 z najlepszą drużyną jeśli chodzi o overy na wyjazdach 8-2 a br 16-22.
Według Buka Getafe jest faworytem,choć ja uważam że Celta może pokusić się o wygraną,a skoro myśli idą w stronę gości to idą też w stronę goli,myślałem nad Btts co też jest fajną opcją,jednak gram na over,kurs jest zachęcajacy i adekwatny do ryzyka.
Powodzania.
Można księgować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gats 12,9K

gats

Użytkownik
16:15 Atletico Madryt - Real Madryt

Czerwona Kartka @ 2.60 ✅
Elegancko bo kartkowo,
tak miało być.


1. Derby
2. Javier Estrada Fernandez
3. ATL po przegranej z Betisem, u siebie pokaże pazur.
Szkoda że nie zagrają :
Costa D.(Kontuzja palca)
- lubi prowokować
Savic S.(Kontuzja mięśnia)
- zbiera dużo fauli i kartek


Mało, następny post taki leci do kosza! / ibis
(mało ? , czerwona to zawsze loteria, mam wymyślać farmazony ?)

Tak mało. Mogłeś napisać coś więcej na temat sędziego. Dlaczego Atletico miało by pokazać pazur?. Z mojej strony eot
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Girona - Huesca
Typ-0
Kurs-3.25
Drużyna z Katalonii niespodziewanie znalazła się w dole tabeli i już od dawna nie wygrała meczu w lidze. Spotkanie z Huescą to dobra okazja by przełamać złą serię, bo choć Reakreativo pokonało ostatnio Real Valladolid aż 4:0 kadrowo wydaje się zdecydowanie gorszym rywalem niż ekipa Eusebio.
Ale że Girona chce przełamać złą passę a Huesca ostatnio wygrana i wcześniej remis na wyjezdzie,także polubownie myślę że skonczy się remisem.
I jeszcze jeden typ z LaLiga.
Espanyol - Vallecano
Typ-btts +++ 2-1
Kurs-1.7
Rayo zagrało słabe spotkanie przeciwko Leganes, ale drużyna beniaminka nieco lepiej spisuje się w meczach wyjazdowych niż u siebie.
Espanyol próbuje wrócić do formy z początku sezonu, ale na razie pokazuje tylko przebłyski.
Oba zespoły są w podobnym położeniu dlatego stawiam na wyrównany mecz i bramki dla obu ekip a dodając do tego że mecze między sobą to same btts-y w ostatnich 5 meczach,to wychodzi mi na w miarę pewny typ po nie za wysokim ale do przyjęcia kursie.
 
C 0

cink

Użytkownik
Atletico Madryt - Real Madryt
Alvaro Morata strzeli gola
Kurs: 3,25
Mecz właściwie skupi się wokół Hiszpana. Jak wiadomo w Realu Madryt był on mocno niedoceniony, skutkiem czego ma dziś świetną okazję udowodnić to. Również po przejściu do Atletico sam Morata zapewne zdaje sobie sprawę z faktu, iż jeśli dziś strzeli gola, wkupi się mocno w łaski kibiców. Sam gol pozwoli przełamać się zawodnikowi z większymi ekipami. Myślę, że dziś będzie miał kto mu podawać piłkę i Alvaro Morata którąś akcję po prostu wykończy.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Atletico Madryt - Real Madryt
Powyżej 2,5 kartki w pierwszej połowie
Kurs: 2 (totolotek)
Bez zbędnego gadania, bo to derby. Sędzia do kartek bardzo spoko, już wielokrotnie dawał sporo kartek w pierwszej połowie. W ostatnich 5 meczach ligowych 4x pokrywał linię kartek w pierwszej połowie. Liczę, że od początku będzie ostro i zobaczymy przynajmniej 3 żółtka w 45 minutach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Orientuje się ktoś dlaczego tak wysoko na Sevillę i jeszcze rośnie? Rozumiem że w czwartek z Lazio grają, ale to przecież za 4 dni! Moim zdaniem priorytetem jest utrzymanie czwartego miejsca gwarantującego LM, a Getafe napiera i ma tulko punkt straty. Eibar u siebie mocny, ale na wyjazdach słabieńki, a Sevilla jak to Sevilla w domu bardzo mocna. Przegrali u siebie tylko ze wspomnianym Gatafe, zremisowali w pierwszym meczu z Villareal i w styczniu z Atletico. Wygrali pozostałe mecze min. z Realem, a nie tak dawno w CDR z Barceloną. Eibar na wyjeździe bilans 1-4-5 i jedynie remis z Atletico to zaskoczenie. Dla mnie kursy na poziomie 1,7 na Sevillę są niezrozumiałe.
Sevilla - Eibar 1,73 fortuna⛔ 2-2
Zaczęli grać dopiero w dziesiątkę:facepalm:
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Orientuje się ktoś dlaczego tak wysoko na Sevillę i jeszcze rośnie? Rozumiem że w czwartek z Lazio grają, ale to przecież za 4 dni! Moim zdaniem priorytetem jest utrzymanie czwartego miejsca gwarantującego LM, a Getafe napiera i ma tulko punkt straty. Eibar u siebie mocny, ale na wyjazdach słabieńki, a Sevilla jak to Sevilla w domu bardzo mocna. Przegrali u siebie tylko ze wspomnianym Gatafe, zremisowali w pierwszym meczu z Villareal i w styczniu z Atletico. Wygrali pozostałe mecze min. z Realem, a nie tak dawno w CDR z Barceloną. Eibar na wyjeździe bilans 1-4-5 i jedynie remis z Atletico to zaskoczenie. Dla mnie kursy na poziomie 1,7 na Sevillę są niezrozumiałe.
Sevilla - Eibar 1,73 fortuna
Na Borusie Dortmund tez tak było i się skończyło 3 do 3
 
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Na Borusie Dortmund tez tak było i się skończyło 3 do 3
Tylko że Dortmund gra w LM i z zespołem półkę wyżej od Lazio. Poza tym Borussia zremisowała na własne życzenie bo prowadzili do 75minuty 3:0. Z resztą mają problem z defensywą bo to co zrobili w pucharze z Werderem to też mistrzostwo świata. Sevilla moim zdaniem powinna tutaj skromnie wygrać.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Sewilla - Eibar over 2.5 gola ✅
Sewilla mimo braku jakiegoś kryzysu formy przegrała dwa ostatnie mecze. Dzis zmotywowana ekipa ekipa Pablo Mancina powinna mocno podkrecic srube Eibarowi który również jest w dobrej dyspozycji. Ekipa gosci nie zdobyla gola w 3 ostatnich meczach na terenie ekipy gospodarzy. Wierze ze dyspozycja w ostatnich tygodniach obu ekip przyniesie kilka bramek..
 
sbsn 9

sbsn

Użytkownik
Athletic Bilbao - Barcelona
Na San Mamés przyjeżdża lider tabeli. Zaczynając od gospodarzy, Athletic jest w niezłej jak na nich formie. O ile wiem, nie mają znaczących osłabień. Mimo wszystko znajdują się lekko powyżej strefy spadkowej. Większości graczy najzwyczajniej brakuje umiejętności. W drużynie gości (hehe) zagości ponownie Messi, o którego znaczeniu nie trzeba wspominać. Niemal najmocniejszy skład katalończyków. Wszystko wskazuje na pewną wygraną Barcelony.
Typy (efortuna):
Barcelona win @1.72
Barcelona -1 @2.80

Być może trywialnie, jednak widzę w tym bardzo duże szanse powodzenia.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania . La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Deportivo Alaves - Levante U.D
Typ: wygrana gospodarzy / mniej niż 3,5 gola na mecz
Kurs: 2,77
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Deportivo aż od trzech spotkań nie może wywalczyć żadnego punktu , pomimo faktu , iż jest ono najbardziej blisko miejsca premiowanego awansem do kwalifikacji Ligi Europejskiej . Jednak trzeba zauważyć fakt , iż mieli oni bardzo napięty oraz trudny terminarz , w którym musieli zmierzyć się z samym Realem , i który ten mecz przegrali trzy do zera , co może jest jednak porażką , ale jej rozmiary są zdecydowanie mniejsze niż wszyscy by się tego spodziewali .
Sprawa pod względem kadrowym Alaves jest zdecydowanie lepsza od drużyny przyjezdnych , bowiem w tym spotkaniu trener Abelardo może mieć do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy , jednak występ kilku jego podopiecznych nadal stoi pod znakiem zapytania . Z kolei Levante jest trawione kontuzjami od kilku kolejek , co znacznie utrudnia menager&#39;owi przyjezdnych dobieranie optymalnego składu na ten mecz .
Podsumowując : Alaves stoi przed dużą szansą na odbicie się od dna oraz ma idealną szansę na trzy punkty w tym zdało by się mogło wyrównanym spotkaniu , więc zagram tutaj na zwycięstwo gospodarzy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom