>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

F 0

fanatykr

Użytkownik
W życiu bym na 1xbet po bonus się nie zgłosił. Nie dość że dość spory obrót i wymagania, ucinaja wygrane to jeszcze z tego co czytam doświadczenia ludzi dla tych korzystających z bonusu weryfikacja nie do przejścia praktycznie. Naprawdę jest wiele innych sprawdzonych bukmacherów. Tak jak napisałem gram u nich 3 tygodnie. Zazwyczaj jest tak, że wrzucam hajs z ecopayz, gram singla, powiedzmy od 30 do 100euro, wchodzi wypłacam, w 15 min max kasa na Eco. Jeszcze mnie nie zlimitowali, ani nie poprosili o weryfikację, a trochę jestem na plusie. Robię tak skuszony tym, że można bez problemu przełączyć sobie walutę na Euro. Z tym, że naprawdę podchodzę do tego buka z dystansem i wszystkim też tak radzę, za dużo graczy się przejechało.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Jest tyle dobrych bukow a Wy dalej ryzykujecie , co trzeba być ograniczonym by świadomie pchać się na mine
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
&quot;Juraszki&quot; widzę tutaj działają ostro aby odstraszyć klientele od ruska ale...
Nie wiem jak klony, ale bukmacher 1xbet jest w 100% uczciwy i wypłacalny. Jedynie co można im zarzucić to czasami zwiększają marżę wybranym klientom na kursy.
Sbr. Największy, jeśli nie jeden z największych rankingów bukmacherów. 1xbet ujęty na blacklist, mnóstwo raportów odnośnie konfiskat. Mnóstwo płaczu tych, którzy nie zobaczyli tysięcy euro. Przestań chłopie pierdoły opowiadać. w 100% uczciwy czyli te dziesiątki wypowiadających się na forum odnośnie konfiskat kłamie? Rozumiem, że jakieś tam juraszki za granicą też działają? &quot;Czasami&quot; zwiększają? Pograj kilka value, to zaraz masz kursy 10-20% w dół. No ale czego spodziewać się od ludzi wypowiadających się na forach, gdzie na palcach jednej ręki można policzyć tych, którzy wiedzą, co to value...
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Mozna gdzieś pobrać aktualną apkę na androida ?, wszędzie gdzie chce pobrać z wcześniejszych stron jest blokada i na kom się nie otwiera strona, przez pomyłkę odinstalowałem ????
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Mozna gdzieś pobrać aktualną apkę na androida ?, wszędzie gdzie chce pobrać z wcześniejszych stron jest blokada i na kom się nie otwiera strona, przez pomyłkę odinstalowałem ????
wpisz w youtube: Jak pobrać aplikację 1xbet na telefon?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jest tyle dobrych bukow a Wy dalej ryzykujecie , co trzeba być ograniczonym by świadomie pchać się na mine
Chyba tylko pojedyncze osoby mają z nimi problemy. Ja regularnie ich ogrywałem dopóki nie zlimitowali mnie do 2 Euro. Nigdy nie było problemów z wypłatami. Jedyny do czego mogę się przyczepić to fakt że trzy razy mnie weryfikowali z czego raz trwało to tydzień czasu.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Koszykówka. Misztrzostwa Polski do 22 lat. Kobiety
Aleksandrów Łódzki U22 (Kobiety) - Inea AZS Poznań U22 (Kobiety)(Włącznie z dogrywką)
Data i czas rozpoczęcia: 16.02.2019 | 16:00
Oficjalny protokół z meczu:
https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/80690/uks-basket-sms-aleksandrow-lodzki---enea-azs-ajp-gorzow-wielkopolski.html
Jak widać nie grał Poznań tylko Gorzów. Nie było takiego spotkania jak wyżej podaje ruski (na kuponach). Skoro mecz się nie odbył to jakim cudem kupon został rozliczony?
Poznań grał ...2 h później. Oficjalny protokół: https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/80691/wisla-canpack-azs-politechnika-krakow---enea-azs-poznan.html
Odpowiedź ruskiego złodzieja:
Według regulaminu, zakłady bukmacherskie nie przyjmują roszczeń, dotyczących niezgodności przy transliteracji (tłumaczeniu z języków obcych)nazw drużyn, nazwisk graczy, lokalizacji zawodów. Wszystkie informacje, podane w nazwie turnieju, mają charakter pomocniczy. Ewentualne błędy w takich informacjach nie są podstawą dla zwrócenia stawek. Jak się wymigać ze zwrotów myśleli 3 dni.
 
D 3

donas

Użytkownik
Koszykówka. Misztrzostwa Polski do 22 lat. Kobiety
Aleksandrów Łódzki U22 (Kobiety) - Inea AZS Poznań U22 (Kobiety)(Włącznie z dogrywką)
Data i czas rozpoczęcia: 16.02.2019 | 16:00
Oficjalny protokół z meczu:
https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/80690/uks-basket-sms-aleksandrow-lodzki---enea-azs-ajp-gorzow-wielkopolski.html
Jak widać nie grał Poznań tylko Gorzów. Nie było takiego spotkania jak wyżej podaje ruski (na kuponach). Skoro mecz się nie odbył to jakim cudem kupon został rozliczony?
Poznań grał ...2 h później. Oficjalny protokół: https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/80691/wisla-canpack-azs-politechnika-krakow---enea-azs-poznan.html
Odpowiedź ruskiego złodzieja:
Według regulaminu, zakłady bukmacherskie nie przyjmują roszczeń, dotyczących niezgodności przy transliteracji (tłumaczeniu z języków obcych)nazw drużyn, nazwisk graczy, lokalizacji zawodów. Wszystkie informacje, podane w nazwie turnieju, mają charakter pomocniczy. Ewentualne błędy w takich informacjach nie są podstawą dla zwrócenia stawek. Jak się wymigać ze zwrotów myśleli 3 dni.
To jak stawiałeś jak wiedziałeś że takiego meczu nie ma ??
Czasami faktycznie są błędy w tłumaczeniu i jak dla mnie nic dziwnego, wiec nie wiem w czym masz problem.
Mecz nie wszedł i juz kombinujesz a pewnie jak by wszedl to juz by problemu nie bylo
 
waska 131

waska

Użytkownik
To jak stawiałeś jak wiedziałeś że takiego meczu nie ma ??
Czasami faktycznie są błędy w tłumaczeniu i jak dla mnie nic dziwnego, wiec nie wiem w czym masz problem.
Mecz nie wszedł i juz kombinujesz a pewnie jak by wszedl to juz by problemu nie bylo
Dobrze napisane skoro wiedziales ze jest inny mecz wiec po co grasz ? Gdyby siadlo byloby okej . Wiadomo ten buk daje duzo nizszych lig siatka czy kosz i to nawet Polskie ligi juniorow szkol itp wiec badz tu madry a kursy czasami sa na starcie 1.05 na faworyta po czym po parunastu minutach robia sie kursy zgoła odwrotne ... grasz na wlasne ryzyko takie jest moje zdanie . Gram u nich juz jakies dwa lata i narazie nie mam do nich wiekszych zastrzezen ... zarowno kursowych jak i z wyplatami pozdro!
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Najnowsza fajna historia z 1xbeta.
Weryfikowalem nowe konto. Najpierw skan dowodu. Przeszło to zechcieli historie ecopayz. Przeszło to poszło jak to u nich z grubej rury, czyli dowód przy twarzy i korespondencja mailowa z nimi w tle.
Jak to przeszło to dostałem wiadomość, mniej więcej, że może Pan wypłacić środki, ale grać u nas dalej już nie, bo zastrzegamy sobie prawo do odmowy obsługi niektórzych użytkowników. I rzeczywiście limit na wszystkie zakłady pre i live mam na tym koncie zero.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Najnowsza fajna historia z 1xbeta.
Weryfikowalem nowe konto. Najpierw skan dowodu. Przeszło to zechcieli historie ecopayz. Przeszło to poszło jak to u nich z grubej rury, czyli dowód przy twarzy i korespondencja mailowa z nimi w tle.
Jak to przeszło to dostałem wiadomość, mniej więcej, że może Pan wypłacić środki, ale grać u nas dalej już nie, bo zastrzegamy sobie prawo do odmowy obsługi niektórzych użytkowników. I rzeczywiście limit na wszystkie zakłady pre i live mam na tym koncie zero.
O to fajnie to masz tak jak ja. Dokladnie to samo przechodzilem tyle, ze w Astekbecie. Koniec koncow rowniez dostalem od nich wilczy bilet i limit na wszystkie bety 0 zl. Po spytaniu o co chodzi odpowiedzieli, ze wedle regulaminu maja prawo wykluczac wybranych przez siebie graczy. Co ciekawe we wszystkich innych klonach mam full marze i limit na kazdy bet 100zl ale tylko stamtad mnie wygonili oferujac 0 zl na kazdy bet :]
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dużo byliscby na plusie czy jakieś niszowe zakład graliscgr?
Niszy nie gralem raczej popularne zaklady tyle ze czesto pod limit i to byl moj blad. Dosyc dlugo mnie tolerowali ale w koncu przestali sukcesywnie zwiekszajac marze i obiznajac limity.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pod limit tzn? Bo ja gram dużymi stawkami po kilka tys na zakład i nie mam problemów
Jak grasz duzymi stawkami jakies podstawowe bety typu Barcelona wygra albo over 2.5 gola w meczu to moze i nie limituja chociaz jmw dluzszej perspektywie i na to ci naloza limit. Ja gralem jakies kartki i rozne i cos tam jeszcze i wylapalem.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kolejny bukmacher że stajni 1xbeta - Melbet, po weryfikacji powiedział &quot;już nie możesz u nas grac, wyplac kase i wypier...&quot;
Jakas zorganizowana akcja.
 
Do góry Bottom