>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
Bayern pokazał się z dużo lepszej strony niż Juventus, szczególnie biorąc pod uwage jaki potencjał ofensywny i szybkiego ataku ma Liverpool, a jaki Atletico
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Jeśli pytasz mnie o to kto moim zdaniem wygra w tym sezonie to ja... nie mam pojęcia... Obejrzałem sporo teraz w tej 1/8 i jakoś nikt dla mnie się nie wybija, ale lekkie wskazanie mam też na PSG... Mbape to ma takie przyśpieszenie, że jego nikt nie zatrzyma... Jak dojdzie Neymar to będzie ogień... Natomiast mogę śmiało powiedzieć kto nie wygra i to na pewno będzie Bayern... ????
Również uważam, że Bayern nie wygra. Jeśli Juventus podniesie się i zdoła przejść ekipę Simeone, to chciałbym widzieć finał PSG - Juventus.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Tu podałem typy z możliwym jednym błędem
https://forum.bukmacherskie.com/threads/luzne-rozmowy-1-8-finalu-ligi-mistrzow-2018-2019.154629/
przypomnę:
Awans:
- Manchester City, Liverpool i Tottenham
- Atletico, Barcelona i Real
- Roma
- PSG
czyli 3 x brytole, 3 drużyny z Hiszpanii i po jednej z Italii i Francji.
Statystyczny błąd - jedna pomyłka. Będę zdziwiony jeśli będzie inaczej, bo te rozgrywki mega przewidywalne.
Dla mnie zwycięstwo Atletico nie było przypadkowe. A na dodatek w pełni zasłużone. Zresztą powinno być 3-0, bo pad obrońcy Juve zasługuje na Oscara. Gdyby takie rzeczy gwizdano w drugą stronę, to w każdym meczu musiało by być po &quot;fyfnaście&quot; karnych, bo przepychanki w polu karnym to dziś norma.
Nie lubię za bardzo Atletico, ale cenię ten zespół za konsekwencję. Miło było popatrzeć na frustrację &quot;najlepszego piłkarza świata&quot; - jak ktoś go tu bezpodstawnie reklamuje.
Wrażenie zrobiło na mnie PSG, które pokazało Czerwonym Diabłom, że jeszcze wiele muszą się uczyć w kwestii piłkarskiego rzemiosła.
Liczę, że ten zespół wygra obecną edycję.
Myślę, że warto popróbować zagrać na Liverpool i na... Lyon.
Być może to Barcelona jest tym moim jednym statystycznym błędem
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Mi sie marzy odpadniecie realu, wiem ze to weteran, liga mistrzow to ich drugi dom bla bla itd itd, ale patrząc na ich grę widzi sie sredniaka, a nie potęgę, no ile można na samych nazwiskach lecieć, a Ajax udowodnil ze potrafi grać, kurs 8 na awans, czemu nie spróbować, na pewno podoba mi sie bardziej niz jakis kurs 4 na juventus
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wrażenie zrobiło na mnie PSG, które pokazało Czerwonym Diabłom, że jeszcze wiele muszą się uczyć w kwestii piłkarskiego rzemiosła.
Liczę, że ten zespół wygra obecną edycję.
Myślę, że warto popróbować zagrać na Liverpool i na... Lyon.
Być może to Barcelona jest tym moim jednym statystycznym błędem
PSG na pewno ma potencjał ale poprzednie lata pokazują, że Liga Mistrzów im nie leży. Pomimo absolutnej dominacji w swojej lidze.
Jeśli chodzi o Lyon to z całym szacunkiem do nich ale Barca na Camp Nou powinna gładko awansować. Mając takiego zawodnika jak Messi, który cały czas błyszczy i pobija kolejne rekordy, który potrafi sam wygrywać mecze, francuski zespół ma bardzo małe szanse.
W rewanżowym meczu Liverpoolu zobaczymy już Van Dijka. Obawiam się, że znów możemy być świadkami mało widowiskowej gry. Obie drużyny doskonale wiedzą o co grają i wątpię aby od początku się otworzyli. Moim zdaniem bardzo realnym jest wynik 0:0, a przynajmniej under 2,5 na przekór bukmacherom. W kwestii awansu to się zgadzam, że jest to 50/50.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Mi sie marzy odpadniecie realu, wiem ze to weteran, liga mistrzow to ich drugi dom bla bla itd itd, ale patrząc na ich grę widzi sie sredniaka, a nie potęgę, no ile można na samych nazwiskach lecieć, a Ajax udowodnil ze potrafi grać, kurs 8 na awans, czemu nie spróbować, na pewno podoba mi sie bardziej niz jakis kurs 4 na juventus
Kurs 4 na awans Juve chyba trochę zanizony. Brak gola w Madrycie naprawdę skomplikowal im sprawę.
A co myślisz za parę złotych na United? Kurs 18 na awans. Wiadomo, że bez Pogby. Ale wygrać 2-0 lub 3-1 w Paryżu, to chyba nie jest niemożliwe ?
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Kurs 4 na awans Juve chyba trochę zanizony. Brak gola w Madrycie naprawdę skomplikowal im sprawę.
A co myślisz za parę złotych na United? Kurs 18 na awans. Wiadomo, że bez Pogby. Ale wygrać 2-0 lub 3-1 w Paryżu, to chyba nie jest niemożliwe ?
przed pierwszym meczem w Manchesterze odradzałem granie na gospodarzy, także byłbym trochę hipokrytą twierdząc że mogą wygrać minimum dwoma bramkami w Paryżu, skoro uważałem że nie dadzą radę wygrać u siebie, nie napiszę że to jest niemożliwe, ale według mnie bardzo wysoce nieprawdopodobne, już bardziej mi się ten Ajax podoba, bo tam rzeczywiście widziałem ciąg na bramkę i jakiś pomysł, czego o Manchesterze powiedzieć nie mogę, a jak gra ostatnio Real każdy widzi
 
michalek_28 0

michalek_28

Użytkownik
Również uważam, że Bayern nie wygra. Jeśli Juventus podniesie się i zdoła przejść ekipę Simeone, to chciałbym widzieć finał PSG - Juventus.
Jeśli Juventus strzeli gola, pójdzie za ciosem i może dojsc do dogrywki Rożne rzeczy się już dzialy
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Też nie miałbym nic przeciwko aby odpadł Real. Weterani, nasyceni zwycięstwami. Ajax jest na ten moment nie tylko drużyną młodszą ale także posiadającą w sobie tą &quot;iskrę&quot;, &quot;ogień&quot; motywacji do grania konkretnej piłki bez żadnych kompleksów (oczywiście mówię o rozgrywkach LM bo w lidze bywa różnie..). Pisząc to dalej kibicuję w tych rozgrywkach LM Ajaxowi (i Barcelonie) a.jeżeli hiszpańscy &quot;weterani&quot; pójdą na przysłowiową &quot;łatwiznę&quot; i nie rozstrzygną szybko tegp meczu, albo będą chcieli &quot;dowieźć&quot; awans w 1 połowie to liczę na niespodziankę i awans Holendrów po dobrym kursiwie ???? . :beer:
michalek_28 No właśnie. Jeżeli Juventus strzeli gola. Kilku użytkowników wcześniej (w tym i moja osoba) zauważyło &quot;paraliż taktyczny&quot; Juventusu (podobny do tego co działo się z MU) w meczu z Atleti i jeżeli Allegri nie &quot;poluzuje&quot; trochę swoich taktycznych łańcuchów i nie da graczom większej swobody w akcjach indywidualnych, oraz nie znajdzie pomysłu na Dybale to obawiam się, że możemy nawet tego jednego gola nie zobaczyć. Juve owszem, to wielka drużyna ze świetną paką graczy ale trener...no cóż...trochę niedopasowany.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mam pytanie odnośnie meczu Juventusu z Atletico: Czy jakiś bukmacher wystawił już kursy na kartki albo chociaż na to, czy będzie czerwona kartka w meczu?
 
J 27

jobqey21

Użytkownik
4.25 na awans Juve w Forbecie kusi :p Aczkolwiek każdy wie jak Atletico zagra, byle nie stracić więcej niż bramki. Myślę jednak, że Juve jest w stanie odrobić te dwie bramki, chociaż nie są w genialnej formie, skład do odmłodzenia.
Kolejny ciekawy becik co znalazłem, ale to już długoterminowy.
Najlepszy klub z Anglii - Liverpool 4.40 Forbet
Czemu nie? Każdy wie co prędzej czy później czeka City w LM :p Daję wszystkie pieniądze na to że nie wygrają, a Klopp już wie jak smakują finały, zresztą rok temu wszyscy widzieli, a teraz wydaje mi się że idą znowu po finał, Bayern u siebie do przeskoczenia, to już nie ten super Bayern co kiedyś, jak Liverpool przejdzie Bayern to wróże mocny spadek kursu.
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Mi sie marzy odpadniecie realu, wiem ze to weteran, liga mistrzow to ich drugi dom bla bla itd itd, ale patrząc na ich grę widzi sie sredniaka, a nie potęgę, no ile można na samych nazwiskach lecieć, a Ajax udowodnil ze potrafi grać, kurs 8 na awans, czemu nie spróbować, na pewno podoba mi sie bardziej niz jakis kurs 4 na juventus
Po pierwszym meczu twierdze, że nie można skreślić Ajaxu.
Przed pierwszym spotkaniem liczyłem, że Ajax utrze nosa Realowi i nie zabrakło jakos specjalnie dużo.
Jeżeli Ajax w dołku potrafił w pierwszym spotkaniu zagrać taki dobry ofensywny futbol to jest szansa, że nie poddadzą się tak szybko i powalczą o jakąś sensację.
Widać, że od momentu pierwszego spotkania znowu się rozpędzają (2 ligowe zwycięstwa oraz 1 w pucharze), natomiast Real 2 porażki i 1 zwyciestwo gdzie moim zdaniem przy wygranej z Levante troche pomógł sędzia przy karnym...
Chętnie pobiorę za drobne kurs 9 na awans Ajaxu.
 
ranczo0123 455,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bardzo dobrze. Chciał się wykartkować, to ma. To powinna być przestroga dla innych.
Jakby nic nie powiedzial to by sie nikt nawet nie skumal, ze ta kartka byla celowa. Ot zwykly ostrzejszy wjazd w rywala w stylu Ramosa. W tamtym roku Carvajal byl karnie zawieszony a teraz bedzie Ramos.Taka taktyka Realu najwidoczniej :]
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
oglądając real coraz bardziej się skłaniam by spróbować pograć awans ajaxu, brakujeg tego czegoś, a taki młody zespół z aspiracjami na pewno nie podda się bez walki, jestem bardzo ciekawy co się będzie działo w madrycie
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
ostatnie 3 mecze na Bernabeu i 3 przegrane, Bale już nie chce grać w tym klubie, Benzemy przedstawiać nie muszę, z Viniciusa zdecydowanie będą ludzie, ale jeszcze widać że jest młody i często złe decyzje podejmuje, transfer Chibo Kurtuła w miejsce Ronaldo to nie był najlepszy pomysł, w tym sezonie real ma dopiero 43 bramki strzelone w lidze, skończy pewnie w granicach 60-70, gdzie w poprzednich latach ładował po 100 bramek, Ramos też nie gra bo jest dałnem i się przyznał do celowego zebrania kartki, wszystkie znaki na niebie mówią by spróbować pograć awans Ajaxu, ale znając życie skończy się jakimś 2:0 xD
ale i tak spróbuję
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam, Ajax mial swoja szanse u siebie, lysy okradl ich z gola plus indolencja tworcza w ataku gdzie mieli z 3-4 setki.
Tak pudlujac Realu po prostu sie nie przejdzie.Roznica klas widoczna.Real to ,ze przegral 2 mecze pod rzad z Barcelona nie znaczy,ze sa w dolku lub ,ze sa slabi.Barcelona to Barcelona i tyle.gola moga strzelic wiec BTS do pobrania do jakiegos dubla lub lepiej wcale.
Pozdrawiam
 
polishvodkas 0

polishvodkas

Użytkownik
Real jest słaby ale nie na tyle żeby nie awansować po zwycięstwie na wyjeździe.
W kolejnej rundzie za to zakończą zapewne swój udział w LM i sezon generalnie.
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Real przegrał dwa mecze u siebie z Barceloną. Pierwszy mecz milieli sporo sytuacji ale skuteczność była tragiczna, Barca co miała to wykorzystała, także trzeba powiedzieć źe w obronie zagrali perfekcyjnie. Drugi mecz już dużo gorszy że strony Realu. Dla mnie bale zagrał tragicznie w tym meczu. Raczej go z ajaxem nie zobaczymy. Przegrane trzy mecze z rzędu na bernabeu, także kolejna porażka może być ostatnim meczem trenera na ławce królewskich. Mecz być albo nie być dla trenera, ale także dla wielu zawodników Realu. LM to rozgrywki gdzie benzema czuje się jak ryba w wodzie, także gol z jego strony bardzo możliwy. Jeśli miałbym typować to pewne zwycięstwo Realu (2:0) ale jakoś najbliżej mi pasuje wynik 3:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom