>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

gra bukmacherska

S 0

stev

Użytkownik
Pewnie jako jeden z nielicznych osób na forum typuję zakłady bardziej dla zabawy niż żeby wygrać. To też uzależnienie i przez te ponad 10 lat wydałem niezłą sumę aczkolwiek gdybym palił papierosy to straciłbym poza zdrowiem dużo więcej ( to takie usprawiedliwienie ;) )
Dla mnie obstawianie to rozrywka a w trudniejszych momentach mojego życia oderwanie od problemów. przeważnie gram taśmy za najniższe możliwe stawki a więcej niż 50 zł postawiłem sporadycznie jedynie na kontry.
No i pytanie z tematu. Pare lat temu była strona, na której można było obstawiać za wirtualne pieniądze. Może jest coś takiego obecnie? Marzy mi się strona, gdzie można by było wykupić ( a co jest fun to i można zapłacić ;) ) za stosunkowo niewielkie pieniądze powiedzmy 1000 jednostek i bawić się jakiś czas. Ja tak robię od początku z bonusami dawanymi przez buki od wpłaty ale to jednak i tak drogo wychodzi.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na bet at home masz na gorze po prawej &quot;logowanie jako gosc&quot; i mozesz sobie grac za wirtualne pieniadze. Nie wiem czy o to dokladnie chodzilo ale nic innego mi nie przychodzi do glowy.
 
S 0

stev

Użytkownik
dzięki, nie wiedziałem o tej możliwości. Fajna sprawa, bo można ułożyć swój kupon i potem sprawdzić jego skuteczność. Trzeba tylko pamiętać kiedy był puszczony kupon bo wszystko trafia do jednego wora.
Jednak &quot;budżet&quot; trzeba prowadzić w jakimś excelu.
 
S 0

stev

Użytkownik
pewnie, że wystarczy
mnie się jednak marzy taka strona bukmacherska z indywidualnym kontem ale bez wydawania za dużej ilości pieniędzy. Pewnie marzenie niszowe ;)
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Chodzi o fikcyjnego bukmachera, gdzie grasz za wirtualną walutę.
Poszukałem u wujka google i znalazło coś takiego: https://typer.wp.pl/
(jeżeli nie można podawać na forum linków to przepraszam i proszę o usunięcie linku)
 
S 0

stev

Użytkownik
Chodzi o fikcyjnego bukmachera, gdzie grasz za wirtualną walutę.
Poszukałem u wujka google i znalazło coś takiego: https://typer.wp.pl/
(jeżeli nie można podawać na forum linków to przepraszam i proszę o usunięcie linku)
no niezupełnie to to o co mi chodzi, ale dzięki
Po co komu wirtualny Bukmacher, tego nie rozumiem.....
żeby się bawić nie tracąc kasy. To takie piwo bezalkoholowe ;)
 
Do góry Bottom