>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [12-13 Marzec 2019 REWANŻE]

Status
Zamknięty.
matizz 1K

matizz

Użytkownik
Istnieje kilka drużyn w Europie, które są maszynkami do nabijania rożnych. Wśród nich jest Real Madryt, Manchester City i mój dzisiejszy wybór - Bayern Monachium. Po wczorajszym niepowodzeniu, dotyczącym rzutów rożnych, nie zrażam się i dzisiaj ponawiam bet zakładając, że mecz będzie trochę mniej jednostronny. Bo tak naprawdę to kolejne 0:0 nikomu nie służy, tu ktoś musi wygrać, a umyślne doprowadzenie do rzutów karnych jest w mojej opinii głupotą, bo karne to loteria i to wiadomo nie od dzisiaj. Liczę na lekką przewagę Bayernu, ale sercem jestem z Liverpoolem i mam nadzieję, że w ofensywie też nie zawiodą. Obie drużyny lubią grać skrzydłami, obie posiadają szybkich i dobrze dryblujących zawodników, którzy sprzyjają rożnym. Kurs nie jest taki zły, chociaż ilość rożnych może przerażać, ja jednak, pełen optymizmu spróbuję:
Bayern Monachium - Liverpool
Over 10.5 rzutu rożnego
1.85 (LVBet) ⛔
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Jest to g
Ten typ nie jest pozba

Ten typ nie jest pozbawiony sensu. I nie chodzi wcale o jakiś faul po stracie piłki. Załóżmy, że Bayern ma wynik dający awans. Wiadomo jak wtedy grają bramkarze. Przeciągają niemiłosiernie wybicie piłki od bramki. I tu raczej szukałbym &quot;okazji&quot; na to aby Neuer załapał żółtą kartkę.
jest to gdzieś do gry w bukach bez podatku
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Można sobie for fun zagrać też Alissona kurs 13, jeśli ten sędzia jest takim wariatem do pokazywania kartek,to jeżeli nie będzie 0-0 to napewno, któraś z drużyn będzie grała na czas końcówkę trzymając korzystny wynik i tu pojawia się okazja ????
Bez sensu jest granie kartki Neuera albo Alissona pre Match. Jeśli będą grali na czas to i tak sędzia wskaże kartonik po 80 minucie a wtedy zamiast mizernego kursu 13 będzie mieli na nich kursy 4-5 krotnie wyższe.
 
arabb 0

arabb

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w kartkę dla Francka Riberyego. Jak wiadomo Francuz zawsze gra z zacięciem, które go charakteryzuje. Dzisiaj może to być szczególnie widoczne, ale również potrzebne, ponieważ Bayern nie będzie miał łatwej przeprawy z Liverpoolem. W przypadku kryzysowej sytuacji Riberyemu mogą puścić nerwy, co już nie raz zdarzało się w przeszłości.

Bukmacher: lvBet⛔
Kurs: @3.80
Typ: Franck Ribery dostanie ŻK
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Moj ulubiony typ czlowieka na forum to taki typowy noname, ktory siedzi cicho przed danym wydarzeniem, jego wartosc merytoryczna wynosi doklanie 0 za to po tym jak zna juz wynik wypisuje idiotyczne komentarze. Swoje madrosci ludzie nic nie wnoszacy dla tego forum zostawcie dla siebie. Kolejne glupie komentarze prowokujace beda odpowiednio nagradzane i nie bede sie ograniczal do samego kasowania ich.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Moj ulubiony typ czlowieka na forum to taki typowy noname, ktory siedzi cicho przed danym wydarzeniem, jego wartosc merytoryczna wynosi doklanie 0 za to po tym jak zna juz wynik wypisuje idiotyczne komentarze. Swoje madrosci ludzie nic nie wnoszacy dla tego forum zostawcie dla siebie. Kolejne glupie komentarze prowokujace beda odpowiednio nagradzane i nie bede sie ograniczal do samego kasowania ich.
Nic nie poradzisz. Tzw polaki cebulaki - albo inaczej mądry typer po meczu ????
Co do meczu Liverpoolu, to wygrali zasłużenie. Bayern bał się zaryzykowac. Przy atakach zbyt wielu zawodników zostawało w defensywie. przy stanie 1-1 gdzie awans mieli Anglicy, to oni nadal dominowali i kontrolowali grę.
Przed meczami naszej reprezentacji martwi mnie trochę forma Lewego. Jako liderowi drużyny brakowało mi u niego trochę agresywności, jakieś indywidualności, która mogłaby dodać skrzydeł Bawarczykom.
 
matizz 1K

matizz

Użytkownik
Nic nie poradzisz. Tzw polaki cebulaki - albo inaczej mądry typer po meczu ????
Co do meczu Liverpoolu, to wygrali zasłużenie. Bayern bał się zaryzykowac. Przy atakach zbyt wielu zawodników zostawało w defensywie. przy stanie 1-1 gdzie awans mieli Anglicy, to oni nadal dominowali i kontrolowali grę.
Przed meczami naszej reprezentacji martwi mnie trochę forma Lewego. Jako liderowi drużyny brakowało mi u niego trochę agresywności, jakieś indywidualności, która mogłaby dodać skrzydeł Bawarczykom.
Zgadzam się. Liverpool był lepszy, bardziej kreatywny, więcej szumu z przodu, nie zamknęli się na własnym polu karnym, tylko ruszyli do ataków, bo chcieli wygrać, a nie liczyć na kontrę, tak jak zagrało Atletico z Juve. Bayern był mizerny, już przed meczem pisałem, że sercem jestem za Liverpoolem, bo Bayern w tym składzie i z tym trenerem nie osiągnie nic. Tam potrzebna jest zmiana ludzi, Ribery out, wzmocnić środek pola, kogoś do obrony do Hummelsa i może coś z tego będzie.
Lewy? A co miał zrobić? Pilnowany przez obrońców nie pograł za wiele. Walczył, próbował, ale pamiętajmy, że to nie jest napastnik, który weźmie piłkę, przedrybluje kilku przeciwników i sam wykończy akcję. To raczej typowa &quot;9&quot;, która czeka w polu karnym, ewentualnie czasem strzeli zza pola karnego. On nie jest szybkościowcem, który wyprzedzi rywala na dystansie i jeszcze strzeli gola. Dla mnie brawa dla niego, że walczył sam przeciwko dwóm obrońcom, starał się, ale no nie miał wsparcia. Rodriguez słabiutko, Alcantara coś tam próbował, ale to tez mało. Jedyny Gnabry coś tam miał do zaoferowania. Bayernowi brakuje balansu, bo zauważcie, że lewa strona to dobra obrona (Alaba), ale słabe skrzydło (Ribery), a z kolei na prawej kuleje defensywa (słaby Rafinha, może Kimmich byłby lepszy), a za to Gnabry robi sporo szumu na skrzydle. Bayern na pewno musi zainwestować kasę, bo inaczej nic z tego nie będzie. A jak jeszcze im Lewy odejdzie, bo zrozumie, że z Bayernem w Europie nic nie wygra, to wcale będą mieli problem.
Co do losowania LM, to mam nadzieje, że żadne angielskie drużyny na siebie nie trafią, choć to będzie trudne. Pojedynki między nimi można oglądać w Lidze Angielskiej, ale w Europie wolałbym coś innego ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom