>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy [14.03.2019] REWANŻE

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ma ktoś może info NT składu Napoli? Bo kurs 2.9 na ich czysta wygrana to sztos, jeżeli chociaż jedna połowę zagrają normalnym składem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Makarony za duza zaliczka plus brak obrony. Predzej jakis remis bramkowy bym tu szukal
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Salzburg- Napoli
Powyżej 2.5 gola 1.67 1xbet
Salzburg pow 1.5 gola 2.05 1xbet

Myślę, że śmiało można wchodzić w takie overy. Napoli dzisiaj zagra bez 3 nominalnych środkowych obrońców- Koulibaly, Albiol i Maksimovic. Już w pierwszym meczu w Neapolu piłkarze Salzburga zmarnowali z 2-3 „setki”, a dzisiaj nie mają nic do stracenia, liczę na bardzo otwarte spotkanie. Jest w pierwszym składzie na ten mecz mega skuteczny Dabbur, który jest obecnie liderem klasyfikacji strzelców LE.
BTS, Dabbur strzeli, powyżej 10.5 rożnych, każdy drużyna co najmniej 2 kartki 17.00 1xbet

Tutaj kurs mega przesadzony i próbuję również takie coś. Mecz będzie otwarty, sporo gry z kontry, więc sporo kartek, zresztą hiszpański sędzia overowy. Dla Salzburga kto ma strzelać jak nie ich najlepszy strzelec ?
 
E 10

embiid

Użytkownik
Liga europy 18:55
Salzburg - Napoli
typ: powyżej 11 rzutów rożnych ✅ ✅ ✅
kurs. 2.20

bet365
W pierwszym meczu 10-8 dla Napoli w rogach, dzis tez licze na over tutaj spokojnie, mysle ze Salzburg ktory musi odrabiac straty dziś sam zrobi około 10 rzutow roznych, Napoli tez swoje pewnie dolozy.
Grac wieksza stawka.
E/ weszlo w 70 minucie! ????
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Slavia Praga -Sevilla 2 (awans) @1.85

Sevilla u siebie zremisowala 2:2, ale moim zdaniem wciaz ma szasne na awans. Slavia w Sevilli zdobla dwie bardzo dziwne bramki, jedna padła po rykoszecie, a druga to bylo jeszcze wieksze kurozium, gdy po rzucie roznym zawodnik Sevilla zdobyl bramke barkiem, tyle ze nie wiedzial ze nawet ta bramke zdobyl i dopiero po chwili ku jego zaskoczeniu okazalo sie, że pilka wpadla do siatki.
Sevilla sytuacji sobie w 2 polowie stworzyla w miare duzo, ale tam brakowalo kroku nad &quot;i&quot;.
Mam wrazenie, ze Slavia wyjdzie mimo wszystko bardzo zachowawczo dzis, majac na uwadze korzystny wynik, a to moze okazac sie zgubne. Sevilla ma lepszych zawodnikow, to wieksza pilkarska kultura i wydaje sie, ze bedzie wciaz w stanie wygrac w stolicy Czech. Bardziej celowalbym w awans hiszpanskiej druzyny, bo kurs jest zblizony, a tu jeszcze jest potencjalny margines, gdyby doszlo do dogrywki. Ja sprobuje wytypowac awans druzyny, która od kilku sezonow regularnei gra w Lidze Europy, a grala tez po drodze w Lidze Mistrzow, takie ogranie i doswiadczenie wyniesione z europejskich pucharow wydaje mi sie, ze moze miec tutaj znaczenie.
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Ode mnie coś na szybko po sprawdzeniu składów. W pierwszym składzie Chelsea z Dynamem wyjdzie Hudson-Odoi. Na Stamford Bridge potrzebował 12min żeby ustrzelić bramkę. Młody, krzepki, ma dużo do udowodnienia. Na pewno zrobi dziś sporo zamieszania w obronie Ukraińców. W tym sezonie ustrzelił już 3 bramki w Lidze Europy, dziś pora na następną.
Caluum Hudson-Odoi zdobędzie gola TAK 4,0 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Ode mnie coś na szybko po sprawdzeniu składów. W pierwszym składzie Chelsea z Dynamem wyjdzie Hudson-Odoi. Na Stamford Bridge potrzebował 12min żeby ustrzelić bramkę. Młody, krzepki, ma dużo do udowodnienia. Na pewno zrobi dziś sporo zamieszania w obronie Ukraińców. W tym sezonie ustrzelił już 3 bramki w Lidze Europy, dziś pora na następną.
Caluum Hudson-Odoi zdobędzie gola TAK 4,0 fortuna
Przeczytałem Twój nick i liczyłem na fajny typ dot. Chelsea dzisiaj. No i w sumie z niczego skleiłeś coś, co ma spory sens. Na pewno nie warto stawiać wygranej The Blues, bo kto wie, czy nie padnie jakiś remis (trzeba oszczędzać siły na dalszą część sezonu). A co do CHO to wszystko się zgadza, takie mecze jak ten z Dynamo to dobra okazja żeby się pokazać, bo wiadomo, że w hierarchii zespołu jest niżej od Williana oraz Pedro.
Pozdrawiam,
KTBFFH! :gool:
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Orientuje się ktoś ile w końcu było kartek w Krasnodarze? Mam na jednym over 4,5 na drugim over 5,5 fortuna już rozliczyła jakoby były 4 kartki, a w doliczonym napewno była jeszcze jedna bo oglądałem za faul i gość chyba powinien dostać za zdjęcie koszulki po golu czyli 6 kartek. Livescore mówi 4, sofascore 6.
 
killua 63

killua

Użytkownik
Poczekajcie na raport UEFA.com bo on jest wiążący
Edit: wydaje mi się, że 6 ale lepiej poczekaj na protokół końcowy od UEFA
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Orientuje się ktoś ile w końcu było kartek w Krasnodarze? Mam na jednym over 4,5 na drugim over 5,5 fortuna już rozliczyła jakoby były 4 kartki, a w doliczonym napewno była jeszcze jedna bo oglądałem za faul i gość chyba powinien dostać za zdjęcie koszulki po golu czyli 6 kartek. Livescore mówi 4, sofascore 6.
6 żk, 93&#39; Guedes, 94&#39; Gameiro
https://www.sofascore.com/fk-krasnodar-valencia/DgbsANn
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom