>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga mistrzów 2018/19

Status
Zamknięty.
S 71

shaq9

Użytkownik
Ja mam odmienne zdanie niż większość tutaj o meczu Skry. Zacznę od tego że wszyscy tutaj w poprzednich meczach typowali gładkie 3:0 dla Lube i Zenitu Kazań. A nie wiele brakło aby obaj murowani faworyci przegrali swoje mecze. Gdansk prowadził już wczoraj bodajże 9:5 w tiebreaku. Teraz trochę spojrzenie ze statystycznego punktu widzenia. Skra w ciagu miesiąca rozegrała 2 mecze z Gdańskiem, oba zakończone po tie breaku jeden przegrany drugi wygrany. Oba stały na wysokim poziomie a w tym drugim była już zdecydowanie lepsza gra Skry. Zenit st Petersburg natomiast ostatnio zagrał mecz z Zenitem Kazań i poza pierwszym pierwszym wygranym setem w kolejnych Kazań robił co chciał. Wczoraj ten sam Kazań niemiłosiernie męczył się z Treflem po meczu doceniając rywala. Dało się słyszeć że są zaskoczeni tak dobrą grą Trefla i nie spodziewali się tak trudnego meczu. Wydaje mi się że z tą naszą siatkówka nie jest tak źle. Zenit st Petersburg w tej edycji ligi mistrzów stracił 2 sety z Ljublana na wyjeździe! Daje to do myślenia. Ogólnie meczyli się bardzo w grupie wygrywając takze 2 razy z Chaumot po 3:2. Wydaje mi się że jest to drużyna indywidualności a nie zespół jako monolit. Gdy ktoremus przytrafi się jakiś zły dzień Zenit strasznie się męczy. Skra wraca za to na dobre tory, Może to nie jest maksimum tej drużyny ale już nie przegrywają frajersko końcówek wyrównanych setow a potrafią je przechylic na swoją korzyść. To świadczy o tym że coś w tej druzynie ruszyło do przodu w dobra stronę. Do tego dochodzi własna hala doping kibiców i długa podróż Zenita. I jedno z ważniejszych czyli motywacja. Skra potrafi się spiąć na takie mecze. Będąc kompletnie bez formy w listopadzie potrafiła powalczyć z Lube i o mały włos nie wygrać z Fakielem. A Fakieł to drużyna porownywalna do Zenitu co obrazuje tabela ligi rosyjskiej, lecz moim zdaniem trochę stabilniejsza. Do tego ważna informacja w druzynie gości nie zagra dzisiaj Oriol Camejo. I chyba nie muszę pisać jakie to osłabienie. Podsumowując w mojej opinii Skra ma duże szanse na wygraną dzisiaj i tak też stawiam. Kurs również bardzo przyjemny
Skra 2.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Reasumując:

No to faworyci dali popis w pierwszych meczach.... Perugia, Zenit Kazań i Lube Civitanova wygrali swoje mecze lecz z wielkim trudem 3:2 natomiast Zenit St. Petersburg uległ 1:3 w Bełchatowie...Przed nami zapowiada się bardzo ciekawie rewanż w Rosji, ciekaw jestem czy SKRA Bełchatów obroni zaliczkę.
Natomiast jak by tak grać na nie faworytów ładne pieniądze można było wygrać...
Czekamy na rewanże... ????
 
M 7

mironrak

Użytkownik
Myślę, że Gdańsk jest w stanie ugrać jednego seta. Tym bardziej zachęca do tego kurs Gdańsk +2.5 Fortuna 2.60. Gram pewnie jednego seta dla naszych. ✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
W dniu dzisiejszym bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Zenit St. Petersburg. Według mnie Skra ma dziś argumenty by powalczyć po raz kolejny o zwycięstwo. Wiadomo, że powrót Camejo daje większe możliwości na skrzydłach jednak pytanie czy Zenit będzie w stanie zdominować Skrę tak wyraźnie ? Nie wydaje mi się. Po pierwsze w moim mniemaniu nie jest to taka klasowa drużyna jak czołowe włoskie czy choćby Kazań. Na skrzydłach przy dobrym przyjęciu mogą mieć przewagę, ale uważam, że Skra ma lepszy środek siatki. Relacja blok – obrona i kontry bardzo dobrze wychodziły naszej drużynie w pierwszym spotkaniu. Wiadomo, że Bełchatowianie wyłączając Divisa uprościli grę rosyjskiej drużyny. Jak ja to dzisiaj widzę : Skra zaczyna mocno i wywiera presję na gospodarzach. Zenit od początku ryzykuje na zagrywce i popełnia błędy. Skra gra na luzie bo ma dobrą zaliczkę i perspektywę złotego seta. Rozgrywający Zenitu zacznie Grozerem w ataku i będzie grał naprzemiennie z Camejo. Przy dobrym przyjęciu będzie od czasu do czasu korzystał z Volkova. Skra ma argument w postaci groźnego floota. Powinni celować w Camejo by go odrzucić. W takich sytuacjach ¾ piłek pójdzie do Grozera. Nie wierzę, że kilka z nich nie wróci. Jeśli Skra wygra któryś z dwóch pierwszych setów to u Rosjan będą już pampersy pełne. Nie wytrzymają ciśnienia według mnie. Ich mecze grupowe u siebie pokazały, że pomimo zwycięstw nie są w stanie deklasować rywali. Rosyjskie ekipy poza Zenitem mają problem grając punkt za punkt wygrywać w Europie. Jeśli chodzi o Bełchatów wiele zależy od Szampona. Musi wejść na trochę wyższy poziom w ataku bo w zagrywce może ich napocząć. Ebadipour jest w bardzo dobrej dyspozycji, zwyżkuje Katić więc uważam, że Skra ma argumenty. Gdyby w pełni dyspozycji był Szalpuk i miałbym 100 % pewność wysokiej skuteczności Wlazłego grałbym czyste zwycięstwo Skry. W takim przypadku proponuję:
PGE Skra Bełchatów +10,5 pkt @ 1,80 Fortuna ✅
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Po bardzo wyrównanych ćwierćfinałach - mało kto spodziewał się aż tak wyrównanych meczy, pora na półfinały...
PGE SKRA Bełchatów będzie podejmować Cucine Lube Civitanova czyli Włoskiego giganta ale nie ma już słabych drużyn... W drugim meczu obejrzymy &quot;nieziemską&quot; siatkówkę w wykonaniu Sir Sicoma Colussi Perugia i Zenita Kazań... Będzie wielki powrót Leona do Rosji, jak się zakończy ten półfinał? Przekonamy się...
Faworytami wydają się Włoskie drużyny ale czy tak będzie..?​
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Perugia - Zenit Kazań
Perugia 1,62 Forbet
Perugia -1.5 @ 2,22 Fortuna

Liga mistrzów wkracza w decydującą fazę. Zaczynamy półfinały więc trzeba coś skrobnąć.
Całkiem spoko kurs na włoskiego faworyta więc idę w tym kierunku. Do teraz nie jestem w stanie pojąć jak Zenit mógł ledwo co wymęczyć awans z Treflem... O ile w pierwszym meczu mogło coś pójść nie tak, Rosjanie mogli zlekceważyć Gdańsk o tyle w rewanżu u siebie powinno pójść gładko. Powinno. Muzaj miał w górze w czwartym secie piłki meczowe i brakło niewiele a wielki Zenit byłby poza burtą LM. Rosjanie wyszarpali awans zespołowi, który w polskiej lidze przegrywał mecz za meczem, kwitując sezon zasadniczy porażką z beznadziejnym Będzinem. Wiadomo mecz meczowi nie równy więc tak gładko dla Perugii nie będzie, w dwumeczu z Włochami zobaczymy zupełnie inny Kazań jednak oni w całym sezonie nie zachwycają. Co prawda w lidze awans do PO spokojnie z pierwszego miejsca ale z kim mają przegrać w rodzimej lidze? Siła choćby Zenitu St. Petersburg została pokazana ze Skrą. Kazań po odejściu Leona to już nie jest ta sama drużyna. Jeśli Ngapeth miał zastąpić Kubańczyka to można to uznać za żart i skwitować śmiechem. Zupełnie inny poziom. Ogromną różnicę między tymi zawodnikami poznaliśmy już na KMŚ gdzie Zenit nie wyszedł nawet z grupy, to nie był przypadek. Nie ma chyba co wymieniać całych składów bo każdy kto się interesuję zna tych zawodników. Po prostu plejada gwiazd. Zenit może mieć przewagę na libero, Werbow momentami z Treflem wyprawiał cuda. Na ataku dwaj świetni gracze Atanasijević vs Michajłow. Na przyjęciu jednak różnicę robi najlepszy gracz na świecie Wilfredo Leon. Zenit jest mocno czuły w przyjęciu bo Anderson dużo lepiej czuję się na prawym skrzydle gdzie tylko atakuję, Ngapeth lubi przyjąć w buraki. Perugię też spokojnie można ruszyć w przyjęciu ale tam Atan i Leon ratują sytuację nawet na potrójnym bloku w piłkach sytuacyjnych.
Włosi we własnej hali postawią na zagrywkę i będą mocno kopać a mają kim bo tam praktycznie każdy mocno pierze na serwisie, z kapitalnym w tym elemencie Leonem na czele. Michajłow na ciężkich, wysokich piłkach już nie jest tak skuteczny jak kilka lat temu, Anderson jak pisałem lepiej czuję się w kadrze jako atakujący, Ngapeth jak dostanie dwie czapy to zacznie się gotować i znowu skończy na 35% w ataku. Włosi idą jak burza w tym sezonie i nic w tym dziwnego. Wygrana faza zasadnicza w lidze, wygrany Puchar Włoch po kapitalny meczu z Civitanovą i koncercie Leona na zagrywce. U siebie tylko jedna porażka. Perugia przed rewanżem musi mieć zaliczkę i myślę że Włosi wygrają ten mecz za trzy punkty dlatego zagram też na handicap licząc na wygraną 3-0 lub 3-1.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik


sorry ale ja nie w temacie za bardzo ... od tego sezonu zmienily sie przepisy w lm ze mecze polfinalowe kazdy gra u siebie? czemu tak? final i mecz o 3 miejsce tak smao?



???? po za tym tez sie podlaczam do typu na Perugie



▶  wydaje mi sie ze skra powalczy chociaz w tym pierwszym spotkaniu i ugra chociazby seta a moze nawet jak bedzie miala dzien to wygra, Wlosi u siebie sa silni ale na wyjezdzie w PL moze byc roznie. Ogladajac wczoraj druzyne Lube w 1-szym spotkaniu play off no to tak sobie grali, w dodatku grali z Verona, ktora nie posiada moim zdaniem wcale lepszej kadry jak Skra. Prowadzi tam gre Kazijski, Boyer, Sole, Birarelli, a wiec patrzac na sklad Skry gdzie jak beda mieli dzien Mario, Ebadipour, Szalpuk lub Teppan), na siatce Karol i Kuba no to moga powalczyc spokojnie bo jak dla mnie Skladem sa lepsi od Verony. Zalezy od dnia dyspozycji 'Belchatowian, ale wydaje mi sie ze ugraja cos z Wlochami, nawet moga ich przejsc.



Jakie sa wasze opinnie?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 13:06 przez lazan



sorry ale ja nie w temacie za bardzo ... od tego sezonu zmienily sie przepisy w lm ze mecze polfinalowe kazdy gra u siebie? czemu tak? final i mecz o 3 miejsce tak smao?



???? po za tym tez sie podlaczam do typu na Perugie



▶  wydaje mi sie ze skra powalczy chociaz w tym pierwszym spotkaniu i ugra chociazby seta a moze nawet jak bedzie miala dzien to wygra, Wlosi u siebie sa silni ale na wyjezdzie w PL moze byc roznie. Ogladajac wczoraj druzyne Lube w 1-szym spotkaniu play off no to tak sobie grali, w dodatku grali z Verona, ktora nie posiada moim zdaniem wcale lepszej kadry jak Skra. Prowadzi tam gre Kazijski, Boyer, Sole, Birarelli, a wiec patrzac na sklad Skry gdzie jak beda mieli dzien Mario, Ebadipour, Szalpuk lub Teppan), na siatce Karol i Kuba no to moga powalczyc spokojnie bo jak dla mnie Skladem sa lepsi od Verony. Zalezy od dnia dyspozycji 'Belchatowian, ale wydaje mi sie ze ugraja cos z Wlochami, nawet moga ich przejsc.



Jakie sa wasze opinnie?


&nbsp;


Czy Skra silniejsza jest od Verony to bym polemizował. Trzeba zacząć od tego, iż Skra nie ma libero. Piechocki fatalnie przyjmował i dopiero w 3. secie został zmieniony. Mario już sytuacyjnych piłek nie dostaje, a większość rozegranych, które i tak kończą się blokiem lub autem. Ostatnie wymowne ujęcie w 3 secie, gdzie stał gdzieś z dala od zespołu. Jechałem po tym Teppanie, bo grał piach. Jednak Estończyk zaczął grać naprawdę bardzo dobrze - kilka spotkań wygrał Bełchatowianom. Powrócił Wlazły i o dziwo nie wiadomo czemu stanął w kwadracie. Szalpuk po kontuzji również nie jest w optymalnej formie. Jedynie środek oraz Ebadipour trzymają poziom, a wg mnie to za mało na Lube. Skoro Włosi zagrali tak sobie, to co zagrała Skra? Na to pytanie możesz sobie już sam odpowiedzieć :) 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 13:06 przez lazan



sorry ale ja nie w temacie za bardzo ... od tego sezonu zmienily sie przepisy w lm ze mecze polfinalowe kazdy gra u siebie? czemu tak? final i mecz o 3 miejsce tak smao?



???? po za tym tez sie podlaczam do typu na Perugie



▶  wydaje mi sie ze skra powalczy chociaz w tym pierwszym spotkaniu i ugra chociazby seta a moze nawet jak bedzie miala dzien to wygra, Wlosi u siebie sa silni ale na wyjezdzie w PL moze byc roznie. Ogladajac wczoraj druzyne Lube w 1-szym spotkaniu play off no to tak sobie grali, w dodatku grali z Verona, ktora nie posiada moim zdaniem wcale lepszej kadry jak Skra. Prowadzi tam gre Kazijski, Boyer, Sole, Birarelli, a wiec patrzac na sklad Skry gdzie jak beda mieli dzien Mario, Ebadipour, Szalpuk lub Teppan), na siatce Karol i Kuba no to moga powalczyc spokojnie bo jak dla mnie Skladem sa lepsi od Verony. Zalezy od dnia dyspozycji 'Belchatowian, ale wydaje mi sie ze ugraja cos z Wlochami, nawet moga ich przejsc.



Jakie sa wasze opinnie?


&nbsp;


Tak od tego sezonu zmieniły się przepisy. Ćwierćfinały jak i półfinały rozgrywane są mecz i rewanż natomiast Finał już normalnie 1 mecz, nie ma meczu o 3 miejsce.
 
fnfe 57

fnfe

Użytkownik


A według mnie mamy przedwczesny finał z udziałem Perugi i Zenitu. Dla mnie najlepsze ekipy globu w tej chwili i jestem ciekaw, jak Leon spisze się przeciwko swoim byłym kolegom.
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik


Skra - Lube Skra +2,5 seta 1,80 forbet



Bardzo często ten bukmacher ma odbiegające od rynku kursy i trzeba z tego korzystać. Dziś od 15 do 21 ma być jakaś promocja bez podatku chyba od 3 zdarzeń. Pamiętamy co działo się w ćwierfinałach, pierwsze mecze dla fawoytów były bardzo trudne. Lube dodatkowo zafundowało sobie na własne życzenie zaciętą pięciosetówke w pierwszej rundzie play off włoskiej ligi (prowadzili już 2:0 i bodajże 17:14). Skrze zostaje tylko walka w Europie. Inną ciekawą opcją jest to że Leal zdobędzie więcej punktów niż Juantorena po kursie 2.00 forbet. Nie wiem jak w tej parze młodszy Kubańczyk może być dogiem. W niedzielnym meczu z Veroną Leal był najlepiej punktującym całego meczu - 27 punktów, Osmany zdobył 19. 
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 15:42 przez pawelex



Tylko dzisiaj bez podatku? A co z opcją 14% do godz. 12?


&nbsp;


Niestety od kwietnia w ofercie forbet nie ma już promocji kto rano wstaje temu forbet daje od 6 do 12. W zamian jest "super tydzień" - codziennie inna promocja. W skrócie gra bez podatku jest we wtorki od 15 do 21 i w piątki od 6 do 12. Co do reszty trzeba poczytać regulamin.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Perugia - Zanit Kazan 2:3



Perugia 1,53



 



Perugia moim zdaniem jest lekkim faworytem w całym dwumeczu więc jeśli marzą o finale musza u siebie zdobyć zaliczkę a taką zaliczką będzie zwycięski mecz.



Jeśli porównamy obie kadry to można powiedzieć, że poziom jest bardzo zbliżony. W ćwierćfinale Zenit o mały włos a nie odpadł by z Treflem Gdańsk więc to mówi, że albo zlekceważyli rywala albo nie sa w super formie - obie odpowiedzi są dla nich jednak kiepskie bo nie można na takim etapie nikogo lekceważyć...



Perugia u siebie w lidze przegrała tylko 1 mecz na 13 spotkań, w lidze mistrzów nie zaznali porażki. Widać, że ta drużyna dobrze się zgrała i są rezultaty.



Co do pierwszego półfinału to nie opłaca się stawiac na gości a na SKRE nie ma przesłanek aby coś wygrali... Trzeba trzymać kciuki za Polski zespół ale do grania nie ma nic moim zdaniem.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 14:13 przez zibi16



Perugia - Zanit Kazan 2:3



Perugia 1,53



 



Perugia moim zdaniem jest lekkim faworytem w całym dwumeczu więc jeśli marzą o finale musza u siebie zdobyć zaliczkę a taką zaliczką będzie zwycięski mecz.



Jeśli porównamy obie kadry to można powiedzieć, że poziom jest bardzo zbliżony. W ćwierćfinale Zenit o mały włos a nie odpadł by z Treflem Gdańsk więc to mówi, że albo zlekceważyli rywala albo nie sa w super formie - obie odpowiedzi są dla nich jednak kiepskie bo nie można na takim etapie nikogo lekceważyć...



Perugia u siebie w lidze przegrała tylko 1 mecz na 13 spotkań, w lidze mistrzów nie zaznali porażki. Widać, że ta drużyna dobrze się zgrała i są rezultaty.



Co do pierwszego półfinału to nie opłaca się stawiac na gości a na SKRE nie ma przesłanek aby coś wygrali... Trzeba trzymać kciuki za Polski zespół ale do grania nie ma nic moim zdaniem.


&nbsp;


Typ jest na ten mecz, ze skra wygra chociaz jednego seta po kurise 1.70 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom