>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Matchplay 2022

brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Główny kuponik pięknie siadł, Cross tez złapany na live, ale po niższym kursie. Szkoda, że przy 3-8 nie zagrałem bo był kurs 13.5. Trochę jestem zły na ten kupon co wczoraj wrzuciłem bo brakowało maxa w meczu Lukemana z Wadem, a przecież wybiło trzecia 60 przy jednym z podejść. Podrzucam główny kupon na jutro, stawka jeszcze w górę, bo dostajemy prezent.

Aspinall x Dima x Wright
AKO: 3.32/totalbet


Kurs na ASP wydaje się przedwczesnym prezentem pod choinkę.Wade był słaby a Aspinall grał bardzo dobrze. Czy to wystarczy? Moim zdaniem tak. James narzeka na temperaturę, a ta się nie zmieni, wiec kolejny argument za młodszym z Anglików. Dima zagtal fenomenalnie w 1 rundzie i uważam, ze ma spore szanse aby wygrać cały turniej, który bardzo lubi. Jestem fanem Little Johna, ale solidniejszy Clayton by ograł, wiec Dima również powinien to zrobić. Gram przeciwko Ratajowi, bo mimo dobrego meczu z Buntingiem to uważam, ze na tak grającego Wrighta to za mało. Wydluzamy format do bo21, wiec powinno być jeszcze łatwiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3116
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Price <3 ale było meczycho chyba najlepsze jakie oglądałem w tym turnieju (opuściłem tylko mecze Wrighta, Krzyśka i Chizzy-ego)

Ja dziś gram tak samo jak Pan u góry :) Ostatnio dorzuciłem typy od tego Pana do swoich i dał dobrze zarobić, więc po co zmieniać :)

Bergh+Pita+ASP <3 ++

Powodzonka
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nerwy, stres, nerwy.. nigdy nie widziałem tak dobrego Rataja choć zabrakło w końcówce opanowania. Turniej już z ogromnym plusem, na słoneczne wakacje powinno starczyć. Oczywiście nie poddajemy się i atakujemy, ale to później. Teraz na spokojnie trzeba obejrzeć MVG, bo nie ukrywam, ze kolejny mocny kupon w 1/4, a tam z miła chęcią zagrałbym MVG po 1.4 przeciwko Aspinallowi. Pytanie czy Holender da radę Cullenowi? Liczę na meczycho.
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Kolejny plusik wczoraj :) Jest bardzo fajnie ... Lecz nie ma co spoczywać na laurach tylko trzeba wykorzystać ostatnie pare dni Matchplay-u. Ode mnie dziś typy bez analizy bo piszę z pracy a potem juz nie będzie czasu :)

Kupon głowny:
Price x Noppert x MVG : AKO 3,21 / Totalbet bez podatku (do tego kuponu dorzucam siatkówkę liga narodów USA win jak ktoś chętny )

Kupon nr 2
Price x Noppert win + więcej maxów x De Sousa x Dirk x MVG x Dima : AKO 48,10 / Betfan


Czekam jeszcze na typy na dziś od Pana żółwia i lecimy po kolejny ++ :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +229
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Osobiście całą energię zbieram na 1/4 finału, bo moje życzenie z wczoraj się spełniło i kurs na MVG w spotkaniu z ASP jest naprawdę fenomenalny. Jednak żeby to zagrać to trzeba mieć co dołożyć, a pozostałe pary ćwierćfinałowe otrzymamy po dzisiejszych spotkaniach. Nie mniej jednak coś tam można dziś zagrać

De Sousa więcej maxów x Price x Smith
AKO: 3.56/totalbet


Kurs na De Souse wygląda fenomenalnie żeby zagrać jego wygraną i mieć piękne podwojenie. Ale on jest takim marudą, że granie wygranej jego czy Crossa to trochę totolotek. Kurs na więcej maxów Portugalczyka jest naprawdę przyjemny, bo Cross mimo, że końcówkę spotkania w 1 rundzie zagrał bardzo dobrze to jakoś mega nie maxował. Spodziewam się jakiegoś 6-4 dla Jose. Price nie opisuje. W momencie kiedy się obudził to grał fenomenalnego darta przeciwko Schindlerowi. Uwielbiam Chizza, ale jego spotkanie z Kimem pokazało, że nie będzie miał tutaj dużo do powiedzenia. Może odważnie, bo przecież Smith ledwo ograł Gildinga. Dirk rzuca szybko, a styl rzucania jest bardzo wazny dla takiego gracza jak Smith. Gilding spowalniał i dał wejść Smithowi na odpowiedni rytm. W dzisiejszym spotkaniu Dirk i Smith będą się wzajemenie nakręcać i powinniśmy dostać naprawdę dobre spotkanie z wieloma maxami i w moim odczczuciu wygraną Smitha. Stawka najniższa jak na te "główne" kupony, bo poza Pricem jakoś mega tego nie czuje, ale trzeba wyciskać z tej gąbki póki idzie. Aha, ja Nopperta wgl nie czuje po takim kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +279
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Price z finiszami 164 i 161 melduje się w ćwierćfinale. Miał w ostatnim legu szansę na skończenie lega w 9 lotkach. Gerwyn w formie!

Po drugiej stronie Sousa, który zagrał kosmiczny mecz - 9 maxów, średnia 103, dobra skuteczność na doublach. No i również 2 podejścia do 9 lotek. Kontrolował cały mecz i Cross nawet na chwilę nie był w stanie mu zagrozić.

Szykuje się naprawdę dobre widowisko. Czekamy na kursy :)
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Jeżeli dziś wygra Dirk to wszystkie dzisiejsze typy na + :) Ależ mam passe panowie :) Edit: Siedzi :)
Post automatycznie złączony:

Price z finiszami 164 i 161 melduje się w ćwierćfinale. Miał w ostatnim legu szansę na skończenie lega w 9 lotkach. Gerwyn w formie!

Po drugiej stronie Sousa, który zagrał kosmiczny mecz - 9 maxów, średnia 103, dobra skuteczność na doublach. No i również 2 podejścia do 9 lotek. Kontrolował cały mecz i Cross nawet na chwilę nie był w stanie mu zagrozić.

Szykuje się naprawdę dobre widowisko. Czekamy na kursy :)
Moim zdaniem Price i tak wygra i to myśle że na luzie De Sousa nie dojedzie. Tak samo MVG z Aspem.
Ale to już jutro bedziemy myślec :) Oby na zielono na koniec dnia
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG (-2.5) x Price (-2.5)
AKO: 3.8/STS


Liczby MVG z meczu z Cullenem trochę klamią, bo on zagrał dużo lepiej. Mocno obniżone przez nietrafione podwójne, które nie miały konsekwencji. Prowadzenie od początku do końca. ASP mnie zupełenie nie zachwycił w spotkaniu z Wadem i uważam, że jest najsłabszy z całej ósemki. W zeszłym roku grali ze sobą na tym samym etapie i tego turnieju i MVG wygrał pewnie 16-9. Szczerze to spodziewam się powtórki i jeżeli ktoś ma spory budżet albo chce zaryzykować to tutaj nawet -4.5 jest do zagrania. Co do spotkania Price z De Sousą to swój typ opieram głównie na formacie i "momentach" Price. Wczoraj mimo tego, że nie zachwycał na początku spotkania, a później się mylił na podwójnych to w kluczowych momentach kończył naprawdę ważne C/O. Sousa naprawdę solidnie, ale miewał momenty przestoju i gdyby Cross zaczął szybciej trafiać podwójne jak w momencie gdzie mógł łamać na 5-7 to podejrzewam, że de Sousy by z nami nie było. W moim odczuciu zobaczyliśmy już najlepszą wersję De Sousy, a Price nadal może pokazać więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +334
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Kupon główny: Stawka Maksymalna
MVG x Price : AKO: 2,20/totalbet

Kupon nr 1
MVG (-4,5) x Price (-2,5) AKO: 5,70/STS

Kupon nr 2

MVG x Price x Dima więcej maxów x Noppert więcej maxów (+1,5) AKO: 7,12/totalbet

Kupon nr 3 (for fun)

MVG (-4,5) x Price (-4,5) x Noppert x Dima AKO:31,35/STS

Na temat MVG nie bedę sie rozpisywał wiadomo Shrek ma wszystko by ten mecz wygrać bardzo gładko, ma dobry dystans, świetne double... a Aspinall mimo dobrego pierwszego meczu gdy w 2 rundzie trafił na starego wygę Wade-a to już nie było tak łatwo i przyjemnie. Mam takie samo zdanie jak Brodaty że MVG weźmie ten mecz, oby, bez większych problemów.
Price mój ulubiony darter, tutaj obawiam się troche handicap-u -4,5 ale licze na taki wynik 16:11 może 16:9 nie czuje żeby Sousa ,,dojechał,, na ten ćwierćfinal. Mam takie przeczucie, że będzie do mecz do ,,jednej bramki,,. Oczywiście dla Walijczyka

Więcej maxów Dimy i Nopperta stawiam w oparciu na ich poprzednie mecze w tym turnieju i formę jak i mecze h2h między zawodnikami.

Dima vs Wright tutaj szanse oceniam 55/45. Rok temu w finale Wright pokonał Belga 18:9, czas na rewanż teraz nieco wcześniej bo 1/8 turnieju. Kibicuję tutaj od początku turnieju by Belg odbudował się i wrócił do czołówki. W poprzednich meczach wygrywał bez większych problemów między innymi z Roby-m Johnem Rodriguezem wielkim talentem darta. Mam nadzieję że dziś również wyjdzie zwycięstwo z tego pojedynku. Szkot w poprzedniej rundzie pokonał naszego Polish Eagle, lecz co to był za mecz gdyby Krzysiek skończył wtedy ten D4 czy tam D8 na 10:9 to byłoby po meczu. Czuję że Dima wykorzysta takie szanse i odprawi Wrighta do domu już dziś.

I ostatni pojedynek na kuponie jutrzejszy holenderski ćwierćfinał Dirk vs Noppert. Tutaj już mecz myślę 49/51. Lecz daje go do kuponu dla emocji. Dużo przyjemniej się ogląda. Wrócmy do zawodników. Dirk wyrzucił z turnieju już Smitha 11:7 i Searla 11:8 oba mecze świetne w wykonaniu Duijvenbode. Noppert wygrał z Dolan-em 11:6 i Gurney-em 11:4 dość łatwe mecze dla Nopperta. Teraz czeka go wyzwanie. Ja liczę na niego że wyjdzie z tego bratobójczego pojedynku zwycięsko. Lecz tak jak pisałem bardzo wyrównany mecz i wrzucam go tylko do kuponu ,,za drobne,,.

Powodzonka :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +847
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Uważałbym z tymi maxami w stronę Dimy. Peter ma mega dobre lotki do rzucania 180's i uważam, że zrobi ich więcej. Co do reszty to się zgadzam i życzę powodzenia!
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Właśnie też tak sobie myśle teraz bo tego kuponu nr 2 jeszcze nie dałem i chyba zamienie te maxy na czyste zwyciestwo Dimy ale zobaczę. Czuje ze będzie sporo maxów może jakis overek....
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Nie wiem co zrobił MVG pod koniec ale kamień z serca że wygrał pozamykał nam wczorajsze kupony między innymi ako 48 które pięknie siadło i dało zarobić na parę tygodni do przodu :) To cieszy ... Jednak nie wiem co sie stało ze miał taki przestój.

Kolejny plusik wczoraj :) Jest bardzo fajnie ... Lecz nie ma co spoczywać na laurach tylko trzeba wykorzystać ostatnie pare dni Matchplay-u. Ode mnie dziś typy bez analizy bo piszę z pracy a potem juz nie będzie czasu :)

Kupon głowny:
Price x Noppert x MVG : AKO 3,21 / Totalbet bez podatku (do tego kuponu dorzucam siatkówkę liga narodów USA win jak ktoś chętny ) ++

Kupon nr 2
Price x Noppert win + więcej maxów x De Sousa x Dirk x MVG x Dima : AKO 48,10 / Betfan +++++


Czekam jeszcze na typy na dziś od Pana żółwia i lecimy po kolejny ++ :)
Świetne ako 48 trafione +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +462
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Ze stanu 15:10 dwa razy stracił licznik... Ale wkurzony jestem.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nic nie mówcie :/ akurat wczoraj nie oglądałem, bo sam grałem swój turniej darta i włączyłem przy stanie bodajże 7-3. Pełna kontrola, Aspinall nic nie grający i chwilę później znikąd 164, 90 Bullem. Szkoda naprawdę szkoda, bo to był kupon, który mógł spowodowac, że ten turniej byłby piękny, a tak jest tylko dobry. W grze nadal zostaje wygrana turnieju przez MVG zagrana przed, więc czekamy.
 
Do góry Bottom