>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rozmowa z Kamilem Majchrzakiem na temat sprawy dopingowej, która miała miejsce z jego udziałem.

 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Kevin Anderson wraca do touru. Pierwszy start w Newport z dzika karta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +595
deepred 739,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Mikael Ymer został zawieszony na 18 miesięcy za trzykrotne uniknięcie testów antydopingowych w 2021 roku.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Tutaj ta sytaucja jest bardziej zrozumiala.
Ogolnie to sedzina powinni zawiesic, a ta wegierska tenisistak to chyba dla niej dobrze ze jest zawodniczka pokroju ITF, bo w tourze by miala przewalone w konfrontacji z innymi rywalkami

 
Otrzymane punkty reputacji: +286
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak ktoś miał kiedyś "atak paniki" to wie co czuje Chinka. Przeje... u mnie wygląda jak zawał serca połączony z hiperwentylacją. Nie da się nic z tym zrobić.
 
jozzy22 589K

jozzy22

Użytkownik
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformowało o udaremnieniu wjazdu do Polski tenisistki Wiery Zwonariowej.

Tekst brzmi jakby uchroniono Polskę przed jakimś zamachem terrorystycznym.
A chodzi o tenisistke
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tutaj tradycyjnie juz bez uscisku, bo po tum meczu na Wimbledonie pomiedzy Svitolian i Azarenka to bylo spore cisnienia, ale dobrze, ze tym razem ludowi z USA ktos to wytlumaczyl przed meczem, bo znajaca Amerykanow to ogarniaja tylko fb i ig na telefonie (y)



Tylko szkoda troche znowu tej Kasatkiny w tym nastepnym meczu, ktora jest po dobrej stronie mocy ...
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Ta reakcja gdy napierw pokazujesz dume, a pozniej szyderczy usmiech :LOL:

A i tak to nie oddaje tej reakcji przy dramaturgii meczu i full screen (no ale tylko taki highlight znalazłem)

 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Dobrze, ze zaznaczyles czym sie rozni to TACP od TADP.

Normalnie same nazwiska z czolowek gazet i glownego touru, gdy sie to przefiltruje pod katem korupcyjnym (TACP).
Przeciez tu codziennie dziesiatki ustawek w szlemach, turniejach Masters, ATP 500 czy ATP 250 :ROFLMAO:

Najbardziej znane nazwisko to pewnie Potito Satrace, ktory i tak skonczyl kariere 8 lat temu w 2015 roku i ktory byl najwyzej w rankigu 28.
Zaryzykuje stwierdzenie, ze z tej listy w TOP 100 byli jeszcze tylko Braccialli, Koellerer i Joao Souza (Brazylijczyk - nie mylic z Portugalczykiem). Cala reszta to nawet w Top 200 nie byla poza jakims tam losowym nazwiskiem, ba nawet TOP 300 czy nawet TOP 500, ale tu ustawki codziennie w szlemach, turniejach ATP 1000, 500 czy 250 ...

Ciekawe jak oni tam wystartowali lub obecnie startuja niby z takim rankingiem :ROFLMAO:

Widocznie reszta dobrze sie maskuje, bo na forum tu juz kazdy ustawial poza Djokovicem i Nadalem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +240
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dziwiłem się, że w tenisie tyle osób ustawia spotkania (tutaj na forum bardzo dużo meczów sprzedanych, ale mało kupionych ;)) a nikt tej strony nie podał (a może podał, ale jak wpisywałem w "lupkę" itia to nic nie znalazło). Sam trafiłem na nią przez przypadek (zdjęcie Macrone na onecie z jakimś tenisistą, wszedłem na newsa, wszedłem na źródło informacji i tak ją znalazłem...). Tam są procedury opisane w jaki sposób wykrywają ustawione mecze i jak jest przeprowadzane śledztwo.

"What is a betting alert?
A betting alert is a notification from a betting operator to the ITIA that unusual betting patterns are occurring during a certain tennis match. Unusual betting activity can be an indicator of corrupt activity or match fixing." - dla mnie to ważna informacja w kontekście zarzutu bukmachera o granie ustawionego spotkania... jak się zna procedury to trudniej kogoś w konia zrobić...

to też fajna informacja o "ciasteczkach" dla mnie:


WHO DO WE SHARE YOUR PERSONAL INFORMATION WITH?

We may share personal information with the following categories of recipients:

  • To any third party and/or partners who provide data processing services to us to support the delivery of our functions, or who otherwise process personal information for purposes that are described in this Privacy Notice or notified to you when we collect your personal information. Examples include:
    • Betting operators and regulators;
    • Governing Bodies;
    • UK Gambling Commission;
    • Professional Tennis Integrity Officers;
    • Independent Review Board;
    • National Anti-Doping organisations;
    • National Tennis associations;
    • World Anti-Doping Agency, and other organisations (such as the International Olympic Committee or International Paralympic Committee), in accordance with the World Anti-Doping Code and the Tennis Anti-Doping Programme.
    • IT / website / app providers;
    • Legal advisers; and
    • DataRep.

Polecam całą stronę przejrzeć jak się komuś nudzi ;)
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Dziwiłem się, że w tenisie tyle osób ustawia spotkania ... a nikt tej strony nie podał
Odpowiedz jest prosta: poniewaz nikt tych tenisistow powszechnie nie zna (dla przecietnego kibica sa oni calkowicie anonimowi), a 99% to przypadki z peryferyjnych turniejow ITF i jeszcze rzadziej challangerow.

Z tej calej listy jedyni zawodnicy, ktory ma zarzut ustawionego spotkania w glownym tourze to wspomniany Starace (chodzi o final turnieju ATP 250 w Casablance, ktorego juz tez dosc dlugo nie ma w kalendarzu) i Bracciali w turnieju ATP 500 w Barcelonie (a byl to rok 2011, czyli juz 12 lat temu). W innych przypadkach prozno szukac takich przypadkow w glownym tourze ATP Tour.

W turniejach rangi ATP 1000 i Wielkich Szlemach nie ma zadnego takiego zweryfikowanego przypadku.

Reszta tych graczy poza wymienionymi jeszcze Kollererem i Souzie w poprzednim poscie, nie miala nawet okazji grac w turniejach glownego touru - ATP Tour !


Chyba ze masz dojscia jak forumowy czat, oni maja codziennie po kilknascie ustawek z tych najwiekszych turniejow z najwiekszymi nazwiskami :ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Odpowiedz jest prosta: poniewaz nikt tych tenisistow nie zna i 99% to przypadki z turniejow ITF i jeszcze rzadziej challangerow.
nikt nie zna nawet procedur... to czego gracze nie mogą robić (wszyscy, ci z tourów też...). Też nie znam np. algierskiej czy tureckiej regionalnej ligi, ale dziwi mnie to, że limit na wygraną w tych ligach jest wyższy niż w 3 lidze tureckiej... czy tam 2 algierskiej...

1692435029541.png
 
H 78,8K

hagi84

Użytkownik
wiekszosc perfidnych walow to ranga UTR, tam sie nie pierd... wcale.
O dziwo w takim unibecie, bardzo cenionym bukmacherze limity na taki UTR na live sa zdecydowanie wieksze niz na ITF co mnie dosc mocno zdziwilo.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no właśnie... te limity na śmieszne mecze/ligi mówią dużo... bo to samo jest na piłce czy tam hokeju... 1 rundy w pucharach większe limity niż odpowiednik 2 ligi 🙃 czy tam Urugwaj kobiet albo puchar Węgier kobiet... warto z tego skorzystać, że niektóre nisze mają większe limity niż ligi, które nie są już niszami... to anomalia te limity...
 
Otrzymane punkty reputacji: +233
Do góry Bottom