>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bezpieczny Zakład Fortuna

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Gra z ubezpieczeniem
Fortuna wprowadziła zakład z ubezpieczeniem – w czeskiej wersji nazywa się on Mala Domu, w Polsce Bezpieczny
Zakład zawiera się jak normalny AKO zakład (zakumulowany). W przypadku odgadnięcia wszystkich wyników spotkań, wygrywa się sumę wyliczoną przez normalne kursy danych wydarzeń. Jeżeli jednak źle wytypujemy wynik jednego spotkania i tak wygrywamy dziesięciokrotność swojego wkładu.
Warunki zawarcia zakładu:

- przed zawarciem trzeba zgłosić, że chodzi o zakład Bezpieczny
- minimalny całkowity kurs kuponu musi wynosić 200:1
- maksymalny kurs na pojedyńcze wydarzenie może wynieść 9:1

Tylko nie wiem czy musi być koniecznie kurs 200, bo jakiś typ pisał, że miał mniejszy i też miał bezpieczny zakład

Jak ktoś grał taki kupon albo coś wie niech da znać
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Zakład typu &quot;Bezpieczny&quot; jest rodzajem zakładu AKO z wcześniej ustalonym minimalnym kursem całkowitym oraz wcześniej ustalonym maksymalnym kursem całkowitym każdego zdarzenia. Zakład ten pozostaje wygrywający także w przypadku nieprawidłowego wytypowania jednego ze zdarzeń. Wygrana jest wtedy obliczana jako iloczyn 90% stawki i wcześniej ustalonego &quot;bezpiecznego&quot; kursu dla tego zdarzenia.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
playa - tu chodzi o danie graczowi gwarancji , że nawet gdy nie trafi tego ako 200 , to przy popełnieniu tylko 1 błędu dostanie dziesięciokrotność swojej stawki x0,9.
Tak więc przy kuponie &quot;bezpiecznym&quot; mowa tu o wariancie rezerwowym a nie tym głównym...
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no to traf sobie kupon kurs 200 z jednym błędem to po pierwsze, a po drugie, za ile zagrasz taki kupon ciekawy jestem, zeby w razie czego dostać dziesięciokrotność swojej stawki x0,9

ja bym wiecej niz 10/20 zł na taki kupon nie postawił, co dało by maks 180 zł przy stawce 20 zł na kupon i jednym błędzie

kolejna ściema moim zdaniem

ciekawa nazwa i nic więcej
 
salva 22

salva

Użytkownik
jest sposob np
Chelsea-Ipswich (polowa/koniec) 1/2 kurs 65
i dokladamy 3 mecze po okolo 1,5 za np 100 i wygrywamy 1000 jak siadna nam te 3 mecze
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
jest sposob np
Chelsea-Ipswich (polowa/koniec) 1/2 kurs 65
i dokladamy 3 mecze po okolo 1,5 za np 100 i wygrywamy 1000 jak siadna nam te 3 mecze
Gra z ubezpieczeniem
Fortuna wprowadziła zakład z ubezpieczeniem – w czeskiej wersji nazywa się on Mala Domu, w Polsce Bezpieczny
Zakład zawiera się jak normalny AKO zakład (zakumulowany). W przypadku odgadnięcia wszystkich wyników spotkań, wygrywa się sumę wyliczoną przez normalne kursy danych wydarzeń. Jeżeli jednak źle wytypujemy wynik jednego spotkania i tak wygrywamy dziesięciokrotność swojego wkładu.

Warunki zawarcia zakładu:

- przed zawarciem trzeba zgłosić, że chodzi o zakład Bezpieczny
- minimalny całkowity kurs kuponu musi wynosić 200:1
- maksymalny kurs na pojedyńcze wydarzenie może wynieść 9:1

Tylko nie wiem czy musi być koniecznie kurs 200, bo jakiś typ pisał, że miał mniejszy i też miał bezpieczny zakład

Jak ktoś grał taki kupon albo coś wie niech da znać
czytanie ze zrozumieniem sie klania
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Bezpieczny zakład to nic innego jak kolejna pułapka buków. Tak naprawdę wprowadzili to nie, by gracze mieli większe zyski, a oni. Bo wielu gra wysokie ako, myśląc, że najwyżej 1 zdarzenie nie wejdzie, ale i tak coś się wygra i wtapiają kolejne pieniądze. A jeżeli nawet komuś wejdzie tak wysokie ako, to raczej nie będzie to za dużo kasy i wygrana będzie bardzo niska. Nie za bardzo ta &#39;&#39;promocja&#39;&#39;.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ten bezpieczny to jedno wielkie g.. Kiedys sobie puściłem za 3zł. Jeden błąd był i odebrałem 27zl. Ale jak sobie pózniej wyliczyłem jakbym zagrał 7z8(bo tylem zdarzeń miałem) też za 3zł to przy błędzie miałbym stówke. Wiec moim zdaniem lepiej wykombinować jakiś rozpis niż w to się bawić
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ale 7z8 to nie jest przypadkiem 8 możliwość wtedy przy stawce 1zł zapłacisz 8zł
zakładając że wszystko wejdzie to na bezpiecznym za 8zł wygrasz dużo wieńce niż na systemowym 7z8 przy stawce 1zł , a każdy stawiający chyba zakłada że wszystko wejdzie :]
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Otóż nie. Fortuna już jakiś czas temu wprowadziła możliwość grania rozpisu za dowolną kwote(minimum 5gr na kombinacje i 3zł za kupon) a wygrane są odpowiednio mniejsze lub większe. I 7z8 można puścic tak za 3zł jak i za 13 na przykład. I to jest dobry ruch fortuny bo często sobie gram teraz 5z8, 5z9, 6z8 za mniejsze kwoty niż standardowo 1zł na kombinacje. A zakład bezpieczny do kitu
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
I wyliczenie zrobiłem dla 7z8 za 3zł. Jakbym grał za 8 to przy błędzie miałbym ok 250. A w bezpiecznym tylko 72. I bez błędu też w rozpisie większa ogólna wygrana wychodziła.
 
P 0

plustik

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym zakladzie bezpiecznym koledzy.
Jezeli postawię tak:
KUPON:
Siatkówka:
Zespół 1 - Zespół 2 --- 2 wygra --- kurs 1,60
Zespół 1 - Zespół 2 --- 1 wygra --- kurs 1,60
Zespół 1 - Zespół 2 --- 2 wygra --- kurs 1,60
Zespół 1 - Zespół 2 --- 1 wygra --- kurs 1,60
Zespół 1 - Zespół 2 --- 2 wygra --- kurs 1,60
Zespół 1 - Zespół 2 --- 1 wygra --- kurs 1,60
Zespół 1 - Zespół 2 --- 2 wygra --- kurs 1,60
Piłka nożna:
Zespół 1 - Zespół 2 --- 1 wygra --- kurs 8,40
Całkowity kurs: 225
Stawka 5zł
1,60*1,60*1,60*1,60*1,60*1,60*1,60*8,40 * 0,9 * 5 = 1015zl
Czyli jak mi nie wejdzie jeden wynik po kursie 1,60 to nie wygrywam bo mam kurs ponizej 200?
Ile wygram jak mi wszyskie wejdą? 1015?
Ile wygram jak mi nie wejdzie np po kursie 8,40?? 50?
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja wejdzie wszysto to 1015, jak będzie 1błąd to tylko stawka*0,9. Dlatego ja uważam że to bubel. Zrób sobie symulacje tych samych kursów dla 7z8 i zobacz co lepiej wychodzi przy jednym błedzie. Bezpieczny czy rozpis? ???? Jak mały kurs wyleci to jesteś w plecy w bezpiecznym
 
Do góry Bottom