>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

mBank-bankomaty

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie wie ktos z jakich bankomatow oprocz tych mbanku mozna wyplacic kase z konta? potrzebuje szybkiej odpowiedzi
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
panowie wie ktos z jakich bankomatow oprocz tych mbanku mozna wyplacic kase z konta? potrzebuje szybkiej odpowiedzi
We wszystkich możesz.
Chyba że chcesz za darmo to:
- Euronet
- e-cash
- Bank Zachodni
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Nikifor mam jescze jedno pytanie ; czy karta do bankomatu ma narysowanego delfina na niebieskim tle? bo taka niedawno dostalem
i drugie pytanie: czy to prawda ze wyplaty z bankomatow z zagranica sa darmowe?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nikifor mam jescze jedno pytanie ; czy karta do bankomatu ma narysowanego delfina na niebieskim tle? bo taka niedawno dostalem
i drugie pytanie: czy to prawda ze wyplaty z bankomatow z zagranica sa darmowe?
1. Tak. Karta ta jest niebieskiego koloru z delfinem. Izzykonto posiada kartę czarną.
2. Tak, wypłata w bankomatach za granicą jest bez prowizji. Ale w których bankomatach to niestety nie wiem.
 
Z 0

zyga9

Użytkownik
Ja dostałem umowę od mBanku tydzień temu ale kurier mi karty nie dał a przy rejestracji zamawiałem ją .Jak moge wypłacić kase z mbanku ?? można przelać ja na odcinek poczty ?? żeby listonosz przyniósł kase do domu ?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja dostałem umowę od mBanku tydzień temu ale kurier mi karty nie dał a przy rejestracji zamawiałem ją .Jak moge wypłacić kase z mbanku ?? można przelać ja na odcinek poczty ?? żeby listonosz przyniósł kase do domu ?
Karta przyjdzie pocztą do 2 tygodni.
 
Z 0

zyga9

Użytkownik
Dostałem dziś karte ???? ..mam pytanie gdzie moge znaleść prowizje i cenniki opłat z poszczególnych bankomatów ile pobierają prowizji za wybranie kasy z mBanku ?
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Dostałem dziś karte ???? ..mam pytanie gdzie moge znaleść prowizje i cenniki opłat z poszczególnych bankomatów ile pobierają prowizji za wybranie kasy z mBanku ?
wypłata w bankomatach mBank, cash4you i euronet za free. w każdym innym opłata wynosi 5 zł
 
S 0

sleep

Użytkownik
sory że nie w temacie ale spytam się o 2 rzeczy na raz, mianowicie jaką najmniejsza sumę da się wypłacić z mBanku ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
chyba 1 grosz, nie mam pojęcia wydaje mi się, że nie ma limitów wypłat
???? ???? ????
i co... specjalne okienko na miedziaki się robi :p?

moim zdaniem 20 złotych najmniej... bo z tego co pamiętam już w takich drobnych mi wypłacało ale mogę się mylić
 
D 0

dejlux1

Użytkownik
wielokrotność 20 zł bankomaty wypłacają od za wypłaty z bankomatów które nie są objętą prowizją się nic nie płaci
 
R 0

romcik007

Użytkownik
BZ WBK- prawie każdy bankomat ma w sobie 10 złotówki, więc bez prowizji i zmartwień, że za dużo starcimy na raz.
Cash4you - ma 20 złotówki
Euronet- ciężko trafić przeważnie 50 zł ;/

Do tego dochodzi jeszcze ecard, ale za każdym razem spotykałem tylko 50 zł.
 
Do góry Bottom