>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

efortuna

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie jest to firma internetowa, tylko jest to Profesjonał, bukmacher naziemny... zmienili nazwę na Fortuna, a ta strona internetowa efortuna to właśnie ich nowa witryna z aktualną ofertą. Ale nie zmienia to faktu że to ziemniak. Jeśli interesują cię zakłady bukmacherskie przez internet, polecam Expekt.
 
G 2

garbaty

Użytkownik
witam,mam pytanie,czy teraz w e-fortunie mozna calkiem legalnie grac online? tak podatek placi sie od wplaconej sumy zaraz przy oddaniu, a wieksze wygrane sumy dopiero od2800 zl? i 2 pytanie jakie niemieckie buki sa legalne online np. TopSport Wetten jest legalny online? prosze znawcow o odpowiedz pozdro.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie jest to firma internetowa, tylko jest to Profesjonał, bukmacher naziemny... zmienili nazwę na Fortuna, a ta strona internetowa efortuna to właśnie ich nowa witryna z aktualną ofertą. Ale nie zmienia to faktu że to ziemniak. Jeśli interesują cię zakłady bukmacherskie przez internet, polecam Expekt.
Są dostępni również przez Internet czyli jest to także bukmacher internetowy.
&quot;Profesjonał&quot; został przejęty przez grupę &quot;Fortuna&quot; działającą wcześniej na obszarze Europy Środkowej, także w Internecie.
Napisałem o tym tylko dlatego, że moim zdaniem definicja &quot;ziemniaka&quot; ewoluuje. Pozostała w wypadku &quot;Fortuny&quot; już tylko jakaś część tej byliny.
 
M 2

maxkabra

Użytkownik
Jak dla mnie efortuna to najlepszy bukmacher w internecie.
Kursów nie mają najwyższych, ale też nie można narzekać.
Największą zaletą dla mnie jest niewątpliwie przejrzystość strony.
Z innych buków, które przeglądałem żaden nie miał takiej przejrzystości.
Niezapominajmy, że codziennie pojawia się Superoferta i Terno, przez co kursy w niektórych spotkaniach są naprawdę wysokie.
Zna ktoś buka o takiej przejrzystości?
z gory dziekuje za pomoc ????
 
pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
Jak dla mnie największą zaletą efortuny jako internetowego buka, jest szybkość wypłat (najszybsza?), konto do wypłat mają w Polsce, więc na wszystkie wypłaty jakie realizowałem, wszystkie (czyli 4 albo 5) zostały przelane na moje konto bankowe (BZ WBK) już następnego dnia, duży plus dla buka ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom