Najnowsze treści autorstwa aldialdi

1. aldialdi

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Rok temu o tej porze wygrał cały W bez straty seta, a na to wtedy był kurs 20 ???? A teraz... Ale się porobiło ????
  2. aldialdi

Wnioski po turniejach Halle i Queens

Federer - temu panu już dziękujemy...
  3. aldialdi

ATP Tour: Stuttgart, s-Hertogenbosch - 11.06-17.06.2018

No jak to jak... jak zwykle, porozstawia wszystkich po kątach, a potem pojedzie na Wimbledon i też wygra jak rok temu ????
  4. aldialdi

Ciekawe zakłady na MŚ

Gdzie to jest ? Było i nie ma teraz ?
  5. aldialdi

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

Właśnie Austria wygrała z Rosją 1:0, tak wiem że to tylko towarzysko, no ale jednak z czym oni do ludzi wogle...
  6. aldialdi

Wokół Biało-Czerwonych

Czyli że zdarzenie pt. &quot;Polska przegra do zera&quot; w ogóle nie wystąpi ?
  7. aldialdi

[Luźne rozmowy] 1/2 finału Ligi Mistrzów [01-02.05.2018] - REWANŻE

No dobra, czyli wiadomo już kto zwycięży w finale.
  8. aldialdi

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [10-11 kwiecień 2018- REWANŻE]

My tu gadu-gadu, a za chwilę Real wyleci z hukiem, jak tak dalej pójdzie. Ale dobrze, tak właśnie miało być, wszystko idzie zgodnie z planem ????
  9. aldialdi

Ustawki są na każdym poziomie. Różne, mniejsze lub większe, ale są ZAWSZE. To jest biznes, kto tego nie rozumie, niech lepiej nic nie typuje.
  10. aldialdi

Nie wszyscy, kilka osób na pewno na tym dobrze wyszło. Bo to ustawka była.
  11. aldialdi

1/8 finału Ligi Mistrzów [20-21 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Takie coś prawie nigdy nie wchodzi.
  12. aldialdi

Dyskusje o Premier League

Chelsea pada ostatnio mocno na pysk, niedawno u siebie przegrali z Bournemouth 0-3, wczoraj przerąbali z Watford 1-4 , ale jaja... jak oni w ogóle chcą 20-ego z Barcą w LM wygrać...? Remis to już będzie sukces...
  13. aldialdi

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Panowie, dlaczego buki faworyzują Feda na zwycięzcę? Czy ktoś to może logicznie wytłumaczyć? W zeszłym roku (pod koniec) ciągnął resztkami sił, teraz się trochę ożywił, ale żeby w tym towarzystwie (np. wspomniany wyżej Nadal) mógł być nr 1 ???
  14. aldialdi

18. kolejka Bundesligi [12-14.01.2018]

Zapowiada się ostra walka, więc takie coś chyba przejdzie, jak myślicie ? forbet Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie - kurs 3.75