Najnowsze treści autorstwa canyon

1. C

Wiadomość z czatu

ej o co chodzi? Podoroska miała 3:1 nawet nie wiem kiedy zaczeły i już 4:6 xD jak?
  2. C

siema, po jakim czasie są zaktualizowane punkty/zbiórki w eurolidze?
  3. C

przedziwne. wchodzę sobie na sts sprawdzić ofertę na eurowizje tym czasem moim oczom ukazują się zakłady które województwo będzie miało lepszy %wynik matur xd
  4. C

Bukmacher Astekbet.com

Mam stare konto tutaj, widzę że jest jeton. Można w tych klonach korzystać z vpn?
  5. C

Bayer faworytem w Rzymie xD
  6. C

Baqu Baqu, w wyszukiwarce ostatnia aktywność na początku marca, a wiem że dużo typów z kosza wrzucał
  7. C

ktoś wie co sie stało z graczem defacto?
  8. C

Duży zaszczyt :)
  9. C

Na Sinnera
  10. C

Chciałem zauważyć, że doczekaliśmy grajka na którego buki wystawiają 1.02 na tysięczniku. Na grajka innego niż niegdyś Djokovica, Nadala czy Fedexa. Ciekawa sprawa
  11. C

No to ty przywołujesz poprzedni sezon, a nie ja xD
  12. C

dx2 dx2, aha, czyli wygranie seta z najwybitniejszym tenisistą na mączce to było coś oczywistego? :)
  13. C

Nadal w Madrycie przegra dzisiaj seta z challengerowcem, który przed turniejem miał 15 porażek z rzędu xD