Najnowsze treści autorstwa james.ford

1. james.ford

Wyb.Kosci Sl.-Nigeria 21 Stycznia

1. Dokładny wynik spotkania: 0-1 2. 1X2: 2 3. Strzelcy: Didier Drogba - Obafemi Martins 4. Under/over: under 5. Wynik pierwszej połowy: X ✅ 1pkt 6. Dokładny wynik pierwszej połowy: 0-0 ✅ 1pkt 7. Czy goście strzelą bramkę: tak 8. Czy gospodarze strzelą bramkę: nie
  2. james.ford

Pytania i niezgodności

Jak chcesz to Ci pomogę to podliczać. Mam sporo czasu.
  3. james.ford

Wales Premier

Spotkanie: Bangor City - Welshpool Town Typ: Bangor City kurs: 2.00 buk: Bet-at-home Analiza: D ziś o godzinie 15:30 odbędzie się spotkanie 22. kolejki Walijskiej Premier League. Gospodarze zajmują aktualnie 4 pozycje z...
  4. james.ford

(Ghana - Gwinea) 20 Stycznia Mecz Otwarcia !

1) Dokładny wynik spotkania [3:0] 2) 1x2 [1] ✅ 1pkt 3) Strzelecy [Michael Essien, Stephen Appiah] 4) Under/Over [Over] ✅ 1pkt 5) Wynik Pierwszej połowy [1] 6) Dokładny wynik pierwszej połowy [2:0] 7) Czy Goście strzelą bramkę ? [Nie] 8.) Czy Gospodarze strzelą bramkę? [Tak] ✅ 1pkt