• Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

• Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

• EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

Wyplata

Witam chcę wypłacić pieniądze z Bet-at-home mógłby ktoś mi napisac jak to się wypełnia i co wpisać w te pola BIC i IBAN? Mój bank to BANK PEKAO SA
  2. joker931

Typy i analizy Sportowe Sprawdź juz teraz!!

Zakaz komentowania w temacie. Budżet: 215 PLN Kupon -1 Inter Mediolan- Shalke Typ: 1 Kurs: 2,50[color=red][color=black][COLOR=rgb(255, 46, 139)] [color=black]Stawka: 10/20 PLN
  3. joker931

Typy by Joker931 aby na +++ zakaz komentowania.

Budżet - 200zł Manchester United - Chelsea Bet-at-home Stawka-15/20 Kurs-2,30 Wygrana- 34,50
  4. joker931

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2011

Myślę że tu lepiej się powstrzymać i nie ryzykować większych pieniędzy. Gra obu panów jest świetna i myślę że szanse są 50/50 i każdy może tu wygrać.. Chodź Djoko nie zaliczył ostatnio żadnej porażki i stracił tylko 2 sety w ostatnich starciach z Ferdkiem i Nadalem.. Myślę że jest w świetnej...
  5. joker931

Alternatywa w zamian za Bet365

Polecam Bet-at-home . Bardzo dużo meczów live i kursy myślę że nie najgorsze.
  6. joker931

FC St. Pauli - FC Schalke 04

Po to jest Hyde Park??? :O Nie chcesz nie wchodź :*????
  7. joker931

Smuda Trenerem kadry

Jak dla mnie to tylko jedno słowo &quot;Katastrofa&quot; = Wstyd na cały świat... Tak samo mogę nazwać to ze Franc nie da szansy Borucowi... Przykładem że bramkarz to podstawa jest Mecz &quot;Czechy - Hiszpania&quot; Hiszpania praktycznie cały mecz pod bramką Petra. ogromna przewaga w polu...
  8. joker931

No właśnie mi też nie postawiłem na Schalke i mam nadzieję że zaliczą jak oglądałem później live wyniki na bet-at-home nic nie pisało że przerwany czy coś tylko Koniec gry i 0-2..
  9. joker931

Witam mecz jest uznawany za wygrany dla FC Schalke 04? bo Komentatorzy różnie mówili i nie wiem... Bet-at-home uznaje wygraną? czy może zwraca pieniądze? Proszę o odpowiedź ????
  10. joker931

Typy by KOMBI

Chyba trochę za ryzykownie grasz ????
  11. joker931

Mecz Tenisowy Przerwany Dolgopolov A. - Tsonga J.-W.

Człowieku znam się trochę na graczach a nie tak bardzo na zasadach czy ty nie możesz pomyśleć że ktoś może wiedzieć ciut mniej? To akurat mógł bym wiedzieć a moze kort musi wyschnąć? ile to potrwa?????
  12. joker931

a nie wiecie może kiedy kontynuacja meczu Berdych T. - Mayer F.? No i gdzie następnym razem szukać takich informacji?
  13. joker931

Dolgopolov A. - Tsonga J.-W. Mecz przerwany nie wiecie z jakich powodów i kiedy kontynuacja?