Najnowsze treści autorstwa jorgus007

1. J

Liga Siatkówki kobiet 17/18

Dokładnie tak, zgadzam się w 100procentach. Ja osobiście gram over 173,5. Granie wyniku 3:0 w kobiecej siatkówce to samobojstwo ????

Polska - Słowacja, MME U-21 [piątek, 16.06.2017, godz. 20:45]

Oglądając ten mecz przypomniała mi się kadra Smudy i Fornalika, z tyłu chaos z przodu osamotniony napastnik ????
  5. J

Siatkówka plażowa 2017

Macie jakieś ciekawe mecze z dzisiejszej oferty?
  6. J

Liga Światowa 2017

Zgadzam się, kto wie jak by ten set się potoczył gdyby nie to zamieszanie ze zmianami
  7. J

Co myślicie o dzisiejszym meczu Polaków?
  8. J

Veni, Vidi, Vici

Piłka ręczna- Niemcy Rumunia 1 1,6 Nieciecza Pogoń 2 ( remis zwrot) 1,9 Ruch Wisła 2 ( remis zwrot ) 1,55 AKO 4,71 Stawka 30
  9. J

1# Luty ????Flamengo(-4.5)-Minas MG 1 1,7 Malmo - Ystads IF - mecz 2 2,47 :hokej:Malmoe - Oskarshamn - mecz 1 1,3 :hokej:Bietigheim - Landshut - mecz 1 1,5 Ako:8 Stawka:2j Ekw; 16
  10. J

3# :hokej:Kaltern - Eppan 2 1,7✅ ????Crvena(-5.5)-Alba Berlin 2 1,8⛔ AKO;3,06 STAWKA; 2j EKW;6j Styczeń:12j⛔
  11. J

#2 ????Macc. Tel Aviv - Real Madryt 2 1,5 ????Pinheiros Sao Paulo - Mogi Das Cruzes 2 1,8 ????Vaerlose - Naestved 2 1,3 Stawka: 5j AKO: 3,51 EKW; 17j
  12. J

#1 Piłka ręczna. Mistrzostwa w Katarze: Słowenia - Francja 2 1.22 ✅ Chorwacja(-1.5)-Polska - handicap 2 2,25✅ Katar- Niemcy 2 1.5 (zakład na zwycięstwo)⛔ Stawka 5j AKO:4,39 Ekw: 22j Bilans:5⛔j
  13. J

Typy Dnia - 09.09.2014 (wtorek)

Dyscyplina: Piłka Nożna Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje Godzina:18;00 Spotkanie: Grecja- Polska Typ; Zakład bez remisu 2 Kurs:2,37 Buk; bet365 Polacy aby awansować do baraży muszą przynajmniej zremisować z Grekami 0:0, natomiast nasi przeciwnicy potrzebują wygranej 3;0 z nami i muszą...
  14. J

ATP Tour - Atlanta, Gstaad & Umag, 21-27.07.2014

Co myślicie o meczu Mina- Laaksonen? Jak dla mnie wszystko wskazuje na Mina i nie mam pojęcia skąd taki wysoki kurs
  15. J

Typy Dnia - 13.05.2014 (wtorek)

Dyscyplina: Tenis CHALLENGER - SINGIEL: Samarkanda (Uzbekistan) Spotkanie: Androic T.- Rath M. Typ: 1 Kurs: 2,5 Data: 13.05.2014 Godzina: 11:00 Bukmacher: Bet365 Analiza: Androic ma bardzo dobre statystyki na glinie w tym roku na 27 spotkań wygrał 23. Jego przeciwnik wygrał 14 przegrał 10...