1. P

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

Tylko i wyłącznie od &quot;kaprysu&quot; Buka ????
  2. P

Masz szczeście tylko zgubiła cie pazerność grałem hapoel złapałem kurs 3,25 bez zakładki lekki plus ale nie minus, inter 67 minuta piękna minuta! Małą łyżeczką a cześciej ????
  3. P

Nurnberg - Munich 1860
  4. P

Pisz dla tych którzy korzystają , a resztą się nie przejmuj !!!
  5. P

Steaua Bukareszt - wygląda ciekawie , gra ktoś? ! Frycekk ja dzis pograłem wszystkie twoje typy.????
  6. P

&quot;Odwołanie wszystkich spotkań ligowych w Grecji spowodowane jest atakiem, jaki miał miejsce 13 listopada na wiceszefa centralnego komitetu sędziowskiego w Grecji Christóforosa Zográfosa.&quot;
  7. P

Obu ten plus na zaś przy Feyenordzie był szcześliwy !!!
  8. P

Zgadza się, ale gramy też czeska U21 a tam kursy jeszcze gorsze, a zawsze pare &quot;groszy&quot; wpada! Dlatego takie ligi jak pisałem kiedyś wczesniej gram na dzielone zakładki!
  9. P

Ja próbuję dziś Austrie: 18 :30 Hartberg - Liefering✅ 18:30 Lask Linz - Kapfenberg⛔
  10. P

Pograłem, gram na drugą !✅✅ Wystarczy, jutro Plzen U21
  11. P

każdy mecz może być wtopą i każdy może być wygrany. Jak będę przekonany do bramki do pogram nawet ligę aborygenów, jak będą minutówki oczywiście::grin: zresztą zobacz na wynik jak jest teraz w ZEA