Najnowsze treści autorstwa tymekf

1. T

Dziwne zwroty

Witam, Wczoraj postawiłem w przerwie meczu Defensor La Bocana vs Garcilaso następujące zakłady (po połowie były 2 RR): Poniżej 6 RR Poniżej 7 RR Poniżej 8 RR Poniżej 9 RR Mecz zakończył się 5 RR czyli wszystko powinno wejść, a patrzę że wszędzie mam zwrot. Miał ktoś kiedyś taką sytuację? Ile...
  2. T

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

Czy przy większych wypłatach bet robi jakieś problemy? Dotychczas wypłacałem na Skrilla tylko po kilka stówek, a teraz chciałbym wypłacić 1 - 2 tysiące, czy to jest jakiś problem? Czy może lepiej w parę dni wypłacać sobie po 500?
  3. T

Wypłata z Moneybookers - Skrill

Noo właśnie o to mi chodziło ???? Oczywiście zawsze wypłacam przez skrilla ;) A i tak z racji że jestem początkującym to kwoty nie są duże i z reguły w miesiącu wpłaty i wypłaty się wyrównują ???? A jeszcze jedno pytanie, jeśli miałbym do wypłacenia większą kwotę z buka, dajmy kilka...