>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niejasności

radek03 90

radek03

Forum VIP
Tak jak wspomniane wyżej, trzeba pomyśleć w następnych konkursach o innej punktacji. I moim zdaniem, można zmienić np. podawanie dokładnego wyniku na rzecz podawania typów dotyczących spotkań (np. 3 na dzień) i o wyniku będzie decydować wysokość AKO. Bo umówmy się dokładny wynik, to jednak więcej szczęścia i przypadku i nawet osoba, która nawet dokładnie nie wie, kto tam gra może podać wynik i trafić. Choć mam nadzieję, że osoby, które znalazły się wysoko w tabeli to nie ci &quot;szczęśliwcy&quot; tylko userzy znający się na siatce, co mam nadzieję pokażą w odpowiednim temacie poprzez swoje analizy.

I dzięki za fajną zabawę, czekam na kolejne takie konkursy, pozdrawiam.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Choć mam nadzieję, że osoby, które znalazły się wysoko w tabeli to nie ci &quot;szczęśliwcy&quot; tylko userzy znający się na siatce, co mam nadzieję pokażą w odpowiednim temacie poprzez swoje analizy.
Czyli mam rozumieć, że osoba, która średnio interesuje się siatkówką nie powinna wygrać konkursu ?
Dziwi mnie Twoje myślenie bo sugerujesz, aby w konkursie brały udział osoby, które &#39;&#39;siedzą&#39;&#39; w siatkówce całe życie, a nigdzie w regulaminie nie było napisane, że możliwość udziału mają tylko fachowcy.
Jeżeli tak by było grono zawężało by się do 20 osób,a chyba nie o to chodzi.
Moim zdaniem czy wygrał szczęściarz czy fachowiec nie ma znaczenie, najlepiej typował i wygrał.Krótka piłka.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Czyli mam rozumieć, że osoba, która średnio interesuje się siatkówką nie powinna wygrać konkursu ?

Dziwi mnie Twoje myślenie bo sugerujesz, aby w konkursie brały udział osoby, które &#39;&#39;siedzą&#39;&#39; w siatkówce całe życie, a nigdzie w regulaminie nie było napisane, że możliwość udziału mają tylko fachowcy.
Jeżeli tak by było grono zawężało by się do 20 osób,a chyba nie o to chodzi.

Moim zdaniem czy wygrał szczęściarz czy fachowiec nie ma znaczenie, najlepiej typował i wygrał.Krótka piłka.
Nie o to chodzi, też biorę udział w konkursach np. tenisowym, o którym dużego pojęcia nie mam. Ale moim zdaniem jak będzie granie na ako, to wtedy jest większe pole do popisu, więcej opcji zagrania, bo jednak DW trochę to ogranicza. Wszystko ma na celu zrobienie tej zabawy ciekawszej. Taka propozycja.
 
chelsea 0

chelsea

Użytkownik
to tak jakby ktoś ode mnie spisał dw, tutaj mamy tylko wieksze prawdopodobienstwo bo nie ma tylu opcji, ale smiech w **** ???? gz zwyciezcy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie chwaląc sie ale popatrzcie który z modów zajął najwyższe miejsce :cool:
Przypadek :p
Typując poprawnie tylko (albo i aż) triumfatora F6 dostałeś 40 pkt. &quot;Twoja&quot; Kuba była 4 i moim zdaniem nie miała żadnych szans na awans do finału. A ja typując poprawnie 2 zespoły w finale dostałem 0 bo niestety Serbowie przy 8-5 w TB przegrali mecz... A tak bym miał +40 i +25 pkt. No bywa :]
Co do konkursu to jak już napisałem w ostatnim poście podając typy. Typy codzienne nie miały prawie żadnego znaczenia. Bo 1 czy 3 pkt. to kropla w morzu gdy jednego dnia zawodnicy mogli &quot;zrobić&quot; ok. 40-50 pkt.
Robcio pewnie podpatrzył konkurs NHL z tymi typami. Ale rozkład ciężarów był tutaj zdecydowanie inny.
Głównie liczyło się dobre wybranie zawodników. Sam osobiście typowałem zawodników z drużyn, które moim zdaniem powinny wyjść z grupy. Bo grając 4 mecz drużyna zawodnik ma większe szanse niż gra w 2 meczach. To jasne. Nie wypałem był gracz z USA. Bo Amerykanie po 2 meczach zakończyli zabawę. Reszta spisała się bardzo dobrze lub w miarę dobrze.
Przy następnym takim konkursie chyba można pomyśleć o większej ilości pkt. za typy codziennie. Powiedzmy zamiast 1 lub 3 pkt. to 5 i 15 pkt.
Poza tym wytypowanie poprawnie wyniku też nie jest łatwe. Czasami w grę mi wyłącznie wchodziło czy ktoś &quot;urwie&quot; jednego seta czy nie. No ale na tym polega &quot;wyczucie&quot;, fart? ;)

A jeśli będą w przyszłości jeszcze takie konkursy np. na ME itp. to proponowałbym aby jednak nie było za 1 miejsce rangi Typer za kilkudniowy czy tygodniowy konkurs. Bo nagle okaże się, że co każda większa impreza &quot;naprodukuje się&quot; Typerów od siatki. A w dziale siatkówka pisze 1/10 osób biorących udział w konkursie.
Mi zawsze jest miło jak wysoko w konkursie są osoby, które &quot;sprzedają&quot; swoją wiedzę z danej dyscypliny w dziale. Mówię to patrząc na wyniki konkursów z siatki czy hokeja bo te najbardziej mnie interesują ;)

Robsonowi
należy się ???? za zrobienie fajnego konkursu.
Kilkudniowe konkursy są mniej &quot;męczące&quot; od tych co ciągną się po kilka tygodni. To trzeba przyznać. Ale i w właśnie w tych krótszych konkursach powinna być też inna gratyfikacja niż w tych długich o czym już pisałem ;)
???? dla czołówki konkursu a szczególnie zwycięzcy :spokodfhgfh:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z racji że była to pierwsza odsłona tego typu konkursu to stąd takie &quot;błędy&quot; w dopracowywaniu, ale przy następnym razie pomyśli się nad ulepszeniami, które sprawią że konkurs będzie jeszcze ciekawszy;)

Co do rangi Typer to ten konkurs nie mógł się cieszyc dużymi kwotami oferowanymi przez sponsorów, przez okres letnio wakacyjny. Buki poprostu nie chciały nadzwyczajniej sponsorowac. A ranga Typer mogła byc swego rodzaju &quot;wabikiem&quot; to udziału w zabawie. Jednak nawet bez tego myślę że duża grupa z tych co wzieli udział i tak by się zapisała.

Wygrał najlepszy i chyba nie ma co tego podważac ;) Niektórym ekspertom nie poszło rzeczywiście, ale to tylko przypadek, w dziale SIATKÓWKA udowadniają że są znawcami tej dyscypliny. Nie będe tutaj nikogo wyróżniał, ale niektórzy naprawde wprowadzają dużo jakości w dziale. Mam nadzieje że po takich konkursach jak ten takich ludzi przybędzie i poziom nie będize zaniżany.
Teraz przed Nami World Grand Prix kobiet. Temat jest już założony tak więc Zapraszam do udzialu w dyskusji w tym temacie ;)

Jeszcze raz dzięki za dużą chęć i udział w konkursie????
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
tak, bardzo fajny konkurs , ja zawaliłem przez to że nigdzie nie mogłem zobaczyć dokładnych składów na turniej w Belgradzie i wstawiłem Priddiego ???? który jak wiadomo nie przyjechał ???? trochę nie wziąłem tego na poważnie ale teraz bardzo żałuje ???? , czekam na więcej tego typu konkursów
bo to bardzo fajna zabawa :spokodfhgfh: mam nadzieje że na ME mężczyzn i przede wszystkim na MŚ za rok będą podobne konkursy ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...), ja zawaliłem przez to że nigdzie nie mogłem zobaczyć dokładnych składów na turniej w Belgradzie i wstawiłem Priddiego ???? (...)
Przecież już od ponad dwóch miesięcy składy na całą LŚ były ładnie podane na stronie FIVB, więc skoro nie było tam Priddy&#39;ego to wiadomo było, że z prostej przyczyny nie zgłoszenia do rozgrywek nie będzie go w Belgradzie.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisał Vader; DW miały mało do znaczenia a powinny coś wnociś do konkursu. Typy punktujące (wybór zawodników i drużyny w finale) podało się tylko raz, natomiast mecze były grane codziennie, dlatego powinny one nakłaniać ludzi do przemyślenia danego meczu (może DW nie da się tak przemyśleć, ale już zwycięzcę, jak najbardziej), a w tym konkursie były podawane nawet od niechcenia przez niektórych.. ????

Z racji iż był to pierwszy konkurs nie ma co się dziwić..
Trzeba wyciągnąć wnioski w niedalekiej przyszłości. ;)
Mimo wszystko, nie ma co narzekać i szkoda, że trwało to tak krótko. :razz:
???? dla Robsona za organizację. ????

Dzięki za miłą zabawę. ????
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Przecież już od ponad dwóch miesięcy składy na całą LŚ były ładnie podane na stronie FIVB, więc skoro nie było tam Priddy&#39;ego to wiadomo było, że z prostej przyczyny nie zgłoszenia do rozgrywek nie będzie go w Belgradzie
myślałem że Priddy po prostu jest oszczędzany na faze grupową i że przyjedzie na turniej finałowy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
myślałem że Priddy po prostu jest oszczędzany na faze grupową i że przyjedzie na turniej finałowy.
Nie przejmuj się. I tak większość zapamięta chyba Ciebie (jak i ja) jako człowieka co sporo pisał w temacie o Final Six.
Poza tym czuję w Tobie dobry materiał na znawce siatkówki :spokodfhgfh:
No i że lubisz Argentynę ;)
 
Do góry Bottom