>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pokerowa liga w Burro Poker/dyskusja/

Status
Zamknięty.
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
wg mnie ten room to parodia, widzialem w turku cuda ktore zdazaja się w innych roomach raz na 200 rozdan, tam co 10. wszedlem na cash. Pierwsza ręka AA, koles raise/ja reraise on all, pokazuje AK, flop nic, turn k river k/ bez komentarza
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
To raczej nie zależy od roomu tylko od sieci cake network, ale to też kwestia dyskusyjna, bo ciężko coś ocenić jak zagrałeś jedno rozdanie ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Mogl byc przypadek, najlepsza parodia jest na fejsbuku na pokerze na SZCZESCIE tylko na gre wirtualna. Ludzie by tam na zyndze miliony by przegrywali bo trojki asow i przebijajace karety kroli sa co 15 minut praktycznie, wiec norma :&gt;
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Wtorkowy i czwartkowy turniej buy in jest są w lobby , można się rejestrować.
Teraz odbywają się tylko turnieje buy in . W tym tygodniu we wtorek i czwartek i podobnie za tydzień. Pula to 50$ wpisowe 2,20$ , minimum 10 i może być problem z rozegraniem tych turniejów, bo szczerze trzeba to przyznać pula nie jest zachwycająca. Jeżeli znajdą się chętni do gry tych turniejach to jest szansa na drugą bardziej atrakcyjną edycję ligi.
Hasło na te turniej buy in , jak i kolejne to : burrofb
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nic na ten temat nie wiem. Miały być nagrody w postaci ticketów do satelitek turniejów live, ale nie przesłali mi o tym jeszcze żadnych informacji . Może czekają aż odbędzie się pierwszy turniej buy in , bo taki był warunek żeby liga byłą kontynuowana.
Zobaczymy czy dzisiejszy turniej się odbędzie i postaram się dokładnie się dowiedzieć o nagrodach, a jak się nie odbędzie to będziemy próbować zmienić te turnieje na bardziej atrakcyjne ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dzisiaj widzę dwie osoby tylko zapisały się do turnieju, nie ma raczej szans żeby się odbył.
Hasło jest takie same czyli burrofb
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie , trudno coś od nich się dowiedzieć . Pytałem ostatnio to myśleli , że już liga się skończyła i chcieli żeby wysłał im tabel i mieli dopisać już graczy do satelitki w tą niedzielę. Czekam na dalsze informacje od nich. Próbowałem ich namówić, żeby zrobili bonusowy turniej dla najlepszych ale nie chcą sie na to zgodzić ????
 
M 0

maciamaciek

Użytkownik
Dzisiejszy BI się odbędzie czy nie warto sobie głowy zawracać?Jak coś jestem regnięty , czekam na pozostałą 9tke.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Pewnie się nie odbędzie , tylko pierwszy turniej wystartował bo wtedy sporo osób miało na wpisowe z poprzednich freerolli .
 
M 0

maciamaciek

Użytkownik
Fajnie wiedzieć.Pewnie, dlatego tylko nie wpłacili wpłasnych, że te pule gwarantowane odpychają.Może uda wam się w pózniejszym czasie załatwić coś lepszego, bo sieć naprawdę fajna i niech już tu ktoś nie przesadza, że cuda się zdarzają, gdyż są one takie same jak na innych sieciach, po prostu czasami następuje ich natężenie, jednakże gdy gra się dłużej w rezultacie jest całkiem normalnie,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom