>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności.

houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
No fajny konkurs był oby więcej takich siatkarskich konkursów, zbliża się sezon ligowy i MŚ także może znowu coś zagramy ????
Również czekam na instrukcje co do wysyłki danych ????
Graty dla zwycięzcy ????
Dzięki :cool:
A może coś podobnego na WGP - tym razem byśmy potypowali kobiecą siatkówkę.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Również chciałbym podziękować za konkurs. Co prawda nic nie wygrałem, ale zabawa przednia. Przede wszystkim świetna organizacja, oby inne konkursy także były tak prowadzone :spokodfhgfh:
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Gratuluje zwycięzcom i dziękuje za pomoc w organizacji.
Co za duzo to nie zdrowo ???? Nowego konkursu można się spodziewać dopiero najwcześniej na MŚ, ale i to niekoniecznie. Sponsorów też za często nie można męczyć bo źródełko wyschnie ;)
Wysłalem PW do Marcina jak tylko odpowie komu słać loginy z Unibetu to informacja pojawi sie w temacie.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
oo 9 jestem ???? długoterminówka widze, że pomogła, choć wydawało mi się, że będzie 11-12 miejsce...
Za organizacje naprawde wielkie brawa, kiedy się nie spojrzało od razu wszystko było podliczone ???? Gratulacje dla zwycięzców i tym, którzy wytrwali do końca ????
 
sierhun 6

sierhun

Użytkownik
Brawo za organizację, mam nadzieję na większą ilość takich siatkarskich konkursów! Niestety zawaliłem kompletnie ostatnie typy, ale dobre i 10 m-ce (ah ta długoterminówka). ????
Gratulacje dla wszystkich finalistów ????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięzców, ja niestety tym razem nic nie uszczknąłem z puli, ale konkurs świetny. Podziękowania należą się również moderatorom prowadzącym konkurs; odwalili kawał dobrej roboty ????
Oby więcej podobnych konkursów w przyszłości ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Bardzo dziękuję za konkurs. 8. miejsce bardzo ciekawe ???? Nie jestem znawcą siatkówki, ale takie małe wyróżnienie bardzo cieszy. Jeszcze raz dzięki za rywalizację i konkurs. Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Agent i Radwitz chyba nie otrzymali nagród, bo prawdopodobnie podali złe loginy. W przypadku braku kasy na koncie proszę przesłać numery graczy na priv.
Obrót 1.40 x 3
Pozdrawiam, M.
 
Do góry Bottom