>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

marcin985 279

marcin985

Użytkownik
człowieku to nie voczery tylko free bety
człowieku uspokój się wiem że nie freebet to nie było pytanie do ciebie tylko do prowadzących konkurs i tyle. W innych freebety nie miałem a np można było oddać nagrodę innemu graczowi

przecież freebety można też odsprzedać nie raz już odsprzedałem więc pytanie zadaje do prowadzących a nie do ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia. Pozdrawiam ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Proszę o dodanie analizy http://forum.bukmacherskie.com/f32/plusliga-2012-2013-a-82023-24.html#post3387649 do http://forum.bukmacherskie.com/f405/9-kolejka-08-02-11-02-2013-ostatnia-kolejka-87712.html#post3379356

Mam również pytanie czy jak dodam drugi kupon za 5 euro to dostanę 2 punkty tak jak to jest za kupon 10 euro?
Zrobione.

Odnośnie pytania:
Do kolejki możesz zgłosić tylko jeden kupon, który należy umieścić podczas oddawania typów w formie screenu lub numeru kuponu (w przypadku podania numeru kuponu należy podać stawkę).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Proszę jeszcze o trochę cierpliwości.
Jutro rano wszystko podsumuje i wtedy poproszę zwycięzców o przesłanie mi loginów z WH ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Podsumowując.

Dzięki wszystkim za udział w konkursie, zwłaszcza tym, którzy wytrwali do końca.
Podziękowania należą się również Sumadzie, który przygotowywał tabelkę i Gystlikowi, który pomógł przy podliczaniu jednej kolejki. Świetna robota !

Mam nadzieję, że konkurs się podobał. Przy okazji kolejnego siatkarskiego konkursu (mam nadzieję, że będzie konkurs związany z Ligą Światową, World Grand Prix czy Mistrzostwami Europy) pomyślę o jakiejś innej formule.

Gratulację dla zwycięzców ????
Wasze loginy zostały już wysłane do Marcina (tylko nie zawracać mu tyłka na PW pytaniami kiedy będą freebety ;)), więc podejrzewam, że za jakiś czas freebety zostaną dopisane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Freebety dopisanie.
Gratulacje dla wszystkich i podziękowania dla Redwitz`a za ogarnięcie konkursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Potwierdzam że freebety na koncie. Ja dziękuje Marcinowi Odra on wie za co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom