>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Poprawiłem,
zobaczymy kiedy reszta modów będzie miała chwilę, żeby coś podliczyć z długoterminówek, bo ja dziś bez czasu zupełnie.
Jak coś to Raul Entrerrios nie grał w tym turnieju i żeby nie było pretensji, że nieuznane
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Przed chwilą podliczyłem długoterminówki. Ze wstępnych wyliczeń wynika, że najlepszym bilansem może się pochwalić Belchior89. Uzyskał on 750 pkt i jeśli wszystko się zgadza to Ciebie również zapraszam do podesłania swoich danych do adqs&#39;a.
Co do nagród to wiele zależy od Was czyli czasu w jakim dostarczycie dane w odpowiednie miejsce. Przejrzyjcie wątek sprzed roku a przekonacie się że z szybkością odbioru nagród za nasz konkurs problemu nie było żadnego.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
mam już wszystkie dane.
Zaraz wysyłam do M-O, póki co napiszę analizę do jednego z typów w najlepszym dziale na forum, który z tego miejsca (typ, dział) polecam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagrody zaksięgowane, oprócz zaglebixxx który ma zablokowane konto.
Nagrodami są freebety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

mobil1

Użytkownik
Witam, przepraszam ze tutaj pisze, ale nich ktos odpowie... Dzisiaj obstawilem mecz Ufa-Kazan chodzi o hokej khl... Postawilem typ 2 czyli Kazan... Mecz zakonczyl sie wynikiem 3-5 po mysli... Niestety w rozliczeniu kuponu wynik to 6-5 ;/ Moje pytanie dlaczego? BARDZO PROSZE O POMOC
 
Do góry Bottom