>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
frans 0

frans

Użytkownik
Pomyslimy nad ranga dla zwycieskiej jak cos.
Było by bardzo miło i myślę, że należy nam się, ponieważ konkurs był bardzo długi i wyczerpujący:-D
Lidze, że obdarzycie nas dodatkowymi nagrodami w postaci rangi typer:spokodfhgfh:
Pozdrawiam Frans
 
ostry99 0

ostry99

Użytkownik
Dzieki za gratulacje. Chciałbym pochwalić organizatorów za wytrwałość i sumienność w swojej pracy. Konkurs był bardzo długi i wyczerpujący. Mam nadzieję, że w przyszłości zostanie rozegrana nowa edycja. Brawa również pozostałych drużyn, które wygrały nagrody.
Ja również niepogniewałbym się za otrzymanie rangi Typera. ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
po około 3 dniach od dostarczenia przez Marcina danych do Betssona. a to już zależy tylko od tego czy wszyscy dostarczyli dane...?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
przeciez wszyscy ci nie zdadza raportu czy przesłali dane, bo nawet nie maja takiego obowiazku. przesla to Marcin da znac do ilu dni bedzie kasa na kontach,
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
przecież wysyłalem Ci dane na priv ! a maji forum nie chodzi od ponad tygodnia więc miał napisać do Ciebie na gg
 
frans 0

frans

Użytkownik
przecież wysyłalem Ci dane na priv ! a maji forum nie chodzi od ponad tygodnia więc miał napisać do Ciebie na gg


Łysy podaj dane jeszcze raz i szybko to załatwmy, Marcin najlepiej jeszcze dziś wyślij to na Lige Mistrzów kaska powinna już byc:spokodfhgfh:
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
ok wysłałem, bo jak się okazało nie podałem nicku :p ok moje dane już w porządku jeszcze maja dziś załatwi i będzie.
 
zany 0

zany

Użytkownik
Jak ktos juz dostał/dostanie tą koszulke to nich sie pochwali, to będziemy chociaz wiedziec ze wysłali.
 
frans 0

frans

Użytkownik
I jak wiadomo już coś więcej co z koszulkami?
Miała byc też dodatkowa nagroda dla zwycięsców tzn. ranga &quot;typer&quot;, jest to nadal aktualne?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie uwazacie ze dwa miesiace czekania na koszulke to jest przegiecie? Ja juz stracilem nadzieje, ze w ogole do mnie dotrze.
I chyba dobrze, że ją straciłeś, bo na razie koszulek nie będzie. Firma Betsson z tych nagród się nie wywiązała. Może w niedalekiej przyszłości to się zmieni, ale na obecny stan rzeczy, koszulek nie będzie.
Z przykrymi informacjami
Administracja forum
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom