>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Według mnie trafienie poprawnego wyniku jak robił to INTELOWIEC jest sztuką, regulamin na to nie zabraniał ,więc uważam że to dobry sposób, po prostu niektórzy ryzykowali granie wysokich kursów i wyszli na tym na swoje. A jeżeli będzie kolejna edycja to regulamin zależy od organizatorów .
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
nie mam pretensji o teraz, tylko o przyszłą edycję, że warto rozważyć taką opcję. Dla mnie sztuką jest, jakby trafił w każdym meczu DW, a nie podał 5 spotkań z takim samym DW i a nuż wejdzie, w końcu więcej zyskuje nic tracę. I nie że piję tylko do Intelowca tylko ogólnie do całej sytuacji.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Moim zdaniem macie Panowie rację z regulaminem, choć ja po prostu się dostosowałem do konkursu. Próbowałem z początku typować łagodniej, ale ludzie poodskakiwali, więc trzeba było się jakiegoś sposobu chwycić.

Co do typowania dokładnego wyniku, to również poprzedziły go odpowiednie analizy i nie było to takie wybieranie na chybił-trafił, jak niektórym by się wydawało. Podawałem zaś ten sam wynik we wszystkich spotkaniach, bo wtedy z matematycznego punktu widzenia zwiększa się prawdopodobieństwo, że się uda. Nie było sensu grać różnych remisów typu 1:1 i 2:2.

Pytanie do organizatorów - razem powinienem otrzymać 3 razy 80 PLN i raz 250 PLN (nagród za kolejki nie ma nadal). Kiedy można się spodziewać freebetów?
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Do kogo laureaci mają wysyłać loginy za klasyfikację końcową? I co z nagrodami za poprzednie kolejki bo np z 8 nadal nie mam freebetu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do kogo laureaci mają wysyłać loginy za klasyfikację końcową? I co z nagrodami za poprzednie kolejki bo np z 8 nadal nie mam freebetu.
Loginy wysyłajcie do moderatora pesta7.
Nagrody od 7 kolejki zostaną dopisane razem z klasyfikacją generalną.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Za kolejki 9 i 10 loginy już u Marcina. Co do genrealki czekam na loginy od:
3. Kapszti
5. tommy83
7. maer
8. Kitex
Podeślijcie logny na PW.
 
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Witam
Ja właśnie puściłem swój login do Williama Hilla do pestka7.
Pozdrawiam
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Loginy za generalke u Marcina. Wielkie dzięki dla nbd i kapsztiego za świetną organizacje konkursu. Szacunek :!: ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Mi już się pojawił Freebet w przeliczeniu ponad 10E.
Dzięki wielkie i powodzenia żeby trafnie postawić
 
Do góry Bottom