>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

vde 119

vde

Użytkownik
Mam wątpliwości czy ten post jest w zgodzie z #17. punktem regulaminu konkursu. Sam unikałem łączenia zakładów takich jak #2 i #3 , więc przydałaby się interpretacja na przyszłość czy jest to zgodne z przyjętymi wcześniej zasadami ????
s90/ Mój błąd przy podliczaniu. Za drugi typ z tą samą drużyną minus.
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Ja również mam wątpliwości co do przeniesienia typów z jednego dnia na drugi skoro edycja postów jest możliwa(wg regulaminu) do 15 minut po dodaniu go na forum. W moim przypadku podanie złego typu w dany dzień skutkowało ⛔
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja również mam wątpliwości co do przeniesienia typów z jednego dnia na drugi skoro edycja postów jest możliwa(wg regulaminu) do 15 minut po dodaniu go na forum. W moim przypadku podanie złego typu w dany dzień skutkowało ⛔
Typy zostały podane w odpowiednim czasie, były zgodne z regulaminem, a tylko w złym temacie. Tematy budowałem do przodu i każdemu mogło się pomylić.
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Typy zostały podane w odpowiednim czasie, były zgodne z regulaminem, a tylko w złym temacie. Tematy budowałem do przodu i każdemu mogło się pomylić.
co nie zmienia faktu, że jest to niezgodne z regulaminem.
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Prosiłbym o edycje (dopisanie) do posta na dzien 10. Drugi typ wygrana Hellner, trzeci wygrana Larkov
s90/ok
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
jaki brak bukmachera bylo widoczne pod typami betsson
nawet jeśli nie masz( nie miałeś) to nie powinni Ci odbierać za ten dzień punktów. kilka osób nie podawało buka w poprzednich dniach i nie dostawali z automatu - 300 za brak buka tylko ich typy były rozliczane normalnie.

widocznie mają jakieś szczególne przywileje..
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
jaki brak bukmachera bylo widoczne pod typami betsson
nawet jeśli nie masz( nie miałeś) to nie powinni Ci odbierać za ten dzień punktów. kilka osób nie podawało buka w poprzednich dniach i nie dostawali z automatu - 300 za brak buka tylko ich typy były rozliczane normalnie.
widocznie mają jakieś szczególne przywileje..
Spojrzałem w historie podanych przez Was typów i nie podaliście buka. Odpuszczałem pisanie buka tylko w pierwszej kolejce, ale napominałem by go podawać.
W takim razie i Wam daję &quot;szczególne przywileje&quot; i typy Wam rozliczę.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Spojrzałem w historie podanych przez Was typów i nie podaliście buka. Odpuszczałem pisanie buka tylko w pierwszej kolejce, ale napominałem by go podawać.

W takim razie i Wam daję &quot;szczególne przywileje&quot; i typy Wam rozliczę.
dziękuję .
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tabela końcowa.

W tabeli znajdują się tylko osoby spełniające wszystkie punkty regulaminu dotyczące klasyfikacji.
 
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Przepraszam, wszystko sie zgadza, Ominąłem przez omyłkę 3 dni konkursowe... No nic, głupota ???? Volenti non fit iniuria..
 
Do góry Bottom