>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsafe - opinie

S 265

sasa_sa

Użytkownik
Witam Panowie
I ja mam swój problem z betsafe. Konto od pewnego czasu mam zlimitowane, choć zbyt wiele u nich nie wygrałem. Jednak od czasu do czasu wysyłam różne kupony do akceptacji po 600-800zł. Z reguły biorą z tego 100-200zł. Czasem nic.
Przedziwną sytuację miałem jednak podczas ostatniego weekendu. W nocy z soboty na niedzielę wysłałem kupon systemowy 2z4 i 3z4. Łącznie za 800zł ( 6 x 100zł i 4 x 50zł).
Przyjęto mi od razu jakieś 23zł. Reszta poszła do akceptacji. Po kilkunastu minutach odebrałem już na komórce maila, że przyjęli pozostałe 777zł. Myślę sobie fajnie, choć raz wzięli całość. Poszedłem spać. Okazało się, że 2 zakłady nie weszły, czyli wszedł tylko jeden zakład systemowy na 10. Straciłem jakieś 550zł. Bywa.
Jakiś już czas po rozstrzygnięciu wchodzę sobie na konto i doznaje szoku. Brakuje mi jakieś 2600zł. Wchodzę w historię zakładów i widzę, że system nie rozliczony...ale łączna jego wartość to 3420zl.
Jak to możliwe skoro wysłałem 6 x 100zł i 4 x 50zł i dostałem potwierdzenie, że przyjęto mi 777zł.
Od razu napisałem maila do polskiego supportu, do teraz brak odpowiedzi.
Dyskusja na czacie angielskojęzycznym, nie przyniosła żadnego rezultatu. Pani nie orientowała się kompletnie w niczym. Napisałem więc maila do supportu angielskojęzycznego, dodałem skany konta pocztowego itd. Po 2 dniach odpowiedź, że nie uznają mojej reklamacji bo to mój błąd...
W między czasie zorientowałem się, że system betsafe moje stawki po 100 i 50zł potraktował jakby to było EURO!
W historii mam na kuponie zaakceptowanym dziwne stawki 6 x 430.48 zł i 4 x 209.29. Jak przypuszczam taki mieli wówczas przelicznik euro...
Nawet jeśli wg. niech miałbym się pomylić to niby dlaczego miałbym wysyłać takie nietypowe stawki z groszami?
Oczywiście mam twardy dowód. Mail z automatycznej skrzynki betsafa o zaaprobowaniu mi 777zł!
Sprawę opisałem jeszcze raz na czacie tym razem z polskim operatorem, ponownie załączyłem pilki ze skanami. Zgodziłem się nawet na danie dostępu do mojej skrzynki mailowej. Czekam drugą dobę i cisza...
 
D 0

daroo18

Użytkownik
Ta firma moim zdaniem powoli się kończy.
Aplikacja mobilna też sama z siebie wysyła kupon podwójnie. Po interwencji na czacie pani stwierdziła, że to moja wina i mam sprawdzić przed akceptacją. Po czym gdy pierwsze zdarzenie weszło, anulowali kupon z tłumaczeniem, że system nie wykrył na czas. heh ok. Za drugim razem nie interweniowałem, kupon nie wszedł i maila nie było...
Kilka dni temu dostałem kolejną wiadomość
&quot; Dziękuję za wiadomość.

Uprzejmie informuję, iż decyzją odpowiedniego działu nie może Pan korzystać z żadnych ofert promocyjnych na naszej stronie, również z Kalendarza Światecznego.

Jest to decyzja ostateczna i nieodwołalna, niestety nie mielismy na nią wpływu.&quot;
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Witam,

Moja sprawa ostatecznie zakończyła się pozytywnie. Trwało to ponad tydzień i wymagało napisania, aż 3 reklamacji. 2 pierwsze odrzucone.

Efekt końcowy zawdzięczam głównie uporowi Eweliny z działu obsługi klienta.

Wnioski takie, żeby dokładnie sprawdzać, jakie zakłady zostały przyjęte i za ile. Jestem niemal pewny, że gdyby system okazał się wygrany - szybko znaleźliby swój błąd, a wygrana byłaby pomniejszona.
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Moge potwierdzic. Ewelina to jedyna ogarnięta i kompetentna osoba z czatu. Jesli macie jakis problem to smiało możecie do niej uderzać bo pozostałe towarzystwo z czatu to jakiś śmiech na sali szkoda nerwów.
 
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Witam, chciałbym się dołączyć do dyskusji na temat betsafe, wiadomo nie ma nic idealnego, ale... Jak wyżej koledzy pisali tak i mi kilkukrotnie &quot;przez przypadek&quot; buk wstawiał podwójne zakłady(udało się anulować je), wczoraj np była jakaś promocja której nawet nie zobaczyłem, dopiero po postawieniu zakładu dodano mi 20zł, dziś patrzę kupon ładnie siadł ale...20 zł już nie ma ???? to nie są kokosy ale po co komuś wciskać takie bajki ?
Ogólnie mam konto już kilka ładnych lat na betsafe, co do wpłat/wypłat nie było większych problemów i buka oceniam na 3+
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Na czym ta dzisiejsza promocja polega?
https://www.betsafe.com/pl/christmas-daily-offers
Rózga od Mikołaja

Ktoś był niegrzeczny! Mikołaj wybrał się na Biegun Północny, aby uzupełnić swój worek z prezentami, jednak wróci do nas już jutro!
Do czasu jego powrotu, w Betsafe nie będzie prezentów więc to najlepsza okazja, aby skorzystać z tradycyjnych zakładów.

Postaw zakłady
Jeśli wygrasz zatrzymujesz wygrane!
Świętuj
 
A 185

adikos

Użytkownik
na graniu zwykłych kuponów ot tak po prostu,na pocieszenie można dodać że w całej tej grudniowej promocji nic ciekawego nie było, więc dzisiejszy dzień nie odbiega od reszty.
 
S 0

snape

Użytkownik
Wczoraj o 22:00 zleciłem wypłatę na skrill - dziś rano wypłata cały czas widnieje w &quot;oczekujących&quot; - strasznie długo to trwa...
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Wygrałem parę stów z free spinów u nich i na wypłatę czekam już ponad 24h... ;) Śmiechu warty ten buk, wgl tam nie gram kilka lat temu tylko wpłaciłem 40 zł i może temu tak mnie traktują ???? No ale takimi metodami klientów nie przyciągną
 
Z 0

zuraswinner

Użytkownik
gram tam od kilku lat, zostawiłem u nich grube pieniądze, teraz zaczyna coś się psuć. mam problem z akceptacją wypłaty kilku stówek. nawet przy większych kwotach akceptacji następowała po max kilku godzinach i zwykle na kolejny dzień roboczy pieniądze były u mnie na koncie i to tradycyjnym przelewem bankowym
ostatnio zleciłem wypłatę w niedzielę nad ranem i minęły te umowne max 24 godz i nic, wycofałem, pograłem i wczoraj zleciłem kolejne 2, teraz czekam jeszcze kilka godzin i odzywam się do supportu. dlaczego takie opóźnienia? zawiodłem się na nich z racji tego, że nie jestem tam świeżakiem..
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
gram tam od kilku lat, zostawiłem u nich grube pieniądze, teraz zaczyna coś się psuć. mam problem z akceptacją wypłaty kilku stówek. nawet przy większych kwotach akceptacji następowała po max kilku godzinach i zwykle na kolejny dzień roboczy pieniądze były u mnie na koncie i to tradycyjnym przelewem bankowym
ostatnio zleciłem wypłatę w niedzielę nad ranem i minęły te umowne max 24 godz i nic, wycofałem, pograłem i wczoraj zleciłem kolejne 2, teraz czekam jeszcze kilka godzin i odzywam się do supportu. dlaczego takie opóźnienia? zawiodłem się na nich z racji tego, że nie jestem tam świeżakiem..
CZEMU SIE UZALASZ ZE NIE AKCEPTUJA????Od tego masz live chat mija 24h i piszesz do nich a nie uzalasz sie publicznie tez mialem taki przypadek od razu kontakt 10 min i wyplata na koncie skrill proste???
 
Z 0

zuraswinner

Użytkownik
CZEMU SIE UZALASZ ZE NIE AKCEPTUJA????Od tego masz live chat mija 24h i piszesz do nich a nie uzalasz sie publicznie tez mialem taki przypadek od razu kontakt 10 min i wyplata na koncie skrill proste???
moją wypowiedź traktuj jako opinię, a nie użalanie się, stąd nazwa &quot;Betsafe - opinie&quot;. tak jak wspomniałem gram tam bardzo długo i gdyby ten problem nie pojawiał się coraz częściej to bym w ogóle nie tracił swojego i waszego czasu na tego posta.
aby wypłacić skrillem trzeba najpierw dokonać wpłaty tą metodą, ja używałem innej, więc ze względu na przyzwyczajenia nie zmieniam tego.
zrozumiałbym jeśli byłby jakieś problemy techniczne, ale nikt o tym nie informował na czacie czy poprzez kontakt mailem.
jak już tak chcesz mnie pouczać, to mam pytanie: jeśli mam na koncie środki w wysokości przykładowo 900 pln i dokonam pierwszej wpłaty skrillem na mniejszą kwotę i będę chciał wypłacić wszystko to nie będzie problemu? nie chcę tracić kolejnej doby na akceptację wypłaty, można powiedzieć, że czekam od niedzieli na akceptację..
wdech wydech kolego, pozdrawiam
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Postanowiłem dac pozytywna opinie Betsafe bo na to zasługują. Support live chat dostepny co prawda od 11-18 po Polsku ale support ang. na email odpowiada w max. ok. 1h
Wpłaty zawsze bezproblemowo, wypłaty w 90% przypadków na skrill są instant a gdy idzie już ok. 12 godzin pisze o tym na chat i wypłata zostaje przepchnieta.
Oferta na wydarzenia nie jest oszałamiająca a wrecz skromna ale dla mnie to wystarcza.
Daje 3/5 Gwiazdek
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
nawet przyslali sms &#39;masz 15zl w darmowym zakladzie. zloz zaklad za 60zl i otrzymaj kolejny darmowy zaklad 60zl&#39; - chyba lubia sie droczyc ;)
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Wyplacal juz ktos? (wieksze kwotY)
Oczywiscie nie spodziewam sie szwindla, ale jakos tak przekornie patrze skoro nic sie nie zmienilo w prawie, a sobie nagle wrocili.
 
Do góry Bottom