>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

taktyki i systemy pokerowe

piotrpiechura 0

piotrpiechura

Użytkownik
witam wszystkich spragnionych zwycięstwa w pokerowej konfrontacji.
słyszałem o istnieniu systemów gry w Texas Hold&#39;em. Ja jak wielu innych użytkowników tego forum z pewnością chciałoby poznać takie systemy. Był bym wdzięczny za umieszczenie tutaj takich systemów, co z pewnością ułatwiłoby grę. :spokodfhgfh:
pozdrawiam wszystkich
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Poker to nie ruletka. Jak planujesz rozegranie rozdania nie wiedząc co masz na ręku to leżysz na amen. Żeby wygrywać trzeba improwizować i być cierpliwym. Nie grać zbyt wielu rąk i nie blefować z byle czym. Jak masz przewagę w sztonach to możesz trochę poszarżować ale nie licz, że na dłuższą metę to dobry sposób na grę. Inni pewnie coś dopowiedzą, ale chyba się zgodzą ze mną, że taktyka to nie to samo co co &quot;system&quot;. Pozatym inaczej gra sie we freerollach a inaczej na cashtable czy tourach z wiekszym wpisowym. 8)
 
piotrpiechura 0

piotrpiechura

Użytkownik
drogi wilku.
najwyraźniej źle mnie zrozumiałeś. System o którym ja słyszałem mówi o tym kiedy grać a kiedy floldaowć. Odpowiadał na pytania takie jak: czy grać kiedy mamy parę Q a pod flopem pojawił się A i 2xJ takiego samego koloru, a 4 gości zagrało podbijając o ok. 10% całego budżetu itp. Nie mówię że używając takiego systemu zawsze wygramy, ale z pewnością nasze szanse wzrosną, bo przecież nawet najlepszy na świecie system nie wygra za nas, do tego potrzebne jest jeszcze szczęście i doświadczenie. :idea:
 
D 0

darnok87

Użytkownik
Najbardziej pospolitym system jest tzw Poker ABC ???? , jednak wedlug mnie najlepszym systemem jest odnajdowanie slabosci naszych rywali i wykorzystywanie ich w najlepszy mozliwy sposob, co wymaganiestety ogromu doswiadczenia, a porady typu zrob to zrob tamto niestety tego nie opisza
 
szkruk 0

szkruk

Użytkownik
najlepszym systemem jest odnajdowanie slabosci naszych rywali i wykorzystywanie ich w najlepszy mozliwy sposob
Do NL100 włącznie - strata czasu. Zbyt często będziesz chciał wdrożyć się w tok myślenia klienta, który po prostu nie myśli. ABC &amp; ABC only gwarantuje dochody jednocześnie minimalizując wariancje (chyba, że ktoś trafi doomswinga, jak ja ???? ()
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Do NL100 włącznie - strata czasu. Zbyt często będziesz chciał wdrożyć się w tok myślenia klienta, który po prostu nie myśli. ABC &amp; ABC only gwarantuje dochody jednocześnie minimalizując wariancje (chyba, że ktoś trafi doomswinga, jak ja ???? ()
Dlatego należy się trzymać bankrolla tak aby te downswingi nas nie zniszczyły.
 
R 0

radek_72o

Użytkownik
Do NL100 włącznie - strata czasu. Zbyt często będziesz chciał wdrożyć się w tok myślenia klienta, który po prostu nie myśli. ABC &amp; ABC only gwarantuje dochody jednocześnie minimalizując wariancje (chyba, że ktoś trafi doomswinga, jak ja ???? ()

Myslisz się tutaj i to grubo, jeśli przeciwnik nie myśli to to jest jego słabość która należy wykorzystać :p
Ogólnie poker to gra w której należy sie dostosować do przeciwnika jeśli jeśli dużo stealuje ale folduje do resteal nalezy restealować ... jeśli gra dużo cbet flop ale odpuszcza turn należy floatować itd.
Ogólnie strony ze startegiami które mogą w tym pomóc to:
Poker Strategy ( jest kilka społęczności m.in. Polska ale jeśli znasz inne języki to można śmiało korzystać z artykułów w innych językach, jeśli znasz niemiecki to jest to idealna strona dla Ciebie w uwagi an największą niemiecką społeczność ;) )
Deuces Cracked
Card Runners
forum two plus two
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Niestety ale się nie mogę zgodzić z Tobą w stu procentach. Poker niekoniecznie musi być grą w której to Ty musisz dostosować się do przeciwnika. Wyższą szkołą jazdy jest dopasowanie stolika tak, abyś to Ty wszystkich ustawiał i dyktował warunki. - Taka gra charakteryzuje najlepszych pokerzystów.
Coś w myśl zasady &quot;zatańczą jak im zagrasz&quot;.
Oczywiście jest bardzo niewielki procent pokerzystów którzy tak właśnie grać potrafią, doświadczenie,umiejętności i czytanie przeciwnika są jednak do tego kluczem.
 
szkruk 0

szkruk

Użytkownik
jeśli przeciwnik nie myśli to to jest jego słabość która należy wykorzystać :p
Zgadzam się. Brak myślenia u przeciwnika wykorzystuje się najwydajniej grając ABC. Sam wiesz jak wyglądają statystyki &#39;takich co po prostu naciskają guziczki&#39; (o ile oczywiście klient jest na tyle bogaty, że się nie wykrwawi do momentu zebrania odpowiedniej l. rąk ;))
Może faktycznie kombinowanie z przewidywalnymi przeciwnikami na niskich limitach jest minimalnie EV+. Niemniej, przynajmniej takie jest moje podejście, mój potencjalny tilt i obciążanie mózgownicy nie jest warte tych paru $.
NL200 SH wzwyż + późne fazy MTT - oczywiście całkiem inna sprawa, niskie limity - im bardziej mechanicznie, tym lepiej (a na pewno bezpieczniej ???? ).
Ogólnie strony ze startegiami które mogą w tym pomóc to
^^ tak, coś mi się obiło o uszy, że takie cuda istnieją ;). A teraz szczerze. Float, nawet IP, nawet przeciwko kolesiowi z AF 0.01 (;)), ale nie myślącemu nie jest opłacalny z definicji. O ile nie masz na przeciwnika na prawdę solidnej statystyki, NIE WOLNO CI czynić jakichkolwiek założeń na temat jego zachowania (bo to już jest loteryjka) Mało jest fiszaków na niskich limitach, na których zbierzesz większą ilość rąk. A regów, na których będziesz mieć solidną bazę... no cóż... wiem, że brzmi to mało profesjonalnie, ale z nimi po prostu się nie gra ???? Pamiętam radę Górala z czasów, kiedy zaczynałem się jarać pokerem. A brzmiała ona mniej więcej tak: &#39;do NL200 JAKIEKOLWIEK blefowanie się po ludzku nie opłaca&#39; (wykluczmy na prawdę skrajne przypadki ???? ). Im więcej ABC, tak, nudniej, ale więcej $$ trafia do kielni ???? .
Ps. Nie spałem od 48h, mogę nieco nielogicznie myśleć. Jak coś, nie krzyczcie ???? Jeżeli gadam bzdury, jutro poprawię...
 
P 2

pokerwpolsce

Użytkownik
Poker to nie jest gra na jeden system który byłby w miarę prosty, bo gdyby taki istniał no to jak sam się domyślasz z powodu faktu wykorzystania przez innych byłby bez sensu. Pamiętam czasy w których dopiero co się coaching online rozpoczynał, oglądałem na bieżąco wszystkie filmiki dostępne w sieci by spodziewać się po moich oponentach właśnie takiej gry - oczywiście w miarę się sprawdzało. Poker w odróżnieniu od gier w 100% losowych jak ruleta, kości różni się tym, że gramy z przeciwnikiem i możemy wykorzystać jego słabości. Po blisko 10 latach gry stwierdzam co następuję - nie blefuj fishy, blefuj dobrych graczy, zawsze 3betuj z pozycją pre flop, nie graj ciągle cb na flopie, nie trapuj przy drawach chyba, że umiesz zrzucać bardzo silne układy ale pewnie jak masz takie pytania to nie byłbyś w stanie zrzuć KKK na bordzie KsQ27sTs

Karty startowe dla nooooba - zakres imo do gry:
AA - 88
AK - AT
KQ - K9
QJ - QT
JT - T9

z pozycją możesz dorzucić wszystkie pary i 2 a nawet 3 gapy suitted.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Po blisko 10 latach gry stwierdzam co następuję - nie blefuj fishy, blefuj dobrych graczy, zawsze 3betuj z pozycją pre flop, nie graj ciągle cb na flopie, nie trapuj przy drawach chyba, że umiesz zrzucać bardzo silne układy ale pewnie jak masz takie pytania to nie byłbyś w stanie zrzuć KKK na bordzie KsQ27sTs
Wiesz niektórzy mogą i 20 lat codziennie grać i niczego się nie nauczą a nie którym wystarczy pare miesięcy i potrafią zostać mistrzami i uczynić z pokera sposób na zarobek. Wszystko zależy od tego jak jesteś kumaty, jak szybko się uczysz i czy chcesz się uczyć. Wiedza na temat pokera jest bardzo obszerna i bardzo nie wielki odsetek osób jest wstanie ją pojąć. Jak na 10 lat gry bardzo ubogi ten post ???? Bez obrazy ale takie wnioski po miesiącu intensywnej gry można wyciągnać. Nie obrażaj się tylko sobie to przemyśl.
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Nie mam za bardzo co robić, a spać mi się nie chce jeszcze, więc dorzucę swoje &quot;3 grosze&quot; do tematu. NIE MA dziś żadnej strategii umożliwiającej efektywne granie na mikro limitach (przez efektywne rozumiem, żeby było to opłacalne dla normalnego dorosłego człowieka - czas, oczy, etc.)/ Poker online na przestrzeni dekady zmienił się nie do poznania. Dziś na czołowych pokerromach (zajmujących się pokerem nominalnie) bez super ostrego tabel-selection, grając mądre, cierpliwe ABC z HUDem, będziesz kręcił się jak chomik w kołowrotku, a bankroll w perspektywie dziesiątek tys. rąk będzie rósł 1bb/100. Dziś, po zbanowaniu pokera online u hamburgerów na takim PokerStars, grając TAG, dopuszczając jako blefy jedynie flop c-bet (przy odpowiednim flopie + info HUDa na temat przeciwnika), albo overbety na river na stole bez akcji od preflop, ogarniając ładnie HUDa, grając cierpliwie, trzymając się zasad ciągnięcia value i wrzucając do puli max tyle ile wynoszą nasze pot/implied odds będziesz oscylował wokół mikrozysku, o ZOOM juz nawet nie wspomne, bo jak zwykłe stoły są zanitowane, to na ZOOMie gra niczego innego niż par 77+ pod seta, AKs/KK z późnej, AA i kradnięcie blindów z buttona nie wchodzi grę. Paradoksalnie lepiej (grając powyższe) idzie zarobić od nl10 w górę, niż nl2/nl5, które są absolutnie zanitowane wschodnioeuropejskimi setminerami i klasycznie 3betując KK, AA, AKs za ~3krotność ost. zakł. bez zrzucania AK, AQ, QQ, JJ będziesz dymany w długiej perspektywie aż trzeszczy XD Nie wiem jak teraz, ale do niedawna można było jeszcze nieźle zarobić (po ~25bb/100) odpalając w okolicach weekendu po 10 stolików od nl2 do nl10 na bukmacherskich pokerach. W takich pokeroomach na betathome, betfair, bet365 roiło się od ryb, a w okolicach weekendów czy wolnego od roboty był istny rój opitych piwskiem januszy z wąsem, którzy przegrywali resztki które pozostały im po &quot;pechowych&quot; kuponach XD Tak czy inaczej, życzę powodzenia.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
A może po prostu jesteś za słaby, żeby kręcić więcej niż 1bb/100. Całkiem niedawno scrushowałem nl2(starsy) 15bb/100 ~~15k rąk gdzie była masa open shoverów itp ale nitów i setminerów też. Na nl5 z takimi Januszami jest już gorzej ale to wciąż żałosny poziom. Jakaś konkretniejsza gierka zaczyna się na 10ach ale tak na prawdę do wbicia nl25 wystarczy volume i praca nad grą. Jak mówisz, że dla profitu na micro trzeba robić super ostre table selection to aż chce mi się śmiać. Pewien mądry pokerzysta, którego bloga śledzę, napisał ostatnio -jeśli nie gnieciesz &quot;regów&quot; na ***** limicie nie zasługujesz, żeby wchodzić wyżej stąd pomijam table selection&quot;(aktualnie gra nl25). Jeśli przeszkadzają Ci setminerzy i nici to polecam zapoznać się z pojęciami jak adjust i exploit. Oczywiście poker jest dużo trudniejszy niż kiedyś ale jeśli masz problem z wejściem na nl25 to albo nie wkładasz w to odpowiednio dużo wysiłku albo nie nadajesz się do tej gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom