>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 30.08.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 30. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Komunikat dla grających w konkursie Typy Dnia

Jako że w najbliższy wtorek będziemy zmieniać skrypt forum na nowy i na pewno przynajmniej kilka godzin będzie utrudnione korzystanie z forum (a nawet niemozliwe), dlatego żeby wszyscy mieli równe szanse to we wtorek 29 sierpnia zrobimy jednodniową przerwę w konkursie Typy Dnia. Tak żeby później nie było pretensji, że user A mógł oddać typ, a user B miał dopiero czas o 18:00, ale wtedy już forum było niedostępne.
W praktyce będzie to wyglądało tak, że w poniedziałek wieczorem założymy temat od razu na środę, 30 sierpnia, a wtorek uznajemy jak by go nie było. Mam nadzieje, że o północy forum już będzie online i wszystko wróci do normy.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 13:00
Spotkanie: Barys Astana – Niżny Nowogród
Typ: over 5.5
Kurs: 2.88
Bukmacher: unibet
Analiza:

Jedziemy z tym dalej, bo kursy dla mnie znowu przesadzone i nie przejdę obok tego obojętnie. Astana po tym teoretycznie spokojnym pierwszy meczu ze Spartakiem gdzie oglądaliśmy tylko dwie bramki, dwa następne mecze zagrali typowo dla nich czyli bardzo fajnie, szybko, skutecznie w ofensywie i beznadziejnie w defensywie stąd bilans tych dwóch starć w bramkach 7:8. Oglądaliśmy charakterystyczne rzeczy w ich gdzie czyli po strzeleniu bramki czy straceniu szybka odpowiedź czyli robi się otwarty hokej od razu. Tutaj trochę martwiono się o ofensywę bo odejściu dwóch gwiazd ale widać że po prostu nowi gracze dają radę. Zresztą ze Spartakiem ponad 52 strzały w pozostałych dwóch ponad 30 czyli to są potwierdzenia dobrej formy napastników. Dziś kończą grę domową i jadą na trudne wyjazdy i raczej przeczuwam że zagrają po prostu swoje bo w defensywie jakości jak widać nie ma i muszą opierać się na ataku.
Goście kończą podróże, z dobrym bilansem porażka z Omskiem po dogrywce i dwa zwycięstwa. Nie były to żywe mecze obfitując w bramki stracili zaledwie 4 bramki ale to nie dziwi bo wzmocnili się mocno w defensywie oraz na bramce – to naprawdę mocne formacje tej ekipy. Jest to zmartwienie w kontekście tego typu dlatego pewnie takie kursy ale to czwarty mecz po trzech mocno taktycznych a i po za Omskiem rywal w ofensywie takich jak dzisiejsza Astana nie mieli, tak więc spodziewam się bardzie luźnego spotkania pod względem zachowań taktycznych w defensywie, zresztą Sibir oddając tylko 15 strzałów ostatni dwie bramki zdobył a takiego wyniku gospodarze dziś w strzałach nie zrobią. W ofensywie też ten zespół wygląda bardzo dobrze, szczególnie w przewadze potrafią regularnie strzelać a Astana jest ekipą która potrafi się podpalić. Jak już wspomniałem we wcześniejszych spotkaniach z ekipą z Kazachstanu czasami najlepsze przygotowanie taktyczne nic nie daje bo z nimi trzeba po prostu pójść na wymianę ciosów i oby też tak dziś było. Ostatni mecz tutaj 1:3 ale to taka odskocznia bo raczej regularnie tutaj sporo bramek wpadało.
✅188
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia Puchar
Godzina 12:00
Spotkanie : C-Osaka : Urawa
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 2.61
Bukmacher : Fortuna
Mecz o Puchar Ligi Japońskiej i spotkanie pomiędzy C-Osaka a Urawą powinien obfitować w bramki tym bardziej że to mecz pucharowy , w lidze idzie im różnie ale jak spojrzymy na bramki to po stronie zdobytych jest OK , jest to pierwsze spotkanie ćwierćfinału stąd też liczę że Urawa będzie chciała uzyskać dobry wynik przed rewanżem u siebie no ale głównym powodem to to iż jest to Japonia a tam dosyć często pada sporo bramek a H2H pomiędzy nimi także wskazuje iż dziś na gole chyba możemy liczyć !
⛔100
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Siatkowa Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: Wygra Polska i powyżej 182,5
Kurs: 3
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Witam. Decyduje sie dzisiaj na taki typ z kilku wzgledow. Polacy po przegranej z Serbami i wygranych dwoch kolejnych spotkan zlapali wiatr w zagle to na pewno bylo to tej druzynie potrzebne ale nie zapominajmy z kim grali. Slowenia to jednak półka wyżej. Przegrali dwa razy po 0-3 z Bulgaria i Rosja ale kazdy z tych setow byl na przewagi. Czasem popelnia w najmniej oczekiwanym momencie serie glupich bledow no ale zdarza sie kazdemu. Uwazam ze spokojnie sa w stanie urwac Polakom seta ale to nasza druzyna bedzie góra i wygra to spotkanie po zacietej rywalizacji. Po takim kursie trzeba sprobowac! Powodzenia!
⛔100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka Europen Championship (Polsce)
Godzina 20,30
Spotkanie : Francja- Czechy
Typ : handicap setowy (Czechy +2,5)
Kurs : 2.7
Bukmacher : lvbet
Szybko i na temat :p
Mistrzostwa w polsce wkraczają w faze pucharową , dzisiaj mysle skupic sie na meczu naszych południowych sasiadów ;p
Francja napewno jest faworytem , ale na tym turnieju już kilka razy pokazali ,przegrywając z belgia i po cieżkim meczu z holandia ,że brakuje im koncentacji w najważniejszych momentach . Graja w kratkę raz wszystko im wychodzi raz nie. Meczu przeciwko turcji nie ogladalem ,ale zdziwiony jestem ,że nawet seta turcja im nie urwała.Choć ze statystyk widać ,że było blisko.
Czechy dzisiaj stoją przed trudnym zadaniem w grupie wygrali tylko 1 spotkanie ze slowacja w meczu z niemcami zostali rozbici ,natomiast w ostatnim meczu z wlochami walczyli ulegajac im w kazdym secie nieznacznie. Dzisiaj myslę ,że bedzie podobnie jak z wlochami, wyjda na luzie i bedą w stanie ugrać choć jednego seta nierówno grajacej Francji. Trybuny również dzisiaj powinny być bardziej za czechami co napewno bedzie na korzyść dla pepików ;p
kurs zachęcający Polecam
✅170
 
B 1

buby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Siatkowa Mistrzostwa Europy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bułgaria - Finlandia
Typ: Wynik po 2 setach 2:0
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam jest to mój pierwszy post na tej stronie choć przeglądam codziennie od bardzo dawna to najwyższy czas by dzielić się z wami dobrymi typami ???? . Do rzeczy oglądałem wszystkie mecze Bulgarow i Finów jestem pewien ze Bułgarzy wygrają pierwsze dwa sety zawsze cisną w 3 setach czasem w 3 nie mają tyle sił i się potykaja natomiast Finlandia lubi powalczyć do końca dlatego nie stawiam 3:0 bo było by to ryzykowne. Myślę ze typ pewny i warty do zagrania. Analizy z czasem będą lepsze i pisane na spokojnie nie w pracy. pozdrawiam. ????
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Turcji
Godzina: 14:30
Spotkanie: Kayseri Erciyesspor-Nevsehirspor Genclik
Typ: Nevsehirspor -1.0 Handicap Azjatycki
Kurs: 3.55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kursy moim zdaniem nieco pomylone. Nie stawiałbym tutaj Kayseri w roli faworyta. W moich oczach to dzisiejsi goście są faworytami tego spotkania. Rano kursy na wygraną gospodarzy dochodziły do nawet 2.80-3.00 co było bardzo fajnym ,,Value&#39;&#39;. Ja natomiast ten moment przespałem,dlatego uciekne się do handicapu azjatyckiego.
Dlaczego tak uważam?
A no zacznijmy od tego iż zespół Kayseriego jest pogrążony w kryzysie i chaosie. Kryzysie sportowym oraz chaosie organizacyjnym. Na ostatnie 15 spotkań przegrali aż 13. Jedno wygrali oraz jedno zremisowali. Warto też dodać,że porażki były głównie bardzo bolesne. Nie raz różnicami 5ciu bramek.
Zespół gra głównie zawodnikami z roczników 98/99-bardzo młody i niegrany zespół. Najlepsi zawodnicy opuścili klub. Trudno było się im dziwić-wspominałem o organizacyjnym chaosie-po pierwsze finanse-klub jest na granicy bankructwa-myślę,że nie w głowie im teraz puchary,a myślą jak wydobyć się z finansowym problemów-myślę,że mogą ,,odspsprzedać&#39;&#39; mecz ale o tym później. Również i administracja drużyny na czele z zarządem i prezezesami nie są w dobrych relacjach,co skutkuje fatalną atmosferą w klubie/szatni itd.
Natomiast dzisiejszy zespół gości mimo,iż nie jest z wyższej klasy rozgrywkowej to ekipa,która dość szybko może zacząć piąc się do góry. Tego lata dokonali ciekawych wzmocnień-jak na tą klasę rozgrywkową to zakupili bardzo dobrych ZAGRANICZNYCH piłkarzy. Nie wspominając już o tym,iż Tureccy zawodnicy gości przewyższają umiejętnościami dzisiejszych gospodarzy.
Finansowo zespół gości również stoi dużo lepiej. Stąd myślę,że awans do kolejnej rundy byłby dużo lepszy dla Nevsehirsporu,którzy za ułatwienie tego zadania mogą myśle co nieco zapłacić ;)
Na dowód moich słów proponuję zerknąć na zestawienia kursów. U niektorych bukmacherów kursy spadły na wygraną gości z 3.00 do 2.00. Co więcej,coraz więcej bukmacherów usuwa to spotkanie ze swojej oferty. Jeśli nie poszła na gości ,,masówka&#39;&#39; to uważam,że wygrają to spotkanie spokojnie. Może nawet różnicą dwóch bramek.
Bezpieczniejszym typem jest zakład bez remisu. Ja natomiast udaję się w handicap.
Stawka na to spotkanie: 4/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym Życzę ,,Powodzenia&#39;&#39; !
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka Nożna,Hiszpania - Puchar Króla
Godzina: 19:00
Spotkanie : Pena - Mirandes
Typ : 2
Kurs : 1.8
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Puchar Króla w Hiszpanii rządzi się swoimi prawami i bardzo trudno znaleźć pewny typ przy tak szerokiej ofercie. Wybrałem mecz, który według mnie ma 1 faworyta - zespół Mirandes. Gospodarz tego meczu prezentuje się bardzo słabo - mało goli zdobytych, sporo porażek - zaledwie 1 remis.W ostatnich 10 meczach zdobyli... TYLKO 3 gole i to w jednym meczu, co jasno pokazuje, że ich potencjał ofensywny jest niewielki.
Jeśli chodzi o drużynę Mirandes, to charakteryzuje ich niezła gra na wyjazdach oraz w meczach u siebie - w ostatnich 10 meczach przegrali tylko 3 spotkania - potrafili nawiązać równą walkę z niezłymi drużynami z Oviedo,Saragossy,Numancii czy nawet Mallorci.
Pojedynki z historii niewiele powiedzą nam o tej rywalizacji, ostatni taki mecz miał miejsce aż 6 lat temu i był korzystny dla zespołu gości (1-2). Poza tym awans do kolejnej fazy to szansa na zastrzyk gotówki, promocję zespołu i szansę na to, ze staną przed szansą np. gry z Barceloną, Realem Madryt czy Atletico.
Pomogłem? Polub.
✅80
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Siatkówka - ME
Godzina: 17:30
Spotkanie: Włochy - Turcja
Typ: Turcja
Kurs: 4,3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kurs mocno przesadzony. Włochy siatkarsko są zdecydowanie lepszym krajem ale bez Zaytseva i Juantoreny to ekipa traci ponad 50% swojej mocy. Niby wyszli z 2 miejsca a Turcja z trzeciego jednak mieli według mnie łatwiejszą grupę - ograli średnie Czechy i fatalną Słowację. Turcy natomiast ograli średnią Holandie, następnie przegrali frajersko na własne życzenie 2-3 z dobrą Belgią i mimo porażki 0-3 grali całkiem nieźle z Francją. ME lubią takie niespodzianki i często jakaś teoretycznie średnia drużyna zachodzi daleko ;) Jak dla mnie to jest mecz 50/50 i widzę tutaj spore value ????
⛔100
 
C 3

cules666

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - ME
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - ME
Typ-wygra Słowenia
Kurs: 3.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam.Pierwszy mój typ na forum. Idę w stronę naszych przeciwników. Widziałem ich grę z Rosją i Bułgaria. W setach w tych dwóch meczach 6-0 Ale 5 z nich bardzo wyrównanych. A Rosja wg mnie powalczy o medal.Nie jest to na pewno ta reprezentacja która na ostatnich mistrzostwach zdobyła srebro Ale na naszych niestety wystarczy.Gramy bardzo nie równo I niestety jesteśmy pod forma. Typuje 1-3 lub 2-3.Dla slowencow.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom