>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże o utrzymanie w PGE Ekstralidze i NICE PLŻ

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Najważniejsze mecze sezonu dla Torunia. W jakim składzie pojadą i jak się zaprezentują? Sporo tych pytań. Ostatnio treningi z mocnymi przeciwnikami zapewne dały obraz trenerowi kto jak się prezentuje. Gdańsk nie ma nic do stracenia. Kowalik tor w Toruniu zna bardzo dobrze więc może przygotować swoich zawodników odpowiednio ale czy nie braknie umiejętności?
Niech wygra lepszy
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Baraż o pozostanie w I lidze, Polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Stal Rzeszów - Motor Lublin
Typ: Nick Morris (Stal Rzeszów), ilość punktów +11.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: sts.pl
Analiza:
Kapitalny kurs, a według mnie dość łatwy do przewidzenia typ. Nick Morris, który, w trakcie sezonu dołączył do borykającej się z problemami kadrowymi Stali Rzeszów świetnie spisuje się na torze przy ul.Hetmańskiej 69. Jego średnia biegowa na dzisiejszym torze wynosi 2.400 ! Jego ostatnie spotkanie przeciwko Lokomotiv Daugavpils zakończyło się zdobyciem 13 punktów (2,3,3,2,3) i to w parze, z solidnym Porsingiem. Jeszcze wcześniej w jakże zaciętym i wyrównanym meczu z Gdańskiem (47:42) Anglik zdobył 11 punktów (1,3,1,3,3), jadąc jako druga linia, a jego zdobycz punktowa była druga w swoim zespole, za wychowankiem Stali Lampartem. Dodając do tego, że dzisiaj jedzie w parze jako lider, z bardzo słabym Marcelem Szymko i mając na początku meczu pola wewnętrzne, gdzie w Rzeszowie liczy się przeważnie tylko start i dojazd do pierwszego łuku jego zdobycz punktowa spokojnie powinna przekroczyć 11.5 punktu. Polecam ten typ, bo naprawdę kurs ciekawy, a łatwy do trafienia. Jeszcze dodam, że Rzeszów jest mocnym faworytem tego spotkania - oczywiście jako handicap ma własny tor, ale i motywację, gdyż zwycięstwo może skłonić tajemniczego inwestora do zainwestowania i odratowania Rzeszowskiego żużla, o którym obecnie dużo się mówi. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
Jak naszym nie pomoże sędzia lub sprzęt pożyczony od ekstraligowego klubu (vide Rybnik w akcie zemsty) to nie ma szans na pokrycie linii handicapu (STS 22,5 czy ForBet 20.5) bo baty będą w rozmiarach min. 60-30.
Statystyki są tak żenujące że aż wstydzę się je zamieszczać, mogę tylko powiedzieć że średnia punktów Wybrzeża w Toruniu nie przekracza nawet 30.
Widziałem niedawno na JuTube transmisję z MDMP z Torunia, w biegu Toruń-Wybrzeże było zdecydowane 5-1 dla Aniołków, wygrali z przewagą długości prostej. Nie wierzę żeby była to zasłona dymna, i ciężko stwierdzić że taki wynik się nie powtórzy.
Na niekorzyść Wybrzeża działają absencje gdańskiego młodzieżowca Turowskiego (wychowanka Apatora) i Oskara Fajfera który w Toruniu jeździł i zna ten tor. Akcje kontuzjowanego juniora wzrosły po meczu w Tarnowie gdzie pokazał pazur i wcale nie odstawał od mocnych rywali, natomiast &quot;młody Fajfer&quot; prymat zyskał pod koniec sezonu, forma gnieźnianina wręcz katapultowała.
Mówi się że &quot;gdyby&quot; nie kontuzja w pierwszym biegu finału DM I Ligii to dzisiaj w Toruniu jechałby Tarnów. Ale to gdybanie i pompowanie balona.
Reasumując.
Warte do gry na pewno jest klikanie na Toruń -20,5 pkt. (kurs 1,7)
Warte również jest (co ciekawe) granie na M. Becha że pokryje over 5.5. (kurs 1.95)
Co do pierwszego typu nie trzeba więcej pisać niż to że między ekipami jest przepaść,
to do drugiego typu można zaryzykować. Myślę że młody Duńczyk będzie chciał się pokazać, bo wiadomym jest że mecz będzie obserwowany przez ekstraligowych działaczy. Chłopak ma idealną okazję na wypromowanie swojego nazwiska. Warto dodać że liczą się wszystkie starty zatem 6 punktów u medalisty Ind. Mistrz. Danii są jak najbardziej do zdobycia.
Powyższe kursy z ForBet.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Bober over 5 @1,9 bet365 ✅
Bet365 wyszedł z linią meczową -14, a szkoda, bo jakby wystawili taką jak forbet to bym przyłożył handi punktowe, a tak -14 trochę odstrasza, choć i taką linie Rzeszów powinien pokryć. Za to pobrałem over punktowy juniora z Lublina. Pierwszy bieg powinny być 2-3 punkty (z Lampartem ciężko będzie wygrać), potem w parze z Lambertem za przeciwnika ma Szymkę (gdzie znowu może być Lampart) i w ostatnim swoim regulaminowym Kiełbasę i Grajczonka/Porsinga u boku Pedersena. Do tego dojdzie zapewne po jednej RZ i RT, więc w pięciu startach myślę że zrobi te 6 punktów, a liczę, że punkty będzie robił bardziej na swoich zawodnikach niż na gospodarzach.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Stal Rzeszów +16,5 @ 1,80 forBet
Jeśli nie ma żadnej absencji, o której nie wiem, to jest dla mnie dziwna linia. Buki sugerują się pierwszym meczem, ale nie oszukujmy się, w następnych 50 meczach ani razu by się taki wynik nie powtórzył. Dzisiaj Stal pewnie powalczy o wygraną, ale szans na awans brak. Mimo tego 37pkt bez problemu zrobi. Lampart starszy zna tor, Morris i Porsing solidni zawodnicy, do tego Wiktor z juniora zrobi te 5-7pkt i pytanie, co zrobi Jake Allen. Mimo wszystko powinni się zakręcić powyżej 40, więc taka linia dla mnie jest kapitalna do gry.
D.Kossakowski(-0,5)-Daniel Kaczmarek 1 @ 1,65 forBet
Domino u siebie to solidny zawodnik i jest w stanie wygrywać w pojedynczych wyścigach z seniorami gości. Do tego jest w składzie Łęgowik, więc za niego też pojedzie raz czy dwa i około 4-5 startów dostanie. U siebie średnia z sezonu ligowego ponad 1,7.
Kaczmarek bardzo słaby sezon, do tego na wyjazdach kompletnie cieniował i w niego nie wierzę. Możliwe, że nawet Kopeć-Sobczyński będzie lepszy i on wybierany do ewentualnych zmian. Dla mnie Kaczmarek skończy tam z 2-3 punktami i tyle, więc tak naprawdę Kossakowski sprawę może już w 2. biegu załatwić. Tydzień temu w Toruniu był lepszy, więc tym bardziej dzisiaj będzie.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Gdańsk - Toruń 2 @ 2,85 Fortuna ✅✅✅
Gdańsk - Toruń 2 (+4,5) @ 1,80 STS ✅✅✅

Mimo korzystnego wyniku z pierwszego spotkania dla Gdańszczan to ja jednak idę w stronę awansu dla ekipy z Torunia. Wybrzeże wyciągnęło naprawdę niezły wynik w Toruniu ale rewanż to będzie zupełnie inna historia. Czkawką może się odbić brak Oskara Fajfera. Zastępujący go Łegowik to jest po prostu dramat. W Toruniu sobie go ładnie zastępowali taktycznymi, ale dzisiaj będzie musiał objechać już więcej biegów. Gdańsk ma też dziurę na pozycji drugiego juniora. A to oznacza tyle że pozostała 4 seniorów nie może zaliczyć tzw. słabszego dnia. Jeśli chodzi o Toruń to wszystko tutaj będzie zależeć od Chrisa Holdera, Jeśli on zrobi dwucyfrówkę to Toruń na spokojnie się moim zdaniem utrzyma. Na tą chwilę para CH-junior to jest moim zdaniem najsłabsza formacja w ekipie Toruńskiej. Skąd taki typ? Nie wyobrażam sobie aż takie wysokiego zwycięstwa Gdańska. Jeśli wygrają to będzie to max 4-6 punktów. Łęgowik masakrycznie słaby więc jeśli Troy stanie na wysokości zadania to będzie 3:3, jak nie to bieg w plecy i kolejne punkty które Wybrzeże musi odrabiać. Gomólski też musi wygrywać biegi, jeśli nie będzie tego robił tamte biegi też będą w plecy. Wynik nadrabiać powinna i musi para Bech-Thomsen, ale każdego biegu po 5-1 wygrywać też nie będą. Krótko mówiąc mecz na styku, a każde 6 punktów to taktyczne ze strony Torunia.
 
viking 47

viking

Użytkownik
Z tego co wiem to dzisiaj Allen nie jedzie, albo na szybko uda sie sciągnąć Rissa , który jak pokazał tydzień temu ma totalnie w poważaniu jazdę dla Stali z reszta wcale sie mu nie dziwie, albo zostaje puste miejsce.
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Gdańsk - Toruń 2 @ 2,85 Fortuna
Gdańsk - Toruń 2 (+4,5) @ 1,80 STS

Mimo korzystnego wyniku z pierwszego spotkania dla Gdańszczan to ja jednak idę w stronę awansu dla ekipy z Torunia. Wybrzeże wyciągnęło naprawdę niezły wynik w Toruniu ale rewanż to będzie zupełnie inna historia. Czkawką może się odbić brak Oskara Fajfera. Zastępujący go Łegowik to jest po prostu dramat. W Toruniu sobie go ładnie zastępowali taktycznymi, ale dzisiaj będzie musiał objechać już więcej biegów. Gdańsk ma też dziurę na pozycji drugiego juniora. A to oznacza tyle że pozostała 4 seniorów nie może zaliczyć tzw. słabszego dnia. Jeśli chodzi o Toruń to wszystko tutaj będzie zależeć od Chrisa Holdera, Jeśli on zrobi dwucyfrówkę to Toruń na spokojnie się moim zdaniem utrzyma. Na tą chwilę para CH-junior to jest moim zdaniem najsłabsza formacja w ekipie Toruńskiej. Skąd taki typ? Nie wyobrażam sobie aż takie wysokiego zwycięstwa Gdańska. Jeśli wygrają to będzie to max 4-6 punktów. Łęgowik masakrycznie słaby więc jeśli Troy stanie na wysokości zadania to będzie 3:3, jak nie to bieg w plecy i kolejne punkty które Wybrzeże musi odrabiać. Gomólski też musi wygrywać biegi, jeśli nie będzie tego robił tamte biegi też będą w plecy. Wynik nadrabiać powinna i musi para Bech-Thomsen, ale każdego biegu po 5-1 wygrywać też nie będą. Krótko mówiąc mecz na styku, a każde 6 punktów to taktyczne ze strony Torunia.
Weź po uwagę to, że Łęgowik (w przypadku słabej postawy w pierwszym biegu) będzie zastępowany przez Kosakowskiego 2-3 biegach, który w Gdańsku jeździ naprawdę dobrze i w walce z Walaskiem, Przedpełskim i innymi ani trochę nie skreślałbym go. Pokazał to nawet w Toruniu, gdzie zrobił bardzo dobry wynik.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Weź po uwagę to, że Łęgowik (w przypadku słabej postawy w pierwszym biegu) będzie zastępowany przez Kosakowskiego 2-3 biegach, który w Gdańsku jeździ naprawdę dobrze i w walce z Walaskiem, Przedpełskim i innymi ani trochę nie skreślałbym go. Pokazał to nawet w Toruniu, gdzie zrobił bardzo dobry wynik.
No właśnie widzę..... btw Kossakowski mógłby tylko 2 razy jechać za Łęgowika ze zmian zwykłych. A w przypadku gdyby pojawiła się możliwość trzeciego startu (RT) to oznacza to conajmniej tyle że Gdańsk ma -6 w plecy (chociaż wtedy korzystniejsze jest wpuszczanie Kossakowskiego za Bielińskiego, a za Łęgowika seniora).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom