>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2017

Status
Zamknięty.
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
wczoraj słabo wyszło... dziś próbuje:
-

Palmeiras - Sao Paulo (4:2)
1 - @2 - forbet ✅
Palmeiras musi się zrehabilitować po porażkach z Chapocoense i Atletico PR - i właśnie ze względu na te porażki kurs jest wywindowany. Dodatkowo po piętach w tabeli depczą im Flamengo, Cruzeiro, Atletico PR i Fluminense. W zespole gości na pewno nie zagrają Arouca, Jailson i Mina. Za to do składu powinien wrócić Borja.
Natomiast Sao Paulo, niby się podnosi po fatalnym początku sezonu - ale ten marsz do góry tabeli jest powolny i w bólach. Co prawda wygrali z Cruzeiro - ale tam mógł być zupełnie inny wynik, gdyby Sassa wykorzystał karnego, wygrali także z Botafogo - i znowu jest ale... ten mecz Bota przegrało na własne życzenie. Po za tym są porażki z Bahią, Coritibą, oraz remis z Avai - czyli przeciwnicy niezbyt wymagający.
Z braków kadrowych nie zagrają:
Araruna, Bruno, Tavares, Morato, Nem i Ninguem.
Z powracających to przede wszystkim Pratto.
Więcej o meczu w Globo:
http://globoesporte.globo.com/sp/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/rodada-22-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-palmeiras-x-sao-paulo.ghtml
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Série A
Data i godzina: 29.08.2017 r. 01:00
Spotkanie: Coritiba - Vitória Salvador
Typ: 1 (-1) AHC
Kurs: 2,85
Bukmacher: LVBET
Stawka - 2/10
Analiza:
Nie za bardzo rozumiem ruchy kursów w stronę Vitórii - w Azji otwarcie było po stronie 3,95 - teraz miejscami spada do 3,55 na czystą 2 - powiedziałbym, że otwarcie kursów było bardziej adekwatne do sytuacji, niż obecna. Wszyscy są zachwyceni tym, że Vitória wyrwała 3 punkty Corinthians Paulista - sęk w tym, że obecni liderzy przegrali to spotkanie na własne życzenie - tyle sytuacji, ile udało im się zmarnować w tym meczu oraz fakt, że sędzia nie podyktował ewidentnego karnego, to nie stwierdziłbym, że Vitória wygrała, tylko Corinthians przegrali. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie Cleitona Xaviera, André Limy oraz Williana Fariasa - nie są to jednak braki, które mają wielki wpływ na drużynę - Mancini zapowiedział, że wystawi identyczny zespół, co w meczu z Corinthians. Z drugiej strony Coritiba zagrała naprawdę dobre spotkanie z Santosem - co prawda remis 0-0 nie wygląda bardzo zachęcająco, ale gdyby tylko Alan Santos nie trafił w słupek, to byłaby wygrana... Dzisiaj miał wrócić do składu Kléber, który po zawieszeniu na 11 meczy nabawił się w piątek kontuzji i jego powrót został odłożony w czasie. Na szczęście wraca Rildo, który wraca po zawieszeniu za kartki, brakować będzie jednak Galdezaniego - to akurat nie powinien być wielki problem.
Gdyby nie fakt, że kursy na wygraną gospodarzy rosną, pozostawiłbym to spotkanie same sobie - im wyżej jednak, tym lepiej, a azjatyckie -1 nie może być pozostawione obojętnie.
Coritiba - Vitória Salvador FT 0-1 - zmarnowany karny, nieuznane bramka, rażąca nieskuteczność - wszystko to się zemściło i mecz zakończył się niekorzystnym dla mnie wynikiem ⛔
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na kolejkę numer 23. Pary meczowe wyglądają następująco:


forbet
Kolejka jak dla mnie osobiście jest mało przyjemna do typowania.. za to zapowiada się prawdziwa uczta do oglądania. Kolejka zaczyna się meczem Atl. Mineiro - Palmeiras, później Vasco - Gremio i trzeci mecz, wisienka na torcie - Santos - Corinthians. Każdy z tych meczy może zakończyć się dowolnym wynikiem. Ja raczej z obowiązku typuje jedno z tych spotkań:

-

Vasco - Gremio (1:0)

bts - @1,9 - forbet ⛔
Skład Vasco:
Silva - Ramon, Martins, Breno, Madson - Wellington, Escudero, Nene, Vital, Wagner - Rios
Skład Gremio:
Greohe (Vitor) - Cortez - Konnemann Bressan, Leo Moura - Arthur, Michel, Arroyo (Kaio, Leonardo), da Silva (Patrick), Fernandinho - Barrios (Everton)
Gremio musi gonić lidera, musi zdobywać punkty - i robi to - 5:0 ze Sport Recife, 0:0 z Atletico PR, 2:0 z Atletico MG, 1:0 z Atletico GO. Ale dzisiejszy przeciwnik jest wymagający - Vasco ostatni mecz wygrało na wyjeździe z Fluminense, wcześniej urwało pkt. Palmeiras (1:1). Dodatkowo Vasco walczy o Sudamericane... no i gra przed własną publicznością... Mecz z cyklu tych, co to może mieć każdy wynik... ale ja liczę na to, że oba zespoły będą walczyć - a to powinno zaowocować bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Witajcie. Mam chwilkę czasu to i dodam rozkład na kolejkę numer 24 w Brazylii:

forbet
Ja tutaj widzę swoją szansę w 2 spotkaniach:
-

Corinthians - Vasco (1:0)
un2,5 - @1,55 - forbet ✅
Corintians przed ciężkim rewanżem w Copa Sudamericanie z argentyńskim Racingiem (pierwszy mecz w Argentynie zakończył się wynikiem 1:1) Dodatkowo gospodarze mają bezpieczną przewagę w lidze, więc nie muszą walczyć o wynik. Vasco natomiast remis i 1 punkt na ciężkim gruncie lidera na pewno jest na rękę. Nie widzę tutaj jakiejś szansy na otwarty mecz pełen bramek i zwrotów akcji ???? . Bardziej oba zespoły powinny chcieć po prostu przeczekać te 90 min i nie zrobić sobie krzywdy.
-

Cruzeiro - Bahia (1:0)

1 - @1,55 - forbet ✅
Mamy tutaj zespoły z dwoma przeciwnymi założeniami, po przeciwnych stronach tabeli. Cruzeiro walczy o możliwość gry w Libertadores. Grają w pucharach... w ostatnich meczach prezentowali się całkiem porządnie - potrafili ograć Gremio i zremisować z Santorem i Flamengo.
Bahia walczy o utrzymanie się w lidze, a większość punktów zdobyła na własnym stadionie.. Na wyjazdach nie potrafili zdobyć kompletu punktów z Atletico GO, Atletrico PR, Chapocoense czy Santosem. Nie sądzę, żeby nagle przerwali tą złą passę, nie z Cruzeiro i nie na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Corinthians - Vasco
Typ: 1(-1) Kurs: 2.50 ⛔

A ja jednak zaryzykuje i pogram handi na lidera. W ostatnim czasie marne wyniki i pora poprawić jednak morale przed rewanżem który umówmy sie nie wyszedł im kompletnie gdyż remis na własnym stadionie szału nie robi.
Dzis szansa na podniesienie morali tak by w dobrych humorach ruszyć w podróż na rewanżowe spotkanie.
Czysta 1 wydaje sie idealna do dubla.Ja próbuje pograć ryzykowniej.
Wynik: 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
przed nami 25 kolejka w Brazylii:

forbet
-

Flamengo - Avai (1:1)

1 - @1,45 - forbet ⛔
Typ z tych oczywistych. Flamengo walczy o czołówkę ligi, Avai walczy o środek tabeli. Flamengo na własnym stadionie to maszyna nie do zatrzymania - w 12 meczach strzelone 20 bramek, stracone 8. Punkty Fla u siebie traciło rzadko, a teraz po efektownym wyeliminowaniu Chapecoense w Sudamericanie nie widzę innej opcji jak wygrana w lidze.
-

Fluminense - Palmeiras (0:1)

bts - @1,8 - forbet ⛔
Mecz zespołów z bardzo silnym atakiem. po 24 kolejkach oba zespoły strzeliły odpowiednio 34 i 35 bramek. Dodatkowo obrona Fluminense nie jest jakim monolitem - świadczy o tym fakt straty 34 bramek. Dodatkowo we Fluminense mamy lidera klasyfikacji króla strzelców - Dourado. Palmeiras ostatnie mecze ma w większości underowe ale tym razem liczę, że bramkę uda im się strzelić i jednocześnie nie wierzę, że zachowają czyste konto.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Flamengo - Avai
1 - @1,45 - forBet
Typ z tych oczywistych. Flamengo walczy o czołówkę lig
Oczywisty czysto teoretycznie moim zdaniem ;)
Flamengo walczy w środę o Puchar Brazylii, to tam przypomnę leży największa kasa do zgarnięcia w Ameryce Południowej. Premie wyższe niż nawet w Copa Libertadores. Poza tym Flamengo z takim potencjałem musi zdobywać puchary, a wygrana w pucharze to nie tylko prestiż, ale od razu awans do Libertadores na przyszły sezon. Więc oczywistym jest, że dziś mnóstwo zmian w składzie.
Flamengo: Alex Muralha - Rodines, Vaz, Rhodolfo, Rene - Marcio Araujo, Mancuello - Geuvanio, Everton Ribeiro, Gabriel - Paqueta
Ja bym się w to nie pchał, nawet mimo tego, że to tylko Avai na przeciwko.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Ja bym się w to nie pchał, nawet mimo tego, że to tylko Avai na przeciwko.
Miałeś rację. Gol dla Fla - stadiony świata, ale to co grali gospodarze w pierwszej połowie - masakra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Sport Club de Recife - Vasco da Gama
Typ: 2
Kurs: 4,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela prezentuje się tak:

Sport Recife u siebie zanotował do tej pory 5 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki natomiast goście na wyjazdach mają bilans 3 zwycięstw, 2 remisów i 7 porażek. Gospodarze tego meczu w rozgrywkach ligowych są w ostatnim czasie w wyraźnym dołku, bo od 7 meczy z rzędu nic nie wygrali a do tego 4 ostatnie spotkania w lidze to 4 porażki. Wyraźna obniżka formy przez ten zespół i z tego względu próbuję dziś pograć na zwycięstwo Vasco da Gama. Oni wprawdzie też jakoś specjalnie formą nie grzeszą ale wyglądają ciut lepiej od rywala pod względem formy. Słabsza dyspozycja Sport Recife może być spowodowana tym, że zespół ten w ostatnim czasie miał napięty kalendarz, bo oprócz spotkań ligowych grali również mecze w Copa Sudamericana, gdzie awansowali do ćwierć finału. Goście powinni być lepiej zregenerowani na to spotkanie, bo mieli więcej czasu aby wypocząć i przygotować się do tego spotkania. Sport Recife ma ciekawy skład ale w tym momencie widać wyraźny spadek formy w ich grze.

Absencje w Sport Recife:

pomocnicy Patrick (20 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Everton (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Leandro (2 występy w tym sezonie)
Absencje w Vasco da Gama:
obrońca Gilberto (20 występów w tym sezonie), pomocnicy Wagner (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Marcelo (bez występu w tym sezonie) i napastnicy Fabiano (11 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Kelvin (5 występów w tym sezonie)
Większe osłabienia po stronie gości, bo nie ma najlepszego strzelca w zespole Fabiano ale radzą sobie bez niego już od jakiegoś czasu więc to już raczej wielki problem nie jest a bardziej mnie martwi nieobecność Gilberto i Wagnera, którzy w ostatnim czasie byli podstawowymi graczami w swoim zespole. U gospodarzy będzie mocno brakować pomocnika Patricka, który też jest ważnym graczem swego zespołu. Mimo, wszystko próbuję na gości. Są w nieco lepszej formie a do tego powinni być lepiej wypoczęci na to spotkanie. Sport Recife w rozgrywkach ligowych się zablokowało i mam nadzieję, że jeszcze z tego dołka nie wyjdzie.
⛔ 1-1
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Pora na kolejkę numer 26. A w niej następujące spotkania:

forbet
I ponownie mamy serię spotkań, które zapowiadają się na niezwykle wyrównane. Bo jakie mogą być mecze Palmeiras - Santos, Cruzeiro - Corinthians czy Gremio - Fluminense. Na tą chwilę mam pomysł na ostatnie w ww spotkań:
-

Gremio - Fluminense (1:0)

bts - @2,05 - forbet ⛔
Ostatnie wyniki Gremio w lidze były dosyć słabe. Moim zdaniem spowodowane to było dwumeczem w Copa Libertadores z Botafogo. Gremio gra dalej, jeden mecz jeszcze odpuściło - teraz pora wrócić na swój kurs i rytm. Braki kadrowe co prawda są:
Bressan, Michel i Walter Kannemann są zawieszeni.
Pod znakiem zapytania stoi występ: Fernandinho, Lucasa Barriosa i Edilsona
Z drugiej strony mamy zespół Fluminense, który dużo strzela i jednocześnie dużo bramek traci. Zespół gości także nadal gra w międzynarodowych pucharach - z wielkim trudem przeszedł Ekwadorskie LDU. Z braków kadrowych, na pewno nie zobaczymy zawieszonego za kartki Nogueiry. Do dyspozycji trenera jednak są i Léo Moura i Jailson i Jael. No i jeszcze Dourado nie strzelił gola w 2 ostatnich meczach - więc liczę na to, że w tym spotkaniu coś trafi.


A jakie są Wasze pomysły? typy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Sao Paulo - Sport Recife
Typ: Sao Paolo @ 1,55 Totolotek ✅ 1;0
Moja propozycja na dziś to wygrana SPFC. Ostatnio trochę punktują, odkąd przyszedł Hernanes to zupełnie lepsze wrażenie sprwaiaja, sam Hernanes stał się z miejsca bożyszczem Morumbi i strzela mnóstwo goli. Nie gra od początku sezonu, a już stał się najepszym strzelcem zespołu bo ma 7 bramek.
Sao Paulo trudna sytuacja, strefa spadkowa im mocno zajrzała w oczy, ale wszystko na styku, 2-3 wygrane i są znacznie wyżej. Sport do ogrania, wyjazdy ma fatalne. SPFC remis z Corinthians ostatnio 1:1.
Sport na wyjeździe 3-1-8. SPFC u siebie jeszcze jako tako bo 5-5-2. Jest okazja do wygranej tym bardziej, że Sport dziś bez Diego Souzy, który zawieszony za kartki.
Potencajł z przodu SPFC ma, bo Hernanes, Cueva, Marcos Guilherme, Lucas Hernandez i Pratto. Ja wreszcie na nich zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
-

Vitoria - Sport (1:2)
bts - @1,65 ✅
ov2,5+bts - @2,05 ✅
forbet
Jest to spotkanie zespołów, które jednocześnie sporo bramek strzelają oraz sporo tracą. Bilans bramkowy w lidze po 26 kolejkach wygląda następująco 32-38 vs 31-38. Oraz odpowiednio dla spotkań dom/wyjazd (13 spotkań) - 13-21 vs 12-25. Oba zespoły mają w swoich kadrach zawodników, którzy coś tam zawsze ustrzelą - z jednej strony w Vitori mamy Neiltona, Trelleza czy asystującego Davida, a z drugiej dosyć dziurawą obronę Santosem na bramce. W zespole gości sytuacja jest bardzo podobna: atak to Andre, Souza i Osvaldo i dziurawa obrona z Durvalem, Henriquezem oraz Magrano na bramce. Składy na ten mecz:
Vitoria:
Goleiros: Caique e Wallace Barato;
Laterais: Caique Sa, Patric, Geferson e Juninho;
Zagueiros: Alan Costa, Fred, Ramon, Bruno, Rene Santos e Wallace;
Volantes: Uillian Correia, José Welison e Fillipe Soutto;
Meias: Yago, Danilinho, Carlos Eduardo e Cleiton Xavier;
Atacantes: Tréllez, Neilton, David e André Lima.
Sport Recife
Magrão; Raul Prata, Henríquez, Durval e Mena; Anselmo, Wesley e Patrick; Diego Souza, Osvaldo e André.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na 29 kolejkę ligi brazylijskiej. Informacje o brakach kadrowych i prawdopodobnych składach znajdziemy na stronach Globo:
https://globoesporte.globo.com/cartola-fc/noticia/cartola-fc-nikao-carli-mena-wendel-e-fernando-bob-desfalcam-a-rodada-29.ghtml
Ja wybrałem na tą kolejkę 2 spotkania:
-

Coritiba - Cruzeiro (1:0)
un2,5 - @1,55 ✅
un2,5+2 - @4,4 ⛔
un2,5+nobts - @1,9 ✅
Cruzeiro walczy o czołowe miejsce w lidze.I walczy z powodzeniem. W ostatnich 5 meczach ligowych zgarnęli 13 pkt. Po drodze pokonali w finale Copa do Brazil Flamengo i zdobyli puchar. Ostatnie mecze co prawda na plus, ale na pewno były sporym obciążeniem dla dzisiejszych gości. Sądzę, że Cruzeiro nie będzie się dziś forsować, i będzie chciało zdobyć 3 pkt jak najmniejszym nakładem sił.
Z drugiej strony mamy Coritibe, która co prawda będzie wspierana przez własne trybuny, ale ostatnio notuje fatalną passę. Aktualnie jest na przedostatniej, 19 pozycji. Ten mecz może także okazać się meczem być albo nie być dla trenera gospodarzy.
Sytuacja kadrowa obu zespołów wygląda następująco:
CORITIBA
Kontuzjowani: Alecsandro, Geovane, Getterson, Henrique Gelain, Kleber
Zawieszeni: Ninguém
Prawdopodobny skład: Wilson; Léo, Werley, Cléber Reis e Thiago Carleto; Jonas, Alan Santos, Matheus Galdezani e Tiago Real; Rildo e Henrique Almeida
CRUZEIRO
Kontuzjowani: Ariel Cabral, Dedé, Raniel, Robinho e Sassá
Zawieszeni: Ninguém
Prawdopodobny skład: Fábio, Ezequiel, Digão, Manoel e Diogo Barbosa; Henrique, Hudson, Rafinha, Thiago Neves e Arrascaeta; Rafael Sobis

Drugie spotkanie:
-

Palmeiras - Ponte Preta (2:0)

1 - @1,5 ✅
Nie wierzę, żeby Palmeiras dwa razy pod rząd tak głupio straciła prowadzenie i ostatecznie 3 pkty. W tym meczu powinni zagrać wyjątkowo mocno skoncentrowani, bo jeżeli chcą liczyć na wysoką pozycję w lidze - muszą wygrywać takie spotkania. Zwłaszcza, że przeciwnik do najmocniejszych nie należ, jest dosyć mocno osłabiony.. i nie jest wspierany przez własne trybuny.
Sytuacja kadrowa:
PALMEIRAS
Kontuzjowani: Ninguém
Zawieszeni: Ninguém
Prawdopodobny skład: Fernando Prass, Mayke, Edu Dracena, Juninho e Egídio (Michel Bastos); Thiago Santos, Tchê Tchê e Moisés; Willian, Dudu e Keno
PONTE PRETA
Kontuzjowani: Artor, João Vitor, Luis Ali e Wendel
Zawieszeni: Fernando Bob e Luan Peres
Prawdopodobny skład: Aranha, Nino Paraíba, Marllon, Rodrigo e Jeferson; Elton; Claudinho, Jean Patrick, Jádson e Danilo Barcelos; Lucca

wszystkie kursy z forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
gramy dalej.... mam jeszcze jeden pomysł na tą kolejkę:
-

Vasco - Coritiba (1:1)

1 - @2 - forbet ⛔
Coritiba po niespodziewanym zwycięstwie z Cruzeiro teraz jedzie do Rio. Ale po zdobyciu 3 pkt posada trenera gości jest trochę pewniejsza, a to zapewne wymusi bardziej ostrożną grę. A takie murowanie bramki może okazać się zgubne w meczu przeciwko Nene i spółce. Dodatkowo Coritiba osłabiona brakiem Tiago (pauzuje za kartki).
Vasco powinno to wygrać, może minimalnie.. ale przewiduje, że 3 pkty zostaną w Rio.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 00:30
Spotkanie: Oeste FC - Brasil de Pelotas
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wprawdzie typ z Serie B a nie z Serie A ale wrzucam tutaj do tematu ???? Tabela z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej wygląda tak:

Do tej pory Oeste u siebie zanotował 9 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki, natomiast goście na wyjazdach słabo się spisują co pokazuje bilans 3 zwycięstw, 2 remisów i 10 porażek. Jest to spotkanie takiej typowej drużyny własnego boiska z zespołem, który nie radzi sobie za dobrze na wyjazdach. Ja w tym spotkaniu idę w stronę gospodarzy, właśnie dlatego, że u siebie ten zespół dobrze sobie radzi a ich rywal na wyjazdach wypada kiepsko. Do tego w drużynie Brasil de Pelotas nie zagra dzisiaj 3 piłkarzy, którzy w ostatnim ligowym meczu grali w podstawowym składzie.
Absencje w Oeste:
obrońca Gustavo (7 występów w tym sezonie) i pomocnicy Betinho (27 występów w tym sezonie) i Fernando (6 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Brasil de Pelotas:
obrońca Evaldo (18 występów w tym sezonie) i pomocnicy Afonso (27 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Nem (14 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Calyson (8 występów w tym sezonie)
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Na 24 kolejkę w oczy rzuciły mi się 2 spotkania i pobieram je w dubelku:
-

Corinthians - Avai (1:0)

1 - @1,4 ✅
jeszcze tylko 5 kolejek do końca rozrywek (bez tej najbliższej). Corinthians ma 8 pkt przewagi nad Gremio. I dziś jest świetna okazja na zdobycie kolejnych 3 pktów. Cori po chwilowym spadku formy w ostatnich meczach zdobyli komplet punktów (z Palmeiras u siebie i Atletico PR u siebie). Avai natomiast 2 ostatnie mecze to 0 pkt (porażki z Bahią u siebie i Coritibą na wyjeździe). Myślę gospodarze nie stracą okazji do zrobienia kolejnego kroku do mistrzostwa i zgarną komplet punktów.
Składy dostępne są na stronie Globo:
https://globoesporte.globo.com/sp/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/rodada-34-tudo-o-que-voce-precisa-saber-sobre-corinthians-x-avai.ghtml
Warto dodać, że Corinthians bez Cassio czy Jo. Natomiast Avai bez Castro. Gospodarze na pewno mocniej osłabieni, ale myślę jedenastka na ten mecz powinna wystarczyć na słabe Avai.
do tego dodaję:
-

Bahia - Atletico MG (2:2)

bts - @1,68 ✅
Oba zespoły mocno overowe. Oba raczej do Libertadores już nie awansują... pozostaje utrzymanie miejsca dającego prawo gry w Sudamericanie. Atletico bez Freda ale zostaje jeszcze Robinho, Luan czy Maoura. Z drugiej strony u gospodarzy mamy Junio, Mendoze czy Allione. To powinno wystarczyć do przynajmniej po jednym golu z każdej strony... a to już mi wystarczy.

Łączny kurs - @2,35 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Coritiba vs Ponte Preta
Typ - 1 z kursem 2,0 w Totolotku

Godzina 22:00
Dzisiaj spotykają się dwie drużyny z końca stawki. Gospodarze zajmują obecnie 15 miejsce, zaś goście 18. Pomiędzy tymi drużynami jest 4 punkty różnicy. Obie walczą o utrzymanie, a dodatkowo gospodarze przy dobrym finiszu sezonu, mogą jeszcze załapać się do rozgrywek Copa Sudamericana. Dzisiaj myślę, że jest to dla nich doskonała okazja by odskoczyć od strefy spadkowej i zacząć myśleć o próbie awansu do wyżej wspomnianych rozgrywek.
5 ostatnich meczy Coritiby - 3 wygrane i dwa remisy.
5 ostatnich meczy Ponte Preta - 4 porażki i jedna wygrana, co ciekawe, z liderem Corinthians.

Widać wyraźnie kto jest w lepszej formie, a dodatkowo dochodzi do tego atut własnego boiska. Warto zaznaczyć również to, że goście są obecnie najgorszą drużyną w lidze w meczach wyjazdowych. Notują serie 4 ligowych porażek z rzędu. Mam nadzieję, że przy obecnej dyspozycji obu drużyn, gospodarze poradzą sobie ze słabo spisującą się ekipą przyjezdnych.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 23.30
Spotkanie: Brasil de Pelotas - ABC
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej. Na początek tabela:

Do końca rozgrywek zostały 3 kolejki i zespół gości już jest pewny spadku. Brasil de Pelotas z kolei jak wygra będzie już niemal pewnym utrzymania. Stawiam zatem w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy, którzy powinni być bardziej zmotywowaniu niż ich rywal. U siebie Brasil de Pelotas ma na koncie 9 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki, natomiast ABC na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 2 zwycięstwa, 3 remisy i 12 porażek. Również sytuacja kadrowa zdecydowanie lepsza po stronie gospodarzy, którzy dzisiaj bez większych absencji i zagrają w najmocniejszym składzie.
Absencje w ABC:
obrońcy Eltinho (22 występy w tym sezonie) i Filipe (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Gege (28 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Guedes (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie, opuścił zespół i przeszedł do chińskiego zespołu Hakka) i Pedra (22 występy w tym sezonie) i napastnicy Tata (6 występów w tym sezonie) i Nixos (4 występy w tym sezonie)
Wszystko przemawia za gospodarzami i ja przychylam się ku typu na ich wygraną. Kurs i tak fajny, bo spodziewałem się w granicach 1,35 - 1,40
✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 22:15
Spotkanie: Londrina vs Guarani
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Totoloek

Spotkanie aktualnie 6 drużyny brazylijskiej drugiej ligi, z drużyną zajmującą przed tą kolejką 14 miejsce. Gospodarze będący w bardzo dobrej formie, licząc ostatnie 10 kolejek ligowych, są najlepsi w lidze. W ostatnich 7 meczach, odnieśli 6 zwycięstw. U siebie niepokonani od sierpnia! W tym czasie odnieśli 7 wygranych i zanotowali 3 remisy.
Goście z kolei na przeciwnym biegunie jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Bez zwycięstwa od lipca, a od tamtej pory rozegrali już 12 meczy wyjazdowych. Na to składa się 7 porażek i 5 remisów.
Do końca rozgrywek pozostały 3 kolejki, a gospodarze nadal walczą o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i na pewno zrobią wszystko, by dzisiejszy mecz wygrać. Goście jedyne o co walczą, to o utrzymanie. Mają 3 punkty przewagi nad drużyną ze strefy spadkowej,Luverdense. Na pewno dzisiaj nie złożą łatwo broni, ale mając za 3 dni mecz u siebie właśnie z drużyną Luverdense, myślę, że więcej uwagi poświęcą właśnie meczowi z bezpośrednim rywalem, a nie na dzisiejszym meczu. Może to być decydujący czynnik i mam nadzieję, że gospodarze odniosą dzisiaj zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:45
Spotkanie Cortinthians-Fluminense
Typ: 1/1
Kurs 2.10
Buk Totolotek
Analiza: Corinthians na własnym stadionie w tej kolejce podejmował będzie drużyne Fluminense, gospodarze już zapewnili sobie mistrzostwo kraju, oraz kwalifikację do Copa Libertadores w przyszłym sezonie dlatego może się wydawać że w tym meczu nie grają już o nic. Ale dalej jak na lidera przystało to oni są moim zdaniem zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów . Gospodarze do tej pory na swoim stadionie rozegrali 17 spotkań wygrali aż 11 z nich zanotowali 4 podziały punktów oraz 2 porażki , goście na wyjazdach graja raczej średnio i tych punktów mają tylko 19. Gospodarze mają lepszy bilans i często ogrywali ekipę Fluminense w pojedynkach ligowych , szczególnie jeśli chodzi o spotkania rozegrane na swoim stadionie. Gospodarze u siebie ostatnio mają bardzo dobrą formę bowiem w 6 poprzednich spotkaniach zanotowali 4 zwycięstwa oraz 2 podziały punktów , znacznie gorzej wyglądały ich mecze wyjazdowe w których ponosili porażki,ale mogli sobie już na to spokojnie pozwolić bowiem mają sporą przewagę. Mój typ na ten mecz to wygrana Corinthians po pierwszych 45 minutach jak i na koniec spotkania, stawiam na wynik 2:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom