>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Filmy, które polecacie.

psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
gdzie go można obejrzeć ?
Peaky Blinders na Netflixie, parę dni temu dodali najnowszy 3 sezon. A na pewno wcześniej było na nc+ GO, bo tam jest premiera tv w Polsce.
Co do filmów gangsterskich, to chodzi ci o nowsze, w sensie premiery filmu czy czasów jakich dotyczy fabuła?
Bardzo dobrym filmem jest Brudny szmal z jedną z ostatnich ról Gandolfiniego. Ujęcie trochę z innej perspektywy gangsterskiej, ale tym bardziej ciekawe.
Pozycja obowiązkowa to też Rzeka tajemnic , parę lat już ma, ale na podstawie wybitnego kryminału, też trochę obok, bo rzecz dotyczy zabójstwa córki byłego gangstera, no ale przez to własnie wszystko się przenika. Swietna rzecz.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
sporo mam teraz do ogladania dzieki Wam. psotnick chodzi mi o czas premiery filmu, gdyz cala klasyka obejrzana, a fabula nie wazne dla mnie w jakim czasie sie toczy, to i to wchlone ????
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Remedium (2014) - wiele dobrego słyszę o tym filmie, jednak dość ciężki, ze względu na poruszaną tematykę - pedofilia. Ktoś może już oglądał i potwierdzi, że wart obejrzenia?
 
L 0

lado

Użytkownik
Split - thriller, gdzie pierwsze skrzypce gra porywacz o mnogiej osobowości. Dobry klimat a nawet parę razy można się uśmiechnąć ????
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Okup (1996)
Negocjator (1998)
Trochę śmiesznie się ogląda takie starsze filmy w dzisiejszych czasach jak np. postacie występujące w filmie przeglądają monitoring z kaset vhs.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Aż się zdziwiłem, że tego tutaj nie ma.
Gladiator (2000) - Generał Maximus - prawa ręka cesarza, szczęśliwy mąż i ojciec - w jednej chwili traci wszystko. Jako niewolnik-gladiator musi walczyć na arenie o przeżycie.
 
M 27

milt

Użytkownik
Coś mało tutaj polskich filmów. Dziwne przecież polskie kino to wysoki poziom. Zapodam od siebie kilka tytułów które jeszcze nie przewinęły się w temacie , a według mnie to filmy warte obejrzenia:
Desperacja(1988)
Akcja rozgrywa się w XIX wieku. Polskie organizacje konspiracyjne w ukryciu przygotowują się do powstania styczniowego ruski próbują ich rozpracować i rozbić. Główna bohaterka donosi ruskom bo ci obiecują jej w zamian że uwolnią jej męża z więzienia. Z drugiej strony pomaga też jednemu spiskowcowi w którym się zakochuje, chroni go przed aresztowaniem i ukrywa. Film pokazuje także spory pomiędzy Polakami o to czy powstanie powinno wybuchnąć.
Dom Gry(1987)
Psychoterapeutka próbuje pomóc nałogowemu hazardziście. Wnika w środowisko nielegalnego hazardu, oszustów, gangsterów. Jeden z moich ulubionych filmów, wciągająca fabuła.

Pułkownik Kwiatkowski(1996)

Historia gościa, który udając ubeka ratował ludzi z komunistycznych więzień.
Jancio Wodnik(1993)

W ciekawy sposób pokazano jak sława, popularność, pieniądze to że wszyscy dookoła klepią cię po plecach i chwalą potrafi całkowicie zmienić człowieka.
Sprawa się rypła(1985)

Niezła komedia.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Ostatnio w końcu obejrzałem Król Artur i jeśli ktoś lubi tego typu kino to zdecydowanie polecam. Mnie mocno raziły jedynie przekombinowane już efekty specjalne i te zwolnienia w trakcie bitw, ale za to rewelacyjny podkład muzyczny.
Z seriali wkręciłem się w &quot;Stu&quot; dostępny jest na platformie Netflix. Zdecydowanie dobry i mocno wciągający ????
 
M 27

milt

Użytkownik
Piękny Umysł(2001)
Historia genialnego matematyka Johna Nasha.
Czysta chirurgia(1977)
Osobiście dla mnie jeden z najważniejszych filmów, zmienił moje zdanie na temat polskiego kina którego wcześniej nie za bardzo lubiłem.
Do szpitala gestapo przywozi rannego członka ruchu oporu i nakazuje lekarzowi go operować. Lekarz staje przed trudnym wyborem. Co zrobić? Może przeprowadzić operację i uratować mu życie, jednak doskonale wie że później gestapowcy będą go torturować a później zabiją.
Hotel Rwanda(2005)
Film opowiada prawdziwą historię Paula Rusesabagina, który uratował życie ponad tysiąc osobom w czasie wojny w Rwandzie.
 
Do góry Bottom