>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Jak widzicie walkę Golovkina z Alvarezem?
Ja zamierzam postawić na Saula. Myśle że gdyby Golovkin mógł zrobić większa krzywdę Canelo to by go po prostu nie dopuścili do tej walki, gdyż na rynku amerykańskim jest zbyt dużo warty i przyciąga wielu kibiców z USA i Meksyku. Sadze ze wyjdzie z taktyka aby odskakiwać Golovkinowi i starać się go zmęczyć bieganiem za nim, gdy walka skończy się na punkty to jestem pewny że sędziowie już zadbają o wygrana Alvareza, skoro nawet przy pojedynku z Floydem wynik był niejednogłośny... Ogólnie to postawiłbym na GGG, bo od dawna mu kibicuję, ale po tym co widziałem w walce Ward-Kovalev, nie zdziwię się jeżeli Saul Alvarez to wygra.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Boksersko Gołowkin ,ale Alvarez ma takie plecy ,że musiałby dostać taką bombę jak Szpilka z Wilderem.Mimo stawek znawcy i trenerzy typują właśnie ...Alvareza czyli musi być coś na rzeczy.Z chęcią typowałbym tę walkę ,ale Polsat nie zamierza jej transimitować ,a co dopiero taki placek jak Kurski z TVP... Szukać streamu po 4 rano ? No,thanks. Skoro takie pojedynki nam umykają ,to co się dziwić ,że nasza ciężka waga ... praktycznie już nie istnieje.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Według buków, faworytem tej walki jest Golovkin (kurs około 1,50; Alvarez 2,2), natomiast warto zwrócić uwagę na zakład &quot;zawodnik wygra na punkty&quot;, gdzie kurs na Golovkina wynosi około 4,50, a na Alvareza już 2,90. Tak jak pisałem wcześniej, Golovkinowi będzie bardzo ciężko wygrać na punkty i sądzę że zarówno on jak i jego sztab o tym wiedzą. Jeżeli Alvarez przetrwa pierwszą połowę walki, to sądzę, iż Gołovkin zacznie boksować coraz bardziej ofensywnie, przez co może popełniać błędy.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Gienek jest coraz starszy , z walki na walke wyglada coraz slabiej, moim zdaniem kursy powinny byc odwrotnie. Widze value w Alvarezie, ja obstawiam Saul na punkty
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Gennady Golovkin vs Saul Alvarez
Gennady Golovkin 1.67 Unibet⛔⛔⛔ Brawa dla sedziow????
Ja w tej walce skaniam sie do zwyciestwa Golovkina , widac bylo na wazeniu ze jest w 100 % przygotowany i zmotywowany wiec wczesniejszych walk bym tu nie przytaczal bo to raczej bez znaczenia , mysle ze Canelo nie bedzie w stanie udzwignac ciaglego presingu jaki zapewne Golovkin narzuci do tego ogromna sila ciosu napewno bedzie tu miala znaczenie , oczywiscie Canelo to swietny bokser przedewszystkim technicznie , lecz jego cios raczej krzywdy kazachowi nie zrobi ktory szczeke tez ma bardzo mocna , ta walke widze tak ze Golovkin powoli swoja sila i presingiem bedzie obijal Canelo i w pozniejszych rundach go zlamie, dla odwazniejszych mozna zagrac Golovkina przez K.O po 2.38 bo mam przeczucie ze walka nie potrwa 12 runs.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ten weekend również jest obfity w wiele walk bokserskich, wystąpią zawodnicy już z IO w Rio 2016. Sporo ich już przeszło na zawodowstwo. Jakieś pomysły?
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Straszliwe pustki w temacie boksu a szkoda bo wiele ciekawych walk na horyzoncie.
Masternak- Bujaj - STS wystawił kurs 4,6 i jest to gruba przesada. Każdy kto widział ostatnie walki Masternaka powinien sie ze mną zgodzić że on zatracił wszystkie swoje walory- fatalny pojedynek z Kubichem a ostatnio z Sillah&#39;em był wyraźnie słabszy ale wiadomo było że ściany sprzyjają rodzimym bokserom.
Jego rywal- Stivens Bujaj na codzien boksuje w Stanach i to jego pierwszy atut, pozatym ciężko coś powiedzieć bo bokserów z rekordem 16-1 jest wielu i to wcale nie musi znaczyć że są jednak wybitni- tutaj jednak zakładam że jest to zawodnik na poziomie Sillah&#39;a (a wiec gościa z którym dam sobie rękę uciąć że Master przegrał) co daje mi obraz walki najdalej 50-50 więc kurs 4,6 to dla mnie niesamowite value.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Straszliwe pustki w temacie boksu a szkoda bo wiele ciekawych walk na horyzoncie.
Masternak- Bujaj - STS wystawił kurs 4,6 i jest to gruba przesada. Każdy kto widział ostatnie walki Masternaka powinien sie ze mną zgodzić że on zatracił wszystkie swoje walory- fatalny pojedynek z Kubichem a ostatnio z Sillah&#39;em był wyraźnie słabszy ale wiadomo było że ściany sprzyjają rodzimym bokserom.
Jego rywal- Stivens Bujaj na codzien boksuje w Stanach i to jego pierwszy atut, pozatym ciężko coś powiedzieć bo bokserów z rekordem 16-1 jest wielu i to wcale nie musi znaczyć że są jednak wybitni- tutaj jednak zakładam że jest to zawodnik na poziomie Sillah&#39;a (a wiec gościa z którym dam sobie rękę uciąć że Master przegrał) co daje mi obraz walki najdalej 50-50 więc kurs 4,6 to dla mnie niesamowite value.
Sillah to doświadczony i solidny rywal, a walka była zacięta, tego Bujaja nie znam, ale gdyby wisiały jakieś zakłady na sposób wygranej, to postawiłbym na Masternaka na punkty. Nokautu raczej nie będzie, bo Master ma watę w łapach.
Przy obecnych kursach, aż żal nie zagrać na wygraną Włodarczyka ???? .
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Masternak decyzja @1.92
Walka powyżej 8,5 rund @1.73
LVBet

Słusznie Polak uznawany za faworyta i powinien to spokojnie wygrać decyzją. Przeciwnik to żadna czołówka i brak wielkich nazwisk na rozkładzie, mimo że Master to również nie TOP, ale zdecydowanie lepszy od rywala.
Bujaj (się ???? heh) może mieć szansę na jakieś zakończenie walki przed czasem, bo ma czym uderzyć, i tutaj Masternak musi być bardzo uważny, to zależy od niego samego czy da się trafić.

soltysiao
Jeśli masz NC+, to na niekodowanym kanale Pro7Maxx.
 
Do góry Bottom