>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Frank de Boer zwolniony z Crystal Palace!
Jego Crystal Palace w 4 meczach zanotowało 4 porażki. Drużyna nie strzeliła ŻADNEJ bramki, straciła 7.
 
B 16

bartipsk

Użytkownik
pobił tym samym rekord pod względem tego jak szybko go zwolniono .. a w sobotę dostał jeszcze zapewnienie od zarządu czy tam właściciela że jego pozycja jest niezagrożona ???? tak to już jest w Anglii i z Anglikami jedno mówią drugie robią liczy się pieniądz i efekt tu i teraz. Swoją drogą podczas transmisji wspominano o tym że jest na pierwszym miejscu wśród bukmacherów do zwolnienia czy ktoś sprawdził przez weekend kurs ? pytam z Ciekawości, nie tak dawno kiedy to media trąbiły że lada dzień dojdzie do transferu na linii Barcelona Liverpool a kwoty sięgały nawet 150mln, to kurs na pomocnika z Liverpoolu wynosił 1.50 że taki kontrakt zostanie sfinalizowany. Jednak nic takiego się nie wydarzyło ????
 
B 16

bartipsk

Użytkownik
Ja powiem tak: póki co portale plotkarskie nadal dywagują nad 358mlilionową ofertą za Messiego do City. Przejdźmy szybko do poważniejszych treści. Zaskoczyło i to mocno pozytywnie Huddersfield. Start bardzo udany i trzymam za nich kciuki aby w lidze pozostali. Nie wynika to jednak z żadnej sympatii sportowej, czysty sentyment do tej miejscowości. Kciuki kciukami jednak uważam że pomimo udanego startu ta drużyna zbierze jeszcze solidne bęcki w lidze. Bardzo słaby stary WHU, przed sezonem, na papierze byłem skłonny do typowania ich w pierwszej 8 ligi. Liverpool to zagadka mogą wygrywać po szalonych meczach i mogą tracić punkty w głupi sposób z przeciwnikami z dolnych części tabeli, myślę że skończą dalej niż 5te miejsce. Co do wygranego ligi tak jak komentatorzy brytyjscy uważam że będzie to rozgrywka pomiędzy klubami z Manchesteru. Dodam tylko do tej rozgrywki The Blues, czyli nic nadzwyczajnego. Arsenal jest zbyt słaby na top 3, poza tym uważam że w tej ekipie nadal tli się mini konflikt a to przekłada się na wyniki. Totki grają przyzwoity football i zawsze miałem do nich pozytywne uczucie, widzę ich w top 4 jednak wszystko zależy od formy w kluczowych momentach sezonu oraz jak zwykle kontuzji.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Nic dwa razy się nie zdarza i ja osobiście mam nadzieję że Obywatele z Manchesteru nie złapią jakiejś większej zadyszki. Ja bardzo podziwiam i kibicuję Guardioli ze w dzisiejszych czasach gdzie wszyscy praktycznie grają to samo on umiał stworzyć jakiś swój styl, coś innego od wszystkich. Faktem jest że ciezko jest przez cały rok grać równo (a może i niemożliwe) dlatego jeśli prześledzic by zespoly Pepa to zawsze mają one mocny poczatek a brakuje trochę powietrza pod koniec sezonów. Rok temu zabrakło go już w środkowej fazie. Na razie idą jak walec - oby tak dalej. Do tego grają bardzo efektownie. W połowie meczów tego sezonu strzelili 5 i więcej goli w spotkaniu. A wy jak myślicie? Bedzie powtórka z zeszłego roku w wykonaniu Manchesteru City?
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Póki co grają fenomenalnie, stwarzanie sytuacji przychodzi im z dziecinną łatwością. Powtórzę to co już napisałem przy okazji analizowania spotkań. Kevin jest według mnie najlepszym podającym tej ligi a być może nawet w całej Europie. Zalicza fenomenalne ostatnie podania albo asysty drugiego stopnia. Jest bardzo ważnym ogniwem tego zespołu, może nawet najważniejszym. Jestem bardzo ciekawy jak grało by City gdyby go zabrakło, wydaje mi się że mogli by nie wyglądać tak dobrze. Jestem pod wrażeniem tego ile widzi ten zawodnik. Wczorajsze jego zagrania 1 klasa, w szczególności podanie w uliczkę do Sane przy drugiej bramce. Wydaje się że Guardiola zbudował kolejną machinę do wygrywania. Pierwszy test zdali w poprzedniej kolejce na Stamford Bridge zobaczymy jak będzie dalej bo jak zauważył kolega stepinski ciężko utrzymać taką formę. Kiedyś zadyszka musi przyjść, ale kadra jest jeszcze szersza i praktycznie każdy zawodnik który wchodzi z ławki daje coś drużynie. Zastanawia mnie tylko jeszcze jedna rzecz. Mają tylko dwóch klasycznych napadziorów. Co Pep wymyśli gdy ich zabraknie bo w dotychczasowych spotkaniach byli bardzo ważni. Kolejny egzamin we wtorek z Napoli. Moim zdaniem oba zespoły na tą chwilę grają najładniejszą piłkę w Europie więc dużo sobie obiecuję po tym spotkaniu.
 
B 16

bartipsk

Użytkownik
Nawiązując do przedmówców powiem że brak lub kontuzja któregoś z nominalnych napastników nie powinna mocno utrudnić życia City jeżeli chodzi o mecze z przeciętniakami. Z top 6/8 dłuższe absencje mogą być kłopotliwe jednak jest kim zastąpić z linii pomocy bo nie brakuje tam bramkostrzelnych i kreatywnych zawodników
a jeśli chodzi o trenera na pewno presja jest na trenerze WHU, zadziwia mnie nieskuteczność tej drużyny zawodnicy może nie najwyższej klasy ale potencjał mają spory. Przed sezonem górną część tabeli dałbym im za swoją rękę a po tym marnym początku bliżej im do strefy spadkowej...
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Tylko to tutaj zostawię - Sterling w tym sezonie wie jak uratować City dupsko ???? ????
⚽ 82nd minute equaliser v Everton
⚽ 96th minute winner v Bournemouth
⚽ 88th minute winner v Feyenoord
⚽ 84th minute winner v Huddersfield
⚽ 96th minute winner v Southampton
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 277

stepinski

Użytkownik
Mi coś się wydaje i nie bez powodu , że kolejny sezon Pana wybitnego specjalisty od wielogotówkowych transferów a mianowicie Pepa Guardioli zakończy się fiaskiem i po mistrzostwo nie sięgną.W lidze 2 drużyn walczących o mistrza zarówno w Hiszpanii jaki Niemczech Guardiola zdobywał 6 razy na 7 sezonów.Gwoli przypomnienia jedynym sezonem zakończonym drugim miejsce był 11/12 czyli jego ostatni w Barcelonie po którym dał noge.No ale dobra oceniająć jego warsztat to już w sparingach widze , że eksperymentuje z ustawieniem w City jak w Bayernie co na dobre mu nie wyjdzie o to to jestem pewien.Nie wyjdzie mu pare meczów i bedzie robił kolejne zmiany roszady i eksperymenty z ustawieniem.Samo już zakupienie Danilo i ustawianie go na lewej obronie świadczy o kompetencji tego trenera.MU i Chelsea na dłuższa mete wyglądają o wiele solidniej i stabilniej.Czas tego trenerzyny powoli się kończy coraz bliżej końca oparów &quot;marki&quot; Pepa.Nawet w Barcelonie wiele rzeczy było niesłusznie przypisywanych właśnie jemu a karygodne błędy i pomyłki dziwnym zbiegiem okoliczności jakoś chowały się za sukcesami.To nie kto inny jak sam Pep chciał Ibre a potem przyznał się do błędu choć oczywiście nie bezpośrednio i sprowadził w jego miejsce zawodnika profilem podobnego do Eto&#39;o - Davida Ville , swoją drogą już przed pierwszym sezonem chciał wyrzucić Eto&#39;o i wówczas myślał o zatrudnieniu takich grajków jak Trezeguet ... komentarz do tego jest zbędny .Nie mniej trenera broniły póżniej wyniki.Radziłbym uważać w typowaniu na City bo ile słabsze drużyny a zwłaszcza na poczatku powinni na fali entuzjazmu nowego sezonu pokonywać o tyle im sezon bedzie trwał dłużej wiecej problemów spotka City niż będą się w trakcie sezonu rozkręcać.Z całą pewnością ta wesoła ofensywna paczka nie jest na wygranie długiego i męczącego sezonu.Naprawde ogromnie się zdziwie jeżeli to właśnie &quot;Obywatele&quot; zostaną mistrzem.Podejrzewam , że z drużynami nieco solidniejszymi od mniej więcej 10 kolejki będą już mieli spore kłopoty identycznie jak rok temu.Mu , Chelsea , Liverpool Tottenham czy Arsenal bez LM stanowi zbyt wielkie prawdopodobieństwo , że nikt z tego grona nie zaskoczy a City skrzętnie bedzie gromadziło punkty.W dodatku tacy gracze jak David Silva , Toure Yaya mają już swoje lata.Aguero często jest kontuzjowany.Bernardo Silva może być mega wzmocnieniem jak i również okazać się za delikatny na te lige.Obrona jest bardzo przereklamowana a w systemie z trójką obrońców choć nie wiadomo na co zdecyduje się ten szarlatan Guardiola (możliwe , że nawet inne ustawienie co mecz) bedzie łakomym kąskiem na szybkie ataki , kontry i skomasowaną obrone jak... w poprzednim sezonie ;)
Może i po mistrzostwo nie sięgną ale mimo wszystko szarlatan pokazuje olbrzymią klasę i już zapisał się w historii tej ,,wyrównanej&quot; ligi. Przed tym sezonem do podstawowego składy doszedł tylko Ederson i Walker jeśli się nie mylę. Ciekaw jestem czy wciąż są osoby które twierdzą że to trener który nic nie wnosi do drużyny i przychodzi tylko na gotowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Panowie, co myślicie o czymś takim... ?
Manchester City
Zakłady specjalne » Anglia - Premier League » Oferta Świąteczno-Noworoczna
Wygra wszystkie spotkania w okresie świąteczno-noworocznym (od 22.12.2017 do 04.01.2018)
Kurs 2.0 forBet

No więc w okresie od 22 grudnia do 4 stycznia City spotka się z:
Newcastle, Bournemouth, Crystal i Watford
No i pytanie... to wszystko chyba nie są w ogóle rywale dla City ?
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Panowie, co myślicie o czymś takim... ?
Manchester City
Zakłady specjalne » Anglia - Premier League » Oferta Świąteczno-Noworoczna
Wygra wszystkie spotkania w okresie świąteczno-noworocznym (od 22.12.2017 do 04.01.2018)
Kurs 2.0 forBet
No więc w okresie od 22 grudnia do 4 stycznia City spotka się z:
Newcastle, Bournemouth, Crystal i Watford
No i pytanie... to wszystko chyba nie są w ogóle rywale dla City ?
Obawiał bym się jedynie Crystal, czy nie wywina jakiegoś numeru. Pep będzie musiał rotowac,więc jakiś remisik jak najbardziej możliwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Panowie, co myślicie o czymś takim... ?
Manchester City
Zakłady specjalne » Anglia - Premier League » Oferta Świąteczno-Noworoczna
Wygra wszystkie spotkania w okresie świąteczno-noworocznym (od 22.12.2017 do 04.01.2018)
Kurs 2.0 forBet
No więc w okresie od 22 grudnia do 4 stycznia City spotka się z:
Newcastle, Bournemouth, Crystal i Watford
No i pytanie... to wszystko chyba nie są w ogóle rywale dla City ?
Szczerze mówiąc, kurs 2 za 4 mecze nie warty gry, oczywiście mogą jak najbardziej je wygrać, ale w tym świątecznym maratonie równie dobrze może wpaść remis, ja po takim kursie bym nie ryzykował.
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Dzięki za radę, rzeczywiście kurs jest raczej kiepski... Natomiast wyższy, bo aż 4 jest na zwycięstwo Tottenhamu, którego czeka w tym samym okresie spotkanie z Burnley, Southampton, Swansea i na końcu West Ham.
Ewentualnie inna opcja...
Kto uzyska więcej punktów w okresie świąteczno-noworocznym (od 22.12.2017 do 04.01.2018)
Tott 2,2
MU 3,1
Macie jakieś zdanie na ten temat ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom